Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip
Alt 13.09.2011, 13:06   #1
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip

Öncelikle belirteyim Karabük maçından beri hastaydım yeni yeni biraz kendime gelebildim ve siteye yazabiliyorum.

Mehmet Yıldız'ın bu hafta Sivasspor'a karşı oynayacak olması gerçekten farklı bir duygu. Sanki böyle birşey hiç olmayacak gibi hissediyorum. O bizim için her zaman Sivaslı Mehmet Yıldız'dır. O nedenle taraftarımız maç öncesinde ve sonrasında gereken ilgiyi gösterecektir. Maçtan önce tribünlere çağırılacaktır. Bu sene kendisini tekrar bulup seneye yine buluşuruz diye umut ediyorum.

Özellikle Sedat Bayrak'ın da 58 numara giydiğini görünce giden futbolculara ve oynayanlara her zaman destek olmamız gerektiğini bir kez daha anladım. Zaman zaman mağlup olsak, kötü oynasak bile buna en çok futbolcular üzülüyor. Herkes elinden geleni yapıyor bir şekilde. Kimsenin günahını almamak lazım. Bütün futbolculara saygı duymak gerekir.

Bu arada geçen Karabük maçından önce bazı taraftarlarımıza çok kızdım. Bizim memlekette çok az da olsa rakibi küçümseyen, Yücel Ildız'ın normal sözlerine tepki gösteren taraftarımızı görünce üzüldüm. Dediğim gibi bizde sayısı çok az bile olsa kibir yapan insanlar yüzünden yanlış tanınmamızı istemem. Birkaç kişinin hatası bile yanlış tanıtabilir. Halbuki hiç bir takım küçümsenemez. Kaldıki Karabük için daha ligin yeni takımı olduğunu söylüyordu birkaç arkadaş. Ama onlar bile bizden çok önceleri bu ligde oynamışlardı. Lütfen hiçbir takımı hiçbir nedenden dolayı küçümsemeyelim. Birilerinin yaptığı yanlış şeyleri camialara maletmeyelim. HERKESE SAYGI GÖSTERELİMKİ SAYGI GÖRELİM.

Sivaslılar olarak en büyük eksiğimiz reklam yapamamak, tanıtımı becerememek. Lütfen herkese spor müsabakaları sayesinde Sivaslıların mert ve dost yanlısı olduklarını gösterelim.

Son sözüm de Sporda Şiddet Yasası ile ilgili. Yasayı inceledim. İnternette yazdıklarımıza bile dikkat edelim. Provakasyon ve kışkırtma olabilecek davranışlara dikkat edilmeli. Özellikle kendi evimizdeki maçlarda çok dikkatli olmalıyız. Yasanın yaptırımları çok ağır. Bireysel cezalar da geleceği için özellikle yeni nesil genç arkadaşlar çok dikkatli olsunlar.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip
Alt 13.09.2011, 13:11   #2
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip

insallah gol atamaz bize

bu arada gecmis olsun sana tavarih
Alt 13.09.2011, 13:28   #3
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Yeri geldi eleştirdim ama herzaman Mehmet'i çok sevdim ve hala seviyorumda. Sivasspor'a çok şey verdi ve eminim ki futbolu bıraktıktan sonra da tekrar geri dönecek.

Tüm stadın Mehmet'i büyük kaptan diye ayakta alkışlayacağına eminim...

Gönlümden geçen 3 - 1 lik skor ile galip gelmemiz Eskişehir'in golünü de Mehmet YILDIZ'ın atması.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 13:35   #4
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Eğer Sivas tribünlerinden Mehmet Yıldız'a olumsuz bir çıkarsa,gerçekten nankörlük olur. Mehmet Yıldız Sivasspor çok şeyler vermiştir. 3-4 sezon önce Trabzon 2 trilyon lira teklif etti,ama o 1 trilyona Sivasspor'u tercih etti. Acaba Hayrettin olsa bu teklifi kabul edermiydi.
Hoş geldin gerçek yiğido mehmet yıldız
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2011, 13:39   #5
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer Sivas tribünlerinden Mehmet Yıldız'a olumsuz bir çıkarsa,gerçekten nankörlük olur. Mehmet Yıldız Sivasspor çok şeyler vermiştir. 3-4 sezon önce Trabzon 2 trilyon lira teklif etti,ama o 1 trilyona Sivasspor'u tercih etti. Acaba Hayrettin olsa bu teklifi kabul edermiydi.
Hoş geldin gerçek yiğido mehmet yıldız
Ben inanıyorumki 4 Eylülü dolduracak tüm yiğidolar Mehmeti alkışlayacak.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2011, 13:44   #6
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Salim abi,Burada yazınlardan Mehmet yıldızında haberi olduğu söylendi,yani okuyormuş,buna çok sevindim. o gerçekten bir Sivas delikanlısı...

Seni çok seviyorum Mehmet Yıldızzzzz
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 13:55   #7
Rallim58
Gast

Mehmet Sivassporla özdeşleşen efsane isimler arasında yerini alacaktır. Mehmet Yıldız Sivasspor ile "Yıldız" oldu. Bu durumu ne Mehmet unutacak ne de Sivasspor unutacaktır. Yarı Sivaslı olduğunu özel meclislerde de beyan eden Mehmet, Sivas'ı sevdiğinin göstergesi olarak da Sivas'a yaptığı yatırımdır.

Yiğido efsanesini bağrına basacaktır.

Her ne kadar formsuz olduğu günlerde, takım içerisinde futbolculara gösterdiği tepkilerine kızsak da, seni seviyoruz Mehmet, bu hafta formsuz olman dileklerimle

Son dakika : Yakın bir dost aradı Mehmet telefonla arayıp teşekkür etmiş.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 14:08   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bir tv programında Sivasspor=Mehmet Yıldız denmişti... Yani ismi ile özdeşleşen bir kulüp... Yıllrdır ekmek yediği yeri terketmedi... Çok iyi teklifler geldi (GS ve TS den) yine o burayı tercih etti... Kan değişikliği gerekti o da gereğini yaptı... Bizler onu çok seviyoruz... Sevmeyede devam edeceğiz... Yolun ve bahtın açık olsun YİĞİDO MEHMET....
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 14:16   #9
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mehmet yıldız adıgibi yıldız bir futbolcu
sivasspor'da efsane olmuş ender futbolculardan birisi,tekrar sivas'a dönermi dönmezmi bilinmez ama o herzaman yiğido mehmet olarak anılacaktır ve gönlümüzün yıldızı olarak kalacaktır.
umuyorum biz yiğidolar kardeşimizi layıkolduğu gibi karşılar ve uğurlarız.
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ş.usta'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2011, 14:33   #10
cücü baba
Tecrübeli Yiğido

cücü baba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

253 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 cücü baba BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivasspora yaptığı hizmetler asla unutulmaz layık olduğu şekilde karşılayıp göndermeliyiz futbol sahada başlayıp ordada kalmalı gelin hep beraber takımımıza sahip çıkıp dosta düşmana anadolu insanının misafirperliğini gösterelim sonuç ne olursa olsun....

Etiketler
bizim, bİzİm, kaptanimiz, kaptanımız, kez, mehmedimiz, mehmedİmİz, mehmet, rakip, yıldız

Seçenekler Arama
Stil