Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 27.11.2014, 17:56   #21
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Eleştirmeyin demiyorum ama hiçbir şeyi hesaba katmadan yapıyorlar sebastia. 3 senedir adam gitsin gitsin tamam bende gördüğüm şeyler var. Ama kim gelecek. Ben mi bulayım diyor arkadaş. Bulacak olan Sivasın ahalisi ise ister zengini ister fakiri bulsun o zaman. Ben o kadarını bilmem. Ama adam kendini bildi bileli Sivasspora hizmet ediyor. Şimdi acıklamalarını da gördünüz başkanın. Ama yapılan ver yansına destek verelim diyoruz 3 defa yaptık sayfada millet bize küfr ediyor size sorduğum soruları soruyor. Bana şuan yapılacak en mantıklı olanı söyleyin. Tamam hadi ben boş yere konuşuyorum yandaşım adını ne koyarsanız. bana sadece merak ettğim su konu hakkına bilgi verin. Bende diyeyim ki ha dşündüğüm zaman evet doğru diyip bene gönül rahatlığıyla söyleleyim. Esentepeli kardeş sende doğru söylüyorsun evet bölünmüşlük var.Kimse istemez böyle birşey olmasını o tribünler tek yumruk yeri geldiğinde bir araya gelip herşeye çözüm arasınlar. 90 dk susmayan gerçekten birbirini sahiplenen insanlarımız olsun isterim. Ama çok başlılıkla değil. Herkes birşeye bakıp küsüp gidiyor. Bunun tek çözümü dernekçiliktir. Aklı başında olan insanlarn dernekciliği.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 18:31   #22
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eleştirmeyin demiyorum ama hiçbir şeyi hesaba katmadan yapıyorlar sebastia. 3 senedir adam gitsin gitsin tamam bende gördüğüm şeyler var. Ama kim gelecek. Ben mi bulayım diyor arkadaş. Bulacak olan Sivasın ahalisi ise ister zengini ister fakiri bulsun o zaman. Ben o kadarını bilmem. Ama adam kendini bildi bileli Sivasspora hizmet ediyor. Şimdi acıklamalarını da gördünüz başkanın. Ama yapılan ver yansına destek verelim diyoruz 3 defa yaptık sayfada millet bize küfr ediyor size sorduğum soruları soruyor. Bana şuan yapılacak en mantıklı olanı söyleyin. Tamam hadi ben boş yere konuşuyorum yandaşım adını ne koyarsanız. bana sadece merak ettğim su konu hakkına bilgi verin. Bende diyeyim ki ha dşündüğüm zaman evet doğru diyip bene gönül rahatlığıyla söyleleyim. Esentepeli kardeş sende doğru söylüyorsun evet bölünmüşlük var.Kimse istemez böyle birşey olmasını o tribünler tek yumruk yeri geldiğinde bir araya gelip herşeye çözüm arasınlar. 90 dk susmayan gerçekten birbirini sahiplenen insanlarımız olsun isterim. Ama çok başlılıkla değil. Herkes birşeye bakıp küsüp gidiyor. Bunun tek çözümü dernekçiliktir. Aklı başında olan insanlarn dernekciliği.
Bak yine aynı şeyi yapıyorsun. Hiçbir şeyi hesaba katmadan eleştirmek değil bu. Eleştirilere yanıt gelmeyince durum istenmeyen bir noktaya geldi. Geçen sezonun devre arasından beri söylüyoruz transfer konusunda yapılan hataları. İnsan göz göre göre yapılan yanlışlara bakıp da sessiz kalamıyor. Bugün 16. sırada olmamızın en büyük sorumlusu yönetimdir. Kadro yetersiz diye bas bas bağırdık burada. Bizim gördüğümüzü nasıl olur da kulübün içindeki insanlar göremez? Ama görmediklerinden değil, bile bile transfer yapmadılar. Başkan çıkıp oyuncu havuzu falan dedi. Ya sen transfer yapma niyetindeysen oyuncu izlemeye 1 sene önceden başlarsın kalkıp da yazın mı bu işe soyunuyorsun? Şimdi çok güzel söylüyorsunuz yıllardır kulüp yönetiyorlar, bir sürü başarılar geldi onlar sayesinde falan diye bizim hizmetlerine hiçbir lafımız yok helal olsun Mecnun başkan adam gibi adamdır lakin yıllardır kulüp yöneten insanların artık bu hatalara düşmeleri bizi çileden çıkarıyor. Transfer de daha dikkatli olunsun çok şey mi istiyoruz?
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 19:12   #23
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

