Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..
Alt 10.09.2013, 10:12   #51
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..

akp ye yavşayarak yol alma çabasında olan bir diğer yauuşak daha.cahil bir kîşilik
Alt 10.09.2013, 11:10   #52
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

adam bakıyor tribünlerimizde sivas maçında üç-beş fener formalı var (bizim maça neden fener forması ile gelirse) adamda bu intiba oluşuyor. bende yıllarca sivasspor maçlarına gittim son zamanlarda futboldan soğudum ama trabzon başkanındaki intiba ben dahil sivaslının yarısında var. hiç gocunmayalım. önce şu trübünlerimizi fenerli başta olmak üzere istanbul takımlarının forması ile maça gelenlerden temizleyelim. sonra elin adamına sallayalım. doğru söyledi diyede klavye başında sallamacı olmayalım
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2013, 11:23   #53
58svs58
Usta Yiğido

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
düne kadar apdullah yiğit fenerbahçenin bize yaptığı ayıp diye bir yazı yazdı kimse ağzını açıpta fenerbahçeye bir kelime söylemedi.
ama ne hikmetse bir anadolu kulubu senle ilgili birşey söyleyince ne namusları kalıyor nede şerefleri.
sayın başkan doğru söylemiş hem fenerbahçenin arka bahçesiyiz hem galatasarayın hemde beşiktaşın
sivasda sivassporu tutan bir avuç insanız siz trabzonspor camiasına söveceğinize adamları örnek alın adamlar şehirlerini satmıyor istanbul kuluplerinin yalakası değil.
ben bize itham edilen o fenerbahçe maçında ne şerefiszler gördüm fenerbahçe formasıyla fener trübününe giden sivaslı.
gerçekler acıdır ben başkanın sözlerine hiç takmıyorum zira gocunacak yaram yok
kardeş yerden göğe haklısın.
yorumlara bakıyorumda buradan sallayıp sonra maça istanbul takımın forması giyip geenler var.
imajımız bu biz ofspor gibiyiz. buda tüm gerçekspor severlerde oluşan intiba.
4 eylül belediye bize kurtalanspor kadar uzak.
ya istanbul yalakalığından vazgeçeceğiz yada bu tür ithamları yutacağız olay bu.
trabzon başkanı haklı.
varmı ben delikanlıyım trabzonda bir tane fener forması bulur satın alırım diyecek delikanlı. giymesinide istemiyorum.
olay bu
Alt 10.09.2013, 11:34   #54
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adam bakıyor tribünlerimizde sivas maçında üç-beş fener formalı var (bizim maça neden fener forması ile gelirse) adamda bu intiba oluşuyor. bende yıllarca sivasspor maçlarına gittim son zamanlarda futboldan soğudum ama trabzon başkanındaki intiba ben dahil sivaslının yarısında var. hiç gocunmayalım. önce şu trübünlerimizi fenerli başta olmak üzere istanbul takımlarının forması ile maça gelenlerden temizleyelim. sonra elin adamına sallayalım. doğru söyledi diyede klavye başında sallamacı olmayalım
Siz herhalde konunun ne olduğunu bilmiyorsunuz yada şike yaptığımızı kabul ediyorsunuz mevzu taraftar mevzusu değil adam sana düpe düz ben temizim siz şikecisiniz diyor sizde haklı buluyorsunuz öyle mi pess..

başka takımın formaları ile maça gelme sayısı azaldı ise bu Sivastaki tribün gruplarının sayesindedir sokakta dolaşana ise karışma hakkımız yok engel olmaya kalksak hergün karakolluk oluruz bu konuda haklısınız istanbul yalakalığı yapanların utanması gerek ama onlarda o yüz yok işte ne yapacaksın..

o zaman bizde o yalakalar gibi takıma sırt çevirip hakkımızda söylenenler karşısında susalım öylemi..lütfen söylediklerinizle çelişmeyin.. işte asıl siz ve sizin gibiler böyle yenilir yutulur cinsten olmayan şeylerde bile karşı tarafı haklı bulursanız onlarda böyle sivassporumuz aleyhinde konuşmaya devam eder..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.09.2013, 11:43   #55
58svs58
Usta Yiğido

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Siz herhalde konunun ne olduğunu bilmiyorsunuz yada şike yaptığımızı kabul ediyorsunuz mevzu taraftar mevzusu değil adam sana düpe düz ben temizim siz şikecisiniz diyor sizde haklı buluyorsunuz öyle mi pess..

başka takımın formaları ile maça gelme sayısı azaldı ise bu Sivastaki tribün gruplarının sayesindedir sokakta dolaşana ise karışma hakkımız yok engel olmaya kalksak hergün karakolluk oluruz bu konuda haklısınız istanbul yalakalığı yapanların utanması gerek ama onlarda o yüz yok işte ne yapacaksın..

o zaman bizde o yalakalar gibi takıma sırt çevirip hakkımızda söylenenler karşısında susalım öylemi..lütfen söylediklerinizle çelişmeyin.. işte asıl siz ve sizin gibiler böyle yenilir yutulur cinsten olmayan şeylerde bile karşı tarafı haklı bulursanız onlarda böyle sivassporumuz aleyhinde konuşmaya devam eder..

