Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Tek Hedef Mutlak Galibiyet
Alt 13.04.2012, 21:59   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Tek Hedef Mutlak Galibiyet

Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda Bursaspor ile yapacakları maçı kazanmaktan başka bir seçeneklerinin olmadığını söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde elendiği Bursaspor ile Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda hafta sonu sahasında yapacağı maçın hazırlıklarına başlayan Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ligin 34. haftasında Samsunspor maçında mükemmel bir oyun ortaya koyduklarını ancak dün Bursaspor karşısında çok kötü oynadıklarını belirten Çalımbay, şunları söyledi:

''Bursaspor takımını tebrik ediyorum, hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Ben son oynadığımız Bursaspor maçında takımımı tanıyamadım, oyuncularımı tanıyamadım. Hepsi kapasitelerinin çok çok altında oynadılar. Şimdi bu yaptıkları, daha doğrusu yaptığımız hatalar olsun, oynadığımız kötü futbol olsun, hepsini silmek için önlerinde bir şans var. O yüzden de pazar günü oynayacağımız maç bizim için her türlü önemli. Bir kere o maçı silmeleri açısından çok önemli. Play-off'da da iddiamızı devam ettirmemiz açısından da çok önemli. Kazanmaktan başka hiçbir seçeneğimiz yok. Tek düşüncemiz sahamızdaki maçı kazanmak, başka bir şey düşünmek mümkün değil.''

Çalımbay, bir soru üzerine, Bursaspor maçında antrenörlük hayatında ilk defa ilk yarıda iki oyuncu birden değiştirmek zorunda kaldığını belirterek, ''Saha dışında bir hafta boyunca konuşmalarımız, bir hafta boyunca takımı kampa almamız, bir hafta boyunca sürekli şekilde uyarmamız, sürekli Bursaspor ile ilgili verdiğimiz taktikler, hepsi soyunma odasında kaldı, hiçbirini sahaya yansıtamadık. O yüzden de bir tek defansımız hariç kötü bir futbol oynadılar. 4 gol yememize rağmen bunda defansımızın az suçu olduğunu düşünüyorum. Çünkü ne defans, ne orta saha, ne forvet görevini yapamadı. İstediğimiz şeyleri yapamadık. O yüzden de hak ettiğimiz bir mağlubiyet aldık'' diye konuştu.

Tekrar taraftarı kazanmak, iyi bir şekilde gündeme gelmek, iyi şeyler yapmak ve en önemlisi iddialarını devam ettirebilmek için Bursaspor maçını kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını kaydeden Çalımbay, bunu da gerçekleştireceklerini söyledi.

Bu arada, teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleşen idmanı, kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz da izledi.

İdmanda, futbolcuların Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmenin üzüntüsünü yaşadıkları ve moralsiz oldukları gözlendi. Teknik heyet, Bursaspor karşısında alınan 4-1'lik mağlubiyeti unutturmaya ve futbolcuları pazar günü Bursa ekibiyle yapılacak maça motive etmeye çalıştı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet
Alt 13.04.2012, 22:19   #2
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet

RIZA HOCAM siz takımı tanıyamadınız biz hiçbirinizi tanıyamadık önce sizi tanıyamadık çıkarrttığınız kadro ve taktik olarak sonra groseçkiyi ermanı eneramoyu mehmet nası faty atillayı kadiri kaanı kıvançı cernyyi tanıyamadık elbetteki sahada siz üzüldün üz trübünde biz alın size fırsat yenin bursayı futbolcularda kendilerine güvensinler bu maça adam gibi konsantre olup bize pazar günü bayram yaşatın lütven
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 22:20   #3
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hoca O ruhsuz ardaşlar yerine Gençlerle sahaya çıksın problem yok Verdikleri hizmetlerden dolayi Teşekür ederim Diyorum kendi adima rıza hocada onlari kadroda barindirmaz 'Ama esas konu bir maçla riza hocayi yerden yere vuranlar utandır be hocam '
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 22:29   #4
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Calismamislar öyle kendi kendine bir sihirli cubuk varmi su atilla kazmasindan kurtulsak adam yattigi köseden gol yiyor off be Toparlanin biktik haydi yigidom göster kendini.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 22:58   #5
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maçı alcaz şikeci bursaya cevap vercez
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 23:11   #6
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bırak hoca Allah aşkına ya! Sen elinde avrupaya gidecek en kısa yol olan kupayı elinin tersiyle it, kupa maçında adeta kendi elinle intihar et ondan sonra da play--off gibi daha uzun bir yolla avrupaya gitmeyi sanki daha kolaymış gibi göster! oysa ki biz taraftar olarak ne kadar inanmış ve istemiştik kupayı...oysaki elimize ne kadar büyük bi fırsat geçmişti, ama sağolun başta sen ve sonra 4-5 ruhsuz topçu bu hayali başlamadan bitirdiniz...maça gelecek olursak elbette iyi günde de kötü günde de takımın yanındayız, inşallah siz de bu taraftarı böylesine önemli maçlarda ne kadar üzdüğünüzün farkında olursunuz...
Alt 13.04.2012, 23:27   #7
YİĞİDO EMİR 58
Yiğido

YİĞİDO EMİR 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 YİĞİDO EMİR 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

korcan,kıvanç,pedriel,rajnoch 11de oynayacak.uğurda oynamasın a2den adam çıkar kardeşim!!!! eneramo-pedriel çift forvet yap
YİĞİDO EMİR 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 23:49   #8
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben en çok gelen 25000 taraftara üzüldüm şok oldum gelmezler diye düşünüyordum...yazık oldu onlara
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 04:11   #9
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ahhguzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben en çok gelen 25000 taraftara üzüldüm şok oldum gelmezler diye düşünüyordum...yazık oldu onlara
Bende uzuldum ama bir o kadarda sevindim 25000 taravtarimiz var ist buda sunu gosteriyorki bu bizim sivassporumuz birazdaha basarili olursa bu taraftar toplulugu dahada cogalacaktir
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 04:42   #10
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kazanmaktan baska care yok sansimiz bi tutmadi anasini satiyim kaleci dedik olmadi golcu dedik olmadi defans dedik zaten malum orasi hakemler desen butun yigidolar veryansin ediyor eeeeeeeee yeter artik be hocam su ruhsuzlara gereken dersi ver artik kendilerine gelsinler bizede yazik hayallerimiz neydi ne oldu
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hasanim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
galibiyet, hedef, mutlak, tek

Seçenekler Arama
Stil