Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Vizyonsuzluk
Alt 05.03.2016, 01:41   #1
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Vizyonsuzluk

Moralim çok bozuk, bazı arkadaşların dedigi gibi biz asil eskisehire evimizde yenildigimizde düstük...

Düstügümüzü ne kadar zor olsada kabullendim ve kendi kendime diyorumki, aslinda görünen köy kilavuz istemez demisler veya persembenin gelisi carsambadan bellidir diye, son 5-6 senedir (carlosun ilk sezonu haric) can cekisiyoruz, kah diyarbakir bizi kurtardi kah ankaraspor(hatta ankaraspor ligden cekildiginde bile, haftalar sonra ancak puan siralamasinda gecebilmistik). Yani cekirge yoruldu, artik ziplayamiyor.

Yani bu düsme tehlikesini senelerdir yasamaktan, ben sahsim adima gercekten cok yoruldum. Insan bir defa ölür misali, her sene bu stresi yasamak sahsen beni cok yipratiyor.

Ve suan beynimi baska birsey yoruyor bu aralar.
Diyorumki; düstüysek kalkariz, daha ölmedik ya...

Sonra muhasebesini yapiyorum, evet kalkariz ama kiminle??
takimin yarisi 30 yas üzeri, söyle genc, gelecek vaad eden kimimiz var?

Bugün ilk onbirden beykani cikar yas ortalamasi 29-30
böyle kadro yapilanmasi olurmu???
bu yili gectim, asil gelecek sene bile gözümü korkutuyor..

yani geldigimiz bu nokta aslinda Sampiyonlugu kaptirdigimiz yildan sonraki üstüste gelen kadrodaki yanlis yapilanmadir. Sadece Riza Hoca zamaninda biraz kipirdanma oldu o kadar.

Sahi Bilica disinda, 12 senedir ucuza alipta, oynatip degerlendirip, iyi paraya sattigimiz oyuncu hatirlayan varmi??

Evet yönetimimiz cok zor sartlarda elini tasin altina koydu, bize sayisiz mutluluklar yasatti, ama gelinen nokta su ki; kimse 3 liraya 5 liralik köfte vermiyor, küme düsen takimlarin oyuncularini toplarsan ayni akibete ugraman sürpriz olmaz. Tamam sehrimizin zenginleri sahip cikmiyor, taraftarlarimiz bir konya bir eskisehir gibi stadi doldurmuyor olabilir, ama burada sizin beceriniz ortaya cikmali, yoksa herkes sizin yaptiginiz isi yapar.

Korkmadan kaliteye parayi yatiracaksiniz, Grosicki ve Da Costa örneginde oldugu gibi, kalite her zaman parasini cikarir. Puanlarla kazandirdigi extra parada size kar kalir. Tamamen Vizyon meselesi...
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı nejmi58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Vizyonsuzluk
Alt 05.03.2016, 09:03   #2
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Vizyonsuzluk