dedirmeyelim kardeş. fener kimki çıkarını savunalım burada. trabzon neden bizi of spora benzetsin. kendimize sahip olalım o kara intibadan kurtulalım. fener sivasa gol atınca sivaslı adam sevinirse kusura bakmayında bende sayın hacıosmanoğlu na inanırım. daha fener sivasta deplasman yaşamadı sen neden bahsediyon kardeş. biz trabzonlular feneri sevmiyor diye neredeyse trabzonlu kardeşlerimize kan davası güdeceğiz. spor ahlakını çökertmeden sivassporumuz için yapacağız. feneri de trabzonuda galatasarayıda diğerlerinide sivasspor için değerlendireceğiz. ama galatasarayı fener için feneri galatasaray için değerlendirirsek adınıda sivasspor için koyarsak olmaz. ben yine söylüyorum dedirtmeyeceğiz. başkanımızdan Allah razı olsun buralara getirdi ama biz kıymetini bilmiyoruz.
Alt 10.09.2013, 11:49   #56
YGTayfa
Acemi Yiğido

YGTayfa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 YGTayfa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kardeş yerden göğe haklısın.
yorumlara bakıyorumda buradan sallayıp sonra maça istanbul takımın forması giyip geenler var.
imajımız bu biz ofspor gibiyiz. buda tüm gerçekspor severlerde oluşan intiba.
4 eylül belediye bize kurtalanspor kadar uzak.
ya istanbul yalakalığından vazgeçeceğiz yada bu tür ithamları yutacağız olay bu.
trabzon başkanı haklı.
varmı ben delikanlıyım trabzonda bir tane fener forması bulur satın alırım diyecek delikanlı. giymesinide istemiyorum.
olay bu
ya ne adamlarsınız konu bu mu yani, konu şike ile ilgili bir konu, şehirdeki insanların başka takımları tutması ile ilgili değil ki her şehirde 3 büyütülmüşleri tutanlar var onların forması ile gezenler var konu bu değil ki ne yani diğer takımları destekleyenler var diye bu yavşağı haklımı bulacağız onladan ne farkımız kalır o zaman adam sana düpe düz şikeci diyor sizde haklı buluyorsunuz ne deyim hayırlı işler..
Alt 10.09.2013, 11:59   #57
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
dedirmeyelim kardeş. fener kimki çıkarını savunalım burada. trabzon neden bizi of spora benzetsin. kendimize sahip olalım o kara intibadan kurtulalım. fener sivasa gol atınca sivaslı adam sevinirse kusura bakmayında bende sayın hacıosmanoğlu na inanırım. daha fener sivasta deplasman yaşamadı sen neden bahsediyon kardeş. biz trabzonlular feneri sevmiyor diye neredeyse trabzonlu kardeşlerimize kan davası güdeceğiz. spor ahlakını çökertmeden sivassporumuz için yapacağız. feneri de trabzonuda galatasarayıda diğerlerinide sivasspor için değerlendireceğiz. ama galatasarayı fener için feneri galatasaray için değerlendirirsek adınıda sivasspor için koyarsak olmaz. ben yine söylüyorum dedirtmeyeceğiz. başkanımızdan Allah razı olsun buralara getirdi ama biz kıymetini bilmiyoruz.
ya kardeşim birincisi burda hiçbir gerçek Sivassporlu hiçbir istanbul takımını savunamaz savunusa zaten o sivassporlu olamaz..ikincisi mevzu ve konu bu değil, Türkiyenin bir çok şehrinde bu dediklerin oluyor ama şike konusu içerisinde bu kelimeleri konuşursa sana düpedüz şikeci demek istemiştir..sizde bu adama sayın diyorsunuz öylemi helal olsun sizin sivassporluluğunuza o zaman sizde o başka takımları tutanlar gibi takımınızı satıyorsunuz şu anda..ayrıca trabzon deplasmanı bizim açımızdan en çok küfür yenilen deplasmanladan biridir bunuda not olarak ekleyim en son kupa maçında kafamıza atmadıkları şey kalmadı, yolda gece yarısı otobüsümüzün camını kırdılar gece herkes uykuda şoför dikkatli olmasa şarampole yuvarlanacaktık o kırık camla sivasa kadar geldik bu mu kardeşlik onlar bizim kardeşimiz asla olamaz.. kıymet bilmiyoruz diyorsun ama kulübüne haksız yere şikeci diyenleri haklı buluyorsunuz bu nasıl bir zihniyet anlamış değilim..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2013, 14:29   #58
58svs58
Usta Yiğido

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya kardeşim birincisi burda hiçbir gerçek Sivassporlu hiçbir istanbul takımını savunamaz savunusa zaten o sivassporlu olamaz..ikincisi mevzu ve konu bu değil, Türkiyenin bir çok şehrinde bu dediklerin oluyor ama şike konusu içerisinde bu kelimeleri konuşursa sana düpedüz şikeci demek istemiştir..sizde bu adama sayın diyorsunuz öylemi helal olsun sizin sivassporluluğunuza o zaman sizde o başka takımları tutanlar gibi takımınızı satıyorsunuz şu anda..ayrıca trabzon deplasmanı bizim açımızdan en çok küfür yenilen deplasmanladan biridir bunuda not olarak ekleyim en son kupa maçında kafamıza atmadıkları şey kalmadı, yolda gece yarısı otobüsümüzün camını kırdılar gece herkes uykuda şoför dikkatli olmasa şarampole yuvarlanacaktık o kırık camla sivasa kadar geldik bu mu kardeşlik onlar bizim kardeşimiz asla olamaz.. kıymet bilmiyoruz diyorsun ama kulübüne haksız yere şikeci diyenleri haklı buluyorsunuz bu nasıl bir zihniyet anlamış değilim..
onlarda aslında sivasspora olan hınçlarından değil fenere olan hınçlarından camları kırıyor

Etiketler
hacıosmanoğlunu, kınıyoruz

Seçenekler Arama
Stil