Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?
Alt 27.05.2012, 14:22   #121
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sporx.com'un ulaştığı Çalımbay, "Beşiktaş ile anlaşmasının söz konusu olmadığını" dile getirdi.

Kendi haberini çürüten bir açıklama olmuş. Sporx sitesi bu haberi yapmadan önce biligi almak yerine, önce haberi yapıp sonra doğruluğunu araştırmaya girerek "derslik bir haber örneği" sergilemiştir.

Ortada bir yalancı, sahtekar profili çiziliyor, çizilen bu portrenin sahibinin kim olduğu yakında çıktığında ise kim ne cevap verecek bekleyip göreceğiz.
Ne alaka? Haberi yapan DHA.
DHA dan haber alan bir sürü site var.
Haber ciktindan sonra sporx ve diger siteler Riza hocaya ulasmis..
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2012, 14:30   #122
Rallim58
Gast

Rıza Çalımbay üzerien kurulan asperagas haberlerini tutturamayan basın şimide de Mustafa Denizli kozunu kullanmaya başladı.

teknik adamlarla yapılan görüşmelerden bir sonuç alamayan siyah-beyazlı yönetim, Mustafa Denizli ile hafta içinde bir araya gelerek tüm detayları konuştu ve 3 yıllık bir anlaşma sağladı.

http://kralspor.ensonhaber.com/musta...012-05-27.html

Bu nedenle:

Her yazılan habere inanmamak gerekiyor, aksine malum site veya gazete sütunlarına eleştirilerimizi yazmamız gerekiyor.Hocamıza sahip çıkarak, terbiyesizce ortamı germeye çalışan haber yapan siteleri kınayıp, sivasspor.com site yönetimizden de bu ve buna benzer konuların kaldırılmasını dilerim.

Sivassporumuzun hocasının ve futbolcularının yıpranılmamasını isterim.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2012, 14:33   #123
Rallim58
Gast

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne alaka? Haberi yapan DHA.
DHA dan haber alan bir sürü site var.
Haber ciktindan sonra sporx ve diger siteler Riza hocaya ulasmis..
Canım kardeşim her yazılanı kendi sütunlarına taşımak ta aynı düşünceye katılmamnın bir başka yoludur.

Gelen her bilgi araştırılmadan, doğruluğu tesbit edilmeden balıklama haber yapılırsa böyle kontrpiyede bırakırlar...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2012, 14:35   #124
Çılgın Türk
Usta Yiğido

@Rallim58

Riza hocaya elestiri 3 nedenden.

1- Niye sadece bir sene sözlesmeni uzattin?
2- Niye madde koydurdun?
3- Her önüne mikrofan uzatana: "Besiktasin bende yeri farklidir, görev verilirse seve seve kabul ederim" aciklamasinadir!

Haberin dogru olup olmadigi önemli degil, burada diger noktalar önemli!
Ben Sivaspor'un basindayim, sözlesmemi yeni uzattim, butür dedikodular Sivasspor camiasini üzüyor diye bir aciklama yapsa kimse rahatsiz olmaz, Riza hocayi elestirmezdi!
Alt 27.05.2012, 14:37   #125
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Canım kardeşim her yazılanı kendi sütunlarına taşımak ta aynı düşünceye katılmamnın bir başka yoludur.

Gelen her bilgi araştırılmadan, doğruluğu tesbit edilmeden balıklama haber yapılırsa böyle kontrpiyede bırakırlar...
Bu sitede daha bir kac gün önce Özel haber olarak Nicuale 90% Sivasspor'da haberi yapildi bir gün sonra yalanlama geldi... Haber beklemeyi sevmez, önce sunarsin sonra arastirirsin. Dogan Ajansi böyle bir haber yaparsa hic bir site önce arastirip sonra sunmaz. Önce sunar sonra arastirir..
Ama haberi kendileri yapmis olsaydi sana hak verirdim.
Alt 27.05.2012, 14:41   #126
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rallim habere kızdiğimiz yok. Riza hocanın beşiktaşa giderim gelirse ayaklarından bıktık. Biz sivasliyiz sivaslının bunu dememezi lazim sözleşme varken. Biz sivaslilar kimin çoçuklarıyız acaba onun bunun çoçuklarımı. Hiç hoş deyil Hakeret etmiyorum Riza hoca bunu derse ben onu anlarım hiçe sayıyor sivası. Ben gurbetde sivassporu tutuyorsam saygısı olması gerek camiaya ya . Biz elin oğlu deyiliz .Sivasspor kimsenin malı deyil. Sivasspor ne kadar başarılı olursa göğüsümüz kabarıyor . Riza hoca vefasızlık ve vurdumdumazlık yapti, yönetimde aciz ,Ermanda dahil.Sivaslilara 3 sınıf muammele yapti. Para için her klübe gidebilir kimse bir şey demez. Ben şu anda sivassporun teknikdirektörüyüm kovulmadiğim süreçe gitmem demezi gerekirken açiklamalrı sivaslilari rençide etmiştir. Yönetimde beşiktaşa sen benim sözleşmeli adamımla nasıl konuşursun nasıl haber yaparsın demesi gerek.
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda vatansivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2012, 14:45   #127
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Riza hocanin dediklerini artik ezbere biliyoruz..
- Basit hata yapiyoruz, basit gol yiyoruz.
- Hakemlerden sikayet
- Bjk'nin bende yeri farkli, teklif gelirse neden olmasin vs.

Peki Mourinho'nin dediklerini okumak daha mantikli. Yöneticisi, taraftari, teknik direktörü, söylediklerinden birseyler ögrenebilir..
Bakin Italya,Ingiltere ve Ispanya futbolunu nasil kiyasliyor..
Teknik direktörlerde neyin olmasi gerektigini acikliyor..

http://www.htspor.com/futbol/haber/7...ozel-hayvandir
.......* Masadaki Beşiktaşlılardan biri şöyle dedi: O zaman Beşiktaş’a gelirsiniz.

(Mourinho “Hayır” anlamında elini salladı.) Gelmem. Real Madrid’in üç eski teknik direktörü Toshack, Del Bosque ve Schuster Beşiktaş’a geldi, üçü de kovuldu. Dördüncü olmak istemem.

Beşiktaşa giden kovulur... İlgilenenlere duyurulur....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2012, 14:57   #128
Rallim58
Gast

Alıntı:
@Rallim58

Riza hocaya elestiri 3 nedenden.

1- Niye sadece bir sene sözlesmeni uzattin?
2- Niye madde koydurdun?
3- Her önüne mikrofan uzatana: "Besiktasin bende yeri farklidir, görev verilirse seve seve kabul ederim" aciklamasinadir!

..........
Ben Sivaspor'un basindayim, sözlesmemi yeni uzattim, butür dedikodular Sivasspor camiasini üzüyor diye bir aciklama yapsa kimse rahatsiz olmaz, Riza hocayi elestirmezdi!
Alıntı:
vatansivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rallim habere kızdiğimiz yok. Riza hocanın beşiktaşa giderim gelirse ayaklarından bıktık. Biz sivasliyiz sivaslının bunu dememezi lazim sözleşme varken. ................. Ben şu anda sivassporun teknikdirektörüyüm kovulmadiğim süreçe gitmem demezi gerekirken açiklamalrı sivaslilari rençide etmiştir. Yönetimde beşiktaşa sen benim sözleşmeli adamımla nasıl konuşursun nasıl haber yaparsın demesi gerek.

Söylediklerinize katılıyorum. Benzer gerekçelerden bahsetmesi gerektiğini ben de belirtiyorum. Hatta uzatılan mikrofonlara "Ben Sivassporun başındayım ve sözleşmemi de henüz uzatmışken bu tür haberlerin dedikosu bile çok çirkin, en hafifinden ayıptır. Memleketime ve onun cefakar yiğidolarına, yönetimine saygıszılıktır" şeklinde açıklamsının daha doğru olduğundan hepimiz dem vurduk, durduk.

Her mikrofon uzatıldığında " BJK ile çalışmak benim için onurdur gururdur" derse, bu tür haberlere zemini de maalesef kendisi hazırlamış oluyor.

Kısaca yanlış tavırları olmuştur ama öyle ya da böyle; hocamız olmasından dolayı sahiplenip, yıpratılmamasını isterim.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2012, 15:12   #129
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Bu sitede daha bir kac gün önce Özel haber olarak Nicuale 90% Sivasspor'da haberi yapildi bir gün sonra yalanlama geldi... Haber beklemeyi sevmez, önce sunarsin sonra arastirirsin. Dogan Ajansi böyle bir haber yaparsa hic bir site önce arastirip sonra sunmaz. Önce sunar sonra arastirir..
Ama haberi kendileri yapmis olsaydi sana hak verirdim.
Yanlışınız var.

Özel Haber olarak Doğa ve Erhan transferi verildi, ve sonraki günlerde yönetim ve hoca tarafından özel haberimiz doğrulandı, Niculea haberi ise kaynak belirttiğimiz gibi Fanatik gazetesinin haberiydi...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2012, 15:28   #130
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yanlışınız var.

Özel Haber olarak Doğa ve Erhan transferi verildi, ve sonraki günlerde yönetim ve hoca tarafından özel haberimiz doğrulandı, Niculea haberi ise kaynak belirttiğimiz gibi Fanatik gazetesinin haberiydi...
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34303

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel

Seçenekler Arama
Stil