Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...
Alt 07.02.2016, 17:57   #21
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...

Sivasspor v Rizespor 3
DKonyaspor v Sivasspor 1
Sivasspor v Antalyaspor 3
DMersin İ.Y v Sivasspor 1
Sivasspor v Kasımpaşa 3
DTrabzonspor v Sivasspor 0
Sivasspor v Bursaspor 1
DGaziantepspor v Sivasspor 1
Sivasspor v Beşiktaş 0
DBaşakşehir v Sivasspor 1
Sivasspor v Akhisar Bld 3
Sivasspor v Gençlerbirliği 3
DKayserispor v Sivasspor 1
Sivasspor v Fenerbahçe 0
21 puan alabiliriz en fazla özellikle içerideki maçlar çok çok önemli kayıp yaşanmamalı
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda serkan_ozcan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2016, 18:06   #22
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu zamana kadar yaptığımız hesapların hiçbiri tutmadı, bence oluruna bırakmakta fayda var.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 18:30   #23
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İnşallah son haftaya kalmadan ligde kalırız ve şampiyon belli olur
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 20:26   #24
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

@adres58

Kayserispor'un küme düsme potasina girecegini sanmiyorum (normal sartlarda). Oynadiklari futbola dayanarak söylüyorum.
Eger Genclerbirligi disinda bir takim daha pota savasina girecekse bence bu Gaziantep olacaktir. 26 puani nasil aldilar hala anlamis degilim + Muhammed Demir'i satarak bence büyük hata yaptilar.
Alt 08.02.2016, 01:17   #25
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Puan vermeyeceğim ;çünkü ligde ilerleyen haftalarda sürpriz sonuçların yaşanacağını düşünüyorum..Eskişehir ve Mersin çok geride kalsaydı şu hafta da bile sivassporun zor kurtulacağını düşünürdüm ama Eskişehir ve Mersin in bizimle aynı puanda olması;bu hafta Kayseri nin rakibine yenilmesi ligi daha da renklendirecek diye düşünüyorum...Umarım Antalya nın Portekizli hocası bir an önce takımına geri döner;onun zamanında Antalya ligde daha kötüydü maç kazanamıyordu....Ben Antalya,G.antep hatta Rize nin bile eğer çok büyük bir sürpriz yapmazlarsa potada olacağını düşünüyorum....İşin ilginç yanı sivassporda maç kazandıracak çok oyuncu var ama bir türlü takım olamadık...Umarım Kone tekrar takıma döner,çünkü bu takımın Kone ye çok ihtiyacı var...Mesut Hoca takımı tekrar Atıf a emanet edip iyileşirlerse eski kadrodan 9 belki de 10 oyuncuyla maça başlamayı düşünüyor...Umarım takım tekrar maç kazanacak seviyeye gelir...Atıf 2 sene önceki Atıf olsa gözüm kapalı ligde kalırız diyorum ama Atıf malesef 2 yıldır takımdan çok kendine oynuyor...Açıkcası bu takımın herşeyden çok morale ve taraftar desteğine ihtiyacı var...Maç uzun süre golsüzde geçebilir;taraftar sonuna kadar sabırla beklemeli diye düşünüyorum..Yenilecek 1 golde dünyanın sonu değil;önemli olan maçı bırakmamak...Sivassporun bu maçta daha kişilikli bir futbol oynayacağını düşünüyorum...İnşallah yanılmam...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 01:44   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Futbolda imkansız diye birşey yok,ortada oynanmamış 14 maç var ve 42 puan var,elbetteki maç sahada kazanılıyor,ben şunu rahatlıkla idda edebilirim,eğer bu takımda eli ayağı düzgün bir forvetle sol açık olsaydı ,sivasspor şuanda enaz30 puanda olurdu,onuda geçtim barales olsaydı,batuhan küsmeseydi,ümit kadro dışı olmasaydı ,yine 30 puanda olurduk,busezon birtakımın başına gelebilecek hertürlü şanssızlık,yöneticilerin hatası,hocanın hatası taraftarsızlık,hakem hataları vs vs nevarsa sivassporun başına geldi,üstümüzde yeralan,rizedende,gençlerdende ,anteptende,kayseridende antalyadanda daha iyi takımız nevarki puan olarak gerisindeyiz,antepi muhammed ,antalyayı eto,rizeyi kuveike,kayseriyi bisesvar drente filan tuttu,sivassporun öyle sivrilen oyuncusu yok,ençok golümüzü atan stoper j.boye sanırım nerede hata yapılmış herkes biliyor,sonuca gelecek olursak,bu takım bu haliyle s..tin sene bu ligde tutunamaz,gençlerin yenilmesiyle umudumuz artar ,yoksa işimiz yaş,eğer bu takım serii galibiyetler alacaksa sol kanadın işletilmesi gerekiyor,burhanın ,cicinyonun,atıfın devreye girmesi gerekiyor,özellikle ve özellikle taneseden çok umutluydum onun biran evvel kalitesini sahaya yansıtması gerekiyor,tecrübeli i akınla ,hasanın birazdaha özverli olması gerekiyor,içerde dışarda seyircimizin destek olması gerekiyor,geçen geçti ,3 lü bir galibiyet serişi yakalamamız gerekiyor,ben inanıyorumki deplasmandan duruma göre basakşehirdende,kayseridende,t rabzondanda süpriz galibiyet alabiliriz,kazanmamız zor görülen bjk yi yenebiliriz,son hafta artık hiçbir amacı kalmamış fb yi yenebiliriz herşey mümkün ,öncelikle tabiki kendi kalemimiz olan takımları yenmemiz gerekiyor,8 iç saha maçından enaz 5 galibiyet çıkatmamız mecburi,deplasmanlardan enaz 2 3 galibiyet çıkartmamız mecburi,özellikle en yakın rakibimiz gençleri yenmemiz şart oğlu şart ,bu şartlarda ligde kalabiliriz belki,rakiplerimize göre fxtürümüz daha avantajlı görünüyor bunu değerlendirebilirsek farkı kapatırız ben bu işi başaracağımıza yürekten inanıyorum yeterki kasımpaşa gençleri yensin
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 07:45   #27
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivasspor v Rizespor 3
Konyaspor v Sivasspor 1
Sivasspor v Antalyaspor 3
Mersin İ.Y v Sivasspor 3
Sivasspor v Kasımpaşa 1
Trabzonspor v Sivasspor 0
Sivasspor v Bursaspor 3
Gaziantepspor v Sivasspor 1
Sivasspor v Beşiktaş 0
Başakşehir v Sivasspor 1
Sivasspor v Akhisar Bld 3
Sivasspor v Gençlerbirliği 3
Kayserispor v Sivasspor 1
Sivasspor v Fenerbahçe 0
TOPLAM 23 AMA YETMEYEDE BİLİR.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 21:46   #28
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ikinci yari alt siralardaki takimlarin puan taplosu

