Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Serey Die ile görüsülüyor
Alt 28.01.2015, 14:21   #11
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Serey Die ile görüsülüyor

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi vallahi ağlanacak halimize gülüyoruz..
Trabzon macinin ikinci yarisi sahada futbol adina hic bir sey yoktu .Amatör takim bile dahi o golleri yemezdi.Her ne kadar biraz sonra oynanacak kupa macida olsa bize takimin ne durumda oldugunu gösterebilir.Bu güne kadar transfer gerceklesmedi ise (diger 4 transferi katmiyorum)bu saatden sonrada kimse bir mucuze beklemesin.Sayet biz ligde kalacaksak bu tamamiyle eldeki mevcut futbolcularin iyi niyetine kalmis gibi görülüyor
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2015, 14:31   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

yönetim antep maçları sonuçlarına göre oyuncu transferi yapacak diye düşünüyorum galip gelirsek kimseyi almazlar ama beleş oyuncu olursa kadro dışı olan uzun zaman takımında oynamayan toraman benzeri kendi kalesine gol attıran oyuncu olursa alırlar birde tören yaparlar transfer yaptık diye..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2015, 14:48   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
turks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
buraya acil bir psikolog lazım hüsrana uğrayan taraftara moral vermesi lazım yoksa sonumuzu hiç iyi görmüyorum
Olan Sivas´a olacak bizim üzüntümüzde Sivas icin degilmi zaten.Göz göre göre günden güne eriyor Sivasspor.

Hakem haksizliklarina kimse ses cikarmiyor seyirci kaliyor.Futbolcularimiz 70. dakikadan sonra oyundan düsüyorlar.Kondisyonlari yeterli degil.O vakit Antalya kampi ne icin yapildi insanin akli mantigi almiyor.

Ben sahsen G.Antep ile oynanacak kupa macinin gerek teknik kadro ve gerekse futbolcular acisindan gelecek icin nasil bir sinyal verir onu görmek istiyorum.
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2015, 14:52   #14
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olan Sivas´a olacak bizim üzüntümüzde Sivas icin degilmi zaten.Göz göre göre günden güne eriyor Sivasspor.

Hakem haksizliklarina kimse ses cikarmiyor seyirci kaliyor.Futbolcularimiz 70. dakikadan sonra oyundan düsüyorlar.Kondisyonlari yeterli degil.O vakit Antalya kampi ne icin yapildi insanin akli mantigi almiyor.

Ben sahsen G.Antep ile oynanacak kupa macinin gerek teknik kadro ve gerekse futbolcular acisindan gelecek icin nasil bir sinyal verir onu görmek istiyorum.
valla abi ben aklımdan bile geçirmek istemiyorum bi gidersek zor geliriz en çokta yeni stadda ptt maçları oynamak çok zoruma gider inşallah biryerden yeni başlangıç yaparız yoksa çok kötü günler bizi bekler fikstür zorluğuda can sıkıcı bi durum umarım güzel günler görürüz
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda turks'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2015, 14:55   #15
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Resimdeki rakami gördünüzmu 3.200.000 yattı transfer
Alt 28.01.2015, 15:08   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
valla abi ben aklımdan bile geçirmek istemiyorum bi gidersek zor geliriz en çokta yeni stadda ptt maçları oynamak çok zoruma gider inşallah biryerden yeni başlangıç yaparız yoksa çok kötü günler bizi bekler fikstür zorluğuda can sıkıcı bi durum umarım güzel günler görürüz
Düsmeyi kim ister bunu telaffuz etmesi bile kötü.Fakat Trabzon maci herkesi resmen sasirtti.Kimse öyle kötü futbol beklemiyordu.Bugünki G.Antep maci yedek kadroda olsa oyunumuzun bir sablonu olacak.Iste o bize gelecek icin belki ümit verebilir.

Küme düsersek tabiki daha cikamayiz, bak Adana´da seyirci potansiyelide var ama Adana Demirspor süper lige cikar diye bir garantide yok.PTT ligi bambaska bir lig ne orada olalim nede oranin havasini teneffüz edelim.

Sivasspor düzlüge cikacaktir.Mecnun baskan gerekeni yapar...Bundan kimsenin kuskusu olmasin...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.01.2015, 15:12   #17
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Transfer sezonu kapansada bizde bir rahat etsek.
Hergün baska bir isim cikiyor ortaya, artik ÖÖGGG olduk beee...
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2015, 15:33   #18
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Serey Die´nin görüntüleri

http://youtu.be/vyK4vPRcqLA
Alt 28.01.2015, 15:40   #19
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
buraya acil bir psikolog lazım hüsrana uğrayan taraftara moral vermesi lazım yoksa sonumuzu hiç iyi görmüyorum
arkadaşım psikolojik danıuşmanım ama bu konuda yapılacak şey çok açık. İnanmayın ve transfer dönemi bitince elde ne var ona bakın. Bu arada transfermarkt.com.tr de iki orta saha oyuncusu gördüm. Okan ZİYPAK ve Kayhan ARDUÇ. anadolu üsküdar dan mı ne gelmiş birisi. Serey Die değilde bu Okan ZİPAK la ve KAyhan ARDUÇ la yetinelim desek yeter herhalde daha gerçekçi olur. ben transfermarkt ta görünmeyen oyuncu transfer edildi de demek bu arada.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nefhret_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2015, 15:47   #20
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
nefhret_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım psikolojik danıuşmanım ama bu konuda yapılacak şey çok açık. İnanmayın ve transfer dönemi bitince elde ne var ona bakın. Bu arada transfermarkt.com.tr de iki orta saha oyuncusu gördüm. Okan ZİYPAK ve Kayhan ARDUÇ. anadolu üsküdar dan mı ne gelmiş birisi. Serey Die değilde bu Okan ZİPAK la ve KAyhan ARDUÇ la yetinelim desek yeter herhalde daha gerçekçi olur. ben transfermarkt ta görünmeyen oyuncu transfer edildi de demek bu arada.
Transfermarkt'ta görünen her transfer kesin degil. Cünki transfermarkt resmi bir site degil.
Transfer haberinden 100% emin olmak icin TFF nin resmi sitesinde kulübün takim kadrosu bölümüne bakabilirsiniz.

Okan Ziypak Anadolu Üsküdardan kiralik gelmis bir oyuncu, Kayhan Arduc henüz Sivasspor'un resmi futbolcusu degil. Transfermarkt sitesinde Andy Polo'da Sivasspor'da görünüyor fakat transfer'den vazgecildi diye duyumlar artiyor...

Etiketler
görüsülüyor, serey

Seçenekler Arama
Stil