Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor’u sevmek için bir neden daha!
Alt 19.04.2012, 10:55   #21
bozatli58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 bozatli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor’u sevmek için bir neden daha!

sevgili abdullah suç o takımlarda degıl onları adam yerine koyan adam olmayı bilmeyenlerde anladın sen
bozatli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2012, 17:05   #22
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor’u sevmek için bir neden daha!
2012-04-18

Abdullah YİĞİT

Sözde, Türkiye’nin en büyük takımlarından ikisi , Süper Final Şampiyonluk Grubu maçında karşı karşıya geldi.Beşiktaş ve Galatasaray’dan söz ediyorum. Kazanan Galatasaray oldu ama ben oynanan futboldan ziyade,asıl dikkat çeken birkaç konuya değineceğim. Her şeyden önce,ligde böyle bir Galatasaray’a,hele helede böyle bir Beşiktaş’a Sivasspor’un yenilmesine çok üzüldüm. Hakikaten,bu takımların yanında Sivasspor gerçek bir Avrupa takımı gibi duruyor. Gelin görünki,hakemlerin çifte standardı ve şanssızlıklar Sivasspor’un galibiyetine engel oldu. Sivasspor kötü oynadığı ve kaybettiği maçlarda bile,hani ne derler “ Aslan gibi oynayıp kaybediyor” Ama bu takımlar öyle değil! Kaybettikleri zaman yapmadıkları çirkeflik,yatmadıkları çamur ve yapmadıkları pislik kalmıyor!Pazartesi akşamı televizyonun karşısına geçip futbol izlemek isteyenler,futboldan başka her şeyi gördü.! Bir birlerine karşı kasti tekmeler mi dersiniz,futbolcuların bir birlerine karşı yaptıkları çirkinlikler mi dersiniz ve hatta tribünden sahaya atlama mı dersiniz,her şey vardı!
Şimdi diyeceksiniz ki, “ Bu bir derbi maçıydı tansiyonu yüksek olduğu için bunlar oldu”. Aslında çoluk çocuk herkesin daha bir dikkatle izlediği bu tür maçlarda bunların hiç birsinin yaşanmaması gerekir. Çünkü,ne yazık ki çocuklarımız bu takımlardaki ağabeylerini örnek alarak büyüyor.
Ben TFF’nin yerinde olsam,bu takımların maçını yayınlayan yayıncı kuruluşa ekranda “ +18” logosu koymalarını şart koşarım!
Bu takımlar Sivas’a veya başka bir Anadolu şehrine geliyor ve bizim insanımız,onları adam zannedip(!) taa havaalanında karşılıyor,imza almak için bir birlerini yiyorlar.
Kim bunlar ya! Önce adam olacaklar adam!..
Vallahi,bu çirkinlikleri görünce çok sevdiğim ve hiçbir zaman ihanet etmediğim Sivasspor’a daha fazla yakınlık duyuyorum.
Sivasspor,yıllardır bu takımlarla oynadı,kazandı veya kaybetti ama hiçbir zaman çamura yatmadı.

İşte bunun için diyorumki,sizin tek takımınız olsun ve bu takıma sıkı sıkıya sarılın.
İyiki varsın SİVASSPOR….

Hürdoğan
***Tek kelimeyle muhteşem bir yazı diyorum
***bu tip takımlar hakemlerin,ve çirkinlikler yaparak vede başı ucunda bulunan yalaka medya sayesinde gelmişler o durumlara*** biz ise onurlu duruşumuzla 3 yıldımızı doğuştan haketmişizdir ***
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2012, 19:42   #23
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Aptullah abi kusura bakmada birazda bu işte sizin suçunuz var. Senin böyle bir şey yapmadığını biliyorum ama diğer gazetelerde çook Fener taraftar derneğinin haberini gördüm,bu konudasivas medyasıda suçlu. Bu utanmaz adamlara niçin yer veriliyor. Bugün sivassporlu iddia eden bir çok gazeteci kısa süre öncesine kadar bu takımların reklamını yapıyordu
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.04.2012, 19:42   #24
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

abdullah yiğit adımız üstümüzde BİZ SİVASLIYIZ !
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2012, 21:19   #25
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

once adam olun lannnnnnn adam diyorum ve sonra gururlaniyorum SiVASSPORLU oldugum icin SiVASLI oldugum icin haaa bide su var ki oglum 8 yasinda ne sari tanir ne kirmizi ne sari tanir ne lacivert niye diye sorarsaniz bir tek beyazzzzzzz kirmiziiiiiiiii bilir oda benim gibi dogustan SiVASSPORLU sivas asigi sivas aski baskadir gardassssssssssss
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hasanim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.04.2012, 21:24   #26
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
hasanim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
once adam olun lannnnnnn adam diyorum ve sonra gururlaniyorum SiVASSPORLU oldugum icin SiVASLI oldugum icin haaa bide su var ki oglum 8 yasinda ne sari tanir ne kirmizi ne sari tanir ne lacivert niye diye sorarsaniz bir tek beyazzzzzzz kirmiziiiiiiiii bilir oda benim gibi dogustan SiVASSPORLU sivas asigi sivas aski baskadir gardassssssssssss

Helal olsun sana kardeşim, O küçük yiğidonunda gözlerinden öpüyorum,herkes Sivassporlu herkes Milliyetçi olsa sırtımız yere gelmez
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.04.2012, 21:38   #27
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aptullah abi kusura bakmada birazda bu işte sizin suçunuz var. Senin böyle bir şey yapmadığını biliyorum ama diğer gazetelerde çook Fener taraftar derneğinin haberini gördüm,bu konudasivas medyasıda suçlu. Bu utanmaz adamlara niçin yer veriliyor. Bugün sivassporlu iddia eden bir çok gazeteci kısa süre öncesine kadar bu takımların reklamını yapıyordu
Evet bencede favori58 doğruları söylüyor. Ama bir tek Abdullah Yiğitle olmuyor. Daha büyük sesler kalemler gerekiyor.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.04.2012, 00:34   #28
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

ellerine sağlık abi.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2012, 11:22   #29
jamesbond58
Acemi Yiğido

jamesbond58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 jamesbond58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her zaman söylerim abdullah yiğit tam bir yiğidodur. Kalemine yüreğine sağlık ...
jamesbond58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2012, 16:36   #30
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SIVAS SPORU SEVMEK İÇİN TEKKELİME SIVASLI OLMAK YETER KANI BOZUKLARI ZATEN YOK SAYYORUZ BİZ GARDAŞ SEN RAHAT OL EMİ
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, icin, neden, sevmek, sivasspor’u

Seçenekler Arama
Stil