Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ahlaksız Teklif !!! Antep Sivas maçı
Alt 05.08.2009, 15:10   #101
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Ahlaksız Teklif !!! Antep Sivas maçı

Batuhan G.Antep'ten ayrıldı!
Gaziantepspor'un Beşiktaş'tan transfer ettiği genç golcü Batuhan Karadeniz, takımdan ayrıldığını ve siyah beyazlılara geri döndüğünü açıkladı..

05 Ağustos 2009 , 14:17

Yorumlar (42)Arkadaşına GönderFacebook'ta PaylaşYazdır

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Gaziantepspor
Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla katılan Batuhan, Başkan İbrahim Kızıl'a geldiği günden bu yana destek olduğu için teşekkür ederken, artık Gaziantepspor'un futbolcusu olmadığını ve Beşiktaş'a geri döndüğünü söyledi.

Genç golcünün açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"Ben Beşiktaş'ta kaldım. Beşiktaş'a geri döndüm şu an. Antep kulübüyle idmana çıktım. Hocam 1.5 gün izin verdi. İznimi değerlendim. İzmir'e gittim. Antep'ten kaçma gibi durumum olmadı. Mustafa hocamla konuştuklarım aramızda kalsın. Ben Mustafa hocanın yanında çekinerek oturan bir insanım. Böyle bir ukalalık yapmam. Beşiktaş kulubüne saygısızlık yapmadım. Benim Beşiktaş'la hiçbir sorunum yok. Mustafa hocamla da ve takımdaki ağabeylerimle de sorunum yok. Eskişehir'de oynadığım sürede herkes bana sahip çıktı. Bana çocukları gibi baktılar. Eskişehir'e geri dönme şansım olur mu bilmiyorum. Başka bir yer de olabilir"

ajansspor

biri bundan birsey anladiysa banada anlatsin.
Alt 05.08.2009, 15:50   #102
Ayşegül
Acemi Yiğido

55 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Ayşegül FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hiç bi şey anlamadım!
Ayşegül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ayşegül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2009, 15:55   #103
KAYAHAN
Yeni Yiğido

KAYAHAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 KAYAHAN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ya sadece antep mi bizi şampiyonluktan etti arkadaşlar kaç puan kaybettik ya her maçı mı satın aldı bjk biraz düşünmek lazım bunları da...
KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 16:13   #104
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BJK nin türkiye icinde gönderdigi veya aldigi her adam Kirli yöntemlerinin diyetidir. Bunlar kimlerle kirli iliskiye girmisse onlara diyet borcu ödediler. Gökan zan Gs ye kaptirilmadi diyet borcu olarak verildi. Antepden alinan ve verilenlerde öyle. Isin vahim ve tehlikeli olani bunlar ne kanun ne kural nede ahlak taniyorlar ve kimseden de kormadan cekinmeden rezilliklerine devam ediyorlar. Hatta son FB-BJK süper kupa macinda Fedarsyon baskanini türkiyenin gözü önünde bu hakemi maca niye verdin diye azarliyor. Demirören azarini Fedarasyon baskanida kafasi önde dinliyor. asil tehlikeli olan bunlar Tek maclik bir kupa macinda bu kadar rezilik yapanlar bir sezonda neler yapmistir yada yapacaktir artik gerisini düsünün!!!
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:05   #105
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BJK nin türkiye icinde gönderdigi veya aldigi her adam Kirli yöntemlerinin diyetidir. Bunlar kimlerle kirli iliskiye girmisse onlara diyet borcu ödediler. Gökan zan Gs ye kaptirilmadi diyet borcu olarak verildi. Antepden alinan ve verilenlerde öyle. Isin vahim ve tehlikeli olani bunlar ne kanun ne kural nede ahlak taniyorlar ve kimseden de kormadan cekinmeden rezilliklerine devam ediyorlar. Hatta son FB-BJK süper kupa macinda Fedarsyon baskanini türkiyenin gözü önünde bu hakemi maca niye verdin diye azarliyor. Demirören azarini Fedarasyon baskanida kafasi önde dinliyor. asil tehlikeli olan bunlar Tek maclik bir kupa macinda bu kadar rezilik yapanlar bir sezonda neler yapmistir yada yapacaktir artik gerisini düsünün!!!
Demirören'in federasyon başkanına fırça atması hiç de garip değil abicim! Bizim şampiyonluğu cukka etmeden bir kaç hafta önce beraber oturup yemek yememişler miydi? Baba-oğul gibi, aslında çok normal! Ne olmuş küçük bir fırça atmışsa!...

Şaka bir yana biraz sorgulamak lazım. Bu kadar insanın önünde federasyon başkanına fırça atmakta hiç bir beis görmeyen Demirören kapalı kapılar ardında birlikte yemek yerlerken federasyon başkanına karşı kimbilir nasıl gürlemiştir, ne hava basmıştır?

Ama...... Biz hesabını ilk maçımızda soracağız inşallah! Bu hesap sorulacak bjk'den, antep'ten!...

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:22   #106
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

inşallah böyle bir şey söz konusu olamaz ama yinede sinek pistir ve mide bulandırır şayet öyle bir şey olmuşsa ki ateş olmayan yerdende duman tütmez bu her iki takımında acizliğini gösterir ve her iki takımın yöneticilerininde nasıl bi şahsiyet olduklarını gösterir ayrıca böyle bi şey sivassporun büyüklüğünün en büyük kanıtıdır sön söz olarakta şayet öyle bir şey varsa her iki takımın şahsiyetsiz ve kişiliksiz yöneticilerinin türk futbolunda söz sahibi olmaları çok acıdır ve türk futbolu ve anadolu kulüplerinin geleceği açısından hiçte iyi değildir eğer sivassporun hakkına gasp edildi ise buda onlara haram olsun inşallah gaziantep yöneticilerinin aldıkları paralar boğazlarından geçmez haram para insanın boğazına takılır kalır
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.09.2009, 15:25   #107
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

GARİPLİKLER HER GÜN YENİ BOYUT KAZANIYOR!..

Beşiktaş'ın Tabata'dan daha ucuz olan Meksikalı Dos Santos'u almamasının perde arkası...

GAZETE HABERTURK'ün haberine göre, Beşiktaş'ta Tabata-Dos Santos trafiğindeki gariplikler her gün yeni bir boyut kazanıyor. Beşiktaş cephesi suskunluğunu koruyor ama araştırdıkça da yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Beşiktaşlı bir yöneticinin Meksikalı yıldız Dos Santos'un transferini 5 milyon euro bonservis üceriti, 1.6 milyon euro ad futbolcuya ödenecek yıllık para karşılığında bitirdiğini ancak Yıldırım Demirören'in bu transferin önüne set çekip Tabata'yı aldığını gördük. Bu yönetici, 5 milyon euroya da değil, 4.5 milyon euro bonservis ücreti karşılığı bu transferi sonlandırıyor. Konuyu başkana aktartıyor. Bakşanın ilk yanıtı "Bu işi bırak. Hoca da zaten transfer istemiyor" oluyor. Yönetici biraz diretiyor ama nafile.Demirören, ilginç olduğu kadardüşündürücü cevabıyla olaya noktayı koyuyor:

"Onu istemiyorum. Ben Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl'a söz verdim." Kısa süre sonrada Tabata, çok yüksek rakamlara Beşiktaş'a geliyor.

Yani Beşiktaş Başkanı göz göre göre, kulübün kasasından çok daha fazla paranın çıkacağını bile bile Santos'u elinin tersiyle itiyor. Başkan ile yönetici arasındaki konu orada kapanıyor belki amayankıları yöneticiler arasında da Beşiktaş kulislerinde de sürüyor.

Deniliyor ki:" Başkanın başı 3-4 sene sonra bu işlerden çok ağrır.". Demek istiyorlar ki: " Başkan bu kongreyi de kazanır, gelecek dönemden sonra başkanlığını bırakmasının ardından geriye dönük hesaplar incelendiğinde cevabını zor verir." Başkan bu kongreyi kazanır mı kazanamaz mı bilinmaz ama özelikle bu transfer sezonu birçok soru işaretini geride bırakarak tamamlandı.

06.09.2009
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.09.2009, 17:50   #108
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GARİPLİKLER HER GÜN YENİ BOYUT KAZANIYOR!..

Beşiktaş'ın Tabata'dan daha ucuz olan Meksikalı Dos Santos'u almamasının perde arkası...

GAZETE HABERTURK'ün haberine göre, Beşiktaş'ta Tabata-Dos Santos trafiğindeki gariplikler her gün yeni bir boyut kazanıyor. Beşiktaş cephesi suskunluğunu koruyor ama araştırdıkça da yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Beşiktaşlı bir yöneticinin Meksikalı yıldız Dos Santos'un transferini 5 milyon euro bonservis üceriti, 1.6 milyon euro ad futbolcuya ödenecek yıllık para karşılığında bitirdiğini ancak Yıldırım Demirören'in bu transferin önüne set çekip Tabata'yı aldığını gördük. Bu yönetici, 5 milyon euroya da değil, 4.5 milyon euro bonservis ücreti karşılığı bu transferi sonlandırıyor. Konuyu başkana aktartıyor. Bakşanın ilk yanıtı "Bu işi bırak. Hoca da zaten transfer istemiyor" oluyor. Yönetici biraz diretiyor ama nafile.Demirören, ilginç olduğu kadardüşündürücü cevabıyla olaya noktayı koyuyor:

"Onu istemiyorum. Ben Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl'a söz verdim." Kısa süre sonrada Tabata, çok yüksek rakamlara Beşiktaş'a geliyor.

Yani Beşiktaş Başkanı göz göre göre, kulübün kasasından çok daha fazla paranın çıkacağını bile bile Santos'u elinin tersiyle itiyor. Başkan ile yönetici arasındaki konu orada kapanıyor belki amayankıları yöneticiler arasında da Beşiktaş kulislerinde de sürüyor.

Deniliyor ki:" Başkanın başı 3-4 sene sonra bu işlerden çok ağrır.". Demek istiyorlar ki: " Başkan bu kongreyi de kazanır, gelecek dönemden sonra başkanlığını bırakmasının ardından geriye dönük hesaplar incelendiğinde cevabını zor verir." Başkan bu kongreyi kazanır mı kazanamaz mı bilinmaz ama özelikle bu transfer sezonu birçok soru işaretini geride bırakarak tamamlandı.

06.09.2009
Herşey ortada işte başka söze ne hacet ama ne yazıkki herkes derin bir uykuda kimsenin bişey dediği yok...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.09.2009, 17:55   #109
İbrahimAyas01
Acemi Yiğido

İbrahimAyas01 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 İbrahimAyas01 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ah be Sivasım 2-3 maç ölümüne oynasaydın kazansaydın. şimdi herşey daha güzeldi.yazık oldu o günlere.bu sene fenerde iyi durumda gs de.bakalım nasıl bir lig olacak.inşallah istanbul saltanatı yıkılır.Bursaspordanda bir çıkış bekliyorum yukarısı için.
İbrahimAyas01 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
ahlaksız, antep, maçı, sivas, teklif

Seçenekler Arama
Stil