Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs
Alt 30.01.2014, 12:08   #11
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs

Yszacak konu bulamamis taraftara saldiratim gakaret edeyim kucuk goreyim demis gazeteciligini ustun bir meziyet olarak gorup taraftari kucumsuyor ya bu hareket gazeteciye yakismayan bir harekettir sokak agzidir bu adama olan saygimi yitirdim
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 12:11   #12
IBLIS58
Yeni Yiğido

IBLIS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 375 IBLIS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ZORUNAMI Gitti ates bey'yarasi olan kocunmaz.bunu birdaha gördüm.ne kadar bos adamsin ates sen
IBLIS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2014, 12:25   #13
ivancrayz
Yiğido

ivancrayz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

96 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 ivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDI

“Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor”

böyle saçma sapan bir söz olurmu sen resmen sayesinde ekmek yediğin adamlara hakaret ediyorsun bu taraftar olmasa sana kim iş verir gazetesinde tutar el insaf bu sözünü geri almalısın sayın YİĞİT...
Alt 30.01.2014, 12:27   #14
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
taraftarlari kucuk goren hakaret boyutunda sozler soyleyen kendini ustun goren bu adami sevmiyorum gazeteciyim diye ortada dolaniyor daha elestiriye tahammulu yok ve insanlara saldiriyor yerel bir gazetede iki satir yazmayi da meziyet sanip buyukleniyor yok anlayamazlarmis anlamalarini beklemiyormus ey abdullah yigit sen kimsin goren de Turkiyenin en cok okunan gazetesinin en sevilen kose yazari sanacak. Bunlar benim kendi dusuncelerim program dolayisiyla degil yazdigi bu yazi dolayisiyla elestiriyorum abdullah bey(!) kadar agir konustugumu da dusunmuyorum
Aptullah abiyi,hergün veya 2 günde bir görüp konuşan birisi olarak bu yazdıklarından onu tanımadığın çok açık. Bir defa o yerel gazetede yazdığı gibi senin hayalini bile edemeyeceğin Türkiye çapındaki gazetelerde de yazıyor.bu yüzden tanımadığın ön yargılı olduğun belli.Onu tanıyanlar biliyor,fakat senin gibilerinin bilmesi açısından yazıyım. sen ona bunları yazarken,aptullah abi,taraftarın konya maçına gitmesi için uğraşıyordu,bende yanındaydım,belediye ile en az 3-4 defa telefonla konuştu.sağa sola telefon açtı taraftara otobüs almak için.yazılarında proğramlarında bizim sesimizi duyurup,zorlukları söylüyor.onun için sen sevmemeye devam et,bizce bir mahsuru yok biz onu çok seviyoruz
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2014, 12:31   #15
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Yapmış olduğunuz programı izleyemedim lakin burada okuduğum yazınızdan sizi eleştireceğim. Lakin eleştiriye gelemiyorsunuz anladığım kadarı ile yarın çıkar gazetiniz aracılığı ile gene bel altı vuruyor dersiniz.Yazık doğrusu bu yazıyı size hiç yakıştıramadım.

Bir taraftar sitesi dediğiniz yer Sivasspor'a gönül verenlerin buluştuğu ortak bir aile yeridir. Bir taraftar sitesi dediğiniz yer sizin deflarca yazılarınızı paylaşmıştır yayınlamıştır.Sosyal medyanın gücünü unutmayın sayın Abdullah bey yeri gelir yerin dibine sokar insanı yeri gelir en kral yapar. Artık bir taraftar sitesini daha da küçümseyebilirsiniz!

Saygılarımla...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 12:35   #16
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Birine hakaret etmek onu alçatmaz.
Birini övmek te onu Yüceltmez.
Herkes olduğu yeri kendi seçer.
Herkes hak ettiği yerde olur birgün.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2014, 12:39   #17
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O elestirileri yapan arkadaslarimiz zannetmiyorumki sivassporlu olsun birkere konu hic kimsenin munhasir sahsina degil ortada kocaman bir sehirin futbol konulu tanitim ve bilgilenme kültürü ve tanitmi yapilmakta zaten Ismail mut denen poragram yapimcisi soru degil sanki bir sokak konusmasi yapar gibi abuk sabuk sorularla Zaman Kazan Maya calisi yor bu tamamen yanlisti.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2014, 12:47   #18
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

http://www.hurdogan.com/?hur=koseyaz...abdullah_yigit
Abdullah Yiğitin yazısı
Alt 30.01.2014, 12:49   #19
Rallim58
Gast

Abdullah Yiğit kardeşimiz kantarın topuzunu kaçırmış, daha olumlu bakarak, "proğramın tekrarını izledikten sonra sevgili yiğidoların tepkisini anlayabiliyorum, daha da dikkatli olmamız gerekiyor" gibi söylemi sütunlarına taşısa idi, sanıyorum gönüllerde daha farklı yer alırdı.

Yiğit, "Dün öğrendim bir taraftar sitesi bel altından vurmaya çalışılmış ve aklınca benimde yer aldığım bu prorğamı yerden yere vurmuş" demiş.

Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla bu sitede, sinkaf ve bel altı kelimelerine, sitemizin değerli yöneticilerinin hassayiyeti ile, titiz takipleri sonucu hiçbir kelimeye izin vermiyorlar.

Bir kardeşimizin de bahsettiği gibi, "bir taraftar sitesi" şeklinde adlandırılan site cefakar, vefakar taraftarlarımızın 24 saat canlı olarak takip ettiği, Sivasspor ile ilgili bilgileri aldığı, yorum yazarak düşüncelerini paylaştığı "tek" site www.sivasspor.com taraftar sitesidir. Ve biliniyor ki, Sevgili Abdullah kardeşimiz de bu siteyi an be an, hatta şu an bile takiptedir.

Proğram sonrası dün isyan eden bir üyemizin açtığı konuyu kişisel olarak düşüncemi, "konunun kapatılması için katkı sunan üyelerin izni ile, site yönetiminden rica ettim" ve konu kapatılmış idi.

Her doğru her yerde söylenmediği gibi, yaşanılan olayların öfkesi ile değil de, daha sakin bir ortamdan objektif bakarak makaleler kaleme alınırsa daha sağlıklı sonuç alınır diye acizane fikirlerimi paylaşmak istedim.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 12:50   #20
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence komik olan sensin abdullah. sen kendini sivassporun sahimi mi sanıyorsunuz o otobüsü siz almadınız sivas halkı aldı birde kalmıi eleştirilemeyiz diyor hey allahım bular kendini ne sanıyor ya bi git abdullah
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı tfd5858'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
eleştiriyi, icin, komik, olursun, yaparsan, yapmak

Seçenekler Arama
Stil