Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Hangi futbolcular kalmali?
Alt 19.05.2016, 21:31   #1
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Hangi futbolcular kalmali?

Mucize malesef gerceklesmedi.
Önümüze bakip, yeni sezon icin kafa yormak gerekiyor.
Sizce takimda hangi futbolcular kalmali?
Yeni hoca kim olmali?

Cevap: Hangi futbolcular kalmali?
Alt 19.05.2016, 21:37   #2
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangi futbolcular kalmali?

Karşıyaka-Kayseri Erciyes ve1461 Trabzon sporun futbolcularını toplayalım. Başkana duyurulur.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı dibba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2016, 21:50   #3
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başta Medicana gitmeli, başta yönetim gitmeli ve başta Bakkal gitmeli (hiçbir zaman süper market olamadı olamaz da köy bakkalı gibi veresiye iş yapar(Beraberlik-Mağlubiyet)) daha sonra da tüm futbolcular gitmeli.

1- Medicana gitmeli ne faydasını gördük biz Medicana'nın isim reklamını yaparken 3 senedir küme düşme sinyalleri veren takıma adam gibi futbolcu almayan yönetime durun bu futbolcular veya futbolcu da benden diyerek bir futbolcumu aldı? Ancak ismini verdi reklamını yaptırdı. Özümüze dönmeliyiz ve sadece SİVASSOR olmalı. Elalemin reklamını yapmaya hiç gerek yok.

2- Yönetim gitmeli borcu olmayan tek takımız, borcumuz yok borcumuz yok dediler adam gibi adam almadılar, al işte süper ligde takımımız yoktur.

3- Tüm futbolcular gitmeli Atıf her ne kadar bencil oynasa da Atıf ve Cicinho haricinde tümüne yol vereceksin ve sıfırdan yeni ve genç futbolcularla yeni bir SİVASSPOR kuracaksın.
4- Bakkal efendiyi hemen bu saatte göndereceksin.
Alt 20.05.2016, 23:54   #4
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tykinik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başta Medicana gitmeli, başta yönetim gitmeli ve başta Bakkal gitmeli (hiçbir zaman süper market olamadı olamaz da köy bakkalı gibi veresiye iş yapar(Beraberlik-Mağlubiyet)) daha sonra da tüm futbolcular gitmeli.

1- Medicana gitmeli ne faydasını gördük biz Medicana'nın isim reklamını yaparken 3 senedir küme düşme sinyalleri veren takıma adam gibi futbolcu almayan yönetime durun bu futbolcular veya futbolcu da benden diyerek bir futbolcumu aldı? Ancak ismini verdi reklamını yaptırdı. Özümüze dönmeliyiz ve sadece SİVASSOR olmalı. Elalemin reklamını yapmaya hiç gerek yok.

2- Yönetim gitmeli borcu olmayan tek takımız, borcumuz yok borcumuz yok dediler adam gibi adam almadılar, al işte süper ligde takımımız yoktur.

3- Tüm futbolcular gitmeli Atıf her ne kadar bencil oynasa da Atıf ve Cicinho haricinde tümüne yol vereceksin ve sıfırdan yeni ve genç futbolcularla yeni bir SİVASSPOR kuracaksın.
4- Bakkal efendiyi hemen bu saatte göndereceksin.

bu dediklerin yapılsın amatöre kadar yolu var takımın

maddelerine cevap

1-medicana senin karakaş ve gözüne ithafen alınmadı bi ekonomik katkısıs olduda isim hakkı verdik .

2-yönetim kalmalı çarçur ettikleri paraları ortaya koymalı takıma maddi kaynak koymalı

3-tüm futbolcular giderse yeni bir takım kurman gerekirki bu takım birbirini tanıyana kadar lig biter ve ordanda aşağı gideriz.

