Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...
Alt 28.03.2015, 11:54   #11
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***Ankara da bir final maçımız daha ,pazar günü bağlumspor -zara spor macın dayım.
En önemli maç !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2015, 17:55   #12
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...

Su anda Kirsehir macindan ötürü alinan 3 puandan sonra,Zara´nin elde etmis oldugu avantaja ragmen bu sezon bitiminde sayet 3. lige cikamazsa söyliyecek baska bir laf bulamiyorum.

Ayagina kadar gelen bu firsati Zara bence tepmemeli.Gecen yil kaybettigi sansi bu yil kacirmamali.Seyirci destegi ile Zara bu isin üstesinden gelecektir.Altindag yarin Yozgat´a yenilirse.kalan iki macdan birinde nasilsa puan kaybina ugrayacaktir.

Zara yarin mutlaka yenip,Yozgat´dan gelecek sonucu beklemek zorunda.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2015, 20:39   #13
Ellez
Acemi Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 Ellez FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

keşke son biraz daha geç verselerdi bu haberi de Zaraspor'un bilerek puan kaybetme şansı olmasaydı.
Ellez isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2015, 09:25   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu hafta milli mac nedeniyle liglere ara verilmesinden ötürü.Sivasspor sevgimi bugün 4 Eylül ve Zaraspor´un maclarina odakliyarak gidermeye calisacagim.

Her ikisi icin hic birsey bitmis degil, aksine isleri yolunda giderse her ikiside bir üst lige cikabilirler.

Iki mac kala ,bir kac oyuncunun Zaraspor´u terketmesi hic hos olmasada ,bunda yönetiminde verdigi sözleri yerine getirmedigini hatirlatmak istiyorum.Futbolculara galibiyet piriminin sözünü verirde geri cekilirsen buda pek saglikli olmaz ve futbolcunun yönetime güveni sarsilir.

Herseye ragmen Zaraspor´da geride kalan futbolcularin onur mücadelesi verip her iki maci kazanarak Altindag´in oynayacagi 3 maci beklemekten baska yapacaklari birsey olmadigini saniyorum.

4 Eylül belediyesinin bir üst lige cikabilmesi icin Eyüp´ün puan kaybetmesi gerekiyor.Buda olmiyacak birsey degil.Cünki oyniyacagi maclardan biri zaten bizimle Sivas´da oynanacak.Futbol her türlü 3 sonuca aciktir deyip iki Sivas temsilcimizede bir üst lige cikmalarinda basarilar diliyorum.

4 Eylül dogrudan cikamazsa play off´da gene sansi var.Ama Zara bu yil cikamazsa son yillardan beri kacirdigi sampiyonluk sansinia ,bu yilki kadar yakin olabilirmi bilemiyorum....
Alt 29.03.2015, 13:29   #15
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fatih'im biliyorum Zaralı olmana rağmen buruk bir kırgınlığın var. Oysa açık açık ara şampiyon olması gereken Zara'mız bu durumda olmamalıydı diye düşünenlerdensin, aynı benim gibi

Nasip bugünlereymiş, ne yapalım
Saygıdeğer büyüğüm. Ellerinizden öpüyorum. Dediğiniz gibi kırgınlık vardı. Taa ki yozgat altındağa golü atana kadar. Ama zaranın isteği(!) üzerine yediğimiz gol kırgınlığa sebep verdi tekrar
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2015, 13:46   #16
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...

Yozgat :1 Altındağ:0

Bağlum:1 Zaraspor :0

İlk yarı sonuçları.

Ya Zara, şu maçı al artık YETER !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2015, 14:40   #17
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir Sivaslı olarak inan kahrolmuş durumdayım hele bide Zaralı olsam kanser olurdum ya bu maçı da artık alacaksın bunu almayacaksın da hangi maçı alacaksın eline altın tepside verilmiş 3.ligi geri çevirdin Zara artık yapacak pek bişe kalmadı seneye bal liginde bal yapmayan arı misali oynamaya devam
Alt 29.03.2015, 14:52   #18
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Olmadi Zara olmadi,Keciören Baglum´a yenilmiyecektin.El Altindag´in fisini cekiyor ama sen yeniliyorsun.Zara´nin hala sansi var.Haftaya Altindag iki kirmizi kart gören oyunculari olmiyacak.Varsayalim Altindag ve Zara gelecek haftayi 3 puanla kapatirlarsa,son hafta Altindag Kirsehir´de berabere kalirsa o vakit ikili averajdan Zara 3.lige cikar,yok Altindag yenilirse zaten Zara 3. ligde.Yok Altindag ,Kirsekir´i deplasmanda yenerse o vakit yapacak bir sey yok.

Sitres altinda olan bir takimin Kirsehir deplasmanindan 3 puan alacagini sanmiyorum.Ama kapali kapilar arkasinda Altindag bu isi hallederse yapacak birseyde yok.

Ben Zara´nin 3.lige cikacagini tahmin ediyorum...Altindag son hafta herseyi eline yüzüne bulastiracaktir.Bu bir puan farki Zara´yi 3. lige tasiyacaktir.
Alt 29.03.2015, 18:47   #19
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***macı trübünden izledim,sonuc yine aynı büyük fırsatı bir kez daha teptiler. daha önce 3 kez oynadığımız final maclarında farkı yoktu ,zarasporlu oyuncular yine fren yaptılar yani 3 liğ e cıkmak istemediler. rakip üstün oynayıp hakkettikleri puanları aldılar.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.03.2015, 20:05   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Zara bu yil sayet cikamazsa Yildizeli Bölgesel ligden seneye ilk yilinda 3. lige cikar,cünki Kaymakam ve Belediye baskani Yildizelispor´a müthis destek veriyorlar.Bir ilcede futbol sosyal hayatin bir parcasidir.Zara halki bunu önemsememis olacakki takima destek olsalardi,Zara cok daha önceden sampiyonlugunu ilan etrmis olurdu.Zara kendi kendine Altindag diye bir takim yaratti.

Zara´nin sampiyon olmasi son macdaki Kirsehir macinda alacagi sonuca bagli.Beraberlik ve Altindag´in yenilmesi Zara´yi 3.lige cikarir.Altindag deplasmanda Kirsehir´i yenerse Altindag sampiyon olur.

Etiketler
ayağa, haydi, kalk, zara