Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Bakan Yılmaz, Sivasspor'un hedefini belirledi
Alt 16.08.2012, 10:38   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Bakan Yılmaz, Sivasspor'un hedefini belirledi

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, temaslarda bulunmak üzere geldiği Sivas’ta Sivasspor’u ziyaret etti.Rektörlük ziyaretinin ardından Sivasspor’a geçen Bakan Yılmaz burada Başkan Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu tarafından karşılandı.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, temaslarda bulunmak üzere geldiği Sivas’ta Sivasspor’u ziyaret etti.
Rektörlük ziyaretinin ardından Sivasspor’a geçen Bakan Yılmaz burada Başkan Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu tarafından karşılandı.

Bakan Yılmaz burada Başkan Otyakmaz ile görüştü. Kulüp Başkanı Otyakmaz, bu sezon ligde ilk 8’i hedeflerini belirterek, “İnşallah birlik ve beraberlik devam ettiği sürece takım daha başarılı olacaktır. İnşallah geçtiğimiz sezonu aratmayacak bir sezon geçiririz diye ümit ediyorum. Bundan sonra her şey teknik heyet ve futbolcularımızda" şeklinde konuştu.

Bakan İsmet Yılmaz ise Sivasspor’un geçen yıl 8. sırada ligi bitirmesini hatırlatarak “Yolun hayırlısı orta olanıdır. Ne arkada ne önde. Yeni dönemde inşallah ortanın altına düşmeden başarılar diliyorum." dedi.

Bakan Yılmaz’a Başkan Otyakmaz tarafından plaket verildi. Daha sonra Bakan Yılmaz, Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdüren Sivassporlu futbolcuları antrenman sahasında ziyaret ederek başarılar diledi. Bakan Yılmaz, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. .
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bakan, belirledi, hedefini, sivassporun, yılmaz

Seçenekler Arama
Stil