4-bakkal efendi konusunda az bile yazmışsın
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2016, 00:15   #5
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivassporun en iyi transferi elinde takım iskeletini oluşturabilecek olan oyuncuları tutması olacaktır .bunu vizyonlu bir yönetim ve teknik taktik analiz hamle gücü yüksek disiplinli bir hoca ve takımının arkasında hedefe kilitlenmiş bir taraftarla destekleyebilirsek başarılı olacağız.

atıf kone beykan burhan texeira boye korcan etzaz Çağatay emre Öztürk omari ve tanase bunlar takımda kalmalı ve takımın iskelet kadrosunu oluşturmalı .

bu yazdığım oyunculardan yetersiz olanlar olabilir ancak bu oyuncular en azından sil baştan alınıp kurulacak olan bir takıma göre daha hazır olacaklardır ve en azından uyum problemimiz olmayacaktır .

bunlar için yüksek bütçe olacak buda bizi zorlar dediğinizi duyar gibi oluyorum ancak yeni alacağımız oyuncularada masraf yapacağımızı düşünürsek elimizdeki önemlileri oyuncuları tutmanın bize faydası belirsizlik olamayacak göle maya çalmayacak olmamız olacaktır.

atıf gidecek olursa ondan gelen parayla takım finanse edilir.
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2016, 21:39   #6
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Önce ýonetim icerisinde degisiklikler olmali.
Mecnun baskan kalmali.
Burhan, kone, yigit, beykan, boye, ibrahim, texeira kalmali.
Aatif zaten gider.
Yeni hoca Bülent Uygun olmali.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2016, 10:48   #7
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

18 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 Yiğido Elif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim içerisinde değisiklikler olması veya olmasa bile (Bence Mecnun _Başkan mutlaka kalmal).
Futbolcularımızdan hepsinin kalması olmazsa Burhan, kone, yigit, beykan, Tanese (Mutlaka kalmalı aksi halde Grosicki gibi pişman oluruz) Erkan kaş mutlaka kalmalı, boye, ibrahim eğer ileri dönük oynayacaksa kalmalı aksi halde defansda çabuk olmadığı için çok fire verecektir, texeira kalmalı, Çağatay çeken mutlaka kalmalı kumaşı mükemmel aksi halde pişmanlık olur (Fatih çıplak mutlaka kalmalı her halde geçen sezon zannedersem kiralıktı)kalmalı, Ziya Erdal kalmalı Mehdi tam bir orta saha yedeği kalmalı kısacası takım mükemmel
Aatif ın 1 yıl daha sözleşmesi varı kalırsa mükemmelin mükemmeli olur. kaleye mutlaka kaliteli biride alınırsa işte ozama gel keyfim gel rahat maçlar seyrederiz ve 2017-2018 sezonundada süper ligde oluruz. Hoca konusunda ben Bülent Uygun dan ziyade Mesut Bakkalla devam edilmeli diye düşünüyorum (keşke Okan ı almayada Mesut hocayı alaydı Yönetim şimdi bütün bunları yazmamıza gerek yoktu çünkü zaten süper ligde kalırdık)
Yiğido Elif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2016, 10:58   #8
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

