Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Çılgınlar 58 Grubu

Çılgınlar 58 Grubu Çılgınlar 58 Grubu

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var
Alt 06.05.2009, 13:46   #41
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son zamanlarda bakıyorumda maçlara istanbul takımlarının forma ve aksesuarları ile gelenler var. Hala Sivassporun büyük olduğunu kavrayamamış sivaslılar var. buradan Kırmızı Beyaz dan başka renkteki forma ile kimse maça gelmesin diyorum. Buna hayır diyen varmı bilemem ama artık bunu bilinki sivasspor bu ligde var ve BÜYÜK
bir gönülde iki sevgi olmaz ya tek ya hiç
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2009, 08:29   #42
SavLo
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SavLo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son zamanlarda bakıyorumda maçlara istanbul takımlarının forma ve aksesuarları ile gelenler var. Hala Sivassporun büyük olduğunu kavrayamamış sivaslılar var. buradan Kırmızı Beyaz dan başka renkteki forma ile kimse maça gelmesin diyorum. Buna hayır diyen varmı bilemem ama artık bunu bilinki sivasspor bu ligde var ve BÜYÜK
ee bende istanbulda bazen sivasspor forması giyiyom gs maçlarına gidiyom napıyım svs forması giymiyimmi ?

3 büyükleri herkez kabullenmeliki milyonlarca taraftarlarındanda nasıl kabul edildiği belli oluyor.

+kimse bana kızmasın ben GALATASARAYLIYIM ama memleketim olduğu içinde SİVASSPOR u desteklerim.

ama şöyle bir gerçek var sivas daha 4. büyük OLAMADI. bu büyüklük öle 1 sene lider olmak şampiyon olmakla olmuyor.

diğer 3 büyüğün ASIRLIK tarihleri var.

tamam sivas bu yolda ilerliyor ama böyle diğer rakipleri dışlayarak ırkçılık yaparak bi yere GELEMEYİZ.
SavLo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2009, 10:37   #43
kanquel
Yeni Yiğido

8 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 kanquel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kangallı58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ßencede cok haklısın bu bir geçiş dönemi artık tüm yigidoların özellikle ve özellikle LİSANSLI ürünlerle maça gelmelerini istiyoruz kulubümüze cok büyük destek saglayacaktır lisanslı ürünleri almak..yanlıs anlasılmasın durumu iyi olmayan tabiki alamaz ama durumu olupta almamakta yanlıstır..
bak bir insan her ay lisanslı ürün almaz birtane alsın ama alsın ne olursa olsun herkesin alması lazım ben okulda harclıklarımdan kıstım arkadaşıma bir tane lisanslı forma aldırdım 1 ay bütçemi düzeltemedim pişmanmıyım hayır herkesin bir şeyler yapması lazım...
2 takım tutanların arasında bende vardım ama artık sonuna kadar sivaslıyım sivasla eski sempati duydugum takım maç yaptıgında da diğer takımıda tutmazdım herkes böyle yapabilmeli...
kanquel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2009, 10:39   #44
kanquel
Yeni Yiğido

Alıntı:
SavLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ee bende istanbulda bazen sivasspor forması giyiyom gs maçlarına gidiyom napıyım svs forması giymiyimmi ?

3 büyükleri herkez kabullenmeliki milyonlarca taraftarlarındanda nasıl kabul edildiği belli oluyor.

+kimse bana kızmasın ben GALATASARAYLIYIM ama memleketim olduğu içinde SİVASSPOR u desteklerim.

ama şöyle bir gerçek var sivas daha 4. büyük OLAMADI. bu büyüklük öle 1 sene lider olmak şampiyon olmakla olmuyor.

tamam sivas bu yolda ilerliyor ama böyle diğer rakipleri dışlayarak ırkçılık yaparak bi yere GELEMEYİZ.
zaten herkes kendi şehrinin takımını tutsa lig bu halde olmazdı bende senin gibi gs yi tutardım ama anladımki
gsyi tuttukça sivasspor ilerliyemez anca bu başarıları saman ateşiden öteye gidemez onun için herkes memleketinin takımını kalbinde taşırsa bu sorun kalakcaktır...
Alt 08.05.2009, 11:02   #45
MERİTHAN58
Acemi Yiğido

MERİTHAN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 MERİTHAN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben neredeyse bütün maçlara giderim fenerbahçe forması dışında forma görmedim çoğu maçta. Buradan şunu çıkarıyoruz bu mal f5liler bizim sırtımızdan diğer takımları kışkırtıyor. Şereften yoksun mahluğun biri galatasaray kupa maçında fenerbahçe atkısı açtı. bu tür p...çleri barındırmayacaksın statta.
ama bizim en kalabalık grubumuzdan en küçük grubumuza kadar içlerinde f5'li var. F5 maçında bize küfredenler diğer maçlarda aramızda. bunların kimler olduğunu herkes çok iyi biliyor. ama nedense F5'e karşı aşırı bir hoşgörü var.

Lanet olsun bütün İSTANBUL TAKIMLARI
Alt 08.05.2009, 11:09   #46
MERİTHAN58
Acemi Yiğido

MERİTHAN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 MERİTHAN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.
Alt 08.05.2009, 11:49   #47
SavLo
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SavLo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
MERİTHAN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.
benle taraftarlık için tartışma zararlı çıkarsın.

sen hiç sivasdan kalkıp KM lerce uzağa deplasmana gittinmi öle komşu şehirlere değil 12 - 15 satlik şehirlere gittinmi ?

biz yeri geliyo BİNLERCE KM uzağa takımı desteklemeye gidiyoruz. ( almanya - italya - romanya )
Basket ( baya - bayan )
voleybol ( bay - bayan )
tekerlekli sandalye ( engelsiz aslanlar )
su topu . hemtbolu . biniciliği
minik alt yapı maçları desteklemeleri bunları yaptığımız için BÜYÜK TARAFTAR oluyoruz.

bu işin GALATASARAYLILIK YANI..

SİVASSPOR yanı olan kısım ise tabikide sivasspor u hem başları hem memleketim diye destekliyorum.

sen bnm gerçek taraftarlılığımı ölçücek kişide değilsin bunu böyle bil.

bi takıma büyük demen için o Takımın ( kupası , başarısı olmalı )

bak sen bile AVRUPADAN örnek veriyon al sana ( İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE ) adamlar amatörde oynuyo nerde ise 10.000 i aşkın en düşük maçları.

ha büyükler bizi kandırıyo lafına ise dicek lafım yok herşey ortada.

( Üç Büyükler’in taraftarlarının eğitim durumlarına göre yapılan araştırmada Fenerbahçelilerin yüzde 39,30’u lise ya da daha üst eğitim düzeyinde. Beşiktaşlılarda bu oran yüzde 37,50 iken Galatasaraylılarda bu oran 37,06. )
SavLo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2009, 10:40   #48
kanquel
Yeni Yiğido

Alıntı:
benle taraftarlık için tartışma zararlı çıkarsın.

sen hiç sivasdan kalkıp KM lerce uzağa deplasmana gittinmi öle komşu şehirlere değil 12 - 15 satlik şehirlere gittinmi ?

biz yeri geliyo BİNLERCE KM uzağa takımı desteklemeye gidiyoruz. ( almanya - italya - romanya )
Basket ( baya - bayan )
voleybol ( bay - bayan )
tekerlekli sandalye ( engelsiz aslanlar )
su topu . hemtbolu . biniciliği
minik alt yapı maçları desteklemeleri bunları yaptığımız için BÜYÜK TARAFTAR oluyoruz.

bu işin GALATASARAYLILIK YANI..

SİVASSPOR yanı olan kısım ise tabikide sivasspor u hem başları hem memleketim diye destekliyorum.

sen bnm gerçek taraftarlılığımı ölçücek kişide değilsin bunu böyle bil.

bi takıma büyük demen için o Takımın ( kupası , başarısı olmalı )

bak sen bile AVRUPADAN örnek veriyon al sana ( İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE ) adamlar amatörde oynuyo nerde ise 10.000 i aşkın en düşük maçları.

ha büyükler bizi kandırıyo lafına ise dicek lafım yok herşey ortada.

( Üç Büyükler’in taraftarlarının eğitim durumlarına göre yapılan araştırmada Fenerbahçelilerin yüzde 39,30’u lise ya da daha üst eğitim düzeyinde. Beşiktaşlılarda bu oran yüzde 37,50 iken Galatasaraylılarda bu oran 37,06. )
arakdaşım bana galatasarayda yaptıklarını anlatma bana sivas sevgini anlat sonuna kadar sivassı tutmamız gerek ne bu yaa 3 büyükler var herkes onları tutuyor sivasda başarı alsın 4 büyük olsun yok yaaa bir arkadaş dediği gibi biz sivas kümeyede düşse onu destekleriz...erzurumda üniversite okuyorum erzurum maçlarına gidiyorum...yurdun görevlisi eski erzurumspor amigosu erzurum aşkı bir başka bak erzurum düşmemeye oynuyor ve bu pazar oynanan maçta maraton full çektii böyle taraftar olmak lazım ve onca insanın içinde bir allahın kulu farklı forma giymedi......
Alt 11.05.2009, 10:46   #49
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kızmak yok, desdeğe devam. İyi günde herkes alkışlar. Önemli olan zor durumdayken destek olmak. Bu takım nerelerden geldi buralara. 2 yenilgiyle takımı satacak değiliz. Nasipse şansımız yine var. Tek bir şeye ama tek bir şeye isyanım var, O trübünde bizleri ayağa kaldırtmayan ve bayrağımızı sallatmayan çekirdekçi, neyi desdeklediği nereli ve kim olduğu belli olmayan SÖZDE TARAFTARLARIN gazına gelmeyelim. canın sağolsun sivasspor. Seni seviyoruz ve destekliyoruz. Üzgünüm ama kızgın değilim.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2009, 10:50   #50
kanquel
Yeni Yiğido

Alıntı:
existence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kızmak yok, desdeğe devam. İyi günde herkes alkışlar. Önemli olan zor durumdayken destek olmak. Bu takım nerelerden geldi buralara. 2 yenilgiyle takımı satacak değiliz. Nasipse şansımız yine var. Tek bir şeye ama tek bir şeye isyanım var, O trübünde bizleri ayağa kaldırtmayan ve bayrağımızı sallatmayan çekirdekçi, neyi desdeklediği nereli ve kim olduğu belli olmayan SÖZDE TARAFTARLARIN gazına gelmeyelim. canın sağolsun sivasspor. Seni seviyoruz ve destekliyoruz. Üzgünüm ama kızgın değilim.
sana katılıyorum ama buraya kadar getirmişsin oyuncu olarak çık sahaya koşarak çatla o zaman kahraman olarak anılırsın ama buraya kadar getirip te pisipisine maçları kaybedince buna kızıyoruz biz... yoksa sivas bizyoksak hiç sivas yoksa biz hiçiz hep beraber kaznıcaz zaferleri aynı zamanda üzüntüleri beraber yaşıcaz.... ama biraz oynasın lar
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
başka, forma, gelenler, maçlara, var

Seçenekler Arama
Stil