Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 08.12.2015, 09:00   #61
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

***Devre arasında seso satılsın
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2015, 11:15   #62
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetimin de artık miadı dolduğunu gösteren maç, diğer maçlarda da benzer bir futbol oynayıp gol atamadığımız için yenileceğimiz maçlar silsilesi olacak, devre arasına kadar ben puan beklemiyorum. Devre arasında ise yönetim parays kıyıp 5-6 tsne ilk 11 oyuncusu alırsa en az 15-20m harcaması gerekecek bu takımın düzelmesi için bunu yaparsa borca mı girer para mı toplar orasını bilmem ama aksı halde çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde artık kimse tutamaz ..
Sivasspor bundan daha kötü günlerde gördü ama hiç bu kadar karamsar olmamıştı. Hakem hataları, borç yok, beleş futbolcu derken ligin dibinde ateşle oynar hale geldik. Ha Sivasspor burdan da çıkar ama kesinlikle ya yönetimin içi ya da tamamı değişmeden yeni sezona her halukarda başlamamamız gerek, bu kulüp bu kadar sahipsiz değil kimse korkmasın ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2015, 11:59   #63
hakangulac
Acemi Yiğido

hakangulac - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakangulac isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu ligde en onde fizik gucu yuksek iyi bir golcun olmadan ve o rakip stoperlerle bogusmadan mac kazanman cok zor. Beykan iyi oyuncu ama bu fizikle ancak forvet arkasi 3 lu de ve 30 dk oynayabilir. Devre arasina kadar santroforda ne yazik ki her ne kadar ben de begenmiyor olsam da Eneramo oynamali arkasinda maca Erkan Aatif Burhan baslamali 60 dk da oyuna Beykan girmeli. Bunun aksi durumlarda puan almamiz cok zor...
Alt 08.12.2015, 12:29   #64
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bu maçı kazanmak isteseydik,bumaçta kesinlikle eneramoyla başlanmalı ,abola,i.akın,mehdide kullanılmalıydı,forvetsiz 1 taktik anlayışıyla haftalarca oynasan akhisarı yenemezsin,bu maçı maalesef okan hocanın yanlış tercihi ve taktiğiyle kaybettik,bjk yle oynuyorsun korkmuyorsun,akhisardan bu kadar korkmanın anlamı nedir?sana 3 puan lazım, 1 puanı alsan nolur almasan nolur,maçı 1-0 kaybetsen nolur ,5-0 kaybetsen nolur,sanki akhisarla averaj hesabımı yapacaktık,bu sezonki eskişehir,mersin maçından sonraki en kötü maçımız oldu,oynanan oyun gelecek haftalar için hiç ışık yakmadı,belki kötü oyunda rakibinde payı var ,ancak sivassporlu oyuncuların bu kadar kötü,lanettayın oynamaya vurdumduymaz,bitik,ruhsuz oynamaya hakkı yok,30 metreden ben şut çeksem ,o top kesinlikle kaleyi tutar ,gidipte korner bayrağına vurmam ,yada 70 metre havalandırmam,bu hakan geldi ,gelecek dediklerinde bunu kastetmiştim,bu takıma şutör lazım,iğnenin deliğinden gol atacak ,bazuka gibi şut çekecek adam lazım diye,bazı futbol duayeni arkadaşlar orhanı,erkanı ,hakanı öve öve bitirememişlerdi,alişte sivassporun durumu ortada,orhangüllede öldümü kaldımı bilinmiyor,kenarda oynamıyacak adama 700 800 bin € verecek kadar zengin kulüp değiliz,ortada hesap soracak ne muhalif bir yönetim var,nede yerel medya var,hal böyle olunca görevde olanlarda keyfine görehareket ediyor.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2015, 14:30   #65
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

