Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bir sezon = Tek maç
Alt 01.04.2012, 22:16   #11
apa58
Yeni Yiğido

apa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 497 apa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bir sezon = Tek maç

Bu Saat den sonra zor ilk 8 e girmemiz malesef
apa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 22:24   #12
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim memleketimiz bu sursuz futbola müstahak degil herkes ekmek yedigi yerin kiymetini bilmesi lazim yoksa burasi yangelip yatmak yeri degil sevgili yöneticiler birazda sizde var galiba biraz disiplinli olun herseyi onlarin gönlüne göre degil oyuna verdikleri öneme göre deger verin Kamil dediniginiz oyuncu geleli su kadar zamqn oldu hale kendini yüzde yirmibes otuzun üzerinde oyuna verdigini gören varsa bu sitede yazsin bizde bilelim pedriel hala beklenenin altinda vasat bir oyun siiteminde bunlarinan pilayof avrupa oynanmaz bu benim görüsüm ama icim yaniyor her hafta bir burukluk yasamaktan biktim.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 22:24   #13
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

rıza çalımbayın takımı bu ligde hiç birşey yapamaz buna sayın hocamızda inanmıyor seyircinin inanmadıgını BELEDİYE maçındaki maçta tirübünler gösterdi
sayın çalımbay hemşerimiz malesef göremiyor

şimdi korkulan oldu samsun spor bu hafta sivassporumuzu çok rahat yener ligde kalır sivassporumuz 9-veya 10 cu olacak
çünkü sayın hocamızın hiçbir iddasının olmadıgı sezon başından belliydi

en önemli maçımızda bile shamıda seyirci gelmiyosa ki normaldir

bunun tek sorumlusu tutarsız umarsız teknik heyettir

rıza hoca samsunu yenecegiz diyor sadece gülüyoruz gelin hep beraber gülelim
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.04.2012, 22:32   #14
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Arkadaşlar şu an önünüzde duran puan durumu yanlış...Biz maalesef 10. durumdayız..Gerek Eskişehirden gerek Belediyeden ikili averaj veya 3 lü averaj olarak gerideyiz..samsun maçını kazansak bile ki bu halimizle bu maçı kazanacak hhırs takımda yok ligi ilk 8 arasında bitirmemiz hayal.. Bizim maçımız Bursa kupa maçı.. Rıza Çalımbay ve futbolcular herşeylerini ortaya koyup bu maçı almalılar....
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 22:34   #15
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ahmet ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar şu an önünüzde duran puan durumu yanlış...Biz maalesef 10. durumdayız..Gerek Eskişehirden gerek Belediyeden ikili averaj veya 3 lü averaj olarak gerideyiz..samsun maçını kazansak bile ki bu halimizle bu maçı kazanacak hhırs takımda yok ligi ilk 8 arasında bitirmemiz hayal.. Bizim maçımız Bursa kupa maçı.. Rıza Çalımbay ve futbolcular herşeylerini ortaya koyup bu maçı almalılar....
puan durumu lig sonunda düzenlenir lig oynanırken değil. Puan durumu şuan itibari ile doğru haftaya ikili averajla geriye düşeriz sezon sonu olduğu için. İnşallah yenerizde bu durumlara gerek kalmaz
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 22:58   #16
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu ne umutsuz taraftar topluluğu ya şu yorumu okuyan taraftarlar futbolcular teknik heyet yönetim bu maçı oynamadan yenildik der samsunun durumu kritik mutlak galip gelmesi demek antalya da kaybetti seneryolar böyle sizce antalya dişini takar fenerden ne yapar eder puan alır bizde bu stresli ortamdan 3 puan alır play off a kalırız bu iş bu kadar ben takımıma güveniyorum sizde İNANIN...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı serkan_ozcan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2012, 00:49   #17
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

ligin büyük bölünde ilk 8 içinde yer al hatta bi ara ikl 4 e gir son hafta dışarda kal olacak iş değil ya. bu ne ruhsuzluk bu nasıl oyun 6-7 hafta önceki sivasspor nerede??? tabi o zaman ,lk 4 şansı vardı. o elden gittikten sonra futbolcu beyfendiler oynamamaya başladı. ilk 8 i beğenmiyorlar. tatile erken girmek istiyorlar. Allah'tan gs yi yenip kupada turu geçtiler bilseler onu da yapmazlardı. 2-3 gün fazladan sivasta kalcaklar ya hani. ben size şunu söyleyim bu ruhsuzlukla samsun bizi yener atar adamlar can derdinde . senin havana civana bakmazlar. benim anlamadığım yönetim futbolcuları hiç mi uyarmıyor SİVASSPOR dingonun ahırı mı canın istemeyince oynamayacaksın????
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2012, 02:36   #18
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sıradan Anadolu takımlarının sıradan teknik direktörü Rıza ÇAlımbay'la 10'unculuk bile büyük başarıdır yabana atmayalım.

Bu sene herkes başarılı oldu 2'şer tane takım düşüren Bülent Korkmaz, Hikmet Karaman, Fuat Çapa, elle tutulur başarısı olmayan Ersun Yanal bile başarılı oldu. Bu sene ligde başarısız hoca Yok Mesut Bakkal bile 20 puan toplayabilirsa Rıza Çalımbay'ın sıradan teknik direktörülerden farkı olmadığı gibi onlardan bile kötü performans serilediği söylenebilir.

Bi takım Rıza hoca ile en fazla ligde kalır ve ilk 10'a girer üstündeki başarı Rıza hocanın bile vizyonun aştığı için kimse daha fazlasını beklemesin.
Playoff'a gitse bile orda başarılı olması mümkün değil. Boş kaleye bile gol atmayan pedriel ve enaramoyla hangi takıma karşı galip gelinebilirki.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2012, 05:09   #19
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takim ilk 8 e girse gine elestiri olacak ilk 4 e girseydik gene elestiri olacak ama kisileri hedef alarak sadece kendi egosunu tatmin etmek icin hakaret etmenin kimsenin hakki yok elestiri baska hakaret baska lutfen. siradan taraftar toplulugu olmayalim
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2012, 08:27   #20
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Yine son maç yine sıkıntı bu sıkıntılar hep bizimi buluyor arkadaş.

Ben renktaş flan tanımam arkadaş eğer Play Off'a kalmayı istiyorsan bu maçı alacaksın yok istemiyorsan o başka.
Samsun bu maça gelene kadar neredeydi birde ona bakmak gerek.
Sivasspor çıkıp en güzel futbolunu oynayacak futbolda yenmekte var yenilmekte kimsenin konumuna bakmayacaksın çıkıp futbolunu oynayacaksın okadar.

Başka işimiz kalmadı yok efendim İstanbuldan gelecek sonuca bakacağız yok efendim Samsun düşecek veye ligde kalacak bunların hiç biri Sivasspor'u ilgilendirmemeli.Kim düşer kim kalır beni ilgilendirmez beni ilgilendiren Sivasspor'un bu maçı alarak Play Off'a kalmasıdır..Bu saatten sonra Sivasspor'dan başkası beni pek ilgilendirmiyor...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
maÇ, sezon, tek

Seçenekler Arama
Stil