Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Hangi Takımlar Düşer
Gaziantepspor 7 5,60%
Ç.Rizespor 9 7,20%
Antalyaspor 2 1,60%
Trabzonspor 4 3,20%
Kayserispor 71 56,80%
Mersin İ.Y. 104 83,20%
M.Sivasspor 52 41,60%
Eskişehirspor 106 84,80%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 125. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?
Alt 09.05.2016, 22:46   #161
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TS den konuşmak için bunların kim olduklarını,huyunu ,karakterini ,ananelerini filan bilmek gerekir,bunların dostu yoktur,bakmayın etrafındaki 2 3 şehirle iyi geçindiklerine,onlarda kendileri gibidir,eğer bursa şampiyon olduysa ,hadi son hafta ts nin elinebakıp şampiyon olduysa,bu ts nin fb ye yatıp yatmamasıyla alakalı değildir,tamamen fb nin şanssızlığı ve bursanın şansıDIR ,döktükleri terin karşılığını,birazda futbolun adaleti diyelim ,bizde hiç olmayan futbolun adaleti,bunun sayesindedir,13-1 bitecek maçı kazayla berabere bitirmiş bursa şampiyon olmuştur,nasılki sivassporun bjk ,gs fb gibi takımları öyle kontrolünde tutup ,herhangi bir takımın şampiyon olmasını sağlama gücü yoksa [tıpkı şike denilen sivas-fb maçı gibi,ts ninde öyle fb yi yada bjk yi kontrolünde tutup ben size gıcığım ,şampiyon olmanızı istemiyorum deyip,şampiyonu belirleme gücü yoktur,bursaspor sadece ts dende kıyak görmüş değil,birçok Anadolu takımının canını hakemler yakmıştır,bu takımlarınçoğuda bizeyaptıkları gibi zırlamamıştır,ayrıca tff de adamın olmazsa ,bu liglerde şampiyon olmak ,uzaya ayak basmak kadar zordur,levent kızıl ın şampiyonlukta payı çoktur,sivassporun levent kızılı olmadığı için ,kardeş bildiğimiz ,dost bildiğimiz şehirlerin çoğunun nasıl satılmış ,kalleş insanlar yurdu oldukları için 2 sezon şampiyon olamadı, sivasspor ,ts nin şampiyon olduğu yıllardaki gördüğü hemşeri kıyaklarını biz kimseden görmediğimiz için şampiyon olamadık ,haaa onlar bize ligin maç satanı gözüyle bakarda,bu ligin maç satanıda,gs nin pilot takımıda,karaparacıların temizlik aracıda,futbol terörizmi,fanatzmi,holiganizmi de bu şehirin TS insanlarının temel prensibidir
''sivassporun levent kızılı olmadığı için ,kardeş bildiğimiz ,dost bildiğimiz şehirlerin çoğunun nasıl satılmış ,kalleş insanlar yurdu oldukları için 2 sezon şampiyon olamadı,...''' Lobisi olmadığına katılıyorumda tırnak işareti içerisinde yazdığınıza asla katılmıyorum...Sivasspor neden şampiyon olamadı biliyormusunuz...TEK NEDENİ KENDİSİDİR......Hafızam zayıf biraz bağışlayın beni ...Sivasspor başkasının eline bakmıyordu kendi ipinini kendi çekecekti...Kimseye ihtiyacı yoktu...Agresif olmayıp sadece kazanacaktı...Şimdi diyorsunuz Sivassporun levent Kızılı yok diye...Unutmayınız Sivasspor Levent Kızılsız kafaya oynadı...Madem adamı yoktu son dakikaya kadar nasıl şampiyonluğaoynadı ???..Demekki adamsızda olabiliyor bazen...Bursa şampiyon oldu şans şans şans veya Anadolu takımları kıyak geçti...Yok böyle bir şey...Bizde Anadolu takımları iş yaptımı şans veya yardım almadan olamıyor gibi bir izlenim var...Bu yıl Konyaya bakınız takır takır top oynuyor adamlar....Bu gerçek nasıl inkar edilebilir...Takdir edersinizki o yıl Bursasporda bu yılki Konya örneği gibiydi...
Alt 09.05.2016, 23:20   #162
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yaw kardeşim sizle bitürlü anlaşamıyoruz nedense,ya ben anlatma sıkıntısı çekiyorum,ya siz zor anlıyorsunuz,lobi mobi hikaye,ben bursasporun şampiyonluğunu küçümsenmiyorum,yada tamamen şansıyla balıyla şampiyon olduda demiyorum,böyle şampiyonlukl yolunda öyle kritik viraj sayılabilecek maçlar vardırki ,o maçları kazanırsanız hedefe ulaşırsınız,tam da o sırada devreye tff yada mhk girer ,işte o hakemleri atayacak yetkili adam eksikliğini belirttim,sivasspor şampiyonluğa oynarken sivasa karşı oynayan takımların performanslarıda ortada ,bursaya karşı oynadıkları oyunda ortada,13-1 fb nin galibiyeti ile bitecek ts maçını kazanamadı buda bursaNIN şansı oldu dedim,yoksa Bursaspor alnının teriyle ,hakkıyla şampiyon olmuştur geriside teferruattır,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2016, 00:16   #163
