Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 243 88,04%
Beşiktaş Kazanır. 19 6,88%
Berabere Sonuçlanır. 14 5,07%
Katılımcı sayısı: 276. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 11.04.2016, 22:26   #101
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Konunun yeri değil ama bu büyütülmüşlere arkadan rüzgar verilmez ise bunlar bir arpa boyu yol alamaz diyoruz ya...b jimnastık Bursa maçındaki penaltıyı izleyip biri bana analiz eder ise sevineceğim ...Gülmekten karnıma ağrılar girdi...İşin ilginç tarafı sevindim..Çünkü Bursanın yenilmesini istiyordum ki sonrasındaki haftada rahatlayıp Sivas maçına çok ciddi çıkmasın diye....Herneyse Türkiye penaltı gördü bu arada
Alt 11.04.2016, 22:32   #102
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Bir kaç hafta ewwel zamanı anımsamıyorum şunu yazdık dedikki Sivassporun final maçı Kayseri maçıdır diye...Şimdi Sivasım b jımnastiği yener ise emin olunuz bu iş bitmiştir ...Kayseriyide geçip rahatlayacak ve kümede kalacaktır..b jımnastık macı cok onemli ...Tüm Sivaslı kardeşlerim n'olur bu maç stadı dolduralım bütün futbolcuları manyak yapalım bu maçı alalım..final maçlarından biride bu oldu ...İnanın çok önemli ...
Alt 11.04.2016, 22:43   #103
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu maçtan puan almanın tek yolu akıllı oynayıp gol yememek, eğer ki golü yersek çıkartmak için uğraşıp daha da fark yiyebiliriz o yüzden iyi savunma iyi savunma iyi savunma öncelik bu olmalı zaten gol kısırı bir takımız kendimizi kasmaya hiç gerek yok es kaza atarsak atarız atamazsak gol için risk almak çok gereksiz.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 22:47   #104
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konunun yeri değil ama bu büyütülmüşlere arkadan rüzgar verilmez ise bunlar bir arpa boyu yol alamaz diyoruz ya...b jimnastık Bursa maçındaki penaltıyı izleyip biri bana analiz eder ise sevineceğim ...Gülmekten karnıma ağrılar girdi...İşin ilginç tarafı sevindim..Çünkü Bursanın yenilmesini istiyordum ki sonrasındaki haftada rahatlayıp Sivas maçına çok ciddi çıkmasın diye....Herneyse Türkiye penaltı gördü bu arada
Penaltı komedi hele ki barışın yönetimi tam akademilik film.. sarı kartlık pozısyonları bjk lehine geçti helekı gomezın bir hava topu mücadelesi tam sarı kartlık tı ama sağolsun barışçım görmedi akışına birakti )) bjk nin galip gelmesini Allah var hepimiz istedik, fb de gs ye puan kaybederse bjknın gazı iyice çıkmış olur.. haftaya daha da rahat bir bjk işimize gelcek..sevgili kardeşim, senin bu memlekete ve sivassporumıza sevgi ve hürmetin bizi çok mutlu edıyo eyvallah..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.04.2016, 22:49   #105
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Maraton 25 vip 30 mu ....Allahşkına bu stat başka nasıl dolar ya...Vip 30 olsa burda geceden sıraya girecek 30 bin kişi olur yemin ediyorum...Sivaslı kardeşlerim fiyatlar bu kadar makulken lütfen stadımızı dolduralım....
O görmüş olduğunuz fiyatlar normal maç biletlerine yüzde yüz zam yapılmış fiyatlardır. Buna rağmen 5-6 bine oynuyoruz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 22:50   #106
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben sözümdeyim,sivassporun rakibi bjk değil ,şikeci ,bjk yi batıran adam,hükümetin futboldaki tetikçisi,bjk stadı açılışında bjk kulübü başkanı olarak diye söze başlayan [bilinçaltında bjk nin şampiyon olması için uğraşan]tüpçü rakibimiz olacaktır,bilenler bilir,bizim meşhur falafiş yavşak hakemler listemizin başında olan bir hakem atayacaklardır,istatistiklere bakıp hangi hakem sivasspora ters geliyor,hangi hakemle bjk kaybetmiyor,araştırıp onu maça vereceklerdir,bülent yıldırım bu iş için bulunmaz hint kumaşı olabilir,gs ile olsaydı maçımız gs nin öz kahyasını verirlerdi,büyük ihtimalle Bülent yıldırımı verip kayseriyede yaranmak isteyeceklerdir,bu ligin temiz olduğuna inanmıyorum,ligin sonuna doğru ne filimler dönecek herkes görecektir,maça gelince,sivasspor adeta ortasahasız maça başlayacak ,adem oynasa ne _oynamasa ne?kone hazırmı değilmi bilmiyoruz,mehdi sakat olmasaydı,yiğit cezalı olmasa çok farklı olurdu,Quresmanın cezalı olması avantaj ,hakem maça etki etmesse sivasspor mutlaka puan kopartır hatta bjk yi yener,yapılması gereken tek şey,bencil olmamak,rakipten 2 3km fazla koşmak,takım oyunu oynamak,yakalanan fırsatları gol yapmak,futbolcular maçı önce kafasında yenecek,bjk yenmediğimiz takım değil,yenilmez takımda değil,yenersek ligde kaldık sayılır ,tek korkum tüpçü ve tetikçileridir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 23:15   #107
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O görmüş olduğunuz fiyatlar normal maç biletlerine yüzde yüz zam yapılmış fiyatlardır. Buna rağmen 5-6 bine oynuyoruz...
Mecazi anlamda' 'inanmıyorum '' diyorum...Yüzde yüz zam yapılmış fiyatı buysa normal fiyatta Sivasta maç bedava demek...Nasıl dolmuyor...Sivaslı Sivassporumu sevmiyor...futbolumu sevmiyor? Yokasa inanmak istemediğim İst sempatizanlığı had sahfadamı ? İnanınız bu konuyu anlamak çok güç...
Alt 11.04.2016, 23:27   #108
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben sözümdeyim,sivassporun rakibi bjk değil ,şikeci ,bjk yi batıran adam,hükümetin futboldaki tetikçisi,bjk stadı açılışında bjk kulübü başkanı olarak diye söze başlayan [bilinçaltında bjk nin şampiyon olması için uğraşan]tüpçü rakibimiz olacaktır,bilenler bilir,bizim meşhur falafiş yavşak hakemler listemizin başında olan bir hakem atayacaklardır,istatistiklere bakıp hangi hakem sivasspora ters geliyor,hangi hakemle bjk kaybetmiyor,araştırıp onu maça vereceklerdir,bülent yıldırım bu iş için bulunmaz hint kumaşı olabilir,gs ile olsaydı maçımız gs nin öz kahyasını verirlerdi,büyük ihtimalle Bülent yıldırımı verip kayseriyede yaranmak isteyeceklerdir,bu ligin temiz olduğuna inanmıyorum,ligin sonuna doğru ne filimler dönecek herkes görecektir,maça gelince,sivasspor adeta ortasahasız maça başlayacak ,adem oynasa ne _oynamasa ne?kone hazırmı değilmi bilmiyoruz,mehdi sakat olmasaydı,yiğit cezalı olmasa çok farklı olurdu,Quresmanın cezalı olması avantaj ,hakem maça etki etmesse sivasspor mutlaka puan kopartır hatta bjk yi yener,yapılması gereken tek şey,bencil olmamak,rakipten 2 3km fazla koşmak,takım oyunu oynamak,yakalanan fırsatları gol yapmak,futbolcular maçı önce kafasında yenecek,bjk yenmediğimiz takım değil,yenilmez takımda değil,yenersek ligde kaldık sayılır ,tek korkum tüpçü ve tetikçileridir
Sizin yorumlarınıza cevap vermemeye ant içtim ...ama zorluyorsunuz...Demirörenin Sivasla ne işi olur Allaşkına bunu açıklayınız...Sivassporu düşürmek Demirörene ne kazandırır...Konu fb gs falan değilki ....Öyle olsa tüpçü bir şeyler yapacaktır..Konu Sivas ...Bizim Bursa bile olsa demirörenin işi olmaz... FB gs b jımnastkten baskasını kaale almaz...Alsada düşsün diye uğraşmaz çünkü umurunda olmaz...Biz Sivassporu gönlümüzde baştacı yaptık ama Sivasında Bursanında nerde olduğunu biliyoruz....Öyle yorumlar okuyorum ki sanırsınız yorumunuzu yaptığınız takım barcelona...Artık bu sözde Sivasspor yandaşlığını bırakınız...Tek bir Sivasspor var ve o Sivassporun ne olduğunu nerde olduğunu kim olduğunu değil siz herkes biliyor....Gönüller haksızlığa uğranmasın istiyor... hep istiyoruz...açıp bu gunkü b jımnastık Bursa macındakı penaltıya bakınız haksızlık nasıl oluyor dıye..Ama oluyor....Şimdi burda tüpçü Bursa avrupaya gitmesin diye değil Bjk sampiyon olsun diye haksızlık yapar...Sivas bjk macındada tüpçü Sivas düşsün diye değil jımnastık yurusun dıye bir şeyler yapar...size katıldığım tek konu bu musabakada tüpcunun b jımnastığe yandas olabileceğidir ...Benimse anlatmak istediğim konu tüpcunun Sivassporun düşmesiyle alakadar olmadığını anlatabilmektir...
Alt 12.04.2016, 00:01   #109
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sizin yorumlarınıza cevap vermemeye ant içtim ...ama zorluyorsunuz...Demirörenin Sivasla ne işi olur Allaşkına bunu açıklayınız...Sivassporu düşürmek Demirörene ne kazandırır...Konu fb gs falan değilki ....Öyle olsa tüpçü bir şeyler yapacaktır..Konu Sivas ...Bizim Bursa bile olsa demirörenin işi olmaz... FB gs b jımnastkten baskasını kaale almaz...Alsada düşsün diye uğraşmaz çünkü umurunda olmaz...Biz Sivassporu gönlümüzde baştacı yaptık ama Sivasında Bursanında nerde olduğunu biliyoruz....Öyle yorumlar okuyorum ki sanırsınız yorumunuzu yaptığınız takım barcelona...Artık bu sözde Sivasspor yandaşlığını bırakınız...Tek bir Sivasspor var ve o Sivassporun ne olduğunu nerde olduğunu kim olduğunu değil siz herkes biliyor....Gönüller haksızlığa uğranmasın istiyor... hep istiyoruz...açıp bu gunkü b jımnastık Bursa macındakı penaltıya bakınız haksızlık nasıl oluyor dıye..Ama oluyor....Şimdi burda tüpçü Bursa avrupaya gitmesin diye değil Bjk sampiyon olsun diye haksızlık yapar...Sivas bjk macındada tüpçü Sivas düşsün diye değil jımnastık yurusun dıye bir şeyler yapar...size katıldığım tek konu bu musabakada tüpcunun b jımnastığe yandas olabileceğidir ...Benimse anlatmak istediğim konu tüpcunun Sivassporun düşmesiyle alakadar olmadığını anlatabilmektir...
Kardeş isterseniz andınızı bozmayın,çünkü alıntı yaptığınız her konuyu ,ya yanlış anlıyorsunuz ,yada ben anlatma zorluğu çekiyorum,yazıda tüpçünün sivassporu düşürmek için uğraşacağı ile ilgili bir cümlem yok,daha öncede örneklerini söyledim bu bjk sivasssporu çoğunlukla hakem marifetiyle yenmiştir,inanmayan tüm bjk -sivasspor maçlarının özetlerine bakabilir,sivassporun nerde olduğunu, kim olduğunu gayet iyi biliyorum,kimin nasıl nerde gördüğü önemli değil,sivasspor yandaşlığını kusura bakmazsan bırakmam mümkün değil,bursaya verilen penaltı heralde bu yılın en komik penaltısıdır yazık olmuş ,tamda bunu demek istiyordum aslında,bjk ne kadar pozisyon bulmuş ö.değil,maç 2-2 biterdi bjk şampiyonluk yolunda takılmış olurdu,barış şimşek gibi,korkak,karakter yoksulu ,hakemliğin yüzkarası,eyyamcı ,büyütülmüş takımları kollayan,tff nin tetikçisi hakem yakmış vesselam,sivasspor maçı için de bir tetikçi ayarlar diyorum,özetlersem tüpçünün sivassporu düşürmek için özel çaba sarfedeceğini değil,bjk nin şampiyon olması için uğraşacağından korkuyorum dedim,dolayısıylada sivassporun hakeme takılma riski olduğunu düşündüğümü yazdım,umarım şimdi anlamışşınızdır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2016, 01:08   #110
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş isterseniz andınızı bozmayın,çünkü alıntı yaptığınız her konuyu ,ya yanlış anlıyorsunuz ,yada ben anlatma zorluğu çekiyorum,yazıda tüpçünün sivassporu düşürmek için uğraşacağı ile ilgili bir cümlem yok,daha öncede örneklerini söyledim bu bjk sivasssporu çoğunlukla hakem marifetiyle yenmiştir,inanmayan tüm bjk -sivasspor maçlarının özetlerine bakabilir,sivassporun nerde olduğunu, kim olduğunu gayet iyi biliyorum,kimin nasıl nerde gördüğü önemli değil,sivasspor yandaşlığını kusura bakmazsan bırakmam mümkün değil,bursaya verilen penaltı heralde bu yılın en komik penaltısıdır yazık olmuş ,tamda bunu demek istiyordum aslında,bjk ne kadar pozisyon bulmuş ö.değil,maç 2-2 biterdi bjk şampiyonluk yolunda takılmış olurdu,barış şimşek gibi,korkak,karakter yoksulu ,hakemliğin yüzkarası,eyyamcı ,büyütülmüş takımları kollayan,tff nin tetikçisi hakem yakmış vesselam,sivasspor maçı için de bir tetikçi ayarlar diyorum,özetlersem tüpçünün sivassporu düşürmek için özel çaba sarfedeceğini değil,bjk nin şampiyon olması için uğraşacağından korkuyorum dedim,dolayısıylada sivassporun hakeme takılma riski olduğunu düşündüğümü yazdım,umarım şimdi anlamışşınızdır.
Sizin Sivassporluluğunuzu sorgulayacak en son kişi benimdir herhalde ..Kaldıki bu benim haddimede değildir...Siz konusundaki Sivassporluluğunuzu anlatan yorumlarım olmuştur açıp yorum arşivlerinede bakabilirsiniz....Hep yanlış anlaşılmaktan anlamamdan anlatamaktan bahsediyorsunuz oysaki bir çok yorumumda ''sizi tenzih ederek '' yani sizi kasdetmeyerek yorum yaptığımı atlayıp size yazdım gibi cevap veriyorsunuz oda sizin gözünüzden kaçan en büyük olgu bence...Herneyse...İkazınız üzre tekrar yorumunuz okudum...Gerçektende bir parça yanlış değerlendirmişim bu konuda özrümü kabul ediniz...Yanlız size akıl verme gafletinde bulunmayarak ufak bir ricam olacak anlatılmak istenilen konuyu daha net anlatırsanız anlamamız daha kolay olacaktır...''Sivasspora en ters gelen hakem seçecekler '' yorumundan ziyade ''b jımnastiği şampiyon yapacak hakemler secekler derseniz anlamayan bizler daha net anlayabiliriz...Şunuda bilmenizi isterim sizin yorumlarınıza cevap vermeme andı mecazı anlamda kullandığım bir terimdir...Burada küskünlük dargınlık alınganlık gibi huyumuz asla olmaz...Öncesinde olan polemiklerede asla takılan bir kişi değilimdir...Cevap vermeme söylemim ya yazdıklarınızı anlayamamdan yada anlatamamnızdan kaynaklanıyor...Farklı bir durum sözkonusu değildir...Selamlar..

Etiketler
beşiktaş, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil