Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek
Alt 14.04.2013, 17:47   #41
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek

Düşme hattının sadece 4 puan üstündeyiz..Oynadığımız oyunsa düşme hattındaki diğer takımlardan daha iyi değil.Ama bu takımın hocası hala "Beşiktaş'ta yarım kaldı" diyebiliyor..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 18:15   #42
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

gerçekçi olmak lazım gelirse hedefleri teknik direktör değil yönetimler belirler,ona göre bütçe hazırlanır ,hedefe götüreceğine inanılan hocayla anlaşılır ,istediği oyuncular alınır taraftar destek olur hedefe ya ulaşılır yada ulaşılmaz ,ligde diğer takımların yanlış politikaları sayesinde 3 yıldır yırtıyoruz,geçen sezon 2 kritik maçı kazanamasak kümede düşebilirdik bu sezon henüz daha garantilemedik,ts ,bjk ,fb gibi takımları yenemeseydik ,şu anda nerelerde olurduk bidüşünün,efendim hakemler şöyle yaptı böyle yaptı ligden düştükten sonra bunların hiçbir değeri yok, düşen düştüğüyle kalıyor,tüm suçu hocaya ve hakemlere yıkmanında anlamı yok,bu takıma adam gibi oyuncu almayan düşmeyelim yeter diyen vizyonsuz ,misyonsuz futbol cahili adamlarla ancak bukadar olur,kimsenin emeklerini inkarda etmiyorum,hizmetleri içinde teşekkür ederim ,sivasspor lige çıktığından beri 3 yıl hariç hep düşme hattı içinde yada az üstünde kaldı ,yönetim halaa akıllanmadı ümmeti muhammedin parasını doğalara tabiatlara bilmem ne idüğü bellisiz adamlara verdi,2 sene şampiyonluğa oynadık,2 kezde avrupa kupası ön eleme oynadık,bunlarda yönetimin değil bülent uygunun kendi kendine hedef çıtasını yükseltmesiyle ,halkı ve yönetimi pof poflamasıyla başarılmıştır,inşallah ligde kalırızda gelecek sezon adam gibi oyuncularla daha büyük hedeflere yelken açarız
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2013, 18:32   #43
Cengiz?han58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Cengiz?han58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca gitmek istiyor trabzonu eleyecek güçteyiz ama rıza eletecek bizi göeceksiniz.
Cengiz?han58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Cengiz?han58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2013, 18:47   #44
Cengiz?han58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Cengiz?han58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Git artık rıza hoca beşiktaşta seni bekliyor heeee aha yol aha sen anca gidersin.yönetimede yazıklar olsun bu hocayı hala bu takımın başında tutuyo yönetimde gitsin rıza da gitsin . Elbet herkes sahip çıkar bu takıma başıboş kalacak değildir mecnun otyakmaz giderse başkası gelir.
Cengiz?han58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Cengiz?han58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2013, 19:57   #45
FORZA SİVAS 58
Acemi Yiğido

FORZA SİVAS 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 FORZA SİVAS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şuan kafanız çok rahat galiba hatırlatiyim düşme potasının sadece 3 puan üstündeyiz ???????
FORZA SİVAS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FORZA SİVAS 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2013, 23:01   #46
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bence hoca bu kadar beşiktaş sempatizanlığı yapmasa bu taraftar bu kadar yüklenmez hocaya. İyi kötü sivaslı çünkü ama bjk aramıza buzdağları koyuyor
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58fatihcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 09:33   #47
kempes
Yiğido

kempes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 kempes Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

"Beşiktaş'ta yeniden görev almak isterim
Beşiktaş’ı çalıştırmayı bende çok isterim. Çünkü benim yarım kaldı benim orada. Çünkü çok iyi şeyler yapmak istiyordum. Ama olmadı. Bir sürü arkadaşım var Beşiktaş’ta beraber futbol oynadığımız onlarında hakkıdır onlar da Beşiktaş’ı çalıştırmak ister. Tabi ki olursa giderim niye gitmeyeyim."

Hocam ya, lütfen hemen git... Zaten bir takım bulsan, hangisi olursa olsun hemen bırakırsın...
kempes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2013, 10:00   #48
chep mami
Yeni Yiğido

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 chep mami FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın rıza çalımbay senin ne kadar küçük bi teknik direktör olduğun verdiğin röportajdan belli her zaman diyorsunya şu kadar sene top oynadım şu kadar takım çalıştırdım diye sen büyük bir teknik direktör olsan hocalığının devam ettiği güzide bi klübün başındayken hele helede beşiktaşta samet hocanın ayrılacağı dedikoduları varken oraya yerini yapmaya çalışman senin küçük bi hoca olduğunu gösterir.
chep mami isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2013, 10:23   #49
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şener Şen, Adile Naşit, Münir Özkul'un oynadığı mutlu günler vardı. Münir Özkul, Şener Şeni kovuyor. Şener Şen bak giderim haaaa diyor. Münir Özkul DEFOL GİT ULAN diyor. Bak gelmem bidaha haaa falan diyor...

Rıza Efendi. Senin şart öne sürecek halin falan kalmadı. Şener Şen leşme. Senin bir hedefin zaten var. Küme düşmemeye oynamak. Gittiğin her yerde bu hedefi gerçekleştirebileceğine eminim. Giderayak taraftara sallayıp küçülme... Başkan duy sesimizi kimi getiririsen getir bunun gibi başımızdan eşinen adamları getirme.

Teknik Direktçr adayımda METİN DİYADİN'dir. Olmadı Kasımpaşa'dan ayrılırsa ŞOTA'dır.

Benim için en bariz nedenleri açıklayayımda çatlak sesleri susturayım.
Metin Diyadin; Nerelerden geldiğini kendiside bilir. Taraftara karşı havalara girmez. Hedefleri kendi koyar, gerekirse bu hedefleri uğruna yönetimle takışır, görevine son verilir.
Şota; Özeleştiri yapabilir. KARI gibi taraftarın,oyuncuların arkasına sığınıp ben yapmadım ONLAR yaptı demez.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
belirlemek, hedef, tek, Şartım

Seçenekler Arama
Stil