Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!
Alt 18.01.2010, 22:01   #21
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
50 bin TL para cezası ile süresiz kadrodışı bırakılmasına çok ciddi üzüldüğümü ifade etmek isterim. Bir anlık öfkenin kurbanı olmasının bedeli olarak, sonu bu olmamalıydı.

3. ligden bugüne süregelen, altyapıdan yetişen futbolcumuz Hayrettin Yerlikaya, "tekmelere kafa koyan" futbolcu olarak da nam salmıştı.

Memleketimizin evladını bu şekilde ağır tepki, söylemlerle bu duruma getirilmesinde emeği olanlara söyleyecek söz de bulamıyorum.

Tepki çok normal hatta yapılan "Hayrettin dışarı" gibi ağır koro halindeki tepki de tamam diyelim, ama başka söylemlere ne demeli, yazık çok yazık...
cnm kardeşim gerçekten o haddini aştı bak sana en yakın örneğimide vereyim biz yaklaşık 25 kişi geçen sene maça gittik ddenizliye şahitlerim yazımı okuyan benle birlikte denizli deplasmanına gelenlerdir bak bizler ertesi gün işe uykusuz gitme pahasına o maça gitmiştik kimilerinin sınavı vardı takmadı v.sde v.s konuya geleyim ya silla olsun mehmet yıldız olsun ilhan ummak içerden otel odasından fırladı geldi diallo yine öyle ya bi hayrettine söylediğimiz şu tek toprak hemşeri sensin takımda gel beraber bi foto çekinelim dedim hatta onuda bizzat ben çağırdım bi tarafı kalkmış ya ne fotosu ya gece gece hava buz gibi bide otobüstenmi ineceğim dedi ve tersledi soruyorum o hava mehmet yıldıza sillaya ilhana dialloya soğuk deildide hayrettine mi soğuktu çok da ii olmuş süperde olmuş bu karar önce topa vurmasını öğrensin kazma vallahi bak ben ondan daha ii savunurum o mevkii bizim şansımız yokmuş aile yüzünden futbola bi türlü adayamadık kendimizi yaşım geçmemiş olsa girerdim sivassporumda oynamak için can atardım bi sözüm daha var o bide rahman la harunun laflarını örnek alsın sivaslı olduğunu binlerce kilomettre öteden çığırarak söleyen o kardeşlerimizden öğrensin bedelsiz sıcak yuvalarını bırakıp mmleket sevdasına koştu onlar aynı şekilde ahmette
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı izmirligardaş58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!
Alt 18.01.2010, 22:01   #22
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!

Kaptanlık pazubandını cıkarıp atmış öle duydum hem hayrettin bu aralar hem kötü oynuyordu hem de Sivas'a faydasından coq zararı vardı Helal olsun Muhsin hocaya İnş.. Sol kanada güzel bi oyuncu tayin edecektir..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2010, 22:02   #23
asim88
Yeni Yiğido

7 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 asim88 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hayrettin ' in bi yere gittiği yok arkadaşlar.. 50.000 TL para cezası ve kadro dışı bırakılmıştır.. az önce Fikret Ünsal tv 58 de açıklama yaptı.. Hayrettin bizim oyuncumuzdur ve ona sahip çıkmalıyız diye..
asim88 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.01.2010, 22:03   #24
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Hayırlısı Neyse O Olsun Kimse Sivasspordan Büyük Değildir Sivasspor Kaptanlık Bandını Koluna Takmak İsteyen Sporcu Varken Hayrettinin Yaptığı Bu Davranış Böyle Bir Cezayı Gerektiriyordu Muhsin Hocamızı Ve Yönetimimizi Aldığı Bu Doğru Karardan Kutlarım
Alt 18.01.2010, 22:04   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bravo Muhsin Hoca en güzelini yapmissin,tebrikler.Saygisizla rla ve külhanbeyi davranislarla üstelikde futbolunun üstüne koymayi bir türlü basaramiyan Hayrettin´e kapi cokdan gösterilmeliydi.Futbol alt egitimini Almanya´da gören Ferhat onun yüzünden yedekde kaliyordu.Yani Hayrettin´e kiyak geciliyordu.Ferhat´in böylelikle önü acilmis oldu.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2010, 22:05   #26
VAVEYLA13
Yiğido