Artik polyannaciliga da gerek yok düştük evet. Yeniden nesil mi cikacagiz. Bu takim bu yonetimle bu vizyonla bu anlayisla cikamaz. Sivas'i super lige cikaracak bir takim varsa yonetimiyle vizyonuyla medicana dan cok cok basarili bir takim olan Sivas Belediyespordur. Seneye insallah ptt biletini alirsa medicanadan ne kadar ustun oldugunu hep birlikte gorecegiz.
Alt 05.03.2016, 09:20   #3
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Arkadaşlar A dan Z ye birçok yanlış ve eleştirilecek yönlerimiz var. Sahipsiz şehrin sahipsiz takımı olduk. Çalıştığım kurumun ismini vermek doğru olmaz fakat yapılan ve yapılmakta olan statları yakından takip ediyorum. Örneğin Trabzonun stadı için adamlar kılı kırk yardı. Bakanı milletvekili bürokratları Vs. Hatta tokinin Başkanı bile bu sezona kupayı burda kaldıracağız diye bir açıklama yaptı. Yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş. Fakat bizim stadla alakalı ne gelen nede giden var. Daha bir sürü örnek sayabilirim. Biz şehir olarak kenetlenme sıkıntısı yaşıyoruz birçok konuda buda futbolada yansıyor doğal olarak. Heyecanımızı kaybettik. Siyasilerimiz bürokratlarımız maalesef konuya çok uzak. Şunuda söylemekte fayda kesinlikle biz iş yapmayı bilmiyoruz yada yapmak istemiyoruz. Benim eşim Karadenizli ve kendiside benim gibi Sivassporlu geçenlerde ailesinden birinin bir iş durumu için büyüklerden birinin yanına gittiler ve işlerini hallettiler. Benim yakınlarımdan var iyi yerlere. İnsanlar ufacık bir mevzuyu 2 senedir halledecekler. Yani özet olarak onlarda hemşerilik bizdeki arkrabalık bağından sağlam çok üzücü değil mi sizce
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 09:33   #4
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Teşekkürler Yönetim!Bize 10 yıl boyunca yaşattıklarınız için.Sevinci,hüznü,başarıyı,ba şarısızlığı.Daha hala nedenini çözemediğimiz kaçan şampiyonluk heyacanı için.Şampiyon olan PAF takımının nasıl satılacağını gösterdiğiniz için.Alt yapıdan sadece ite dürte Ziya'yı cıkarttığınız için.Hatır için çiğ tavuk yenir diyerek transferler nasıl yapılır öğrettiğiniz için.Dünyada bonservisi olmayan oyuncu nasıl alınır öğrettiğiniz için.Çekirgenin sıçrama sayısını artırdığınız için.Sivas'ın içerde ve dışarda ki iş adamlarına nedense veremediğiniz güven için.Adam sendeciliğin güzel örneklerini verdiğiniz için.Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı rezi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 10:06   #5
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

-Her hafta SİVASSPOR kıyıma uğrarken ses çıkarmıyorsa
-Takımda yaşananları kamuoyuna anlatacak basın sözcüsü bulunamıyorsa
-Oyuncuların disiplinsiz hareketlerine göz yumuluyorsa
-Transfer adı altında boşta kalmış oyuncularla el sıkışılıyorsa
-Büyük çalıştırıcı diye başka takımların gönderdiği başarısız antrenör başa getiriliyorsa
-Kurumsallaşma adı altında internetten SİVASSPOR ürünleri satıldığında, karşılaşılan aksilik durumunda muhatap olarak taraftar oradaki özel güvenlik görevlisi ile sorunu çözmeye çalışıyorsa
-SİVASSPOR'u uzun yıllar taşıyacak olan yeni Stadyumdaki rezaleti görmezden geliyorsa

