Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Zara Mağlubiyetle Başladı
Alt 05.09.2015, 18:48   #11
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Zara Mağlubiyetle Başladı

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zara yine yenildi. Üçte sıfır . Puan olarak da , gol olarak da sıfır. Acilen önlem alınması lazım. Vakit geç olmadan bir şeyler yapılmalı.
Müsabakayı canlı izledim...

Tek şey söylerim... Zara Belediyespor, BAL'dan 3.lige çıkarak profesyonel oldu...

Yönetim ve Teknik kadro halen amatör... Rezil bir düzenleme yaparak soyunma odası, tribünün önüne konulmuş... 1 m. yukarıya ayak kaldırılarak içeriye girilecek şekilde WC yapılmış... Tamamen göz boyama ile yeniden yapılanmaya gidilmiş. Projeyi kabul edenlerin aklına şaşarım...

Tuncay'ın takımın başında kalacağını asla inanmıyorum. Kovulmadan giderse, kendisi için iyi olur.. Tribünle sözlü diyaloğa giren hiçbir hoca tutunamamıştır. Tuncay bugün aldığı skorla ve taraftarla girdiği diyalogla "bana göre" kendi sonunu hazırlamıştır.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Zara Mağlubiyetle Başladı
Alt 05.09.2015, 19:40   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Zara Mağlubiyetle Başladı

Zarasporu canlı seyretme imkanı olmadı,3.ligin havası bal ligine benzemez,amatör maçların bile oynanmıyacağı stad bozması yerde topda oynanmaz,idda ediyorum sağdan, soldan amatör kulüplerden toplanılan adamlarla kadro kurulsa, 3.ligde ortasıralara oynanır böyle takımlarda bedavaya karın tokluğuna oynayacak binlerce yetenekli genç oyuncu var ,sivas belediyespordan ,üsküdardan 5 6 adam alınsaydı,başlarınada bu liglerin tecrübeli hocalarından biri getirilseydi,şimdi belkide liderliğe oynanırdı,bu gidişle zara tekrar bal ligine düşer,yapılması gereken ,zaraya adam gibi enaz 5 bin kişilik stad yapılması,profesyonel yöneticilerin kulübe yönetici olması,devre arasında nokta transferler yapılması,maçların sivasda oynanması,zaraspor çok zor şartlarda buralara geldi ,henüz birşey bitmedi ancak gidiş hiçde iyideğil .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başladı, mağlubiyetle, zara

Seçenekler Arama
Stil