Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 17.05.2016, 21:52   #221
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

[QUOTE= Bizi İSTDER adlı oluşumun Recep adlı karaktersizi ile karıştırmayın. Üzerinde ücretsiz yazan biletleri o satmıştır. Şahitlerimizde bellidir. Sadece üye olduğumuz için burda yorum yapıyoruz. Özelimi kapattım. Sadece yorum yapmak ve haberleri okumak istiyorum. Teşekkürler.[/QUOTE]

Gardaş pardon ,bilmediğim için soruyorum,recep beyi iyi tanırım,sivassporun 2.ligde mücadele ettiği yıllardan beri tanırım,belki enaz istanbuldaki 20 maçta tokalaşmışlığımız selamlaştığımız vardır,enaz 6 7 kez ankaraya deplasman yapmışlığımız vardır,bugün istanbuldaki maçlarda ,buna 4 eylül belediye maçıda dahil ,10 yada 20 kişi varsa çoğu isder üyesi olan taraftarlardır,istanbul gibi bir zor şehirde kimseden maddi destek görmeden ,deplasmana hiç değilse 15 20 kişiyle istanbuldan gidenlere ön ayak olan biridir,atkı satarak derneğe katkıda bulunup derneği ayakta tutmaya çalışan birinin ne karaktersizliğini gördün açıklada bende öğrenmiş olayım,belki benimde hoşlanmadığım yönleri olabilir,onuda zaten arkasından değil yüzüne söyledim ,ancak bu nefret söyleminizin ,karaktersizliğini açıklamanızı bekliyorum,mesela bu arkadaşımız hersene hiç yapmıyorsa enaz 25 deplasman yapıyor ,KARAKTERSİZ olmak için ne yapmak gerekiyor anlatında bende öğrenmiş olyum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2016, 22:42   #222
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yorumlarınızı beğenerek bazı zamanda pek anlamayarak (vakıf olamadığımdan) okuyor ve takip ediyorum. Özellikle bu son yazdığınız çok manidar ve size karşı olumlu yaklaşmama neden oldu. Bu konuda eminim yan yana gelsek çok konuşacaklarımız çıkacaktır... Aynı kafa gibi bir şeyiz diyebilirim...
Bir öğrenci kardeşimiz, ben öğrenciyim ve bu maçı izlemem gerek demiş, bunu belirtirken de parasının fazla olmadığını belirtmiş, bu kardeşimize üzerinde ücretsiz yazan bileti(bunu eskiden kulüp yöneticileri dağıtabiliyordu) satmışlar ve öğrenci kardeşimiz de Sivasspor için bu bileti satın almış. Bunu geldi bana anlattı ve ben de başka bir öğrenci kardeşimizi Recep adlı kişinin yanına göndedim. Aynı muameleyi uyguladı. Havadan gelen bileti paraya çeviriyordu.

Daha sonra aradan belli bir zaman geçti, bir genç ofisime gelerek 'abimle görüşeceğim, abimle görüşeceğim' diyerek bağırıyordu. Buyursun gelsin dedim. Kendisi bir söyleşimde ki yorumuma destek vererek; 'Yaşasın Bağımsız Yiğidolar' diye bağırdı ve bize bir derdini anlattı. Dedi ki; Recep abicim beni İSTDER adlı oluşuma kazandırı. Kazandır dı ama bana yönetimin gruba verdiği ve gruba dağıtılması gereken biletleri parayla satmak istedi. Çok zoruma gitti. O an parayı düşündüğünü anladım ve onları bıraktım dedi.

Bu kardeşimizin ismi gizli. Ama açıklarsak ve İSTDER adlı oluşumun bazı organizasyonların da yer aldığını, hatta listelerinde yer aldığını bulabilirsiniz. Hatta sinirleniyorum ve Kanal 58 adlı televizyona hepsini çıkartacağım en sonunda. Ve İSTDER adlı oluşum kurulmadan aidat ve para toplamış, bu duruma resmi olmadan el uzatmışlardır. Hatta bir site yöneticisi de şahidimdir. Ve bu kişide kuruluşun da yeralmıştır. Ve sonra bu ve bazı arkadaşları bunların karaktersizliği yüzünden oluşumdan ayrılmıştır. Bunun da ismi gizlidir. Bunlara mevcut yönetimin de desteği olmuştur. Deşifre edeceğiz ve yeni stadda asla yer almayacaklar ve hatta İstanbul artık onların olmayacak.

Ayrıca mevcut yönetimimize sesleniyorum. Hatta İstanbul da yaşayan Yiğidolara sesleniyorum. Sivas günleri düzenlenmektedir. Hatırlarsınız. Sivasspor Kulübü Resmi Ürünleri satılmaktadır. PEKİ orda İSTDER adlı oluşumun stantını gördünüz mü? Ne işi var orda. Neden kulübün kazancına darbe vuruyorsunuz. Herşey para olmuş. Ya oluşuma gelir diyorlar. Maç olunca otobüs ve bilet olunca satıştan para geliyor ya. Bide darbe den : ) Ne işin var Sivasspor Resmi Standı para kazanırken oralarda. İSTDER üyesi olsam paraları çıkartın diye hesap sorardım.

Bizde DEPLASMANA gidiyoruz. Hatta konularıma bakın öğrencilere biletler verdik. Biz yönetimde almadık ve üzerinde ücretsiz de yazmıyordu. Direk verdik. Paran cebinde kalsın dedik. Abilikkk budur. Kardeşlikkk budur.

Bana bu tepkileri burda yorum yaptım diye özelden yazıyorlardı. Bende gelin burada yazın dedim. Ben yazacağım dedim. Yemezzz.