Yönetimin değişme vakti gelmiştir. Belki kim elini taşın altına koyacak diye düşünülebilir ancak zaten başımıza gelebilecek en kötü şeyler geldi.
Mecnun başkan adam gibi adam ancak ekibi isteksiz ya ekibini komple değiştirsin,yada ekibiyle SİVASSPOR hatırına komple gitsin .
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 10:37   #6
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu konu hakkında sayfalarca yazı yazdım böyle devam edersek eninde sonunda düşeriz dedim ama her zamanki gibi HAİN ilan edildim. Şimdi iş işten geçtikten sonra bunları konuşmanın kime ne faydası var bilmiyorum zira teşhis ve tedavi aşaması geçileli çok oldu buradan sonra işimiz mucizelere kaldı artık
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 11:09   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vizyon mizyon hikaye,sivasın milletini kimse tanımıyor şimdi tek tek sayacam ucu kötü yerlere değecek ,mecnun başkanın hangi şartlarda göreve geldiğini çoğu kişi bilmiyor,tüm herkesin yönetim hakkındaki eleştirilerinin hepsinede katılıyor ve hak veriyorum,bunu daha önce defalarca dile getirdim ,dedimki eğer yorulduysanız ,bıktıysanız ,açık açıksöyleyinde millet başının çaresine baksın dedik,bu şekilde olmuyor,millet düşme korkusuyla ,herhafta hangi takımdan kaç gol yiyeceğiz diye beklemekten bıktık,biz böyle yönetiyoruz elimizden gelen budur daha iyisini yapan varsa buyursun gelsinler demek kolaycılıktır,her konuda taraftarı suçlamak ,ihaleyi taraftara yıkmak acziyettir,takım henüz matematiksel olarak düşmedi ,azda olsa umudumuz devam ediyorda,eğerbu takım düşerse ,sadece sivasspor düşmeyecektir,sivaslı geçinen tüm işadamları,sivasbelediyesi,siv as valiliği,üniversite rektörlüğü,esnaf ve sanatkar erbabları,taraftarlar,sivas ekonomisi,turizmi,sivas yerel medyası ,kısaca herkes küme düşmüş olacaktır,yukarda saydığım tüm özel ve tüzel kişiler elbirliğiyle sivassporu küme düşürmüş olur, bu saattenden sonra taraftarın destek olması haricinde diğer kimselerin faydası olmayacaktır,olamazda,işi sadece yönetimin üstüne yıkmakda kolaycılıktır,bu takım sadece mecnun başkanın ve yönetimin takımı değildir ,bu şehrin rantını yiyen,şehri sömüren,aç karnını burda doyurup yatırımını başka yerlere yapan,büyütülmüş takımların köpekliğini yapıp ,sivasspora küfreden,dükkanını ,sarı lacivert ,sarı kırmızı ,siyahbeyaz balonlarla süsleyen dallamalar,kapısının önündeki maça 5 tl vermeyip ,takımına destek olmayanlar ,lafa geldimi sivası sanki parise çevirdiklerini söyleyen ,gerçekte kocaman köye çeviren ,160 bin kişiyi sivasdan göçürtenler ,şehri kocamann yaşlı ,emekli kentine çevirtenler,sivasın değerlerinin tek tek başka şehirlere kaldırılmasına göz yumanlar,bakanlar,elde kalan tek Değerimiz olan SİVASSPOR unda göz göre göre düşürülmesine seyirci,olmuşlardır,kısaca sadece sivasspor değil ,sivas komple uçurumun kenarına gelmiştir,belki öyle yada böyle, takım ligde kalabilir bilemeyiz,sonuç olarak bu yönetim gitse dahi ,yerine aday çıkmayacağına adım gibi eminim,şu saatten sonra zaten gitmelerininde anlamı yok,takımın matematiksel şansıda bitene kadar destek olmaktan başka yapılacak birşeyde yok.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 17:32   #8
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vizyonu vizyonsuzluk olanlardan ne beklenir ki...

bundan yaklaşık 10 ay önce tüm sivasspor taraftarının koyduğu teşhisler burda herkesin sevabıda günahıda bu forum altında baktımda hiç bir şekilde ders almamış kendi sonumuzu kendimiz hazırlamışız http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39045
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 18:42   #9
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu aralar herkes duygusal olarak başlıklar açıyor ve bir şeyler paylaşıyor...sakin olun kayseri yenildi.
atifa çok yüklendik şut çekmedi...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 19:31   #10
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dedigin cogu seye katiliyorum. Bazen diyorim daha 10 mac var diye umutlaniyorim ama daha sonra dusunuyorum takim okadar ruhsuzki butun umudum kiriliyor. Yonetimin buyuk yanlislari oldu uzun zamandir. Ama suda bir gercek hangi genel kurulda biri cikip baskanliga aday oldu. Bu yonetim biraksin aklima yerine gelecek 1 tane aday gelmiyor. Gelen varsada soyledin bide bilelim. Kulupte hersey 2 3 sirtina yuklenmis gidiyor. Sehrimizin okadar zengini onde geleni var devre arasinda 1i cikip biri pahali bir transfere destek olmadi. Devre arasinda aldipta hazir olan 1 tane oyuncu yok sonra kendi kendimizi kandiriyoruz
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido_furkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
vizyonsuzluk

Seçenekler Arama
Stil