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yaw kardeşim sizle bitürlü anlaşamıyoruz nedense,ya ben anlatma sıkıntısı çekiyorum,ya siz zor anlıyorsunuz,lobi mobi hikaye,ben bursasporun şampiyonluğunu küçümsenmiyorum,yada tamamen şansıyla balıyla şampiyon olduda demiyorum,böyle şampiyonlukl yolunda öyle kritik viraj sayılabilecek maçlar vardırki ,o maçları kazanırsanız hedefe ulaşırsınız,tam da o sırada devreye tff yada mhk girer ,işte o hakemleri atayacak yetkili adam eksikliğini belirttim,sivasspor şampiyonluğa oynarken sivasa karşı oynayan takımların performanslarıda ortada ,bursaya karşı oynadıkları oyunda ortada,13-1 fb nin galibiyeti ile bitecek ts maçını kazanamadı buda bursaNIN şansı oldu dedim,yoksa Bursaspor alnının teriyle ,hakkıyla şampiyon olmuştur geriside teferruattır,
Yazacağınızı yazıyorsunuz sonrada ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz diyorsunuz...Tekrar okudum yazdıklarınızı ...Bursanın Levent Kızılı var Bursaya Anadolu takımlarının çoğunun kıyağı var .. Fb nin şansızlığı Bursanın şansı ...Bunlar nedir peki ...Siz son maçta Fb ye kitlemişsiniz kendinizi 13-1 diye iki yorumdada skor yazmıssınız...Bursanın son maça gelişi de mi tamamen şanstı..Amacım niyetim kesinlikle Bursasporu konuşmak değil yemin ederek söylüyorum bunu ...Ama öyle bir kelam ediyorsunuz ki gören duyan sadece fb nin basiretsizliği yüzünden Bursa şampiyon olmuş sanacak...(FB -TS MAÇI 13-1) o maçın kesinlikle fb nin hakkı olduğuna bende katılıyorum saniyesine kadar izledim 30-0 bile olabilirdi...Ama Bursasporun şampiyonluğu sadece o maça endeksli değildir...Bunu bir başka başlıkta anlatarım size...Şehrin futbolcuların taraftarın 80 yaşındaki dedelerin nenelerin kapalıçarşının kısacası son 10 hafta Bursanın asvaltına kadar yeşil beyazı yaydıklarını o inanmışlığı eğer bir görebilseydiniz ne anlatmak istediğimi anlayabilirdiniz ..Bizim Texsasın bi pankartı vardır ...Youtubeden veya googleden bulabilirsiniz...aynen şöyle yazar '''' RUHUMUZU HUZURA ERDİRMEYE O KADAR YAKINSINIZ Kİ '''..Bursasporun şampiyonluğunu beklerken ölen hemşehrilerimize hitaben açılmıştır bu pankart...Bir futbolcunun bu pankartı okuyup maça çıktığını düşününüz...Bazı işler sanıldığı kadar kolay ve basit değildir...Türkiye fb gs ve b jımnastik değildir..Anlaşamadığımız bir konu yok yazdıklarınızı yorumluyorum sadece...Ne Bursasporu konuşmak istiyorum ne Bursasporun methedılmesını ıstıyorum nede şampiyonluğumuzu konuşmak istiyorum ...Ama istediğim tek bir şey var ..Varsa bir başarımız bunu 3 büyütülmeşlerin en küçüğünün şansızlığı denildiği zaman olmuyor işte...selamlar..
Alt 11.05.2016, 09:13   #164
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu hafta cumartesi herşey netleşir kayseriyi yenersek Rize antepi yenerse başakşehir Eskişehir yenerse biz fernerden 1puan alırsak ligde kalırız
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2016, 09:28   #165
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun kalan umudunu mucizeye çevirmesi için 1 galibiyet yetmiyor,1 galibiyet 1 beraberlilkte yetmiyor,belki matematiksel olarak mümkünde sanmıyorum,sivassporun 2 galibiyet alacağını varsayıp ,şöyle düşünüyorum,antep rizeyi zor yener,rizede bu moralsizlikle zor yener,berabere kalma ihtimalleri yüksek,eskişehir normalde başakşehiri yenemez ancak,derin futbol adamları eskişehiri kurtarmak için başakşehiri kurban edebilirler,eskişehir yenemezse küme düşer,yani anlıyacamız,bizim 2 maçı almamız yetmez,eskişehirin mutlaka 1 takıma yenlmesi yada berabere kalması gerekiyor,antepin 2 maçta enfazla 2 puan alması gerekiyor,kayserinin gs yi yenmemesi gerekiyor,rizenin 1 beraberlik alıp son hafta başakşehire yenilmesi gerekiyor,eskişehir hariç diğer takımlara karşı 2 li averajımız iyi,kayseriye karşıda inşallah iyi olur,uzun lafın kısası ,önce sivassporun 2 maçı kazanıp beklemesi gerekiyor,eğer sivasspor 2 maçı kazansın kesinlikle ligde kalır bunu unutmayın,önce kayseriyi kazasız geçelim fb işi kolay,yaw Antalya bunlara 4 çekti,biz o antalyayı hacemat ettikde yenemedik,moralşiz fb sivassporumu düşürecek?,önümüzde düşmek yada kalmak için 90 dakika var ,kayseriyi yendikmi tmmdır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2016, 21:25   #166
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sezon basinda ben 3 takimi yazmistim

Mersin
Eskisehir
Gaziantep

buna 4. Olarak biz hatalarimizla ilave kendimizi ilave ettik.

Artik bu 3 ü gidecek

insallah biz kaliriz onlar gider.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 23:19   #167
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
24 Oca 2016 SSL Medicana Sivasspor - Eskişehirspor - 0
05 Şub 2016 SSL Osmanlıspor FK - Medicana Sivasspor - 0
14 Şub 2016 SSL Medicana Sivasspor - Çaykur Rizespor - 1
19 Şub 2016 SSL Torku Konyaspor - Medicana Sivasspor - 0
28 Şub 2016 SSL Medicana Sivasspor - Antalyaspor - 1
04 Mar 2016 SSL Mersin İdman Yurdu - Medicana Sivasspor - 1
14 Mar 2016 SSL Medicana Sivasspor - Kasımpaşa - 0
19 Mar 2016 SSL Trabzonspor - Medicana Sivasspor - 0
03 Nis 2016 SSL Medicana Sivasspor - Bursaspor - 0
08 Nis 2016 SSL Gaziantepspor - Medicana Sivasspor - 3
16 Nis 2016 SSL Medicana Sivasspor - Beşiktaş - 0
23 Nis 2016 SSL Medipol Başakşehir - Medicana Sivasspor - 0
29 Nis 2016 SSL Medicana Sivasspor - Akhisar Bld.Spor - 1
07 May 2016 SSL Medicana Sivasspor - Gençlerbirliği - 1
15 May 2016 SSL Kayserispor - Medicana Sivasspor - 1
22 May 2016 SSL Medicana Sivasspor - Fenerbahçe-0

toplam 9.bu hocayla bu kadar puan.gerçekçi olmak lazım.takımda ruh yok
geleceği gören masum Sivasspor lu
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tfd5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
düşer, hangi, sezonunda, takımlar

Seçenekler Arama
Stil