Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 27.04.2016, 11:45   #121
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivassporda bilmediğiniz şeyler var?
1- kongre üyesi kaç kişi biliyormusunuz?
2- neden kongre üye sayısını çoğaltmıyorlar?
3- neden zengin ve söz hakkı olacak yöneticileri kongre üyesi yapmıyorlar.
4- neden şirketleşmeye gidip tüm harcamaları şeffaf yapmıyorlar.

bunların cevaplarını bence iyi arayın? ilerleyen zamanda anlatacağım
desene gardaş pis kokular gelecek.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 11:53   #122
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bakıyorumda bu sefer yönetimi düşürmek için cırpınanların durumu hayli artmış. Bende adımı yazıyorum 58Yiğidoo58 cok degil sene sonra tekrar burda farklı konusacagız. Herkes bunu ezberlesin. Hala devam eden yöetimin taraftarıyım. Bana bir kuruş karları yok. Bana yaşattıgı başarıların taraftarıyım. Ben insanların kötü yanlarına bakmam. Şeytana yüz cevirmem. Fesat değilim insanları güzel anarım. Beni ezberleyin 58Yiğidoo58 tarih tekkerrür edecek. Yalancılar fasıklar MEcnun otyakmaz diye bagırdıgında 11 senedir devam eden taraftarla aynı tribünlere oturmaya devam edeceğim. İçimiz farklı olsada dısımız bir olacak ama gün gelince hep ayrılacagız saygılar.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Yiğidoo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.04.2016, 12:05   #123
Rallim58
Gast

Zamansız bir konu olduğunu düşünüyorum...

Şu günler bizlerin kenetlenmesi, zor da olsa ligde tutunabilmek adına "ne yapabiliriz"i konuşma zamanı olduğunu düşünüyorum...

Burada birtakım göndermeler, istifalar teklif edilip gönüller kırılırken, Eskişehir ve Kayseri bizim yapmadığımızı yapıp, kenetlenip, birlik olup takımlarını ligde tutarlarsa kimse şaşırmasın. Biz de burada birbirimizi eleştirmekle vakit geçirelim...

Elbette içimiz acıyor, yüreğimiz yanıyor... Eleştirilecek de, sorgulanılacak da..! Ancak o zamanın bu zaman olmadığını düşünüyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 13:18   #124
mamy58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mamy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zamansız bir konu olduğunu düşünüyorum...

Şu günler bizlerin kenetlenmesi, zor da olsa ligde tutunabilmek adına "ne yapabiliriz"i konuşma zamanı olduğunu düşünüyorum...

Burada birtakım göndermeler, istifalar teklif edilip gönüller kırılırken, Eskişehir ve Kayseri bizim yapmadığımızı yapıp, kenetlenip, birlik olup takımlarını ligde tutarlarsa kimse şaşırmasın. Biz de burada birbirimizi eleştirmekle vakit geçirelim...

Elbette içimiz acıyor, yüreğimiz yanıyor... Eleştirilecek de, sorgulanılacak da..! Ancak o zamanın bu zaman olmadığını düşünüyorum...
Anlatmak istediğim de bu asıl
mamy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mamy58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.04.2016, 19:09   #125
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu nasıl laf gardaş.sivasspor yönetimine geçim yerimi kulüb.eğer öyleyse çok vahim.
Kapalı kapılar ardında neler dönüyor neler bir bilsek asıl ozaman asıl vehameti göreceğiz burada forumda bir kaç kişi bunları biliyor ama aciklamiyorlar inşallah en.kısa zamanda bizide aydinlatilar.
Alt 27.04.2016, 19:34   #126
turkojan
Yeni Yiğido

turkojan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 turkojan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Üzülüyoruz göz göre göre küme düştük, Yönetim kendini sorguya çekmeli son yıllardır ne haldeyiz ne yapmışız muhasebe edilmeli. dilim varmıyor ama düştük bu saatten sonra mucize gerekli .
Alt 27.04.2016, 20:24   #127
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her yil 3 takım duser biz de 10 yil surekli superlig oynadık gencler ve antep dısinda 4 buyukler hic düsmemis dusmesek iyiydi ama artik kader gunu hakkimiza gunahiyla sevabiyla razi olacagiz gerci bakkal halen umutlu ama...
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2016, 20:52   #128
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam çünkü Sivas sahipsiz bir şehir...herkes Sivasspor'un ortada kalacağından ve daha alt liglere düşeceğinden korkuyor bence..Sivassporu bugünlere taşıyan olan Mecnun Başkanın takım düşse bile tekrar çıkaracağına inanıyor..doğru mu peki? Kısmen..o yüzden hakkımızda hayırlısı..
Eyvallah güzel kardeşim de ;
Bazen ara vermek gelenleri görmek gerekir...Ertuğrul Sağlam bile giderken tekrar geleceğiz inşallah dedi gitti vede geldi...Eğerki ''hiç kimse yok'' diye ısrar edilir ise dikta rejim benzeri bir tablo ortaya çıkar ki bunu tasvip etmek mümkün değil..Belkide bir çok aday var Sayın başkana saygısından adaylığını açıklamıyor...Bence bir kaç dönem bile olsa Mecnun Başkan dinlenmelidir...Ayrıca ben Sivasın bahsedilen kadar sahipsiz olduğuna inanmıyorum ..inanmak istemiyorum...Ama söyledikleriniz mantıklı ve gerekçeli cümleler...Teşekkür ederim görüşünüz için ...selamlar...
Alt 27.04.2016, 20:58   #129
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mamy58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimin destekçisi olalım var mı bir babayiğit elini taşın altına koyacak haydi daha güçlü kalkalım diyecek yok..Onu geç takım düşmeye oynuyor 2. yarı kaç maçı dolu tribünler karşısında oynadı takım....Yanılmıyorsam Bülent UYGUN zamanında takıma yardım için kampanya başlatıldı kaç para toplandı..Takıma iyi veya kötü sahip çıkan birileri varken onlarıda küstürüp alt liglerdede mi gezelim Mersin gibi Ordu gibi krize mi girelim Burası Bursa değil burası İstanbul değil burası Trabzon değil bizim her kongremizde en az 3 aday olmuyor güldürmeyin artık Yapılması gereken yönetime takıma seneye destek olup tekrar layık olduğu yere dönmesini sağlamak .....
Bursa dediğimiz kentte bir ara yardım kampanyası başlatılmış idi (söyleminize istinaden örnek teşkil ettiği için aklıma geldi) sen ben biz o derken 100 bin gibi gülünç bir rakam toplandı ve bu rakamın hepside bizim gibi insanların verdikleri 20 tl lerdi...Şehrin iki dinamiği Cavit çağlar ve celal sönmez 12 bin lirayı 12 ay taksıtle bağışta bulundular...Bossen enerji çıktı utanın diyere 100 bini bir kerede bağışladı ...Şunu anlatmaya çalışıyorum Türkiyenin en buyuk sanayı kenti Bursada bile şehrin dinamiklerinin bile işe yaramadığını biz gördük tasvip ettik...Eğer Bursada böyle ise Sivasta neler olur kimbilir...Bu yüzden az evvel Sensetik kardeşimin yorumuyla birlikte sizinkinide okuyunca görüşlerim bir parça değişti ve sizlere hak vermedim değil...Doğru söylüyorsunuz...
Alt 28.04.2016, 19:06   #130
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takımı bu hale getiren yönetimin ve başkanın bu kadar destekçisi olduğunu bilmiyordum ...İlginç ki ne ilginç...Takım küme düşüyor hala kalsın diyenler var..
Mesala sence kim gelsin başkan olarak.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil