Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hep ayni haberler
Alt 05.08.2014, 22:29   #1
inlove
Yeni Yiğido

6 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 inlove Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Hep ayni haberler

Kusura bakmayin ama bir sivasli olarak face sayfasina giriyorum ayni bu sayfaya giriyorum ayni fanatik ayni fotomac ayni hergun ayni haber simdide baktim ana sayfada rafik dejabur gitti diyor vay arkadas adam gideli 6 ay oldu ya bu nasil haber paylasimi hicmi yeni haber yok takimdan hicmi kimsenin haberi yok site yoneticileri hicmi yeni haber bulamiyor hergun ayni haber biktim vallahi...kusura bakmayin hakkinizi helal edin..
inlove isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı inlove'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: hep ayni haberler
Alt 05.08.2014, 22:42   #2
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: hep ayni haberler

Alıntı:
inlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kusura bakmayin ama bir sivasli olarak face sayfasina giriyorum ayni bu sayfaya giriyorum ayni fanatik ayni fotomac ayni hergun ayni haber simdide baktim ana sayfada rafik dejabur gitti diyor vay arkadas adam gideli 6 ay oldu ya bu nasil haber paylasimi hicmi yeni haber yok takimdan hicmi kimsenin haberi yok site yoneticileri hicmi yeni haber bulamiyor hergun ayni haber biktim vallahi...kusura bakmayin hakkinizi helal edin..
üstad haklısın ama burası forum. bak bu başlığı sen nasıl açtı isen, aynı şekilde varsa bir haber getirir paylaşırsın, biz de öğreniriz.

forum demek biraz da bu demek. herkes kendisindeki bilgi kırıntılarını döker ve herkes de buradan beslenir. canısağolasıca 2007'de üye olmuşsun, koskoca 7 yılda 11 yorum yazmışsın.

e herkes böyle senin gibi sadece okursa nasıl bilgi sahibi olacağız?!

sen yazacaksın, ben yazacağım. sen okuyacaksın, ben okuyacağım. bilgilerimiz paylaştıkça artacak.

selamlar...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2014, 22:52   #3
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz gurbetelde sivasdan haber beklerken sivasli gardaslarimiz bizden haber istiyor bizdeki haber sivas sevdasi ve gurbetin kahri baska ne olabilir memlekette yasayan gardaslarimiz bu siteyi senlendirmesi lazim ama görüyoruzki onlarda pek memleket mesguliyeti yoktur neise bütün gardaslarimizin cani sag olsun
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2014, 22:56   #4
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Atıl vaziyetteki resmi siteyi görünce, Sivasspor.com taraftar sitesinin kıymeti daha iyi anlaşılıyor, bu sitenin her bir üyesi gönüllü muhabir gibi, Sivasspor la ilgili alınan bir haber anında, Sivasspor.com sitesinde paylaşılarak tüm Sivasspor sevdalılarına duyuruluyor, bizlerde böylece anı anına haberdar oluyoruz.
Bu vesile ile, sitenin kurucularından ve üye kardeşlerimizin hepsinden ALLAH c.c hoşnut ve razı olsun, iyiki varsınız, biz koskocaman bir aileyiz
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hep ayni haberler
Alt 05.08.2014, 23:13   #5
inlove
Yeni Yiğido

6 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 inlove Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Hep ayni haberler

Ustadim ben hataydayim ge sivasspordan habeerim yok bende buralardan haber aliyorum anlayacan yorum yapmiyorum evet ama gonlum sivas diye atiyor bundan supheniz olmasin bu yaziyida haberi olan varsa elinde paylassin bizde biraz farkli seyler okuyalim gonlumuz ferahlasin diye yazdim gardasim yinede kusura bakmayin hakkinizi helal edin saygilar.
inlove isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı inlove'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2014, 23:27   #6
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
inlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ustadim ben hataydayim ge sivasspordan habeerim yok bende buralardan haber aliyorum anlayacan yorum yapmiyorum evet ama gonlum sivas diye atiyor bundan supheniz olmasin bu yaziyida haberi olan varsa elinde paylassin bizde biraz farkli seyler okuyalim gonlumuz ferahlasin diye yazdim gardasim yinede kusura bakmayin hakkinizi helal edin saygilar.
üstad eline sağlık. işte paylaşım yapmak böyle bir şey. ne güzel işte isteğini belirttin, arkadaşlar da fikirlerini belirttiler. bu ortam karşılıklı muhabbetle güzel!