Genclerbirligi 6 puan (1 mac eksik)
Eskisehir 4 puan
Mersin 4 puan (1 mac eksik)
Sivasspor 0 puan (ikinci yari puan alamayan iki takimdan birisi, digeri Trabzon)

Yarinki oynanacak Kasimpasa - Genclerbirligi maci küme düsme hattinin kaderini büyük oranda belirleyecek nitelikte. Dolayisi ile cok önemli bir mac. Haftaya oynanacak Rize macindan da önemli bu macin sonucu !!
Dün uyarmistim degil mi?
Kimse Riza hocaya falan kizmasin.
Sen kendin her hafta sifir cekersen, rakiplerin senin yerine yenmesini bekleyemezsin !!
Is artik mucizeye kaldi...
Alt 08.02.2016, 21:56   #29
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Maksimum alacagimiz 21-22 puan. Bu saatten sonra rahat rahat kicimizin ustune oturalim. Rahatmis lan, vallaha rahat. Stresi attim, kafam rahat. Iyi oldu dustuk kurtulduk.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2016, 22:03   #30
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Fazla hesap kitap yapmaya bu akşam itibariyle gerek kalmadı. Gençlerbirliği alt tarafı ligden kopardı. Şu andan itibaren itiraf edelim iş mucizelere bakar
Muhtemelen rize maçını alırız ancak sonrası kocaman bir soru işareti. Şu aşamadan sonra 8 puan çok büyük bir fark. Umut her zaman vardır ancak mucize diyebiliriz. Okan ve sergen hevesi takımı bu hale getirdi malesef
Hayırlısı olsun
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
kalan, maçlarımız, puan, tahminleri

Seçenekler Arama
Stil