Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Taraftara ihtiyacımız olacak
Alt 23.12.2014, 07:54   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Taraftara ihtiyacımız olacak

Sivasspor'da Roberto Carlos'tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna getirilen Sergen Yalçın, "Sivasspor ile prensipte anlaştık. Yarın başlamayı düşünüyoruz" dedi.

Roberto Carlos'un İstanbul Başakşehir maçından sonra yönetim ile yaptığı görüşmenin ardından ayrılmasıyla birlikte teknik direktörlük koltuğuna getirilen Sergen Yalçın, yorumcu olarak katıldığı TRT Spor kanalındaki Futbol Arenası programında yeni göreviyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sezon başından beri kafasında teknik direktörlük yapma fikri bulunduğunu belirten Yalçın, "Geçen sene çok fazla tadını alamadık işin. Geçen yıl aslında başarılı olduk ama çok fazla tadını alamadık. Sorunlu ayrılmak zorunda kaldık. Böyle bir planım vardı.

Sivasspor'dan Mecnun başkandan bir anda teklif geldi. Prensipte anlaştık. Allah kısmet ederse yarın başlamayı düşünüyoruz." dedi.

Görüşme imkanı olursa Roberto Carlos ile görüşüp takım hakkında bilgiler almak istediğini belirten Sergen Yalçın, "Uzun zamandır takımın başında. Onda çok değerli bilgiler vardır. Ama Sivasspor zaten takip ettiğimiz bir kadro. Oyuncu kadrosunu biliyoruz, oynanan oyunu biliyoruz maçları takip ediyoruz. Eksilerini artılarını biliyoruz. Hocalarımız da bir haftadan beri onları takip ediyorlar. İyi bir oyuncu grubu var. Kesinlikle puan durumundaki yeri hak ettiği yer değil. Mevcut kadro kalitesinin karşılığı puan durumdaki yeri değil. Takımın burada olmaması lazım. Ama her zaman futbolda işler kötü gidebiliyor. Düşebiliyorsunuz, konsantre kaybı olabiliyor. Son maçlarda da bu görüntüleri gördük. İyi bir kadro ama iyi bir kadro olmak maçları kazanmak anlamına gelmiyor. Dünyada çok iyi takımlar bile kötü sonuçlar alabiliyor. Çok önemli bir şehir ve iyi bir takım. Geçen yılligi 4 veya 5'inci sırada bitirdi. Allah kısmet ederse yarın başlamayı düşünüyoruz. Şartlar uygun olursa" diye konuştu.

Teknik direktörlük kariyerinde mesafe kat etmek istediğini ama bunun biraz da şansa bağıl olduğunu ifade eden Yalçın, sözlerini şöyle tamamladı:

"Geçen sezon sıkıntılı bir camiaya başladık. Takım sıkıntılı bir durumdaydı. O işin altından kalkmasını ekibimizle birlikte hocalarımızın çok yardımı oldu bana. İkinci olarak yine alt sıradaki sıkıntılı bir takımla başlıyoruz. Ama daha sağılıklı bir camiaya gidiyoruz, daha düzgün işleyen bir camiaya gidiyoruz. Kalitesi belli, kadrosu belli. Ödemelerin yapıldığı oyuncu grubu. Tesisleri güzel. Önemli inanılmaz bir seyirci potansiyeli var. Zaten o seyiriye çok ihtiyacımız olacak. Sivas'ın o seyircisine çok ihtiyacımız olacak. Oyuncuların ihtiyacı olacak. Bir çıkışa ihtiyacımız var ve onu da taraftarımızı arkamıza alarak yapmamız lazım. Olmayan tataftarı çağırmıyorum zaten olan bir taraftar var. Zaten o potansiyel var. Tek korktuğumuz konu 2 hfalık bir süreç var. Devre bitiyor. 2 haftada 4 maç var. Çok çalışma şansımız olmayacak. Devre arası bizim için avantaj olacak. Takıma 2-3 oyuncu takviye şansımız var. Bu iki hafta içinde çok fazla çalışma imkanımız olmayacak."

DHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Taraftara ihtiyacımız olacak
Alt 23.12.2014, 08:24   #2
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Taraftara ihtiyacımız olacak

''Hocalarımız da bir haftadan beri onları takip ediyorlar''

Bu da demek oluyor ki Carlos'un gideceği 1 hafta önceden belliymiş, ne diyeli hayırlı uğurlu olsun İnşallah aradığımız çıkışı Sergen Yalçın ile yakalarız tüm beklentimiz bu yönde Allah yar ve yardımcımız olsun Vira Bismillah..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 08:41   #3
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

inş iyi bir dönem olur yorumculuğunu beğendiğim bir insan geçen sezon o çalkantılı antep takımında fena işlerde yapmadı umutluyuz hayırlı uğurlu olsun
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 09:25   #4
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

yorumcuyken iyice atip tuttu butun takimlara.al sana firsat. iyi degerlendir. sergenin gelecegi ta hazirandan belliydi zaten. cunku basinda kac defa sivasin basina gececek seklinde haberler cikti. sergen can atiyordu sivasin basina gecmeye. Bu heyecanliolusu umarim faydali olur. trtdeki programda hep sivastan bahsedip duruoyrdu. bu kadar takip ettigine gorede elinde guzel bir transfer listesi yapmistir.artisini eksisini biliyor takimin.ben umutluyum.kasimpasa ve karabkten en az 4 puan alirsak ligde kaliriz.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 09:34   #5
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

gereksiz yabancıları gönderip, sırtı kaleye dönük bir forvet(eneramo) sağ açık ön libero sol açık (aydın) stoper ve kaleci transferi yapmazsak bizi kimse kurtaramaz...
Alt 23.12.2014, 09:37   #6
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ayrıca ahmet şahbaz, cihan özkara/abdurrahman dereli, mehdi, toraman takımdan gönderilmelidir zira bu oyuncuların maliyeti yeni transfer bütçesini karşılamaya yeter...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kakikli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.12.2014, 09:38   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasda yaşayanlar sivassporun değerini kavrayabilmiş değil,biraz zonguldak ve sakarya maçlarına baksınlar 3.ligde 25 bin kişiye oynuyorlar,dün abdullah yiğitin tek lafına katıldım,bu takım bu şehirin insanına çok hatta ptt ligi bile çok,eskiden o taraftar maç kazandırıyordu,şimdi tüm rakipler evinde gibi oynıyıp puanını alıp gidiyor,hakemlerinde korkusu yok,taraftarın stadda yerini alması için sivas yönetimininde ilin devlet erkanı ile görüşmesi gerekiyor,bu çocuklara gençlere terörist muamelesi yapılmaması gerekiyor ,son paso lig denen ucube hortum sistemini saymıyorum bile ,herşeye rağmen umarım hiçdeğilse o bildiğimiz 7 bin kişilik kemik taraftar yerini alır ,yoksA sivassporu seneye ptt ligini şifresiz kanaldan izlerler
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 09:57   #8
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Dün programı ilk defa izledim ve dikkatlice dinledim. Sergen'in şu açıklaması benim midemi bulandırdı.

Ekibim bir haftadır Sivasspor'u inceliyor araştırıyor. Bu cümle beni oldukça şaşkınlığa itti. Demek ki yönetim R.Carlos'un istifa etmesini bekliyormuş. Sergen Yalçın ile daha önceden söz kesilmiş.

Eee burası Türkiye. Adamlar böyle oyunlar çevirir. R.Carlos'da eminim bunu duyduktan sonra istifa etmiştir. Bu yapılan yanlıştır hiç bize yakışmadı...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 09:57   #9
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

36 yıldır Sivassporla iç içeyim aha yaşım 44 oldu,sivasın o ayazında soğuğunda amatör lige düştüğümüz zamanlarda bile şimdikinden fazla seyirci vardı stadta,keza 3.ligdeyken uzun bi süre 10 bin kişi ile maç izlerdik,şimdi işler değişti,sivas hiç bi zaman sosyal bir kent görüntüsü veremedi,veremeyecekte,sivas şehri gelişemedi dolayısı ile göç hep vurdu insanları ve bizde gelişemedik,yetişemedik,yakala yamadık kimseyi,bu şehrin takımı süper ligde olması inanılmaz bir başarı,olağan üstü bir durum..yeni stadta yapılıyor lakin takıma olan ilgi yeteri kadar değil,bu durum çok üzücü.bunlarda ekonomik sıkıntı rol oynuyor elbet,5 lira verip stada gelememek değil işin özü,5 lira değil 1 lirada olsa durum değişmez,insanlarımızı başka durumlara kanalize eden sıkıntılar var,gelişemedik derken bu başlıca etken.kafalar rahat edecek,insanlar ekmek derdini iş derdini yarınlarının ne olacağı kaygısı içindeler,Sivas zaten oldum olası kısır bir döngünün içinde,1980 lerde darbe yemiş,madımakta darbe yemiş,gelen vurmuş giden vurmuş,herşeye rağmen Sivaslı olmak değil Sivassporlu olmak başka bir aşk bunu anlatamıyorum beceremiyorum ben.bambaşka bir şey bu.Sivassporlu taraftarlar üzerine düşeni yapacaktır ben inanıyorum buna,bizler atar atar yar başında tutarız..biz böyleyiz biz sevgiyiz,cefayız biz,acıyız biz,garibiz biz ama başımızı kaldırıp bakma zamanı gelmiştir..Haydi Sivas herşeye rağmen kendimize gelme takımımıza sahiplenme zamanıdır.Biz önce Sivassporluyuz sonra Sivaslıyız.Herkese Sevgiler Efendim.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı xir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.12.2014, 10:02   #10
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün programı ilk defa izledim ve dikkatlice dinledim. Sergen'in şu açıklaması benim midemi bulandırdı.

Ekibim bir haftadır Sivasspor'u inceliyor araştırıyor. Bu cümle beni oldukça şaşkınlığa itti. Demek ki yönetim R.Carlos'un istifa etmesini bekliyormuş. Sergen Yalçın ile daha önceden söz kesilmiş.

Eee burası Türkiye. Adamlar böyle oyunlar çevirir. R.Carlos'da eminim bunu duyduktan sonra istifa etmiştir. Bu yapılan yanlıştır hiç bize yakışmadı...
bu ilk bakışta sizin dediğiniz gibi gözükebilir,ancak yönetimin de cephesinden bakmak gerektiğinde ki bakmak gerekir,ellerinde bir B planının olması hiç te yadırganacak bir durum değil..kimse kimseyi satmış pozisyonu çıkarılmamalı bence..onun için 3.ligde bile amatörde bile takımları ayakta tutmak kolay iş değildir.biz süper ligdeyiz ve bu iş sallantıya tesadüflere bırakılmamalı..diye düşünüyorum özür dilerim.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı xir'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aÇiklamasi, ihtiyacımız, olacak, sergenİn, seyirciye, sİvas, taraftara

Seçenekler Arama
Stil