Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Beraber Kazanalım
Alt 15.04.2016, 09:57   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Beraber Kazanalım

Spor Toto Süper Lig'de yarın lider Beşiktaş'ı ağırlayacak Medicana Sivasspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, rakiplerinden çekinmediklerini ve sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'de yarın lider Beşiktaş'ı ağırlayacak Medicana Sivasspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, rakiplerinden çekinmediklerini ve sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Bakkal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde geçen hafta Gaziantepspor karşısında aldıkları galibiyetin futbolculara inanılmaz moral verdiğini vurguladı.

Beşiktaş maçına da moralli çıkacaklarını dile getiren Bakkal, takımda forma şansı bulan ve bulmayan herkesin Beşiktaş maçına hazır olduğunu anlatan anlatarak, "Keyifli çalışıyoruz ve zor bir maç oynayacağız. Beşiktaş topla öne doğru oynamada ligin lider takımı. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Kolay maç oynamayacağız. Hem strateji açısından hem konumumuz açısından hem de Beşiktaş'ın ligdeki durumu açısından zor bir maça çıkacağız." dedi.

Galibiyete çok ihtiyacımız var

Zoru başardıkları takdirde çok şeyler kazanacaklarına dikkati çeken Bakkal, Beşiktaş karşılaşmasına da bu bilinçle hazırlandıklarına işaret ederek, "İnşallah, galibiyet serilerini ya da puan serilerini devam ettiririz. Çünkü biz, üst sıradakilerden daha çok puana ihtiyacı olan bir takımız, bunun bilincindeyiz. Oyuncularımın ve kulübün atmosferi gayet iyi. Her şey pozitif, ben de bunun maça yansıyacağını düşünüyorum. İnşallah, istediğimiz gibi olur ama güzel bir maç olacağını söyleyebilirim." diye konuştu.

Kişilikli oynayalım

Rakiplerinin Beşiktaş olmasının hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini ve çekinmediklerini vurgulayan Bakkal, şunları kaydetti:

"Ligin yukarı tarafının ne olduğu önemli değil, benim ne yapacağım önemli. Çünkü herkes kendi derdinde, özellikle Fenerbahçe'nin puan kaybetmesi, arkasından da Beşiktaş'ın üst üste aldığı sonuçlar biraz daha Beşiktaş'ı iddialı hale getirdi. Ben şöyle bakıyorum, öncelikle Sivasspor'un ne olacağı önemli. Bu bağlamda biz de maçı kazanma adına hazırlanıyoruz. İnşallah da öyle olur. Beşiktaş'a karşı iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Oyuncularıma 'kişilikli oynayalım' dedim. İyi oynamamız, iyi mücadele etmemiz gerekiyor ama işimizin kolay olmadığını da biliyoruz. Gaziantepspor maçı bizim tekrar yukarıya tutunmamızı sağladı. Bu bir süreç, sezon sonuna kadar bu iş devam edecek. Gaziantep'e giderken 'bitti, artık bu iş olmuyor' derken ben bitmediğini ve bitmeyeceğini söyledim. Beşiktaş maçını alsak da bitmeyecek. Ben ligin 22. haftasında göreve geldim. 22 haftalık periyotta 2 galibiyet alan bir takım vardı, şimdi Allah'a çok şükür 7 haftada 3 galibiyet aldık. Bayağı bir trend kazandığımızı düşünüyorum. Bunun sezon sonuna kadar da bitmeyeceğini düşünüyorum."

Beraber kazanalım

Beşiktaş maçını kazanma adına taraftar desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduklarını dile getiren ve taraftarlardan karşılaşmada tribünleri doldurmalarını isteyen Bakkal, sözlerini şunları kaydetti:

"Geldiğim günden beri hep bu mesajı veriyorum. Sabırlı olarak bizi sezon sonuna kadar desteklemelerini ve bu takımın onların desteği sayesinde çok daha iyi yerlere gelebileceğini biliyorum. Çünkü Sivasspor takımı taraftarıyla coşan, taraftarlarıyla iyi yerlere gelen bir ekip, öyle alıştırılmış. Sıkıştığı zaman taraftarın devreye girdiği söyleniyor. Şimdi bundan daha da sıkışık bir zamanımız olmadı, olamaz da. Şimdi herkesi eşi, çocuğu, anne ve babasıyla maça bekliyoruz. Beraber kazanalım diyoruz."