mesele başkanı göndrip göndermeme degil takım içinde olumsuzlukları başkanın görmesi taraftarı bir parça dinlemesi yanındaki asalak yöneticilerin kulüpden ilişkisini kesmesi gerekli yerlere nokta transferleri yapması hep ben bilirim mantıgından vazgeçmesi ve suçu sürekli taraftartarlarda arama huyundan vazgeçmesi futbolda dün degil yarin vardır eger demokratik bir ülkede yaşıyorsak başkanda eleştirilere açık olmalı
Alt 27.11.2014, 19:51   #24
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Kimse burada veya başka bir ortamda yönetim istifa etsin demiyor. Daha doğru yönetsin hatalarını kabul etsin görsünki bir daha tekrarlanmasın istiyor. Bu da eleştiri yapılarak sağlanmak isteniliyorki bundan daha doğal birşey yok. Bu dünyada eleştirilemeyen tek şey herkesin kendine göre dinidir. Bunun dışında babamın oğlu olsa yanlışlarını yüzüne vururum. Çok sevdiğim biri dahi olsa. Çünkü hataları açığa çıkarmazsan alışkanlık haline gelir. Ben bilirim, siz ne biliyorsunuz da eleştiriyorsunuz ayakları bizi çıldırtan. Örnek rengifoya 700 bin euro veriyorsun, sonra diyorsunki para yok, bunun suçlusu taraftar değil, kendi beceriksizliğindir, dendiğinde o kişi hain ilan ediliyor. Para yok diyorsun, çimleri usulsüz suluyorsun, uyarı alıyorsun ertesi hafta bir daha sulayıp para cezası alıyorsun. Bunlar hep yönetim boşluğudur. Bir çok örnek var, bunları söyleyince 5 kuruş faydan yok eleştirme lafını bellemiş o sayfa. Arkadaş para verip mi konuşacak bu taraftar. Taraftarın eti ne budu ne, maçına gelir 1 tane de forma alır tamam. Sivas gibi bir yerde fazlasını isteyemezsin ekonomisi belli çünkü. Haa ben üniversiteden yeni mezum kpssye girmiş şimdi de kurum sınavlarına hazırlanan 5 parasız biriyim. Ama bir şekil de kombine mi aldım. Maçlara yürüyerek gidiyorum ve her seferin boynu bükük dönüyorum o yolu. Ben fadakarlık yapıyorsan yönetim olarak senden de beklerim. Sen altında jiple gezerken ben yürüyerek gidiyorum maça bunları biraz dünşünün. Tabi vicdan varsa. Haa yok biz çıkar rant peşindeyiz, bu takım bizim çiftliğimiz sen kim oluyorsun diyorsanız amenna!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 19:55   #25
efendigardaş
Yiğido

77 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 efendigardaş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporu tutmak sadece taraftarlık değil sivas milliyetçiliğidir sivasın bir dünya markası olması başarı şart bunun içinde herkesin elinden gelen çabayı göstermesi lazım***
efendigardaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 21:02   #26
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

58yigido kardeş boş sallamissin madem malum sayfadan açıldı konu bende soyleyeyim birkaç şey sivasta yapılacak birkaç organizasyon için mesaj attigimda mesajima cevap bile vermediler çok mühim insanlarya forslari filan bozulur Allah korusun , ne bu kasım kasım kasılmalar sen Sivas spor sayfasiysan taraftara yönelik organizasyonlar yapsan biryerinden birşey eksilmez merak etme sonra aynı sayfa maça neden kimse gelmiyor yazar işin komik kısmı bu

Bizde doomsday kardeşimizin de belirttiği sebeplerden taraftar kültürü asla oluşmaz , Sivas dışındaki Sivasporlulara sallamak cidden bu ara moda ama ozellikle geçen sene İstanbul da sağlam taraftar grubu oluşmaya , kaynaşmaya başlamıştı en basitinden kasımpaşa maçında Galatasaray maçında ( bu arada yine aynı facebook sayfası arenadaki maçta 100 kişi anca var demişti onada selam olsun ) ki pasolig zorbalığı olmasaydı bu sene mükemmel bir grup olurdu durum bu sekildeyken maça gelen gençlerin çoğu lise üniversite öğrencisiyken kimse bu gençleri elestiremez bedavadan elestirirsen boş stada maç oynuyoruz diye yalandan yere aglarsin.
Bu yönetim hataliysa hatası dile getirilir hani bir laf var kravatlılar gider atkililar kalır diye biz İstanbulda da olsak bu takımı tutacağız yanında olacağız Sivastada olsak peşinde olacağız.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.11.2014, 00:00   #27
Burack
Yiğido

Burack - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 Burack FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor un degil her hafta her gun maci olsa giderim. Maaalesef sivasta degil fransadayim ve ordakiler kadar sivassporluyum, Ben takimimi elestirirken bide disaridaki elin trabzonlusu, Yozgatlisi, konyalisina karsi savunuyom. Gercek yidigoyu avrupada gurbette arayin siz, sahte gurbetlerde degil.
Alt 28.11.2014, 12:07   #28
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kim daha çok sivassporlu sivassporu kim çok seviyor kim az seviyor bunu sorgulamak kimsenin haddi degil yeri geldigi zaman yönetimi savunursun yeri geldigi zaman hatasını gördügün zaman eleştirirsin taraftar olarak en dogal hakkımız
Alt 28.11.2014, 13:22   #29
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Burack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor un degil her hafta her gun maci olsa giderim. Maaalesef sivasta degil fransadayim ve ordakiler kadar sivassporluyum, Ben takimimi elestirirken bide disaridaki elin trabzonlusu, Yozgatlisi, konyalisina karsi savunuyom. Gercek yidigoyu avrupada gurbette arayin siz, sahte gurbetlerde degil.
aynen Burack.......
ben de malesef yurtdisi da kaliyorum hatta burda da dogdum ( ben secmedim ) neyse ben AMA 100 de 1000 SIVASSPORLUYUM!!!
ben baska Takimi ilgilenmiyorum cünkü öleceyim kadar SIVASSPORLUYUM

