Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 27.11.2014, 11:55   #11
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4-5 kişi çıktı ya gerisi ? Sen izmirlisin o bilmem nereli. Adam burda sivaslı olanlara hitap ediyor. Kaldı ki senin rahat dediğin yere Sivaslı olupta Sivassporu lafta tutan adamlar bu takımı her gün aşağılamaktan geri durmuyor. KAldı ki bu admin senden daha cok sivassporlu olduğu kesin. Evet sivaslı ve sivasta yasıyor farzet. Senden daha duygusal olması kacınılmaz. Söylediklerinde sonuna kadar haklı. Ha sen kimsin diye sorarsan bende büyük bir sivasspor sayfası adminiyim. BU SİTENİN YÖNETİCİSİNE LAFIM BİR HAFTADIR SÖYLÜYORUM LAF OLSUN DİYE FORUMLARI DOLDURAN BAŞLIKLAR VAR. ARTIK BO.. CIKRDINIZ. NEFRET SÖYLEMLERİNİZİN ARKASI KESİLMİYOR. AMACININ COK DIŞINA CIKMAYA BAŞLADI.
Konuda bahsettiğim kişi profilisin işte. Siz Sivasspor sevgisini bir şeylerle ölçmeye çalıştıkça sonu gelmeyecek bu tartışmaların. Siz Sivas'ta yaşıyorsunuz diye, facebookta sayfa açtınız diye bu kulübü kimseden daha çok sevdiğiniz anlamına gelmez. Bunu o kalın kafanıza sokun, insanları böyle böldükçe bu kulübe asıl zarar verenler siz olacaksınız. Üzerinize vazife olmayan şeylere karışmayın Sivasspor'un derdiyle dertlenen herkes bu kulüpte söz sahibidir.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 12:29   #12
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Yalakalık parayla değilki kardeşim, Adamlar, yönetim Sivasspor'u küme bile düşürse korkudan eleştiremezler. Çünkü dertleri Sivasspor değil. Dertleri ÇIKAR!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 12:41   #13
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

İyi o zaman benim de yeni stada ait sayfam var face'de. O zaman o stad benim istersem kimseyi almam o stada, eleştirilmesine de izin vermem. Çünkü benim face de sayfam var(!!!). Ha birgün facebooku sahibi kapatırsa o zaman ne halt edeceğim bilmiyorum. Olay aynen buna döndü. Yaptıkları tek şey var, kadir şu röportajı verdi, Carlos şunları dedi. Bunları paylaşıyorlar. Yahu arkadaş sen bir de kendine taraftarın sesiyiz diyorsun. Taraftar sayfalığı bu mu. Biraz yanlış olan şeyleri eleştir, en azından eleştlrimesine saygı duy. Öneriler sun, çözümler üret. Etkinlikler düzenle. Senin yaptığın adminliği 15 yaşındaki ergen de yapar. Böyle taraftar sayfası olur mu. Bu sayfa taraftarın değil, yönetmin sayfası o kadarını söyleyim.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 13:25   #14
AtmaCa
Acemi Yiğido

AtmaCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 AtmaCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takım sivasta yaşayanların değil tüm sivaslılarındır sivastakilerin eleştiri hakları varsa gurbette olanlarında eleştirme hakkı var bu kulüp kimsenin babassının çifliği değil sivaslıyım diyen herkesin takımıdır.
iyi zamanlarında takımı yönetimi ve hocayı övüyor destekliyorsak kötü zamanlardada eksiklikleri söylemeli eleştirmeliyiz hiç kimse eleştirilemez değildir düzgün ve düzeyli eleştiriye herkes açık olmalı..
Alt 27.11.2014, 13:30   #15
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2011'den bu yana yönetimle alıp vermediğinz seyler var. Bunu sürekli görüyorum ama sesimi cıkarmıyordum. ADam gibi tarafsız bir ortam olsun diye. Laki murat kelleci abi ve birkaç kişi yönetimi zorla göndermeye calışıyor. 3 senedir MEcnun Otyakmazı göndermeye calışıyorsunuz. Ne için egonuz için. Bana gerçekten takıma sahip cıkacak örnek gösterin. ORtamda dönen kulüp muhabbetlerini cok iyi biliyoruz. ADAM OLSAYDI PARAYLA KAYSERİ KULÜPLERİ ADAM OLURDU. SİZİN DERDİNİZ PARA. Finansal sistemden anlamıyorsunuz. Milleti her türlü kılıfa sokmayı biliyorsunuz. ADAY CIKARIN SAHİPLENMEYEN SEREFSİZDİR. HADİ YAKIP YIKMAYI BİLİYORSUNUZ. KAOS ORTAMINDAN FAYDALANIP ASLINDA AMACINIZ KULÜBÜ BANK ASYAYA DÜŞÜRMEK ve nice amaçlar. Hiç kimse babasının hayrına Sivasspora para vermez. Hele sizin düşüncelerinizi yansıtan biri gelsin. BOrç batağına sokup kaçmaktan başka birşey yapmayacak net söylüyorum. SİZ BURDA 3 senedir kaos ortamı cıkarmaya calışıyorsunuz. Ben sizden klavye yardımı beklerim ama parasal anlamda bir bok beklemem. Sizler karalamayı kendinizi peygamber ilan etmişsiniz. sivasspor.com trafsızlığını yitiriyor. Amacını üyelerine bırakmış birkaç dengesiz abilik yapıyorum diye ver yansınla bu yazdıklarımı ortaya cıkarıyor. Bari masum sivassporluları tarafınızda kullanmayın. Çocuklar gerçekten birşey söylüyorsunuz zannediyor.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Yiğidoo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.11.2014, 13:36   #16
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Amaç reklam su bu işi olsaydı burda sivasspor.com'un nelerden istifa ettiğini bilirim. Bir siteyi kulübe vermediniz diye söylemlerle toplumu üzerinize cektiniz. Amenna ama amacınızı cok cok astınız. Tarafsızlık değil nefret söylemleri başını alıp gidiyor. Eleştirmek amacınız değil. Biraz bekleyin tek tek o üyeleri bu başlık altından acıklayacağım. Onlarda bu aşırılığının sebebini acıklasınlar ozaman.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 14:59   #17
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu sitede kimse 3 yıldır Mecnun Odyakmazı göndermeye çalışmıyor. Geçtiğimiz transfer sezonuna kadar da yönetimi bu denli aşırı kimse eleştirmiyordu buna ben de dahil, hatta ben yönetimi ve Mecnun başkanı seven birisiydim. Mecnun başkanı hala da seviyorum ama eleştirmek, tepki göstermek hatta istifasını istemek taraftarın hakkıdır. Kimseyi bu yüzden hain ilan etme yetkisine sahip değilsiniz. Bu takımı bi siz düşünmüyorsunuz bunu kavrayamadınız bir türlü. Şu aday çıkarma konusuna gelince, taraftarın aday çıkardığı nerede görülmüş? Taraftarın işi yönetime aday çıkarmak mıdır? Önce bu saçma fikirlerden kurtulun. Daha önce de söyledim, yönetim bugün bıraksa kulüp sahipsiz mi kalacak yani var mı böyle saçma bir mantık. Kaldı ki ben ve birçok kişi yönetim bu tutumlarından vazgeçmeyecekse istifa etsin dedik. Ama siz buralarda yazılanları takip etmiyorsunuz facebooktaki sayfalarınızla meşgulsünüz. Orada önüne gelen sayfaya girip yorum yapıyor siz de onları malzeme olarak kullanıyorsunuz.

Gelelim "ÇOCUKLAR" lafına, buradaki insanların çoğu belli bir yaşın üstündeki insanlar, neyin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama siz bir şeyleri eleştirecek kapasitede insanlar değilsiniz bari eleştirenlere saygınız olsun.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 15:34   #18
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazdıklarınızın altına imzamı atarım Doomsday58,sizin gibi Sivassporluları gördükçe mutlu oluyorum. İyi ki varsınız,yalnız değilsiniz!
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 15:43   #19
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarın sesiyiz diyorlar kaç kere mesaj attım Üni Yiğido oluşumunu destekleyin yardımcı olun, skor yarışmasındaki gibi sponsorlar bulun deplasmanlarda takım yalnız kalmasın diye takmadılar bile, yönetiminde istediği gibi büyük bir taraftar kitlesi asla istemiyolar önümüze geçicekler diye korkuyolar.Ne kadar engel olmaya çalışsalarda başaramayacaklar, içimizdeki Sivasspor aşkı olduğu sürece er ya da geç tribün kültürünü kapmış,bilinçli,gerektiği yerde gerekli eleştiriyi yapabilecek,kimsenin yalakalığını yapmayan bir grup karşılarında olacak!
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 16:13   #20
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2011'den bu yana yönetimle alıp vermediğinz seyler var. Bunu sürekli görüyorum ama sesimi cıkarmıyordum. ADam gibi tarafsız bir ortam olsun diye. Laki murat kelleci abi ve birkaç kişi yönetimi zorla göndermeye calışıyor. 3 senedir MEcnun Otyakmazı göndermeye calışıyorsunuz. Ne için egonuz için. Bana gerçekten takıma sahip cıkacak örnek gösterin. ORtamda dönen kulüp muhabbetlerini cok iyi biliyoruz. ADAM OLSAYDI PARAYLA KAYSERİ KULÜPLERİ ADAM OLURDU. SİZİN DERDİNİZ PARA. Finansal sistemden anlamıyorsunuz. Milleti her türlü kılıfa sokmayı biliyorsunuz. ADAY CIKARIN SAHİPLENMEYEN SEREFSİZDİR. HADİ YAKIP YIKMAYI BİLİYORSUNUZ. KAOS ORTAMINDAN FAYDALANIP ASLINDA AMACINIZ KULÜBÜ BANK ASYAYA DÜŞÜRMEK ve nice amaçlar. Hiç kimse babasının hayrına Sivasspora para vermez. Hele sizin düşüncelerinizi yansıtan biri gelsin. BOrç batağına sokup kaçmaktan başka birşey yapmayacak net söylüyorum. SİZ BURDA 3 senedir kaos ortamı cıkarmaya calışıyorsunuz. Ben sizden klavye yardımı beklerim ama parasal anlamda bir bok beklemem. Sizler karalamayı kendinizi peygamber ilan etmişsiniz. sivasspor.com trafsızlığını yitiriyor. Amacını üyelerine bırakmış birkaç dengesiz abilik yapıyorum diye ver yansınla bu yazdıklarımı ortaya cıkarıyor. Bari masum sivassporluları tarafınızda kullanmayın. Çocuklar gerçekten birşey söylüyorsunuz zannediyor.
mecnun başkanı seviyor muyum, evet. peki eleştirir miyim, yine evet.

sen istiyorsun ki koşulsuz itaat olsun. ne derece mantıklı?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çok, daha, hangimiz, sivassporlu

Seçenekler Arama
Stil