Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 02.05.2016, 15:32   #171
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor üye sistemine geçmelidir. toplam yüz bin üyeli sivasspor hayal değil.

üyelerin aidat yükümlülüğü ve oy hakkı bulunmalı. her üyeden ayda 15 tl gibi cüzi bir aidat alınması durumunda bile, kişi başı yıllık 180 tl yapar. yüz bin üye ile yıllık 18 milyon tl sabit gelir oluşur.

ki bu rakam bizi ptt liginde rahat tutar. ve kimse de kim yönetici olacak diye düşünüp dert etmez. kurumsal kulübün talibi elbet çok olur.
üyeliğin tabana yayılmış olduğu kurumsal bir sistemde yönetici bulmak sorun olmaz.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 19:18   #172
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haydin görelim adaylari

22 mayista kongre karari alinmis.

bi boyumuzun ölcüsünü alalim.
Aynen yaklaşık 20 gün sonra var mı aday. Elbet bulunur şarkısi vardı dillerde. Kay yuma kalmasın dua edin.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 19:19   #173
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birader çok ağır ve suç duyurusunda İTHAM'larınız var haberiniz olsun...!!! O diğer iki isme bişey diyemem ama Osman Seçilmiş bey hakkında ki ithamlarınıza katılmıyorum,ve orda bir cümle kurmuşunuz lütfen onu ya tekzip edin,ya da düzeltin...HER YOLU DENEMİŞTİR ne demek oluyor.? Ya bu konuyu tamamen açın,ya da tamamen kapatın...
Sivasspor'a her yolu deneyecek ADAMLAR gelmelidir. Efsane başkanımıza bendenizden kesinlikle laf gelmez. Geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz. Nasıl bahsediyorum kendisinden. GİK üyelerine ziyaretimiz esnasında elini öptüğüm kişidir. Daha öncesinde de beraber direklere pankartlar ve bayraklar astığım kişidir. Kendisi sana da gelir bana da gelir. Kendisi boyacıya da gider mafya babalarının yanına da gider. Kendisi ADAM'dır ADAM. Sivasspor için her şeyi dener. Ama; Besmele çekerek başlar her işe. Bizler de şahidiz birader(çevrem ile). İyi forumlar.
Alt 02.05.2016, 20:59   #174
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sehrisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynen yaklaşık 20 gün sonra var mı aday. Elbet bulunur şarkısi vardı dillerde. Kay yuma kalmasın dua edin.
Bu baskın kongre kararı ile zaten aday çıkması imkansız.

Şimdi kayyuma kalmakla korkutuyor ve korkuyorsunuz 22 gün sonra başkan ben yokum derse kulübün kapıya kilit mi vurulacak ?
Alt 02.05.2016, 22:00   #175
sehrisivas
Acemi Yiğido

Alıntı:
Del Piero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Şimdi kayyuma kalmakla korkutuyor ve korkuyorsunuz 22 gün sonra başkan ben yokum derse kulübün kapıya kilit mi vurulacak ?
Allah Allah gardaş korkmuyorum korkutümuyor uz,. Baskın kongre karar ne
Alt 02.05.2016, 22:03   #176
sehrisivas
Acemi Yiğido

Alıntı:

22 Mayısta başkan ben yokum derse ne olacak benim çok fazla bilgim yok sen kendi soruna kendin cevap ver.
Alt 02.05.2016, 22:08   #177
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 421 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdi oray diye bır çoçuk var sivasspor genel menejeri facebook hesabından yemeksepetini iptal edin falan diyor tamam sipariş vermeyelim de birde sivastaki burger king ortaklarından olan işletme sahibi sayın mecnun otyakmaz neden feshetmiyor diye adama sormazlar mı işte sivasspor genel menejeri oray otyakmaz olursa sivasspor da böyle küme düşer
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 22:14   #178
sehrisivas
Acemi Yiğido

Alıntı:

Başkan adayı olmayacakmiss zaten yönetici belki olabilirim diyormus başkan.
Alt 05.05.2016, 20:08   #179
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Oray Otyakmaz'dan bahsedilmiş. Yukarıda okudum.

Oray abi iyi bir insandır. Fenerbahçe'nin sayısız maçlarına gider. Kafasına göre takılır. Başkanımız istedi ve onu kırmadı. Sivasspor'a hizmet veriyor. Ahmet Çelebi adli üyede Diyarbakır'lıydı, Fener'liydi. Bizle kafa buluyorlar. Ahmet Çelebi'nin Fenerbahçe üyeliği bulunuyor. Bizde ne işi var dı. Başkan çok hata yaptı.

Oray abiye gruplara ve derneklere ayak uydurmayın dedim. Kapınızın önünden kovun demiştim. Onlara bakarak onları bağlıyoruz demişti. Oray abi TAM BAĞIMSIZ YİĞİDOLAR'ıda bağlasanıza. Yemezzzlerrr. Planlarınız tutmayacak. Parça parça FENERBAHÇE yalakalarından bu kulübü kurtaracağız.

Soyadı hakkında da bir bilgimiz var ama neyse...
Alt 06.05.2016, 07:24   #180
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 819 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çok büyük başarılara imza atan bizi bataklıktan çıkartıp şampiyonluğa oynatan başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor için ceza evinde yatmış gecesini gündüzüne katmış şehirde herkesin sevdiği saydığı bir ismi burada istifaya davet etmek belki birileri için nankörlük olabilir ama artık istifa etmenin kenara çekilmenin ve dinlemenin zamanı geldi.

Peki neden istifanın zamanı geldi şöyle dilimin döndüğü kadar sıralamak isterim.

1- Kurumsallaşma kulübümüz şehir takımı olmasına rağmen hala aile şirketi gibi tek isimle yönetilmeye mahkum edildi ve insanlara başkan giderse biz biteriz ölürüz gibi fikirler empoze edildi oysaki kurumlar kişilere bağlı olduğu sürece zaten sürekliliği olmayacak hiçbir zaman ve bir çukura gömülmeye mahkum olur.

2- Alt yapı süper lige çıktığımız yıldan itibaren sadece ziya erdalı alt yapıdan çıkartabildik ne Sivassporumuza nede Türk futboluna bir tane bile futbolcu çıkartamadık u-13 u-14 u-15 gibi alt yapı futbol takımlarımıza yok gibi birşey ve yine aile şirketi gibi alt yapı sorumlusu başkanın kardeşimi yeğenimi bilmiyorum o kişi orada ne iş yapar tam bir muamma

3- Kapalı kapılar ardında yönetilen bir kulüp düşünün kim ne yapar belli değil bir kamuoyunu bilgilendiren basın sözcüsü bile olmayan bir kulüp

4-Transfer politikası süper lige çıktığımızdan beri futbolcu izleme komitesi olmayan bir kulüp nerede boş beleş futbolcu varsa onlara yöneldik genç başarıya aç yetenekli futbolcumuz sadece 2-3 tane oldu

5-Mali durum şimdiye kadar gelen eleştirilere borcumuz yok diyerek yanıt veren yönetim bu sene çıktı evet artık borcumuz var dedi ve şehri bu borcu kapatmaya davet etti yani borçsuz kulübü bedava oyunculara para dağıtarak borçlandırdılar

6- Sistemsizlik, sözün başında da dediğim gibi aile şirketi olarak görülen takımımız keyfi olarak bu sezon %99 düşürülmüştür yaş ortalaması olarak avrupanın en yaşlı takımı olduk ibrahim akın bu kulübe neden transfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır gökhan süzen neden trasfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır neden her yıl düşen takımlardan veya soluğu ptt liginde alacak futbol hayatının sonuna gelmiş diğer süper lig takımlarının kadro dışı kalan istemeyen futbolcular takımımıza trasfer edilmiştir

7- hangi menejerler ile hangi futbolcular transfer edilmiştir bu menejerler vasıtası ile sivasspor zarara uğratılmışmıdır, sivassporun zararı kimin kârına olmuştur maddi olarak

8- tff ve mhk her seferinde bu kurumları eleştiren başkan neden her seçimde tüpcüye destek veriyor burada büyük bir çelişki var zaten büyük çapta ulusal basında söz getirecek bir eleştiride olmuyor sadece yerel medyada bizim gazımızı almak için eleştiri oluyor.

İşte kafamda ki bu deli sorular yüzünden başkana şimdiye kadar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyor ve istifa etmesini istiyorum

Sevgili yigido hepimizin derdi bu takım daha iyi olması.

8 Soru sorup cevap istemişsin ve bu taraftar olarak senin en doğal hakkın.

Bende bir kardeşin olarak şunu sana sormak isterim.

Bu yönetim istifa ettiğinde yerine gelebilecek başkan adaylarının isimlerini paylaşırmısın.Yönetimi istifaya davet ediyorsan illaki yeni başkan ve yönetim hakkında fikrin olmalı.

Benim şahsi fikrim Mecnun başkanın devam etmesi yönünde.Çünki başkan takımın başına geldiğinde futbol hakkında fazla bilgisi yoktu fakat şuan gayet tecrübeli.Takımımızdan yakından ilgilenen ve başkanlık yapabilecek bir spor adamı olduğunu düşünmüyorum.

İyi günde herkes dost olur önemli olan zor günde kimlerin yanında olduğudur.Başarılı zamanlarda başkanı tribünlere çağıran biz değilmidik?

Düğünümde davul sesini duyan yoldan geçen herkes oynar Önemli olan benim cenazemde kimin AGLADIGIDIR.

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm