Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Transferin Gözdesi Konuştu
Alt 05.06.2012, 20:07   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Transferin Gözdesi Konuştu

Süper Lig kulüplerini peşine takan, Konya Şekerspor'un 20 yaşındaki genç yeteneği Ömer Ali Şahiner transferiyle ilgili konuştu

Ömer Ali, "Eskişehirspor, K. Karabükspor, Sivasspor, Gençlerbirliği ve Konyaspor'dan resmi teklif aldım. Konyaspor'da oynamak her zaman hayalimdi. Doğup büyüdüğüm kentin takımı ancak Süper Lig'de boy göstermek istiyorum. Önümüzdeki haftaya kadar transferim netleşir. Son kararı kulübüm verecek" ifadelerini kullandı.

Ömer Ali Şahiner 2011-2012 futbol sezonunda attığı 9 golle Şekerspor'un en golcü ismi olurken aynı zamanda 31 maçta forma giyerek takımının en istikrarlı ismi oldu. Başarılı futbolcu Fenerbahçe ve Konyaspor karşılaşmaları olmak üzere 2 kez de Türkiye Kupası'nda oynadı. Ayrıca Ömer Ali 2012 yılında U 19 Avrupa Şampiyonası 2011 finallerinde 3 kez milli formayı giyme şansı buldu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Transferin Gözdesi Konuştu
Alt 05.06.2012, 20:11   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Transferin Gözdesi Konuştu

Hadi bakalım hayırlısı Ömer gardaş... Allahın izni inayeti ile bu transfer bir sonlansın o zaman ne kadar doğru bir karar verdiğini sende anlayacaksın... İstikbalin için en doğru kararı verdin. Çünkü buraya gelen ve bir basamak atlayan nedense hep gitmek istiyor. Umarım sen onlar gibi olmazsın...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 20:19   #3
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Kendisinin ne kadar yetenekli ve basarili Oyuncu oldugunu sahsen bilmiyorum, ama gelecegi vadeden oyuncuysa Sivasspor'a yolu aciktir.

Son karari sonuc itibariyle Hocamiz verecekdir. Hayirlisi diyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.06.2012, 21:15   #4
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

genç ve kendini ispata çalışacak biisi muhtemelen başarılı olur
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 21:25   #5
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu çocuk çok sağlam...İnşallah alırız...cafer can aksu dan da benzer bir gelişme bekliyordum yapamadı...İnşallah bu da öyle olmaz.Ama şans verilmeli...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 21:51   #6
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Konyaspor'da oynamak her zaman hayalimdi. Doğup büyüdüğüm kentin takımı ancak Süper Lig'de boy göstermek istiyorum. Önümüzdeki haftaya kadar transferim netleşir. Son kararı kulübüm verecek" ifadelerini kullandı.
konyaspor hayaline hak verebiliyorum bende futbolcu olsam sivasspor'da oynamadan jübile yapmak benim için büyük eksiklik olurdu
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 22:44   #7
Rallim58
Gast

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hadi bakalım hayırlısı Ömer gardaş... Allahın izni inayeti ile bu transfer bir sonlansın o zaman ne kadar doğru bir karar verdiğini sende anlayacaksın... İstikbalin için en doğru kararı verdin. Çünkü buraya gelen ve bir basamak atlayan nedense hep gitmek istiyor. Umarım sen onlar gibi olmazsın...
Dayı, Ertuğrul halleder canını sıkma

Ömer bizde gibi..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2012, 00:32   #8
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Transferin gözdesi Sporx'e konuştuBirçok kulübün peşinden koştuğu 20'lik yetenek Ömer Ali Şahiner, önemli açıklamalarda bulundu.

05 Haziran 2012 Salı - 11:48
Sporx.com
SPORX - Süper Lig kulüplerini peşine takan, Konya Şekerspor'un 20 yaşındaki genç yeteneği Ömer Ali Şahiner transferiyle ilgili konuştu.

Geçen sezon yüksek bonservisi nedeniyle transferin son gününde Antalyaspor ile anlaşamayan Ömer Ali Şahiner, bu sezon Konya Şekerspor'da oynadığı futbol ve attığı goller ile bir kez daha transfer haberleri ile gündeme geldi. Genç oyuncu Ömer Ali Şahiner ile tele röportaj gerçekleştirerek transferinin detaylarını sorduk.

SEZONA KÖTÜ BAŞLADIM AMA İYİ TAMAMLADIM

Geçen transfer döneminde Antalyaspor'a transferinin son anda gerçekleşmediğini belirten Ömer Ali Şahiner, "Transferim gerçekleşmediği için sezona kötü başlamıştım. Bir de sözleşme yenilemeyince kadro dışı bırakıldım. Yönetim daha sonra transferimde bir sonraki sezon kolaylık yapacağını söyleyince sözleşmemi 1 sene daha uzattım. Tekrar sözleşme imzalayınca kendimi futbola verdim. Takım açısından ligi istediğimiz yerde bitiremesek de ben istediklerimi sahaya yansıtabildim." dedi.

KARABÜK, ESKİŞEHİR VE SİVASSPOR'DAN TEKLİF ALDIM

Konya Şekerspor'da çok mutlu 4 sezonu geride bıraktığını ifade eden Ömer Ali, "Büyük hedeflerim var. Buradaki görevimi layıkıyla yaptığımı düşünüyorum ve artık büyük takımlarda oynamak istiyorum" dedi.

Ömer Ali, "Eskişehirspor, K. Karabükspor, Sivasspor, Gençlerbirliği ve Konyaspor'dan resmi teklif aldım. Konyaspor'da oynamak her zaman hayalimdi. Doğup büyüdüğüm kentin takımı ancak Süper Lig'de boy göstermek istiyorum. Önümüzdeki haftaya kadar transferim netleşir. Son kararı kulübüm verecek" ifadelerini kullandı.

DÖRT BÜYÜKLERDE KİM OYNAMAK İSTEMEZ

Genç oyuncu 4 büyüklerden hangisinde oynamak istersin sorumuza ise "Ben profesyonel bir oyuncuyum, kim büyük takımda oynamak istemezki ancak bana ve kulübüme şu ana kadar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan teklif gelmedi. Eğer teklif gelirse elbette her Türk futbolcu gibi bende büyük takımda oynamak isterim" dedi.

HAYALİM ARDA TURAN GİBİ OLMAK

Ömer Ali, gelecekteki hedeflerin neler sorusuna da "Kanat oyuncuyusuyum ve küçüklüğümden beri Arda Turan'ı örnek alıyorum. İlk hedefim Süper Lig'de forma giymek sonrada 4 büyük takımdan birine gitmek. Daha sonra da en büyük hayalim Arda abi gibi İspanya'da formak giymek" şeklinde cevap verdi

SEZONUN EN İSTİKRARLISI

Öte yandan Ömer Ali Şahiner 2011-2012 futbol sezonunda attığı 9 golle Şekerspor'un en golcü ismi olurken aynı zamanda 31 maçta forma giyerek takımının en istikrarlı ismi oldu. Başarılı futbolcu Fenerbahçe ve Konyaspor karşılaşmaları olmak üzere 2 kez de Türkiye Kupası'nda oynadı. Ayrıca Ömer Ali 2012 yılında U 19 Avrupa Şampiyonası 2011 finallerinde 3 kez milli formayı giyme şansı buldu.

HABER - Yakup ÇINAR-SPORX.COM..............işte Ömer'in Sporx e yaptığı son röportaj..Umarım bu oyuncuyu sivasspor alır..Sivasspor bunun gibi 3-4 tane daha genç,yetenekli oyuncu bulsun en az 8-10 yılı garanti altına almış olur...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2012, 10:16   #9
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gerçekten özel bi yetenek ve daha 20 yaşında geleceğe yatırım açısından çok mantıklı gözüküyor.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 10:25   #10
YİĞİDO EMİR 58
Yiğido

YİĞİDO EMİR 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 YİĞİDO EMİR 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

genç oyuncular gelmeli takıma rıza hoca çok iyi biliyor bu işi
YİĞİDO EMİR 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YİĞİDO EMİR 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gözdesi, konuştu, transferin

Seçenekler Arama
Stil