Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yerlikaya'nın hedefi büyük
Alt 03.12.2014, 12:54   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yerlikaya'nın hedefi büyük

Spor Toto Süper Lig takımlarından sivas'da yıllarca forma giyen ve bir süre önce Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Sivas Dört Eylül Belediyespor'un sportif direktörlüğüne getirilen eski milli futbolcu Hayrettin Yerlikaya, gelecekte Sivasspor ve milli takımlarda antrenör olmayı hedefliyor.

Sivas’da 15 yıla yakın top koşturduktan sonra 2012-2013 sezonu sonunda futbolu bırakan ve kısa süre önce Dört Eylül Belediyespor’da sportif direktör olarak göreve başlayan Hayrettin Yerlikaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yaz UEFA B Antrenör Lisansı Kursu’na katıldığını, tecrübelerini yansıtabilmek için Dört Eylül Belediyespor’dan gelen teklifi değerlendirdiğini belirtti.

Hedeflerinin üstüne koyarak devam etmek istediğini dile getiren Yerlikaya, "Görevime başladım, inşallah bir gün nasip olursa oraya (Sivasspor) tekrar dönmek istiyorum. Sivasspor’da teknik direktör veya idari menajer olarak görev almak istiyorum. İnşallah bir gün bu da bana nasip olur" ifadelerini kullandı.

sivas’un eski kaptanı Yerlikaya, tecrübelerini Dört Eylül Belediyespor’daki futbolculara aktarmak için çalışacağını belirterek, "Şampiyonluk ve küme düşmeme adına çok şeyler gördüm ve yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. İnşallah bunu takım arkadaşlarıma yansıtırım" diye konuştu.

İdolü Bülent Uygun
Bir dönem sivas formasını giyen ve daha sonra kırmızı-beyazlı ekipte genel menajerlik ve teknik direktörlük yapan Bülent Uygun’u örnek aldığını belirten Yerlikaya, şunları söyledi:
"İnşallah bu, benim için de böyle olur. Yavaş yavaş tecrübe kazandıkça bana artı katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bülent Uygun, en büyük idollerimden birisidir. İnşallah bir gün onun gibi olurum. Sivasspor’da antrenör olmak ve daha sonra milli takım antrenörü olmayı istiyorum. Hedeflerim doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğim."

"Kupada gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz"
Sivas Dört Eylül Belediyespor’un Ziraat Türkiye Kupası’nda gruplara kalmasının mutluluğunu yaşadığını dile getiren Yerlikaya, "Lig bizim için ne kadar önemliyse kupa da önemli. Kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmeyi düşünüyoruz, inşallah bunu da başarırız" dedi.

Kupada perşembe günü konuk edecekleri Kardemir Karabükspor’un güçlü bir takım olduğunu vurgulayan Yerlikaya, sahada en iyi şekilde mücadele edeceklerini kaydetti.
İyi ve kaliteli bir ekip olduklarını, bu kaliteyi sahaya yansıttıklarında iyi neticeler alabileceklerini dile getiren emektar futbolcu, takımdaki futbolcuların Süper Lig ekibiyle mücadele edecek olmanın heyecanını yaşadıklarını aktardı.

Oyuncuların heyecanının sahaya olumlu yansıması dileğinde bulunan Yerlikaya, sözlerini "Takımda güzel bir hava var ve ligde aldığımız başarılı sonuçları kupada da devam ettirmek istiyoruz" diye tamamladı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yerlikaya'nın hedefi büyük
Alt 03.12.2014, 13:08   #2
IBLIS58
Yeni Yiğido

IBLIS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 375 IBLIS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yerlikaya'nın hedefi büyük

Bir sen eksiktin
IBLIS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda IBLIS58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.12.2014, 15:02   #3
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Hedeflerinin üstüne koyarak devam etmek istediğini dile getiren Yerlikaya, "Görevime başladım, inşallah bir gün nasip olursa oraya (Sivasspor) tekrar dönmek istiyorum. Sivasspor’da teknik direktör veya idari menajer olarak görev almak istiyorum. İnşallah bir gün bu da bana nasip olur" ifadelerini kullandı.

TD yada idari menejer?????

ozaman yaninda Ugur Kavuk al olmaz mi??!!

Alıntı:
İdolü Bülent Uygun

o da benim idolü Bülent Ugun dan sonra HIC KIMSE ONUN YAPTIKLARI AYNESI YAPABILIRDI

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2014, 08:12   #4
AtmaCa
Acemi Yiğido

AtmaCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 AtmaCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah başarılı olursun bizlerde senin başarılarınla gurur duyarız gardaş
Alt 04.12.2014, 10:41   #5
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sevgili hayrettin insallah bütün dileklerin kabul olur sen sivasimiza yillarca Güzel hizmetler verdin ve bülent uygun idolü de sana cok basari sagliyacaktir bildiginden sasma ALLAH yolunu acik etsin seni ileriki yillarda sivasimizin basinda görmekten de gurur duyariz yeterki sen azimle Calis basarili ol gerisi zaten gelecektir .
Alt 04.12.2014, 11:08   #6
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal olsun sana Hayro.
Hedefi olmayanın başarılı olması zordur.
Tebrik ediyoruz seni, azminden-hırsından dolayı.
Allah yolunu açık etsin.

Her insanın sevenide olur sevmeyenide ama adabında eleştiriler her zaman baştacı olmuştur.

Hayroooo kim ne derse desin sen Sivassporun baştacısın bunu unutma. Veda dahi düzenle (ye) meyenler ilelebet utanacaklardır. Bu utançları onları mezara götürecektir bunuda unutma.

Nesli tükenmiş, "Tekmeye kafa atan adam"
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gogohan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
büyük, hedefi, yerlikayanın

Seçenekler Arama
Stil