Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim Kazanır ?
Sivasspor 262 81,62%
Berabere Biter 35 10,90%
Eskişehirspor 24 7,48%
Katılımcı sayısı: 321. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Eskişehirspor maçı tahmin ve yoru
Alt 02.09.2013, 20:58   #21
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor-Eskişehirspor maçı tahmin ve yoru

şimdi böyle giderse yandık bittik gittik edebiyaTInı bırakın,sivasspor ligde 3 maç oynadı kayseri ve konyaya karşı çok üstün oynadığımız 2 maçtı,fb maçındada öyle çok çok kötü değildik,takım yanlış taktik ve bireysel hatalarla yenildi,bu ligde futbolunu beğendiğim bjk ve eskişehir var,kolay takımlar değiller,eskişehir maçı zor geçebilir sivasspor gerçekten çok iyi takım ,ligde 3 4 takım hariç hepsiyle başedeceğimiz takımlar elbetteki eksiklerimiz var iyi forvetimiz yok,kalecimiz formsuz,oyuncular çok havalı yumuşak ve şahsi oynuyorlar,düzelmiyecek birşey yok kasımpaşayla hazırlık maçı oynadık öyle hakkından gelemiyeceğimiz takımlar değiller,ben 2 maçtan 6 puan garanti görüyorum,sivasspor küme düşer diyenler eğer ciddilerse 1000$ iddasına girsin benle yada sussunlar
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2013, 23:10   #22
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdi böyle giderse yandık bittik gittik edebiyaTInı bırakın,sivasspor ligde 3 maç oynadı kayseri ve konyaya karşı çok üstün oynadığımız 2 maçtı,fb maçındada öyle çok çok kötü değildik,takım yanlış taktik ve bireysel hatalarla yenildi,bu ligde futbolunu beğendiğim bjk ve eskişehir var,kolay takımlar değiller,eskişehir maçı zor geçebilir sivasspor gerçekten çok iyi takım ,ligde 3 4 takım hariç hepsiyle başedeceğimiz takımlar elbetteki eksiklerimiz var iyi forvetimiz yok,kalecimiz formsuz,oyuncular çok havalı yumuşak ve şahsi oynuyorlar,düzelmiyecek birşey yok kasımpaşayla hazırlık maçı oynadık öyle hakkından gelemiyeceğimiz takımlar değiller,ben 2 maçtan 6 puan garanti görüyorum,sivasspor küme düşer diyenler eğer ciddilerse 1000$ iddasına girsin benle yada sussunlar
ilk 5-6 hafta takımlar anca oturur...Kimin ne olacağı nasıl performans sergileyeceği ilerki haftalarda belli olacak.Tabi burada bazı takımların fikstür avantjını değerlendirmekte gerekir.Gerçi herkes herkesle oynayacak ama kim ne derse desin ilk 10 hafta kayıpsız gidecek takıma gaz gelir.Ve bu ilerki haftalar içinde avantaj sağlar..Gönlümüzden geçende Sivassporun iyi takım olmasıdır..Herkes düşecek derken ben burda en kötü zamanında bile bu taım düşmeyecek demiştim yine diyorum...Sivasspor küme düşmez ama...sizin çok iyi takımız söyleminize katılmıyorum...Sivasspor çok kötü bir takım değil ama çok iyi bir takımda değil (diğer takımların kadrolarına altyapılarına ve finanslarına dayanarak söylüyorum bunu) Her şeyde önemlisi R. Carlos Bursasporun yaşadığı Hagi vakasının ikinci örneği olmasından korkuyorum.Umarım olmaz bu dediğim...Çok iyi bir futbolcu olabilir ama hoca konumunda tabiri caizsse çaylak statüsünde..Ve bence Sivasspor daha iyi hocalara emanet edilmelidir...
Alt 03.09.2013, 01:35   #23
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hafta sonu gelse dıyoruz sivası ızlıyelım dıyoruz vallahı ışkence oluyor
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2013, 02:22   #24
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ilk 5-6 hafta takımlar anca oturur...Kimin ne olacağı nasıl performans sergileyeceği ilerki haftalarda belli olacak.Tabi burada bazı takımların fikstür avantjını değerlendirmekte gerekir.Gerçi herkes herkesle oynayacak ama kim ne derse desin ilk 10 hafta kayıpsız gidecek takıma gaz gelir.Ve bu ilerki haftalar içinde avantaj sağlar..Gönlümüzden geçende Sivassporun iyi takım olmasıdır..Herkes düşecek derken ben burda en kötü zamanında bile bu taım düşmeyecek demiştim yine diyorum...Sivasspor küme düşmez ama...sizin çok iyi takımız söyleminize katılmıyorum...Sivasspor çok kötü bir takım değil ama çok iyi bir takımda değil (diğer takımların kadrolarına altyapılarına ve finanslarına dayanarak söylüyorum bunu) Her şeyde önemlisi R. Carlos Bursasporun yaşadığı Hagi vakasının ikinci örneği olmasından korkuyorum.Umarım olmaz bu dediğim...Çok iyi bir futbolcu olabilir ama hoca konumunda tabiri caizsse çaylak statüsünde..Ve bence Sivasspor daha iyi hocalara emanet edilmelidir...
güzel kardeşim futbollla ve sivassporla ilgili düşüncelerine saygı duyuyor tesekkür ediyorum,ligin ilk 10 haftasına kadar ligin şekli anca belirginleşir,sivassporun eksikleri yok değil ,zaten herkes biliyor,forvet sorunu kaleci sorunu ,güvendiğimiz ziya ve atıfın henüz beklenen düzeyde olmaması vs vs tüm bu olumsuzluklara rağmen sivassporumuzun yinede iyi takım olduğunu düşünüyorum belki 3 5 takımdan kadro kalitesi bakımından aşşağı olabiliriz,diğer takımlardan eksiğimiz yok fazlamız var, yabancı sınırlaması bize yaramadı grosecki ve rengifodan yararlanamıyoruz ,bu kadroyla bile rahatlıkla ilk 5 mücadelesi yapacak takımımız,zaten eksikliklerimiz olmasa şampiyonluk yarışına bile gireriz bjk li atiba fb li holmen eskişehirli n diaye gibi önliberomuz olsa karcemaskas gibi kalecimiz olsa ,necati ateş gibi yerli forvetimiz lua lua gibi hızlı bir adamımız olsa sivasspor çok rahat avrupaya gider yinede gidecek inş ,farkındaysan başka takım taraftarı olsa fb ye yenilmeyi normal karşılar,biz isyan ediyoruz niye yenildik nasıl yeniliriz fb ye diye ,buda takıma güvendiğimzden iyi takım olduğumuza olan inancımızdandır, taşlar yerine oturtulduğunda uyum süreci atlatıldığında bu takım çok can yakacaktır,r.carlosa gelince ,hocalık tecrübe işidir,kimsede annesinden teknik direktr doğmaz elbette yasanılanlardan ders çıkartacak antepe karşı nasıl oynanır kadıköyde fb ye karşı nasıl oynanır bunları bilecek öğrenecek hagi olur sözüne katılmıyorum,hagi bursaya bişey vermedi,r. carlos içinde degerlendirmek için erken
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2013, 02:34   #25
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yabanci sınırlamasi olmasa emın olun çok rahat ılk 3 te oluruz
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2013, 07:54   #26
ahmet4158
Acemi Yiğido

41 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 ahmet4158 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bu kadro ile çıkmamız daha akılcı bir hareket olur.Borjan gibi boş bir adamla yabancı kontenjanını doldurmak yerine kanatlardan yapılan ortlarla Rengifo'nun hava toplarında ki etkinliğini kullanmak yada kullanmaya çalışmak eminim bize daha çok yarar sağlar.Rengifo'nun yararı olmasa bile Borjan'ın zararını engellemiş oluruz.Bu kadro ile Grosicki'de yedek kulübesinde olabilir.Öne geçtikten sonra oyuna sokar kontra ataklarda kullanırız.
bu kadroda adem ile hakanı değiştirirsek daha da güzel olur
ahmet4158 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2013, 10:36   #27
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mksivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos rıza hocadan bıraz taktık ogrensın bız bu yıl gecen yılı cok arayacagız

Gidenin arkasından konuşturmayın insanı. Rıza hoca'nın taktik varyasyonlarından bir tane söyleyebilirmisin? Bir tane geriden gelip çevirdiğimiz maç mı var? Sivastaki 3-2 lik ordu maçı dışında onad da taktik değil seyirci tepkisi devreye girmişti.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.09.2013, 10:46   #28
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim yırtıcı bir orta sahaya ihtiyacımız var bu bir gerçek..O da elimizde olan imkanlar neticesinde en iyisi hakan arslan dır..Savunma ve hücümda sürekli hareket halınde toplara kayıyor atakları kesmek için ölümüne giriyor.CARLOS hakan ı oynatmalı onu harcamamalı..Mehdi iyi fena değil fakat rakıbı karşılamada yetersız aldığı topları servıs etmede kı başarılılığını göz ardı etmemız ımkansız..Bu takım korcan , cicinho costa ümit ziya _ kadir , hakan _ burhan aatıf utaka ve ileride mevkısıne alısımıs bırı olabılcek ıtıbarıyle rengıfo ıle çıkmalı..
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2013, 12:19   #29
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Es Es iyi top oynayan bir takım. Ama biz içerde oynadığımız takım kim olursa olsun 3 puan almalıyız.
Alt 03.09.2013, 12:54   #30
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu mac bizim icin cok zor gececek malesef. Eskisehir kolay lokma degil
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, sivassporeskişehirspor, tahmin, yorumları