Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Ankara Sivasspor Taraftarlar Dernegi
Alt 09.02.2007, 12:45   #1
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Ankara Sivasspor Taraftarlar Dernegi

Ankarada acilabilecek traftarlar dernegi bence istanbuldan daha önemli .!!!!!! Istanbuldaki oynadigimiz maclara bakalim ,Fenerbahce,Galatasaray,Besikt as bu takimlardan puan almamiz cok zor hatta aslanin agzinda degil midesinden almaya benziyor ama bir de Ankaraya bakalim. Ankaragücü, BB.Ankaraspor ,Genclerbirligi onlarinda 3 takimlari var bu 3 takimlardan puan almmamiz istanbul maclarindan daha cok kolay . Ankara takimlarinin traftari zaten cok az Ankarada sivaslilar organize olabilirlerse daha iyi sonuclarla sivasa puanlarla dönecegimize inananiyorum 9. puanlik bir sehir !!!! .Istanbuldaki dernege karsi degilim ilk önce bunu belirtiyim kimse yanlis anlamasin. sivassporun bütün derneklerini ayrim yapmadan seviyorum .......Ankaradaki yigidolar acaba ne düsünüyorlar..?????
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigido Atilla'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: Ankara Traftarlar Dernegi
Alt 09.02.2007, 12:54   #2
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: Ankara Traftarlar Dernegi

BAŞKENTTE TARAFTARIMIZ COK FAZLA VE DENEYİMLİ ORGANİZE OLMAMIZ COK ZOR NEDENMİ BÜROKRAT KENTİ BURDA İNSANLAR BİRBİRİNE TEPEDEN BAKIYORLARDA ONDAN AMA MAÇLARIDA KAÇIRMIYORLAR ÇÜNKÜ KENDİMİZİ COK BEĞENMİŞİZ KİMSE KİMSEYE DESTEK OLMUYOR BİRLİK BERABERLİK YOK HERŞEY BURDA SÖZDE KALIYOR
Alt 09.02.2007, 13:07   #3
Bilmiyorum5
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum5 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum5 kann nur auf Besserung hoffen
Standart --->: Ankara Traftarlar Dernegi

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankarada acilabilecek traftarlar dernegi bence istanbuldan daha önemli .!!!!!! Istanbuldaki oynadigimiz maclara bakalim ,Fenerbahce,Galatasaray,Besikt as bu takimlardan puan almamiz cok zor hatta aslanin agzinda degil midesinden almaya benziyor ama bir de Ankaraya bakalim. Ankaragücü, BB.Ankaraspor ,Genclerbirligi onlarinda 3 takimlari var bu 3 takimlardan puan almmamiz istanbul maclarindan daha cok kolay . Ankara takimlarinin traftari zaten cok az Ankarada sivaslilar organize olabilirlerse daha iyi sonuclarla sivasa puanlarla dönecegimize inananiyorum 9. puanlik bir sehir !!!! .Istanbuldaki dernege karsi degilim ilk önce bunu belirtiyim kimse yanlis anlamasin. sivassporun bütün derneklerini ayrim yapmadan seviyorum .......Ankaradaki yigidolar acaba ne düsünüyorlar..?????
*******İMZA************* ÇOK IYI BIR NOKTAYA TEMAS ETMISSIN KARDES KESINLIKLE KATILIYORUM HER SEY ZAMANLA
Alt 09.02.2007, 13:52   #4
ÜçYüzKırkAltı
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ÜçYüzKırkAltı Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbulda sivassporun beşiktaşı 2 sezondur yenmesi yeterli değilmi.
sivassporun bazı lig maçlarınıda istanbulda yapmışlığı vardı.hazırlık maçlarımız vardı.cumhuriyet kupasının istanbulda oynanmışlığı vardı.yeterince galibiyet gördük.

çalışmalarda başarılar dilerim herkeze.

Konu ÜçYüzKırkAltı tarafından (09.02.2007 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir..
ÜçYüzKırkAltı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2007, 17:54   #5
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

YENİKENTTE BULUŞMAK ÜZERE ORGANİZE OLALIM. SİNCANDA OTURAN O BÖLGEYİ İYİ BİLENLER ANKARA MACI İÇİN ORGANİZE OLALIM
Alt 06.03.2007, 18:32   #6
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

İNŞALLAH ANKARABACINDA HEP BERABER OLURUZ BİZDE GELECEGİZ BULUŞMAK ÜZERE
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2007, 18:37   #7
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende Katiliyorum ama sade ankara degil egede izmirdede olsun orda simdi takim yok ama heran olabilir ordada avantajimizi korumus oluruz bu arada istanbullu taraftarlara cok is düsüyor ordaki olacak GS macida önemli simdiden kendilerini Hazir etsinler
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2007, 18:48   #8
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI

aynen katılıyorum.ankarada sivasspor derneği açlımalı ve daha iyi kendimizi tanıtma fırsatımı olur.hemşerilerimiz orada dahada kaynaşır ve güsel bir birliktelik olur.
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2007, 19:02   #9
ademgoze
Usta Yiğido

ademgoze - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

215 Mesajına 367 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 ademgoze isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

istanbuldan ankaraya maça gittim telekom sivas o maçta çok şaşırmıştım 500 kişiydik ankarada bu kadar az sivaslı beklemiyordum birde 2 otobüs sivastan gelmişti bence gerekli ankarada bir taraftar dernegi orası istanbuldan daha kötü halde
ademgoze isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Ankara Traftarlar Dernegi
Alt 06.03.2007, 19:14   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1273 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Evet Bu ülkenin başkentinde bu ülkenin en çok taraftarı olan kulübün derneği olması şart...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil