Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Telafi edeceğiz
Alt 31.10.2012, 08:30   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Telafi edeceğiz

Sivasspor'da sergilediği performansla teknik heyetin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan sol bek oyuncusu Ziya Erdal, Akhisar karşılaşmasında alınan 2-1'lik mağlubiyetten dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirterek, bugün oynanacak kupa maçı ve Orduspor deplasmanında bu hataları telafi edeceklerini söyledi.

Sivasspor'da sergilediği performansla teknik heyet ve taraftarlardan tam not alan Ziya Erdal, bugün oynanacak İstanbul Güngörenspor karşılaşmasına galibiyet için çıkacaklarını söyledi.
Kırmızı-beyazlıların kupa randevusu öncesi kentte yaptığı son idmanında açıklamada bulunan genç oyuncu; "Geçtiğimiz hafta içi Akhisar takımının ne denli bir takım olduğunun bilincindeydik. Tam beklediğimiz gibi bir maç oldu. Topu bize verdiler ve takım halinde geri çekildiler.
Rakip savunmayı açmaya çalıştık ama bunu başaramadık ve ilk yarı 0-0'lık skorla sona erdi. İkinci yarıda ise beklediğimiz anda geriye düştük. Tabii kalan dakikalarda özellikle 70. dakikadan sonra oyunu çevirmek adına iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Baskı sonuç getirmedi, sonuçta gol attım ama buda oyunun skorunu değiştirmeye yetmedi. Üzgünüz" dedi.

Bugün İstanbul Güngörenspor ile oynanacak kupa maçının çok zor geçeceğini belirten Ziya Erdal; "Takım olarak son haftalarda iyi günler geçirmediğimiz aşikar. Ama ne olursa olsun ligde ve kupada yeniden çıkışa geçeceğimizin bilincindeyiz. Güngörenspor karşılaşması önümüzdeki ilk sınavımız.
Bu karşılaşmadan iyi bir skorla ayrılarak Orduspor deplasmanına moralli gitmek istiyoruz. İnşallah bu maçlarda hatalarımızı telafi ederiz. Takım olarak tek hedefimiz bu" şeklinde konuştu.

C.KAAN KARAGUŞ/Sivas'ın Sesi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Telafi edeceğiz
Alt 31.10.2012, 08:37   #2
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Telafi edeceğiz

Telafi de etmelisiniz, kendinizi de affettirmelisiniz. Bu sözüm tüm takım oyuncularına. Haydi koçlarım kendinize gelin toparlanın eski günlerden daha güzel günlere doğru emin adımlarla... Başarılar SİVASSPOR'um.
Alt 31.10.2012, 08:38   #3
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

size yürekten inanıyor ve güveniyorum
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alaattin 5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2012, 09:46   #4
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Telafi kelimesi hafif kAlıyor ziya kardeş,gerçi sana gelene kadar bu bir sürü adam var takımda telafi etmesi gereken
Alt 31.10.2012, 10:25   #5
Rallim58
Gast

Bugünki karşılaşma ile galibiyetler serisine başlangıç yapacaklarına inanıyorum.

Ziya'nın özverili gayretlerini diğer futbolcularımızda da görsek, ligde yenemeyeceğimiz takım kalmaz.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2012, 10:58   #6
baru
Acemi Yiğido

22 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 baru FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha önce yazmıştım tekrar yazıyorum.Ligin en kötü futbolunu oynayan takımlardan biriyiz.Lig başından itibaren Mersin maçı hariç güzel futbol izlettiğimiz başka maç var mı? Ben geçen sene oynadığı futbolla adından söz ettiren Sivassporu geri istiyorum.Ama görüyorum ki ne çok sevdiğim Rıza Hoca ne de futbolcularda heyecan kalmamış.Bence gelecek sene Rıza Hoca gider.Durmaz burda.
baru isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2012, 16:58   #7
harbiyiğido
Yiğido

harbiyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 harbiyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Telafi edeceğiz

Alıntı:
baru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha önce yazmıştım tekrar yazıyorum.Ligin en kötü futbolunu oynayan takımlardan biriyiz.Lig başından itibaren Mersin maçı hariç güzel futbol izlettiğimiz başka maç var mı? Ben geçen sene oynadığı futbolla adından söz ettiren Sivassporu geri istiyorum.Ama görüyorum ki ne çok sevdiğim Rıza Hoca ne de futbolcularda heyecan kalmamış.Bence gelecek sene Rıza Hoca gider.Durmaz burda.

kardeş dediiklerimi yanlış anlama ve bu laflarını unutma sezon sonunda hatırlarsın bu takım her zaman üst sıraları hedefler ve düşüşte şuan böyle düşünürsniz çıkışı yapamaz ........... futbolda bir gerileme olabilir ilerki haftalardada aynı sözleri sarfedebilecekmisin merak ediyorummm
harbiyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2012, 03:49   #8
sivistar
Acemi Yiğido

61 Mesajına 119 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 sivistar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
harbiyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş dediiklerimi yanlış anlama ve bu laflarını unutma sezon sonunda hatırlarsın bu takım her zaman üst sıraları hedefler ve düşüşte şuan böyle düşünürsniz çıkışı yapamaz ........... futbolda bir gerileme olabilir ilerki haftalardada aynı sözleri sarfedebilecekmisin merak ediyorummm
sana katılmıyorum bu arkadaş doğru yazmış geçen seneki kadro buseneden ıyıydı kıvanç vardı murat akça vardı ziya çok iyi topcu ama neyazıkkı rıza genç yeteneklerımızı yedı yaslanmış ermana kaldık yabancılarımız ıyı ama amator turk oyuncularımızla ayak uyduramıyooor.mehmet nas hayrettın takımda hak ettıklerı şekılde jubile yaptırmalılar ıkısınınde emeği çok ermanı uğur kavuk adem doğa belkı navratıl takımdan gönderılmelı yerlerıne ya genc adaylar yetıştırın yada sıvas yakışacak kışılerle ddoldurun rıza hocayla biz anca duşmemeye oynarız oyun okuyamıyor bır hafta ıyı oynadıgı kadroyu bozuyor macera aramayı cok sevıyor futbolun f den anlamıyor
sivistar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2012, 17:22   #9
FORZA 58 SİVAS
Acemi Yiğido

FORZA 58 SİVAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 FORZA 58 SİVAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

size inanıyorum çocuklar bu sene hedef kupa
FORZA 58 SİVAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2012, 05:58   #10
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Neyi telafi edeceksiniz.Takimin kapasitesi bu kadar.Yapilan transferler yanlis.Aatif´ín disinda transfer yok.Riza hoca´nin yaptigi transferler ortada takim devamli bu transferlerden ötürü eksik oynuyor,forvet hatti yetersiz,defansin sagi S.O.S veriyor sen hale düzeltecegiz diyorsun.Sanada Akhisar macindaki gibi gol atmak kaliyor.Bizde bir atasözü var Ziya ;derlerki BALIK BASTAN KOKARMIS.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
edeceğiz, telafi

Seçenekler Arama
Stil