Senin gibi usta bir Yiğidonun gördüklerine inanırım adres58. Yaşamışşınızdır birşeyler.
Doğruya doğru diyen Yiğidolar'ı çok seviyorum. Mevcut yönetimin bir parçasıda bu İSTDER adlı oluşumun kurucusu ve kurucu üyesidir. Buda bir hata idi. Saygılarımla.
Yönetim İstifa.
Alt 17.05.2016, 23:01   #223
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Gardaş pardon ,bilmediğim için soruyorum,recep beyi iyi tanırım,sivassporun 2.ligde mücadele ettiği yıllardan beri tanırım,belki enaz istanbuldaki 20 maçta tokalaşmışlığımız selamlaştığımız vardır,enaz 6 7 kez ankaraya deplasman yapmışlığımız vardır,bugün istanbuldaki maçlarda ,buna 4 eylül belediye maçıda dahil ,10 yada 20 kişi varsa çoğu isder üyesi olan taraftarlardır,istanbul gibi bir zor şehirde kimseden maddi destek görmeden ,deplasmana hiç değilse 15 20 kişiyle istanbuldan gidenlere ön ayak olan biridir,atkı satarak derneğe katkıda bulunup derneği ayakta tutmaya çalışan birinin ne karaktersizliğini gördün açıklada bende öğrenmiş olayım,belki benimde hoşlanmadığım yönleri olabilir,onuda zaten arkasından değil yüzüne söyledim ,ancak bu nefret söyleminizin ,karaktersizliğini açıklamanızı bekliyorum,mesela bu arkadaşımız hersene hiç yapmıyorsa enaz 25 deplasman yapıyor ,KARAKTERSİZ olmak için ne yapmak gerekiyor anlatında bende öğrenmiş olyum
O istanbuldan gidenler otobüs paralarını ve bilet paralarını veriyordu. Ama oluşumun atkı gelirlerinden yararlanamıyorlardı. Onu tanıyorsun da onunla yola çıkan ve onu bırakanları tanımıyormusun. Ona sor, resmi bir derneksin, evrak göster lan bana de. Giren çıkan belli değil. Ona sor. Atkı gelirleri ne kadar. Kaç atkı bastırdın. Sana Sözle cevap verecek. Ama sen resmi evraklarla bilgi iste. Ona sor ilk adım attığın insanlardan neden ayrısın. Onu dinle, sonra gel ben seni sattığı insanlarla tanıştırayım. Sana ulaşacağız. İyi forumlar.

- Bunları söz veriyorum TV proğramında yayınlayacağız.
Site yöneticisi kardeşimiz de rahat olsun. Onu asla satmayız. Onlardan ayrıldıysa doğru yoldadır. Oluşum da yeralan ve paraları alınan bir kişiyede röportaj yaptıracağız. RESMİ DERNEK OLMADAN AİDAT SİSTEMİNİN KURBANI OLANLARDA KONUŞACAK. Bu kişiLERİN bunlarla olduğu arkadaşlık yaptığı çok rahat anlaşılacaktır. İsmi geçenler de çıkacak adam gibi doğruyu konuşacak. Temiz taraftarlar istiyoruz. Varsa delikanlı olan TV proğramlarında tartışalım. Kabul ediyoruz Ben ve Bağımsız Yiğidolar. 51. yılımıza temiz gireceğiz. Kulübümüze destek ile uğraşıyoruz. Biraz sabır.
Alt 18.05.2016, 09:03   #224
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Blinzeln Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen bizim Faruk yine yürek yemiş ...
Midesini bozmuş anlaşılan..
Alt 18.05.2016, 11:07   #225
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

En popüler futbolcuna 1 milyon veriyorken,

Bu sene gelen 3 tane teknik adama 4,5 milyon veriyorsan, bunu taraftar sorgular..
Alt 18.05.2016, 11:50   #226
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
En popüler futbolcuna 1 milyon veriyorken,

Bu sene gelen 3 tane teknik adama 4,5 milyon veriyorsan, bunu taraftar sorgular..
Evet bunları sorgulamak çok normal
Başkanın ve yönetimin Sivassporla ilgili olan her şeyi merak etmek.
Ancak başkan eskiden fener yönetiminde imiş, Rüştü ye silah çekmiş bunlar kimseyi ilgilendirmez.
Adam Sivasspor başkanı fener eskide kaldı diyor.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2016, 12:23   #227
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

del pieoro şu bizmle alakası olmayan pendik yazını arıyorum sana güzel edepili bir cevap yazacağm.
Alt 18.05.2016, 12:40   #228
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

buradan recep yüksele zerre kadar laf söyleyen insan deildir karakter yoksunudur ona söylenen lafa cevap vermeyen admin yönetici kim varsa onlarda karakter yoksunudur.yazım yıllar sonra yine silinecek fakat izi yine kalır
Alt 18.05.2016, 13:03   #229
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
del pieoro şu bizmle alakası olmayan pendik yazını arıyorum sana güzel edepili bir cevap yazacağm.
Bu konu da bana katılıyor musunuz sizde .
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2016, 13:05   #230
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
buradan recep yüksele zerre kadar laf söyleyen insan deildir karakter yoksunudur ona söylenen lafa cevap vermeyen admin yönetici kim varsa onlarda karakter yoksunudur.yazım yıllar sonra yine silinecek fakat izi yine kalır
Bir Yönetici olarak benim, silmedim konuyu diye karakterimi ''SİZMİ'' sorgulayacaksınız... 10 küsür senedir herkes şahsen benim nasıl biri olduğumu bilirler...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil