Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

AYIP BEE....
Alt 21.02.2007, 20:12   #1
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI
Standart AYIP BEE....

Önümüzdeki günlerde Hatay’da düzenlenecek Kulüpler arası Puanlı Defne Kupası yarışlarına katılacak Sivas Gençlik spor bisiklet takımının sporcuları, olumsuz hava koşullarına rağmen trafiğe açık yollarda antrenmanlarını sürdürüyor.
Kupaya 6’sı kız 6’sı erkek toplam 12 sporcuyla katılacak olan takımın üyeleri günlük antrenmanları çerçevesinde Sivas-Ankara çevre yolu üzerindeki bir lisenin önünden geçerken, buradaki bazı öğrencilerin sporculara kar topu ve buz parçası attıkları iddia edildi.
Atılan bir buz parçasının isabet etmesi sonucu bisikletinden düştüğünü kaydeden Balkan Şampiyonu sporcu Tuğba Özdemir, saatinin de zarar gördüğü olayda kolundan yaralandı. Özdemir, lise öğrencilerinin kendilerine sözlü tacizde bulunduklarını da öne sürdü.
Olayı öğrendikten sonra durumu polise bildiren takımın antrenörü Hakan Kıpık, polis ekipleriyle birlikte söz konusu lisenin yetkilileriyle görüştü.Okulun idarecileri olayı araştırdıklarını, sporculara saldıran öğrenciler tespit edildikten sonra gereken disiplin cezasını uygulayacaklarını söylediler. Bunun üzerine Kıpık ve takım üyeleri şikayetlerinden vazgeçti.
Kıpık, yaptığı açıklamada, sporcularının antrenmanlarını sürekli karayollarında trafikle iç içe yaptıklarını belirterek, vatandaşlardan ve sürücülerden bu konuda duyarlı davranmalarını istedi. Kıpık, “Sporcularımız uluslararası arenada bizi temsil etmek için çalışıyor. Avrupa’daki gibi bisiklete ayrı yolumuz olmadığı için devamlı bu şekilde sorunlarla karşılaşmaktayız. İnşallah bu tür olaylar bir daha başımıza gelmez” diye konuştu.

YENİÜLKE GAZETESİ

Konu gülkız tarafından (21.02.2007 Saat 20:17 ) değiştirilmiştir..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: AYIP BEE....
Alt 21.02.2007, 20:16   #2
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: AYIP BEE....

yok arık??yani uhaaaaaaaaaaaaaa...
ya noluyoruz arkadaşlar,onlar sivasımızı bu zor şartlarda bir yere getirmek için çalışıyolar ve gördükleri muameleye bakın???
bu ülkede bazı şeylerin çok deişmesi lazım çok???????????
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: AYIP BEE....
Alt 21.02.2007, 20:22   #3
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: AYIP BEE....

vallahii bu ülkedee hersey beklenir..iyi aile terbiyesi almamis okadar cok insanvarki,,babalari ne ki kendileri ne olsunn,,ayip kimse sporcuymus doktormus,ogretmenmis dinlemiyor vallahiii,,o tas atanlarida topluma desifre yapacaksinn..tsklerr bu haberi yazanlara
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: AYIP BEE....
Alt 21.02.2007, 20:28   #4
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 999 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: AYIP BEE....

Bu sporcular sabahları ve akşamları kosuyorlar o yolda... Gerçekten zor işleri o lisenin öğrencilerinden mahalleli olarak bizlerde şikayetçiyiz...
Alt 21.02.2007, 22:26   #5
gülkız
Yiğido