bizim muhteşem yönetimimiz el birliği içinde borcumuz olmasın diyerekten ortada gezen ne idüğü belirsiz topçuları takıma soktu ve sivassporu kümeye doğru yol aldırdılar. yazıklar olsun. hem ellerini ceplerine sokmazlar hemde sivassporun nimetlerinden çokta güzel faydalanırlar. zaten bu şehrin hiç sahibi olmadığı için bu günlere geldik. herkesin sadece ve sadece kendini düşündüğü sivas için kılınıu kıpırtdatmadığı bir dönemde sivasspora sahip çıkacak kişileri bulmak gerçekten zor. ne fabrikası ne sanayisi ne turizm geliri olmayan sivasa hatta sürekli göç veren bir sivasa süper ligdeki bir sivasspor çok geliyor. haydi bütün sivas ve türkiyedeki bütün sivaslılar el birliği içinde amatör kümeye kadar düşürelim sivassporu..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2015, 15:21   #66
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öyle bir takım ki orta sahanın ortasında37 yaşında kondüsyonu yetersiz her maç rakibe mutlaka gollük paslar veren Adem i banko oynatıyor. Aynen Katılıyorum.Bu Adem Koçak orta saha oynadığı sürece galibiyet çok çok çok zor.Zaten Adem topu alınca artık VİB b dekilerin çoğu koro halinde ' hoopp geri at geri ' diye dalga geçiyor ve Adem de sanki duymuş gibi topu ya defansa yada kaleciye iade ediyor.Bu nasıl orta saha.Ahh Kadirin ölüsü mücadelesi elli tane Adem koçak eder.Adamın dürürşü bitik zaten.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ezelşener'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.12.2015, 15:59   #67
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadroya bakinca zaten fazla yorum yapmaya gerek kalmiyor.
Kisaca görünen köy kilavuz istemiyor.
ilk 11`de oynayan, Süperlig kalitesinde kac oyuncumuz var!!!!!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2015, 22:27   #68
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ligdeki yerini ve puan durumunu bilmiyormuş gibi sahada ruh gibi gezen bir takımın neyine yorum yapacaksın.bunlar ununu elemiş eleğini asmış.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2015, 02:40   #69
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yorumlara bakıyorum takım yerden yere vuruluyor, çünkü yorumlar galibiyet veya mağlubiyete odaklı. Şayet bugün golü biz atıp galip gelse idik, takımı ve futbolcuları yerden yere vuranlar, aksine göklere çıkarırlardı.
Akhisar Belediyenin bu maçta bizden ne üstünlüğü vardı, lütfen söyleyin, 90+2 de John Boye'nin bir hatasın da gol yedik, ne yapalım bu gibi durumlar her takımın ve her oyuncunun başına gelir. Akhisar belediye daha bir hafta önce bu ligin en iyi futbol oynayan BJK i evinde 2-0 yendi, demek ki Sivasspor kötü bir takım değil.
Yönetime gelince; Arkadaşlar kongre seçimde bu takımın yönetimine kaç tane iş adamımız sahip çıkıyor. Beğensek de beğenmese de ALLAH razı olsun şu anki yönetim iyi kötü sahip çıkıyor. Haliyle muhalefet olmadığı içinde kendilerini fazla sıkmadan idare ediyorlar.
Kimse merak etmesin ara transferde 4-5 iyi takviye ile bu takım kendini bulacaktır ben buna inanıyorum, ALLAH'IN izni ile bu takım düşmez arkadaşlar.
Ağabey çok güzel özetlemişiniz elinize sağlık. Ama bir şeye değinmeden geçmek istemiyorum. Ben naçizane 30 yıldır bu takımı takip ediyorum ( yaşım 46 ) amma velakin bu yılki kadar vurdum duymaz bir futbolcu topluluğu ve yönetim görmedim. Tamam kimse bu takıma sahip çıkmadı,kimse başkan olmak istemedi eyvallah. Lakin sizin de dediğiniz gibi suya sabuna dokunmadan bu işler olmuyor.O zaman bu yönetimde bıraksın artık takım ne olacaksa olsun. Ama sizce bırakırlar mı yönetimi.? Asla ve aslaaaaa..Çünkü onlarda oradan isim yaptılar ve nemalanıyorlar bu bir gerçek. Kimse gelip te babasının hayrına yönetici olmuyor.İkinci konu, Sezon başından beri ne diyoruz.? Bu takım iyi değil,güzel oyun yok,belirli bir kadro yok. Yani kısacası Sivasspor formasını hakedecek bir oyuncu topluluğu yok geçen yıl ve bu yıl da dahil. Bir galibiyet 1 trilyon Allah aşkına. İşte burda sen yönetim olarak suya sabuna dokunmazsan bu ligde sabunlu sabunlu elimizden kayıp gidecek...!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil