Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 12:18   #1
Rallim58
Gast

Standart Çalımbay'ın Mutlu Günü

Sivassporumuzun eski teknik direktörü hemşehrimiz Rıza Çalımbay, mimar olan kızı Ayça'nın düğününü yaptı. Antalya Lara Delphin Imperial Otel'deki düğüne, Çalımbay'ın arkadaşları, kulüp başkanları ve futbolcular katıldı. Rıza-Leyla Çalımbay çiftinin kızı Ayça, kendisi gibi mimar olan Çağrı Sağlam ile hayatını birleştirdi. Üniversiteden arkadaş olan çiftin nikahını, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın kıydı. Başkan Akaydın nikah töreninden sonra evlilik cüzdanını geline verdi...

Teknik direktör Rıza Çalımbay "Anne ve babanın çocuklarının mürvetini görmesi anlamında mutlu olduğum günlerden biri. Kızımız gelin gittiği için üzgünüz, ama orada mutlu olacağına inanıyorum. Sevinçliyiz. Davetimize icabet edip gelen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi...

Çalımbay ve Sağlam ailelerini tebrik ediyor, Ayça ve Çağrı'ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 12:31   #2
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 421 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü

Sen benim güzel memleketimi her mikrofonda kötüleyeceksin,Sivasspor ile sözleşme imzaladıktan sonra beşiktaş beşiktaş diyeceksin böyle bir mutluluk haberinde seni kutlayacağım maalesef bu kadar değil ama kızına mutluluklar dilerim çünkü babasının vefasızlığı onu etkilemez sensiz Sivasımızda Sivassporumuzda daha güzel buraya futbolcu gelmez diyordunuz ya istersen bu busede kadroya bir bak
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tfd5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 12:49   #3
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen benim güzel memleketimi her mikrofonda kötüleyeceksin,Sivasspor ile sözleşme imzaladıktan sonra beşiktaş beşiktaş diyeceksin böyle bir mutluluk haberinde seni kutlayacağım maalesef bu kadar değil ama kızına mutluluklar dilerim çünkü babasının vefasızlığı onu etkilemez sensiz Sivasımızda Sivassporumuzda daha güzel buraya futbolcu gelmez diyordunuz ya istersen bu busede kadroya bir bak
gardaş yaptıgın çok ayıp biz şuan ligdeysek üst sıralara oynuyosak buda rıza hocanın sayesindedir bukadar nankör olmayalım
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34yigido34'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 13:04   #4
tfd5858
Yiğido

Alıntı:
34yigido34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş yaptıgın çok ayıp biz şuan ligdeysek üst sıralara oynuyosak buda rıza hocanın sayesindedir bukadar nankör olmayalım
Doğru çok ayıp benim yaptığım sivassı sivassporu kötülemem gerek yada CANIM SİVASSPORU terkedim beşiktaş yada galatasaray demem lazım yada fener adamın dibi carlos fener sizi isterse ne yaparsınız dediğinde hayırlısı ama önce sivas dediyse doğru carlosta bende nankörüm
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tfd5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 13:06   #5
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kardesim seni yürekliliginden dolayi tebrik ediyorum. Sende benim kadar biliyorsun ki burada belkide linc edileceksin ama dogrulari yazmissin, kutlarim.

Yazdiklarinda hic bir sakinca görmüyorum, hepside gercekleri iceriyor, her ne kadar bazilari icin aci gercek olsa da.

Riza bey her firsatta benim Sivasimi kötüleyecek bende onu sevecem, yok efendim öyle sey. Seninde dedigin gibi Calimbay belki görmüstür Sivasa nasil futbolcu geliyor. Öyle mikrofon basinda kendi oyuncularini kötülemekle iyi teknik direktör olunmuyor. Simdi Rize´deki durumu farkli degil ayni Riza Calimbay, huylu huyundan vaz gecmiyor...
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 13:14   #6
tfd5858
Yiğido

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesim seni yürekliliginden dolayi tebrik ediyorum. Sende benim kadar biliyorsun ki burada belkide linc edileceksin ama dogrulari yazmissin, kutlarim.

Yazdiklarinda hic bir sakinca görmüyorum, hepside gercekleri iceriyor, her ne kadar bazilari icin aci gercek olsa da.

Riza bey her firsatta benim Sivasimi kötüleyecek bende onu sevecem, yok efendim öyle sey. Seninde dedigin gibi Calimbay belki görmüstür Sivasa nasil futbolcu geliyor. Öyle mikrofon basinda kendi oyuncularini kötülemekle iyi teknik direktör olunmuyor. Simdi Rize´deki durumu farkli degil ayni Riza Calimbay, huylu huyundan vaz gecmiyor...
teşekkur ederim kardeşim benim gibi düşündüğüm için bir insanda takım sevgisi olacak o şehirli olman önemli değil rıza çalımbay sivasa geldiğinde sivasın nasıl bir şehir olduğunu bilmiyormuydu biliyordu o zaman ben sivasta yapamam dediğinde teklifi kabul etmiyecektin gelelim şu meseleyede kardeşim biz bulent uygunuda muhsin ertuğralıda mesut bakkalıda istafaya davet ettik ama hiç biri bize o terbiyesizce hareketi yapmadı bizde o terbiyesiz harekete hiç tepki vermedik sıkıysa o hereketi eskişehirde yapsaydı ben sivassporumu kendini bilmezlere yedirmem kardeşim dikkatini çekiyorsa ben rıza çalımbayın kişel hayatıyla ilgili yazı yazmıyoruz sivasspor la değerlendiriyoruz ama bazıları bunu anlamıyor çünkü gerçek sivassporlu değil
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tfd5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 13:28   #7
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
teşekkur ederim kardeşim benim gibi düşündüğüm için bir insanda takım sevgisi olacak o şehirli olman önemli değil rıza çalımbay sivasa geldiğinde sivasın nasıl bir şehir olduğunu bilmiyormuydu biliyordu o zaman ben sivasta yapamam dediğinde teklifi kabul etmiyecektin gelelim şu meseleyede kardeşim biz bulent uygunuda muhsin ertuğralıda mesut bakkalıda istafaya davet ettik ama hiç biri bize o terbiyesizce hareketi yapmadı bizde o terbiyesiz harekete hiç tepki vermedik sıkıysa o hereketi eskişehirde yapsaydı ben sivassporumu kendini bilmezlere yedirmem kardeşim dikkatini çekiyorsa ben rıza çalımbayın kişel hayatıyla ilgili yazı yazmıyoruz sivasspor la değerlendiriyoruz ama bazıları bunu anlamıyor çünkü gerçek sivassporlu değil
Aynen öyle kardesim Sivas´li olmak baska Sivassporl´u olmak baska sey. Benim gözümde sen SIVASSPOR´lu tfd5858 olarak her firsatta Sivasi kötüleyerek konusan RIZA CALIMBAY´ci lardan daha fazla Yigidosun. Tabii ki bu yazdiklarim böyle düsünen bütün Yigidolar icin gecerli.

Riza Calimbay asla SIVASSPOR dan üstün degildir! Bazilari bunu gözardi ediyor gibime geliyor.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 13:46   #8
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay'ın karakterini kişiliğini her zaman takdir etmişimdir. Kendisi adam gibi adamdır. Kızının da kendi gibi olduğundan hiç şüphem yok. Çifte de mutluluklar diliyorum.

Rıza Çalımbay'ı eleştiren arkadaşlar evet haklısınız Rıza Hoca'nın bir takım hoşumuza gitmeyen söylemleri oldu ancak ben artılarının çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Şu anda bile oynayan kadromuzdan 4-5 tane çok iyi futbolcumuz var. İlk geldiğinde Sivasspor'a kazandırdıkları ortada. Elinde ki bütçeyle yaptıkları ortada. O yüzden eleştiri yaparken çok da haksızlık yapmamak lazım. Ben yinede hemşehrimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünenlerdenim.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2014, 15:09   #9
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Tebrık ederim vede hayatilarında basarilar dilerim. Rıza hoca ya da Sivasspor vermiş oldu hizmetlerden dolayi teşkrlerimi sunarim. Birde insanlari bu kadar çabuk harcamayalim.
Alt 05.01.2014, 16:31   #10
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

tfd5858 Nick'li üyeden alıntı:;Sen benim güzel memleketimi her mikrofonda kötüleyeceksin,Sivasspor ile sözleşme imzaladıktan sonra beşiktaş beşiktaş diyeceksin böyle bir mutluluk haberinde seni kutlayacağım maalesef bu kadar değil ama kızına mutluluklar dilerim çünkü babasının vefasızlığı onu etkilemez sensiz Sivasımızda Sivassporumuzda daha güzel buraya futbolcu gelmez diyordunuz ya istersen bu busede kadroya bir bak.

-Sizi bu çirkin söylemlerinizden dolayı şiddetle kınıyorum.Rıza ÇALIMBAY'ı en çok eleştirenlerden biriydim.Ama konuları çarpıtmayalım.İyisiyle kötüsüyle bizde görev yaptı,bize düşen teşekkür etmektir.Anlayabildin mi Sn.Yiğido.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çalımbayın, gÜnÜ, mutlu

Seçenekler Arama
Stil