Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...
Alt 14.11.2014, 19:23   #51
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...

Bu arkadaşlar sivasa stad yapaya ne gerek var diyen tipler bunların sivasspor'u 3.ligte hayal eden tipler
Alt 14.11.2014, 22:31   #52
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu arkadaşlar sivasa stad yapaya ne gerek var diyen tipler bunların sivasspor'u 3.ligte hayal eden tipler
Vallahi Rasim Ozan Kütahyalı'dan betersin. HAYDAA falan da desen tam olacak.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.11.2014, 22:38   #53
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yönetim bırakmalı deniliyorsa ,topyekün herkes görevi bırakmalı manası çıkar,kimse gökten zembille inmedi yönetime,kongre olur, başkan arkadaşlarını seçer ,görev bölümü yaparlar,kimse kimsenin yalakçısı ,avukatı değil,yönetimi burda benden çok eleştiren olmamıştır heralde,yerine aday çıkmadan ,biz göreve gelirsek daha iyi yönetiriz diyen bir mualif yönetim olmadan,bunca sorunun içinde takımı ,kulübü sahipsiz bıraktırmak ,sivassporun kötülüğünü istemektir,süper lige çıktığımızdan beri benim futbol görüşüme göre çok büyük hatalar yapanlar ,bu hatalardan ders çıkarmış değiller ,benim istediğim bu külübü yönetenlerin ,yada yönetimde bulunanların ,artık profesyonel düşünmesi ,günü kurtarmak için değilde ,sivassporun geleceğini düşünerek planlamalar yapılmasıdır,profesyonel yöneticilerin olduğu kulüp ,ero çıktıda 4 milyon ero zarar ettik demez,sivassporun hakkı yendiğinde ,birilerinin kulağını çınlatacak ,taraftarı transfer dönemlerinde bilgilendirecek ,basın sözcüsü olması gerekir,geliri gidere dengelemek yöneticilik değildir,bunu bir muhasebecide ,esnafda yapabilir,ilerde önemli meblağlara satılaBilecek yıldız adayları yerine,emekliliği yaklaşmış,yaşlı ,sorunlu,futbolcuları beleş diye takıma doldurmak ,yöneticilik değil,r.carlosu sivassporun başına getirme başarısı gösterenlerin adam gibi 2 3 oyuncu almayıp ,r.carlosa takımı düzeltmek için süre vermesi,ziya doğan gibi,yüksel yeşilova gibi adamları stepne olarak tutmak yöneticilik değil ,kimsenin bu yönetimin bu takıma yaptığı hizmetleri inkar etme lüxsü yokda ,yöneticilerinde biraz taraftarın sesine kulak vermesi gerekir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.11.2014, 00:22   #54
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vallahi Rasim Ozan Kütahyalı'dan betersin. HAYDAA falan da desen tam olacak.
Haydaaa bunu nerden çıkardın şimdi
Alt 16.11.2014, 11:28   #55
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58fil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim artık bırakmalı...
Senelerdir bedava futbolcuları alıp takımdaki düzenide bozdunuz. Batuhan denen futbolculukla alakası olmayan birini nasrettin hoca gibi ya tutarsa hesabı getirdiniz. Batuhana gelene kadar akşam olur. Onun gibi bi dünya futbolcu getirip takımın genleriyle oynadınız takımdaki arkadaşlık ortamını bozdunuz takıma bir bakın geçen yılki kenetlenen takım golden sonra ne yapıyor bir huzursuzluk var bu takımda atıff bencilleşti ziyanın bi tarafları ayrı oynuyor ümit kendini milli takım seviyesinde görüp çağırılmayınca oynamıyor bir zamanlar erman mehmet yıldız bilica da öyleydi şimdi nerdeler boyundan büyük hayallere dalarsan boğulursun. Yönetim ya değişmeli artık yada transferden elini çekip roberto carlos a bırakmalı transferi herkez carlosu suçluyor gelen oyunculardan sadece cicinyo ve da costayı kendisi aldı onlarda hakkı veriyor zaten fazlasıyla... Devre arası lüzümsuz batuhanla yollar ayrılmalı bir kaç futbolcuyla birlikte nokta transferler yapılmalı bu seneyi kurtarmak adına carlos a sahip çıkalım bu takımı düzeltecek tek kişi o.
sizi ve sizingibi düşünenleri şiddetle kınıyorum.el insaf bu yönetim bu takımı buralara getirdi.biz yıllarca kasaba takımlarıyla oynadıkşimdi utanmadan yönetim bırakmalı diyoruz.bu yönetm bırakırsa ne olur biliyormusun solugu amatör ligde alırız bi dahada süper lig hayal olursizden çok bu sayfaya bu şekilde saçma sapan yazı yazmanıza izin veren site yönetiminide ayrıca kınıyorum şimdi onlarada yazacagım.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2014, 12:14   #56
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar Taraftar olarak herkesin kendi çapında eleştiri yapmaya ve de önerilerde bulunmaya hakkı vardır. Takım gol atamıyor, her sene en fazla gol yiyen takım durumundayız. En azından geçen sene gol yesek te atabiliyorduk.
Takımda ki as futbolcular oyundan düşünce sahneye sürülecek kaliteli yedek
futbolcu olmayınca tabiki puan tablosunda dibi boylarsınız. Asıl problemi kalede görüp durduk gol yememizin sebebini hep Korcan'a bağladık. takım olarak topu karşı kaleye taşımada, rakip sahada oynamada ve topu gol çizgisinden geçirmede zorlandık durduk.1.Problem önde oynayan Burhan ve Atıf'ın defansif katkılarının sorgulanması gerekir.2. olarakta orta sahanın dikine en kısa zamanda topu ileriye taşıyıp taşıyamadıkları sorgulanmalıdır.
Artık yan pas yerine dikine oynamamız gerekiyor .Ademe duyurulur...............
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2014, 13:22   #57
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sizi ve sizingibi düşünenleri şiddetle kınıyorum.el insaf bu yönetim bu takımı buralara getirdi.biz yıllarca kasaba takımlarıyla oynadıkşimdi utanmadan yönetim bırakmalı diyoruz.bu yönetm bırakırsa ne olur biliyormusun solugu amatör ligde alırız bi dahada süper lig hayal olursizden çok bu sayfaya bu şekilde saçma sapan yazı yazmanıza izin veren site yönetiminide ayrıca kınıyorum şimdi onlarada yazacagım.
http://m.fanatik.com.tr/2014/11/15/r...kisisel-396548

Benim bu yorumu yazdigim tarihe bak sonra bu haberin tarihine bak demekki bireyleri bilip söylüyoruz ayrıca kınayacagın bisey söylemedim ben taraftarın tepki koymasi dogaldir.
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2014, 17:19   #58
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haydaaa bunu nerden çıkardın şimdi
Düşman ettin bizi daha ne olsun
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, bırakmalı, yönetim