Tecrübe Puanı: 689 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Şimdi bu haberde varolan o malum lisenin öğrencileri haberlere çıktık diye aptalca bir sevinç içindedirler mutlaka.Özellikle www.milliyet.com.tr/2007/02/21/son/sontur32.asp adresindeki haberi ve konu hakkında yorumları değerlendirin.Sivasla ilgili kötü bir haber ulusal basında çıkınca konuyu nasıl Madımak olayına getiriyorlar?Dikkate almanızı isterim.Hani derler ya çocuk, ailenin yansımasıdır bu kişilerin anne ve babaları da kendilerini böylece yansıtmış oluyorlar, olan adı dokuza çıkan ama sekize inmeyen Sivasa ve Sivaslılara oluyor.
Alt 21.02.2007, 23:56   #6
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kesinlikle olmamasi gereken cirkin olaylari kiniyorum arkadaslar
Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2007, 00:41   #7
GuNaY
Gast

Maalesefki Türk halkı olarak, eğlenceyi hep başkasına yaptığımız hareket veya sözlerde arıyoruz...
Sözlü yapılan şakalarda kalpler kırılabiliyor,
Fiili yapılan eylemlerde ise bu gibi sonuçlarla karşılaşıyoruz,
Bir hareketi yapmadan önce sonuçlarını uzun uzun düşünmek çok daha iyi olacaktır.
Gençler yaptıkları hareketten pişmanlık duyuyorlarmı bilemiyorum ama
"bir musibet bin nasihatten iyidir" sözünden yola çıkarak bundan sonraki hareketlerine kısıtlama getirirler inş.

Alt 22.02.2007, 01:13   #8
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
gülkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdi bu haberde varolan o malum lisenin öğrencileri haberlere çıktık diye aptalca bir sevinç içindedirler mutlaka.Özellikle www.milliyet.com.tr/2007/02/21/son/sontur32.asp adresindeki haberi ve konu hakkında yorumları değerlendirin.Sivasla ilgili kötü bir haber ulusal basında çıkınca konuyu nasıl Madımak olayına getiriyorlar?Dikkate almanızı isterim.Hani derler ya çocuk, ailenin yansımasıdır bu kişilerin anne ve babaları da kendilerini böylece yansıtmış oluyorlar, olan adı dokuza çıkan ama sekize inmeyen Sivasa ve Sivaslılara oluyor.
hakli ve güzel yorum yapmissin arkadasim..ben avrupada yasiyorum bana burada biri nerelisin dedi sivasliyim dedim....
siz nerelisiniz dedigimde izmirliyim dediginde ona inanmiyorum dedim....
yani sözün kisasi
böylesi basit insanlarin yüzünden sadece bir olayla aniliyoruz..oysaki okadar
cok adiler varki türk olupta türklügü satan..ve böyle olaylari peskes ceken...ALLAH belalarini versinnn,,,
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2007, 02:36   #9
tayfun5883
Acemi Yiğido

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 tayfun5883 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivaslıyım demeye utanır oldum şehir dışında yeter artık ya aileler hiç mi terbiye vermiyor çocuklarına hiç mi bunların bacıları yok terbiyesiz insanlar
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.02.2007, 20:11   #10
gülkız
Yiğido

Sivas Bisiklet İl Temsilcisi Yaşar Rende, lise öğrencilerinin Gençlikspor Bisiklet Takımı'na kara yolu üzerinde yaptığı kartopu ve taşlı saldırısını kınadığını bildirdi. Rende, yaptığı yazılı açıklamada, Hatay'da düzenlenecek Kulüpler Arası Puanlı Defne Kupası yarışlarına katılacak Sivas Gençlikspor bisiklet takımının sporcularının olumsuz hava koşullarına rağmen trafiğe açık yollarda antrenmanlarını sürdürdüğünü belirtti. Sporcuların zorlu antrenmanlarının yanı sıra bu tür saldırıların yapılmasının üzüntü verici olduğunu ifade eden Rende, ''Antrenör Hakan Kıpık gözetiminde Hatay'daki yarışlara hazırlanan Balkan şampiyonu Tuğba Özdemir'in de aralarında bulunduğu sporcularımıza yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Sporcularımız zaten zorluklar içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Okul müdürümüzden saldırıyı yapan öğrencilere gerekli cezayı vermelerini bekliyorum'' dedi.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil