Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 28.01.2013, 19:12   #291
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Buradan Türkiye Futbol Federasyonuna ve M.Hakem Kuruluna çağrıda bulunuyorum;Allahınızı Kitabınızı seviyorsanız Bülent YILDIRIM'ı Sivasspor maçlarına vermeyin.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2013, 20:12   #292
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Söylemek istediğim tek şey bu takım mersindeki deplasman tribününü dolduran bizlere layık değil. Bu futbolcular bu şehri haketmiyor. İnsanda ruh olur tamam oynayamayabilirsin ama mücadele et be bunu yap bari. EN BÜYÜK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKAR !
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2013, 10:49   #293
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

değerlendirilecek bir maç varmıydı acaba ben göremedim gören varsa söylesin
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MEVLUTHOCAOGLU'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2013, 13:05   #294
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben macı seyretmedim.Özetlere baktım.Hakem falan diyorlar ama maç özetlere göre 8-0 lık macmış.Onu gördüm.Bizim takım 5 forvetle oynamış yine.Tek atak yapamamış.Merak edenler acsın baksınlar yorumlarıma.Bugünkü 3-0 ın benim için hiç süpriz olmadığını görürler.Şimdi bazı yorumcular diyorki,Rıza hoca bilmiyorda siz mi biliyorsunuz futbolu.Evet artık kesin diyebilirim ki ben futboldan ondan çok anlıyorum.Ben yönetsem takımı en azından futbolcularla daha iyi dialog kurarım.5 haftadır diyoruz ki ya presli hücum oynat yada yapamıyorsan derli toplu defansif oynat şu takımı.Yok onun bildiği Grociskiyi 70 de çıkarıp Pedrieli oyuna almak.Gerci bu macta neyseki 6 forvetle oynamadığı için böyle bir değisikliğe luzum görmedi.Uğuru çıkarttı Mehmeti bek oynattı.Erhan bize gelirken bekti.Bizde ihtiyac halinde bile bek oynamadı bir mac hariç.Gecen hafta daha dedik ki bu Uğur iyiniyetli ama kasları gitmiyor artık.Gördünüz golleri.Reinoch u bugün her takım istiyor.Bi bizim teknik olmayan direktör istemiyor onu.Yorumunu dinledim.Gülerek Antalyadaki hakem seminerini anlattı bize mactan sonra.Kopmuş artık oda.Psikolojisi bozulmuş yani.Böyle durumlarda insanlara tıbben hava değişimi önerilir.Ben kemdisine hem kendisi hem de takım için aynısını öneriyorum.Alternatif arayanlar dünyada hiç teknik direktör kalmadığını düşünüyorlarsa bence çok yanılıyorlar.

Dün bu yorumu yapmışız bugün Reinoch kadro dışı imiş.Melo Fatih hocayı itiyor o sorun yapmıyor.Bizim Rıza Gestapo kesiliyor.Kim sorumlu olacak Sivasspor bunca emek ve mücadeleden sonra 2. lige düşerse.Rıza kadar başkan da sorumlu olur.Ona göre.Haa bize ne düşecekse düşsün diyorsanız ,koltuklarınızdan çok geç olmadan hemen kalkın o zaman.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2013, 16:19   #295
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

pardon ????? bizmi maç yaptık yoksa benimmi haberim yok uğur-kadir-pedriel-eneramo gibi oyuncuarın olduğu takım benim takımım olamaz erman-ziya-adem onları ayrı tutuyorum tabi
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2013, 17:23   #296
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58 SiVaSıM 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
pardon ????? bizmi maç yaptık yoksa benimmi haberim yok uğur-kadir-pedriel-eneramo gibi oyuncuarın olduğu takım benim takımım olamaz erman-ziya-adem onları ayrı tutuyorum tabi
Allahda seni güldürsün ememin oğlu... Ziya tamam, Adem neyse de Ermanı ayrı tutmanın gerekçesinide yazarmısın? Maçlarda elini beline koyup gezdiği için mi? Elazığ maçı dışında bu sene Erman ne yapmıştır. Birde geçen sene Beşiktaşa attığı gol vardı demi...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
acİl, beklİyoruz, bülent, çözüm, değerlendirelim, değişikliği, gİdİyoruz, görevini, istiyoruz, kan, maçı, nereye, quo, sivassporda, tablo, utanilacak, vadİs, yaptı, yıldırım

Seçenekler Arama
Stil