Yönetim içerisinde değişiklikler olması durumunda veya olmasa bile (Bence Mecnun _Başkan mutlaka kalmalıdır.)
Futbolcularımızdan hepsinin kalması, olmaz ise Burhan Mutlaka kalmalı, Kone, Yigit mutlaka kalmalı, Beykan, Kalmalı. Tanese (Mutlaka kalmalı aksi halde Grosicki gibi pişman oluruz) Erkan kaş mutlaka kalmalı, Boye kalmalı İbrahim ÖZTÜRK eğer ileri dönük oynayacaksa kalmalı aksi halde defans da çabuk olmadığı için çok fire verecektir, texeira kalmalı, Çağatay çeken mutlaka kalmalı kumaşı mükemmel aksi halde pişmanlık olur (Fatih çıplak mutlaka kalmalı her halde geçen sezon zannedersem kiralıktı), Ziya Erdal kalmalı Mehdi tam bir orta saha yedeği kalmalı kısacası tüm takımın kalmasından yanayım ben
Aateif ın 1 yıl daha sözleşmesi var kalırsa mükemmelin mükemmeli olur. kaleye mutlaka kaliteli birisinin alınması şart alınırsa işte o zaman gel keyfim gel rahat maçlar seyrederiz ve 2017-2018 sezonunda da süper ligde oluruz. Hoca konusunda ben Bülent Uygun dan ziyade Mesut Bakkalla devam edilmeli diye düşünüyorum (keşke Okan aldığımız zamanlar Mesut hocayla anlaşılsaydı şimdi bütün bunları yazmamıza gerek yoktu çünkü zaten süper ligde kalırdık mükemmel bir hoca)[/QUOTE]
Alt 21.05.2016, 15:38   #9
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

Yönetim içerisinde değişiklikler olması durumunda veya olmasa bile (Bence Mecnun Başkan mutlaka kalmalıdır.) Futbolcularımızdan hepsinin kalmasından yanayım, olmaz ise Burhan kalmalı, Oumari, Kone, Yigit mutlaka kalmalılar, Beykan, Kalmalı. Etzas Hussain kalmalı, Tanese (Mutlaka kalmalı aksi halde Grosicki gibi pişman oluruz) Erkan kaş, Gökhan sözen mutlaka kalmalı, Joen Boye kalmalı, texeira kalmalı, Çağatay çeken mutlaka kalmalı kumaşı mükemmel aksi halde pişmanlık olur (Fatih çıplak mutlaka kalmalı her halde geçen sezon zannedersem kiralıktı), Ziya Erdal kalmalı Mehdi tam bir orta saha yedeği kalmalı kısacası tüm takımın kalmasından yanayım ben Aateif ın 1 yıl daha sözleşmesi var kalırsa mükemmelin mükemmeli olur. kaleye Setkus ve korcanın yanına mutlaka kaliteli birisinin alınması şart alınırsa işte o zaman gel keyfim gel rahat maçlar seyrederiz ve 2016-2017 PTT 1. ligde şampiyon oluruz ve 2017-2018 sezonunda yeniden süper ligde oluruz yeni satadımızda zevkle maçlar izleriz inşallah. Hoca konusunda ben Bülent Uygun dan ziyade Mesut Bakkalla devam edilmeli diye düşünüyorum (keşke Okan hocayla değilde Mesut hocayla anlaşılsaydı şimdi bütün bunları yazmamıza gerek olmazdı çünkü zaten süper ligde kalırdık Mesut BAKKAL mükemmel bir hoca)
Alt 19.05.2016, 21:39   #10
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Buna kafa yoralım tabi. Ben ayrıntılı bir paylaşım yapacağım. Ama net bilgi verebilmek için futbolcuların sözleşmelerini görmek lazım. Ayrıca maaşları, ücretleri ne kadar bilmek lazım. Çünkü Ptt 1. Lig ekonomik dengeler üzerine oluşturulacak bi kadro istiyor. Ayrıca önce teknik direktör belli olsun diyorum. Bunları detaylı konuşuruz.

Yine de özellikle Gökhan Süzen ile sözleşme yenilenmesini isterim. Emre zaten kalacak sanırım. Çağatay kalır. Yabancıların birçoğu gider. Kalanlardan maddi fedakarlıklar beklemeliyiz. Eğer Aatıf'ın sözleşmesinde serbest kalma maddesi yoksa bizi kurtaracak bir meblağa başka takıma gönderilebilir. Ama kalırsa da çok işe yarar. Gençlerden 4-5 tane elimizde bulunmalı. 25 kişilik kadronun en az 5-6 ismi genç isimlerden oluşmalı bence.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
futbolcular, hangi, kalmali

Seçenekler Arama
Stil