illa paylaşacak bilgi sahibi olmaya da gerek yok. burada birçok konuda insanlar yorumlarını, tahminlerini, beklentilerini yazıyor. sen de daha aktif katıl inşallah.

hatay'a selamlar...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2014, 00:07   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Yıllardan beri spor camiası ve sivasspor.com bünyesinde birisi olarak şunu söylemeliyim ki bu tarz söylemlerle her defa karşılaşmaktayız. Forum ve spor haber sitesi özelliği paralelliğini bir arada yürütmekteyiz. Bazı zamanlarda yeni haberleri paylaşır yorum, tartışma, öngörü, fikir teatisi yaparak binlerce üye on binlerce misafir üyemizle bunları paylaşırız. Bayramlarda seyranlarda resmi kutlamalrda herkesle gönül birliği yapar onları kucaklar mesut oluruz. Ara sıra çizgimiz dışına çıkar ama belli çerçeveyide aşmayarak siyasi ve ekonomik bilgilerimizi test ederiz. Bazı zamanlarda eski futbolcularımızın son durumlarını takip eden arkadaşlar sayesinde öğrenir, onların son durumları hakkında ''ah nerde o eski günler'' diyerek yad ederiz. Bazı zamanlarda ise aramızdan ebediyete göçen arkadaşları anımsar arkasından hayır dualarımızı eksik etmeyiz.

''Biz böyleyiz'' işte....

Ama şu bir gerçekki, çoğunlukla kimseye bir şeyi beğendiremeyiz. 2001 den bu yana gah üye, gah yönetici olarak görev yaptığım bu site bünyesinde her zaman oluyor böyle serzenişler. Ama biz her defasında çıkıp bunları izah etmekle gocunmayız. Aksine memnun oluruz. Bazı zamanlarda Milletvekillerimiz açar, Siyasetçilerimiz okur, Futbolcu ve teknik patronlar çaktırmadan bakar, Başkanımız takip eder, özellikle basın yayın organlarının ''sık kullanılanlar'' bölümünde yer alır anlık bilgilerimizi paylaşırız. Yüzlerce bilgiler buradan Ulusal ve Kentimiz basınında yer alır ve tüm sporseverler bilgilenir.

Özetle değerli üstadım, sitemiz hem forum, hem haber, hemde ''KIRAATHANE (okuma evi) gibidir. Tek amacımız haber değil, çeşitli paylaşımlar sunmaktır....

Bilgilerinize....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2014, 02:28   #8
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Her sitemin, her isyanin böyle samimiyet ve sempatiklikle olmasini dilerim...
Gelen tepki, yorumlar ve aydinlatici bilgiler de ayri güzel...Gercekten cok hosuma gitti...
Allah hepinzden razi olsun
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı MOS-BY-58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2014, 10:35   #9
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşım selamlar,

Djebbour haberini ana sayfaya çıkartan benim bu nedenle cevap yazmak istedim. Ana sayfada gördüğün 10 başlık, en yeni, en güncel 10 konu değildir, en son birisinin yorum yazdığı 10 konudur. Ben de Djebbour'un twitter sayfasını takip ederken bu bilgileri edindim ve insanlarla paylaşmak istedim. Bunun için yeni başlık açmaya gerek görmedim ve Djebbour gönderildi başlığının altına yazdım. O da anasayfaya çıktı. Şu an atıyorum Kalla ile ilgili birşey olsa, girip oraya yazsan o da çıkar anasayfaya. İlla güncel konular çıkacak diye birşey yok, ama tabi ki insanlar daha çok güncel konulara yazdığı için anasayfada güncel konular olur gibi yanlış bir algı oluşmuş.

Durum böyle yani.

Selamlar, saygılar
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.08.2014, 10:48   #10
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

her şeyden önce gönül kırmadan kalp kırmadan cevap verilmesi çok güzel olay iki kardeşimede teşekkür ederim
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ayni, haberler, hep

Seçenekler Arama
Stil