Poolat kardes dedin gibi burda kimse Istifa falan demedi biz yani benim gibi düsüncesi SIVASSPOR dogru yola gitsin cünkü SIVASSPOR yani Baskan olsun Carlos olsun Yöneticiler olsun Amatör gibi Takim calistiriyo bunu SIVASSPOR HAK ETMIYO!!! Kac sene böyle gidiyo bi düsünün
ne Baskan ne de Yöneticiler göriyo ne yazikki onun icin böyle yaziyoruz ve bunu deysmeseler her zaman bunu Yazacam!!!

bizim gibi yurtdisinda kalan YIGIDOLAR Maca nasil gidebiliriz??? Hazirlik Maclari varsa ( Hollanda da ) oraya giderim hatta gittim bile ama TR deki Maclari biz nasil gidebiliriz??? cok istiyorum ki ama olmiyo.....
bana bunun icin kimse sen Sivasspolu deylis demes!!! Ben Maclari uzak kaldim icin gidemiyorum okadar basit!!!!
AMA burda bir Üye var o kisi ben Kombine aldim ben gidemiyorum o kisi benim icin gidiyo ( burda bir kac kisi örnek olsun )

DoomsDay58 Kardes herzaman senin arkasindayim yalniz deylsin!!!

NOT: burda cok skora göre TARAFTAR var malesef ( anliyan anlar )

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2014, 11:53   #30
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun son 39 yılını bilenbiriyim,bu takımın hangi şartlarda nereden nereye geldiğinide çok iyibilirim,istanbulda nekadar organizasyon yapılmışsa [yardım,gün ,gece,tff protestosu]hepsine katılmış biriyim,son 30 yılda istanbuldaki olimpiyattaki ve diğer stadlardaki ,tüm maçlarına [belki 3 büyütmüşlerin 4 5 maçı hariç]tüm maÇlarına gitmiş ,hatta enaz 10 defa ankara deplasmanlarına gitmiş biriyim ,şunu rahatlıkla söyleyebilirimki,sivas dışında yaşayan sivaslılar ,bu şehrin kıymetini-gelişmesini,sivassporun degerini-başarılarını sivasda yaşayanlardan daha iyibiliyor ve istiyor,bugüne kadar sivasda yaşayanlar kapısının önündeki stadda 15 bin kişi ile stadı dolduramazken,istanbulda 20 bin 30-35 bin kişiyle stadı doldurduk,30&50 kişiyle oynadığımız maçlarda oldu tabi benim sivaslılık kıstasım bellidir kimseyi ayırt etmeden diyorum,insanın babası, dedesi ,7 sülalesi,enaz 300 yıl sivasda yaşasa bile,adının önünde prof dr,doç dr bilmemne yazsa bile ,sivasspor maçına ömründe 1 kez bile gitmemişse,hangi ligde olduğunu renklerini,bilmiyorsa,enaz 4 5 oyuncusunun adını çıkartamıyorsa ,benim için sivaslı filan değildir,insanlar eğer yönetimi eleştiriyorsa kimsenin çıkarı engellendiği için değil,gördüğü bildiği yanlışlıkların düzeltilmesi içindir,kimsenin kimseden daha fazla sivaslı olmasına gerek yok,kraldan daha fazla kralcı olmasınada gerek yok, paso lig alanın ,kombine alanın başkasına söz hakkı tanımama gibi yetkiside ve hakkıda yok ,yönetimin son yıllardaki yanlışları, sivassporu hep sonanda ipten kurtarmış ,yapıcı eleştiriler mutlaka olacaktır,yeterki yönetim kendine pay çıkartsın,böyle site adminlerine gelince,insanlar 2 ye ayrılır,demokrat olanlar,demokrat olmayanlar ,bazıları vardır ki kendi inandığı yanlışları doğru bilir ,onu eleştirenleride,bozguncu ,hain,oyunbozan, olarak görür,elinde imkanı olan ,o imkanları kullanarak,kendince o hainleri dize getirmek ister,ister sayfasını siler,ister haksız yere siteden uzaklaştırır,dünyadada ,türkiyedede,sivasdada bu sistem böyledir ,örnekleri çoğaltmak mümkünde şimdi konu başka yere sapar,eleştiri olacakki insanlar biz nerde hatta yaptık diye öğrensinler,birilerininde kraldan fazla kralcı kesilmemesi gerekir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çok, daha, hangimiz, sivassporlu