Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Anketimiz: Süper Lige kim yüksel(sin)ir?
Torku Konyaspor 39 35,78%
Manisaspor 70 64,22%
Katılımcı sayısı: 109. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SÜPER LİGE ÇIKACAK 3.TAKIM KİM OLACAK?
Alt 19.05.2013, 22:11   #21
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 929 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: SÜPER LİGE ÇIKACAK 3.TAKIM KİM OLACAK?

Buca ilk maçını 1-0 kazandı .
ADS 0-1 Manisa maç devam ediyor...
Bence Manisa çıkar....
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda nuri_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2013, 22:27   #22
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçlar ne ara başladı ya ben öbür hafta zannediyodum konyanın gelmesini istiyodum yenilmişler
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2013, 23:00   #23
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

kahin olmaya gerek yok...çıkan takım belli: manisa...
Alt 19.05.2013, 23:08   #24
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

ADS yi isteyenler Sivasspor a karşı yaptıkları şerefsizlikleri bilmiyorlar herhalde,Adana'da oynanan Kayseri maçında kayserinin şerefsiz tataftarı ile birlik olup,sanatçı hadiseye varana kadar küfürler ettiler,edepsiz Allah kitap bilmeyen fellah adamların süper ligde yeri yok,
Alt 19.05.2013, 23:36   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ADS yi isteyenler Sivasspor a karşı yaptıkları şerefsizlikleri bilmiyorlar herhalde,Adana'da oynanan Kayseri maçında kayserinin şerefsiz tataftarı ile birlik olup,sanatçı hadiseye varana kadar küfürler ettiler,edepsiz Allah kitap bilmeyen fellah adamların süper ligde yeri yok,
Bugüne kadar Adana´ya sempati ile bakiyordum,hatta bu sempati ile banko Adanademirspor dedim.Maci gördükten sonra resmen pisman oldum.Adamlar resmen BARBAR.2013 yilinda kameramanlarin kafasini yariyorlar,pet siselerini sahaya atiyorlar,Manisa seyircisini polis disari cikariyor,bu seferde kendi aralarinda kavga ediyorlar.Top toplayici cocuklarin islerini engelliyorlar.Tam bir vahset.PTT liginde kalsinlar en iyisi.Bunlar süperligide kana bularlar.
Birde bunlara 35000 kisilik stadyum yapiliyor,bu karari verenlere yuhlar olsun.Umarim Manisa süperlige cikar,bunu oynadigi futbolla kanitliyorlar.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2013, 23:52   #26
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

biz işimize gelene bakalım, adanın seyircisi varmış takımlarını seviyormuş bizeneee bu takımı iyi tanımak lazım,zamanında 2.ligde rizeyle şampiyonluğa oynadıklarında duygusal olarak çok kıyaklarımız olduğu halde sayemizde şampiyon olduğu halde herortamda sivasa düşmanlık besleyen bir şehirdir,diyarbakırın,trabzonu n güney versiyonudur kayseriye daha yakındır adanadaki maçlarda kayserililerle birlik olup sivaslı namına küfretmedikleri ALLAH ,PEYGAMBER,KİTAP, kalmadı sivaslı tanıdıkları herkese küfretmişlerdirbunu unutmak sivasspora ihanet olur ,bunların kanında canoluk vardır,[kürdün çingenesi] mayalarını bu akşamki manisa maçında göstermişlerdir ne rakip taradtar ne polis ne toptoplayıcı ne kameraman bıraktılar ,böyle futbol teröristlerinin bu ligde asla yeri olmamalıdır olacağınıda sanmıyorum varsın buca gelsin manisa gelsin
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2013, 09:11   #27
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün ve önceki gün internete girip de yorumları okuyup yorum yazamadım. Şu an yeni okudum 2 maçın sonucuna göre fikrimi söylüyorum sanmayın ben baştan beri birinci Bucaspor'u ikinciye Manisaspor'u isterdim. İstememin sebepleri bana göre çok farklı. Adanademirspor taraftarı çok pislik akşam maç sonunda gördük. Her takım gidecek galibiyet alanlar olacak sonuç ortada hep aynı manzaralar. Konyaspor'u istemem çünkü Sivas 4 Eylül'de galibiyet alırız koltuklarımız kırılıp sahaya atılır sonuçta Sivasspor ceza alır aklım mantığım almıyor. Konyaspor da İ.B.B. Çaykur Rizespor gibi pislik ve başımızın belalısı takımdır.

Bucaspor'u isterim İzmir'deki Yiğidolar için çok iyi olur keza Manisaspor da Ege'deki Yiğidolar için çok iyi olur düşüncesiydeyim.

Dün oynanan maç sonuçlarına göre gönlümden geçen gerçekleşecek inşaallah.
Alt 20.05.2013, 10:14   #28
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bucanın konyayı eleyeceğini,manisanında kaliteli kadrosu ve tecrübesiyle adanademirsporu eleyeceğini, finalde manisa -buca karşılasması olacağını manisanın daha kaliteli kadrosu ve tecrübeli oyuncularıyla şehir takımı olma avantajıyla tekrar süper lige çıkacağını tahmin ediyorum
futbol sahada oynanıyor henüz her şey bitmiş değil. seninki düz mantık tamamen. eğer kaliteli kadroya bakacak olsaydık barca real her sene şampiyonlar ligini alırdı
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Süper Lige Çıkacak 3.Takım Kim Olacak.?
Alt 20.05.2013, 10:38   #29
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Süper Lige Çıkacak 3.Takım Kim Olacak.?

En son 18 sene önce Süper Ligde mücadele eden Adana DS, takım olarak hepimize cazip gelse de, taraftarı bakımından kesinlikle istemiyorum. Onlar önce adam olmayı öğrensinler sonra Süper Lig'e çıksınlar.

Konyaspor ise şehir olarak, taraftar olarak her ne kadar haketse de, İzmir ve Manisa takımları dururken şahsen istemem.

Sivasspor'umuzu Ege'de, hele hele İzmir'de doya doya seyredemiyoruz. O yüzden ben öncelikle Bucaspor'un, o olmazsa da Manisaspor'un gelmesini isterim.

Kadro zenginliği, futbol olarak Manisaspor Süper Lige daha yakın. Ama hiç farktemez, biri gelsinde, hangisi olursa olsun farketmez.

.

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Süper Lige Çıkacak 3.Takım Kim Olacak.?
Alt 20.05.2013, 10:39   #30
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Süper Lige Çıkacak 3.Takım Kim Olacak.?

Cazip geliyor üyelerimize. Haydi buna da bir anket koyalım..

.

Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
3takim, 3takım, Çikacak, Çıkacak, kim, kİm, lige, lİge, olacak, süper

Seçenekler Arama
Stil