Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas Yönetimi'ne ve Sivas Emniyeti'ne Çağr
Alt 09.02.2014, 00:14   #31
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivas Yönetimi'ne ve Sivas Emniyeti'ne Çağr

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Sivasspor taraftariyim diyen bizlerede bagli biraz en onemlisi taraftar gruplarina , gerçekte n taraftar gruplarinin bir agirligi olsa ne Fbliler Sivas tarafinda mac izlemeye yeltenir nede yonetim taraftarin dediklerini bu derece kulak ardi eder.Bizim gerçekten stadyumda her konuda sözü geçen bir gruba ihtiyacimiz var.

işin özeti bu işte..
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: YÖNETİMİ'NE VE SİVAS EMNİYETİ'NE ÇAĞRI
Alt 09.02.2014, 11:05   #32
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: YÖNETİMİ'NE VE SİVAS EMNİYETİ'NE ÇAĞRI

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen ne biçim adamsın(!) konuyla bunun ne alakası var. Senin gibi bir kaç kişi aptullah abiye saldırkça bin onu daha çok seviyoruz. transferle ilgili daha geçen pazartesi karlosa ile yönetime eleştiri yaptı. izlemiyorsan,yazdıklarını okumuyorsan ahkam kesmiyecen
Sen Abdullah abinin yanlışlarını bile savunurken ben sana hiç ''sen ne biçim adamsın'' dedimmi ? demedim dememde.

Uygunsuz soruların sorulduğu proğramdan sonra malesef tv den takip etmiyorum etmemde, güzel olan yazılarını okuyorum tokata davet edildiğini galatasaray maçını izlediğini yediğini içtiğini kaleme almış bu onu bağlar, bizi bağlayan tarafı birgünde tesislere gidip başkanla veya başka bir yöneticiyle yapılmayan transferlerin nedenini sorsun onu kaleme alsın ne demek istediğimi zannedersem anlamışsındır...anladıysan abine iletiver
Cevap: YÖNETİMİ'NE VE SİVAS EMNİYETİ'NE ÇAĞRI
Alt 09.02.2014, 11:54   #33
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: YÖNETİMİ'NE VE SİVAS EMNİYETİ'NE ÇAĞRI

Alıntı:
HababamHa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen Abdullah abinin yanlışlarını bile savunurken ben sana hiç ''sen ne biçim adamsın'' dedimmi ? demedim dememde.

Uygunsuz soruların sorulduğu proğramdan sonra malesef tv den takip etmiyorum etmemde, güzel olan yazılarını okuyorum tokata davet edildiğini galatasaray maçını izlediğini yediğini içtiğini kaleme almış bu onu bağlar, bizi bağlayan tarafı birgünde tesislere gidip başkanla veya başka bir yöneticiyle yapılmayan transferlerin nedenini sorsun onu kaleme alsın ne demek istediğimi zannedersem anlamışsındır...anladıysan abine iletiver
durup dururken ne alakası vardıda benim yaptığım bir yoruma Aptullah yiğiti karıştırdın. senin alıp veremediğin nedir onu anlat. eğer yüreğin yetiyorsa,cesaretin varsa git kendine söyle bana ne diyorsun.Senin takip edip etmenen ne onun için nede bizim için hiçte önemli değil
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivas Yönetimi'ne ve Sivas Emniyeti'ne Çağr
Alt 10.02.2014, 20:50   #34
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivas Yönetimi'ne ve Sivas Emniyeti'ne Çağr

maçta fenerliler yine biletleri ve ekstra tribünü aldığı gibi maraton ve diğer tribünlere de gs-bjk yalakaları sözde Sivassporu desteklemek için dolmuştu, emniyet fb taraftarını engelleyemedi biz de içimizdeki yalakaları...hatta aptalca bir tezahüratlarına bile destek verdiler...

Etiketler
ÇaĞri, Çağrı, emniyetine, emnİyetİne, sivas, sİvas, yönetimine, yÖnetİmİne

Seçenekler Arama
Stil