VAVEYLA13 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 VAVEYLA13 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TAKIM DİSİPLİNİ AÇISINDAN BUNUN YAPILMASI BELKİ DOĞRU OLARAK KARŞILAŞILABİLİR. ANCAK BEN KARŞILIKLI YAPILAN HATALAR OLDUĞU KANISINDAYIM.HAYRETTİN GÖNDERİLECEKSE BİLE BÖYLE OLMAMALIYDI. DAHA HAFİF BİR CEZA VERİLEBİLİRDİ. YİNE DE HOCANIN KARARIDIR SAYGI DUYMAK LAZIM. BU ARADA FRANSIZ LİGİNDEN ALINAN STOPERLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİSİ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR. KİM OLDUĞU HAKKINDA
VAVEYLA13 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda VAVEYLA13'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2010, 22:07   #27
armn
Yiğido

armn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 61 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 armn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

üzülsekmi sevinsekmi bilemedim ama ağır bir karar olmuş...
armn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!
Alt 18.01.2010, 22:08   #28
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!

Alıntı:
izmirligardaş58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cnm kardeşim gerçekten o haddini aştı bak sana en yakın örneğimide vereyim biz yaklaşık 25 kişi geçen sene maça gittik ddenizliye şahitlerim yazımı okuyan benle birlikte denizli deplasmanına gelenlerdir bak bizler ertesi gün işe uykusuz gitme pahasına o maça gitmiştik kimilerinin sınavı vardı takmadı v.sde v.s konuya geleyim ya silla olsun mehmet yıldız olsun ilhan ummak içerden otel odasından fırladı geldi diallo yine öyle ya bi hayrettine söylediğimiz şu tek toprak hemşeri sensin takımda gel beraber bi foto çekinelim dedim hatta onuda bizzat ben çağırdım bi tarafı kalkmış ya ne fotosu ya gece gece hava buz gibi bide otobüstenmi ineceğim dedi ve tersledi soruyorum o hava mehmet yıldıza sillaya ilhana dialloya soğuk deildide hayrettine mi soğuktu çok da ii olmuş süperde olmuş bu karar önce topa vurmasını öğrensin kazma vallahi bak ben ondan daha ii savunurum o mevkii bizim şansımız yokmuş aile yüzünden futbola bi türlü adayamadık kendimizi yaşım geçmemiş olsa girerdim sivassporumda oynamak için can atardım bi sözüm daha var o bide rahman la harunun laflarını örnek alsın sivaslı olduğunu binlerce kilomettre öteden çığırarak söleyen o kardeşlerimizden öğrensin bedelsiz sıcak yuvalarını bırakıp mmleket sevdasına koştu onlar aynı şekilde ahmette
Helal olsun kardeş Hayrettin cok yüz vermeye gelmedi sol kanadı her macta rahat rahat kullanıyorlardı Uğur boral gibi bi futbolcu gelse cok güzel olur İnşş.. Hayırlısı olur..-Hayrettinede yazıklar olsun hem sivasın ekmeğini yiyip hemde hainlik ediyor binlerce kişi maclara gidio verdikleri para kimi haram eder kimi helal eder bilemem ama şimdiye dek kac kez maca gittiysem yaklaşık 25 macda da hayrettin oynuyordu verdiğim paraları haram etmeye razıyım..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2010, 22:08   #29
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vallaha ben sok oldum... hocaya helal olsun bir takimin kaptanina böyle ceza kese biliyorsa büyük hoca bence...
ama hayrettine cok üzüldüm...
cok seviyordum kendisini hatali olsa bile ama sivasspor herseyden önce gelir...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı özsivasli1903'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2010, 22:13   #30
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bir zamanlar takım için herşeyini veren;taraftarın sevgilisi olan bir oyuncunun bu şekilde gönderilmesi çok üzücü...Hayrettin in yapıklarını da kesinlikle tasvip etmiyorum..Hayretinin eski Hayrettin olmadığı da bir gerçek..Geçen yıl geçirdiği sonrasında Hayrettin bu yıl çok ağır kalmaya başladı,yaptığı hatalar sonucunda artık taraftarın en çok eleştirdiği oyuncu haline geldi..Hayrettin in yerinde olsam hemen vakit kaybetmeden kendime oynayacağım bir kulüp bulurum...Hayrettin'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dakika, dışı, hayrettin, kadro

Seçenekler Arama
Stil