Beşiktaş maçı öncesinde defans oyuncusu Ziya Erdal'ın sakatlığının bulunduğunu, orta saha oyuncusu Yiğit İncedemir'in ise kart cezalısı olduğunu aktaran Bakkal, orta saha oyuncuları Djakaridja Kone ve Mehdi Taouil'in ise sakatlıktan kurtulmalarının sevindirici olduğunu sözlerine ekledi.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Beraber Kazanalım
Alt 15.04.2016, 13:22   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Beraber Kazanalım

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ı

Beraber kazanalım

Beşiktaş maçını kazanma adına taraftar desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduklarını dile getiren ve taraftarlardan karşılaşmada tribünleri doldurmalarını isteyen Bakkal, sözlerini şunları kaydetti:

"Geldiğim günden beri hep bu mesajı veriyorum. Sabırlı olarak bizi sezon sonuna kadar desteklemelerini ve bu takımın onların desteği sayesinde çok daha iyi yerlere gelebileceğini biliyorum. Çünkü Sivasspor takımı taraftarıyla coşan, taraftarlarıyla iyi yerlere gelen bir ekip, öyle alıştırılmış. Sıkıştığı zaman taraftarın devreye girdiği söyleniyor. Şimdi bundan daha da sıkışık bir zamanımız olmadı, olamaz da. Şimdi herkesi eşi, çocuğu, anne ve babasıyla maça bekliyoruz. Beraber kazanalım diyoruz."

AA
Hocam sen yanlış kadro çıkarma, macera arama biz başka bir şey istemiyoruz. Puan/puanlar alacak gücümüz var Allahın izniyle...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2016, 19:10   #3
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar; Bjk maçı çok önemli, fakat bu maç her şeyin sonu değil.
Alt 15.04.2016, 19:29   #4
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocamiz cok güzel nutuk söylüyor hepberaber kazanalim derken tüm sivasi kast ediyor bundan daha güzel söz ne olabilirki bizim istegimizde bu degilmi ya kazanacagiz ya kazanacagiz baska sey bize göre degil
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2016, 22:25   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2016, 23:15   #6
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Sevgili Cahit Sıtkı Tarancı bir şiirin mısralarında şöyle der ;
öl desen ölürdüm,
yan desen yanardım,
sev dedin sevdim,
anlamadın…
kopup gitmek miydi muradın
zifiri karanlığım?
hani hüznünde yıkardın yüzünü
her şafak söktüğünde
sabah ezanlarının?
o ezanlarda hâlâ senin duaların…
ah can,
ah canım,
sevdalım,
Sivassporumuz...
Sivasımız....
Her şeyden önemlisi Sivas kimliğimiz bu ligde olmazssa olmazların en başındadır...
Kesinlikle ve kesinlikle varolunacak hayatta bu kimlik olmalıdır...
Lütfen sorumlular bunun bilinciyle hareket etsin...
Anadolu ateşini yakıp Anadoludan şampiyon çıkartan bu asil kimlik varolduğu bu konuma yakışmıyor...
yazık olmasın ....
Alt 17.04.2016, 23:54   #7
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Haberin fotografi manidar. Hoca otostop yapiyor gibi. Kacak mi acaba?
Alt 18.04.2016, 19:29   #8
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Kazanack ne kaldı Sn.Bakkal.Sen hayal dünyasında geziyorsun.Taraftara boşu boşuna ümit verme.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2016, 20:28   #9
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Simdiye kadar ne kazandinmi? Mesut bey??? Ne zaman takimi futbol oynatinki? Hep korkarak oynatin takimi , yemin ederim takimi en kotu oynatan td sensin, senin kaliten ney mesut hoca? Burda kimse kusura bakmasin, simdiye kadar hic birsey soylemedim moreliniz bozulmasin diye... Ama yetti artik

Biri bana soylesin bu mesutun ozellikleri ney???

Kadro kurabiliyiormi? Hayir kesinlikle(adem ibrahim hassan)
Takimi atesleyebiliyiormu? Hayir adamlar olu gibi oynuyor( biraz Atletico madridin teknik direktorune bakin diego siemone , adam resmen kendinden geciyior teknik direoktur oyle olur)

Degisiklik desek.... Allah askina 2-0 kene defans yerene defans aliyior , 4-2-3-1 den baska format bilmiyiormu bu adam. Donsene 3-4-3e adam resmen defans oyuncu aliyior yaw 2-0 arkadasin!!!!
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
beraber, kazanalım

Seçenekler Arama
Stil