Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yerlikaya'dan Çalımbay'a Övgü
Alt 22.08.2011, 13:55   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yerlikaya'dan Çalımbay'a Övgü

Sivasspor kaptanı Hayrettin Yerlikaya, takım içinde iyi bir hava yakaladıklarını, bu sezon yapılan transferler ile daha kaliteli ve mücadeleci bir takım olduklarını söyledi. Sivasspor'un alt yapısından yetişip takım kaptanlığına kadar yükselen milli futbolcu Hayrettin Yerlikaya, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Liglerin uzamasıyla kamp dönemimin de uzadığını ve çalışmalarını Sivas’ta sürdürdüklerini belirten Yerlikaya: “Lige kadar tamamen hazır bir duruma gelmek istiyoruz. Bizi üzen taraf şu an sakatlarımız çok olması. Lige verilen ara bizim çok iyi oldu. Kalan sürede sakat arkadaşlarımız da bize katılırsa, geçtiğimiz 2 sezonda yaşanılan sıkıntıları yaşayacağımızı düşünüyoruz. Takımımız içinde güzel bir ortam, arkadaşlık var. Sakat arkadaşlarımızın iyileşmesiyle çok daha iyi bir duruma geleceğiz” dedi.

Hedeflerinin her zaman bir önceki sezondan daha iyi bir konumda bitirmek olduğunu belirten Hayrettin Yerlikaya şunları söyledi: “Bu sezon sıkıntılı dönemler yaşamak istemiyoruz bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gelen arkadaşlarımızla birlikte iyi bir hava yakaladık. Bu sene ki kadromuz daha kaliteli. Biraz daha isteyen, ısıran bir takımız. Umarım ligi de daha iyi bir konumda bitiririz.”

Sivasspor’un bu sezon kadrosuna kattığı futbolcularla genç bir takıma sahip olduklarını vurgulayan Yerlikaya “Takımın en yaşlısı neredeyse benim. Uğur Kavuk var Mehmet Nas var. Biz de onlara yardımcı olamaya çalışıyoruz. Ben yıllardır buradayım ve buranın ortamını çok iyi bildiğim için mümkün olduğu sürece yardımcı olmaya çalışıyorum. Arkadaşlık ortamımız inanılmaz güzel. Antrenmanlarımız gayet güzel geçiyor. Hiçbir sıkıntımız, problemimiz yok. Bu güzel arkadaşlık umarım sahaya da yansır” dedi.

Hayrettin, Sivasspor’da huzurlu, mutlu olduğunu her zaman elimden gelen mücadeleyi sahaya yansıtmaya çalıştığını belirterek: “Hiçbir zaman Sivasspor’dan gitmeyi düşünmedim. Ben Sivasspor ile 58 forma numarası ile özdeşleştim. Futbolu kesinlikle Sivasspor’da bırakmak istiyorum. Umarım Allah bunu bana nasip eder” ifadesini kullandı.

Sivaslı olduğu için taraftarların her zaman kendisini çok sahiplendiğini, ilgi gösterdiğini söyleyen Hayrettin: “Taraftar her zaman iyi olmamızı istiyor. Beklentiler yüksek. İyi gittiğimiz zaman “Şampiyon olacak mıyız?” diye soruyorlar, sıkıntılı dönemlerde “Takımın hali ne olacak?” diye soruyorlar. Bana yaklaşımları her zaman iyi yönde oldu. Ben Sivaslıyım ve onlardan biriyim. Her zaman beni inanılmaz derecede sahipleniyorlar. Buranın evladı olarak bana sahip çıkmaları, beni gururlandırıyor. Bu gurur ile birlikte, kendime olan özgüvenim arttığı sürece, inanılmaz derece istekli ve arzulu olarak devam etmeyi düşünüyorum” diye konuştu.

Kariyeri boyunca sadece Sivasspor forması giydiğini ve bu forma ile çok fazla anısının olduğunu söyleyen Yerlikaya: “Sivasspor’da ilk sezonumda Altay ile oynamıştık ve benim attığım golle 1-0 kazanmıştık. O sezon ligde kalma mücadelesi verirken, Altay ise şampiyonluğa oynuyordu. Benim attığım golle kazanmamızı unutamam güzel hatıralardan biriydi. Şampiyonluğa oynadığımız sene İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynadığımız maçı da unutamam. İnanılmaz iyi oynadığımız, inanılmaz pozisyonları kaçırdığımız maçı 2-1 kaybetmiştik. Kazansak belki şampiyon olacaktık. O maçı kaybetmek inanılmaz derece üzmüştü bizi” dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay için övgü dolu sözler söyleyen Yerlikaya: “Rıza Çalımbay sıcakkanlı, sakin, futbolcusuna çok fazla sıkıntı yaratmayan, mümkün olduğu sürece olumlu yaklaşan bir hoca. Onunla beraber güzel bir uyum yakaladık. Bize inanılmaz derecede destek veriyor. Her zaman arkamızda duruyor” ifadesini kullandı.

Son olarak taraftarlarına seslenen Yerlikaya şunları söyledi: “Maçların başlamasına az kaldı. Bizim onlara inanılmaz derecede ihtiyacımız var. Onlar bizim arkamızda olduğu sürece biz her zaman daha iyi olmak için savaşacağız. Tabiî ki iyi sonuçlarda olacaktır, kötü sonuçlarda olacaktır desteklerini bizlerden esirgemesinler.

Sporx

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Yerlikaya'dan Çalımbay'a Övgü
Alt 22.08.2011, 14:00   #2
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yerlikaya'dan Çalımbay'a Övgü

inanıyorum sivas önümüzdeki 5 sene içinde şampiyon olacak
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Mustafa58Ağa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.08.2011, 14:31   #3
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hazırlık kampında 16 numara giydi ama demekki ligde yine 58 giyecek.

Hayırlısı inşallah.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2011, 14:44   #4
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ramazan'da zor oluyor bu kadar uzun yazıyı okumak

Tebrikler.Birlik ve beraberlik takıma yansır inşallah.
Alt 22.08.2011, 16:58   #5
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Hayrettin, Sivasspor’da huzurlu, mutlu olduğunu her zaman elimden gelen mücadeleyi sahaya yansıtmaya çalıştığını belirterek: “Hiçbir zaman Sivasspor’dan gitmeyi düşünmedim. Ben Sivasspor ile 58 forma numarası ile özdeşleştim. Futbolu kesinlikle Sivasspor’da bırakmak istiyorum. Umarım Allah bunu bana nasip eder” ifadesini kullandı.
Senden de zaten böyle bir açıklama beklenirdi kaptan.Bizlerde seni başka bir forma ile görmeyi istemiyoruz. İnşallah futbolu Sivasspor'da bırakmak nasip olur.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2011, 19:39   #6
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senden de zaten böyle bir açıklama beklenirdi kaptan.Bizlerde seni başka bir forma ile görmeyi istemiyoruz. İnşallah futbolu Sivasspor'da bırakmak nasip olur.
Hiç unutamıyorum ayağı kayıp düştüğü pozisyonda kafası ile topa müdahele etmeye çalışmasını...

Bizler çok nankör insanlarız. Yeterki bir iki maç kötü oynasın demediğimizi bırakmıyoruz... DEFOL bizim en çok bu tarz durumlarda söylediğimiz kelime... Üzülerek söylüyorumki yine aynısı olacak...

Mehmet Yıldız, Sedat Bayrak, Pini Felix Balil, Nordin Wooter, Abdurrahman Dereli, Muhammet Ali Kurtuluş, Hakkı Hocaoğlu vs vs... hepsi nasibini almıştır bu söylemlerden..

Allah gönlüne göre versin HAYRO... Daha seninle ve Rıza hocamızla ileriki senelere...
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.08.2011, 17:24   #7
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Üzüm üzüme baka baka kararırmış. Yazıda "inanılmaz güzel" 1 kez "inanılmaz iyi" 1 kez "inanılmaz derecede" 3 kez kullanılmış. Şu abartılı konuşma tarzı beni inanılmaz derecede germeye başladı..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2011, 19:17   #8
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

sivassporumuzu çooooook s*e*v*i*y*o*r*u*z*

YİGİDOLARIMIZA YÜREKTRN BAŞARILAR
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2011, 21:33   #9
<Sivasspor58>
Yiğido

<Sivasspor58> - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 109 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 <Sivasspor58> FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sporx
Umarım kaptan geçen yıllarda yaşadığımız sıkıntılar olmaz. Güzel günler görürüz. Senin gibi tüm takım hırslı olsa bizi kimse tutamaz bir de bu haber bizim resmi sitede varken kaynak olarak başka sitenin yazılması hiç hoş değil bence haberin kaynağı resmi site başka siteden alınması garibime gitti
<Sivasspor58> isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2011, 22:41   #10
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Hayrettin,gerçekten Sivasspor`un emektarlarındandır.Hayrettin kötüde oynasa iyide oynasa elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Sivas`ın öz evladı,helal olsun sana.!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalımbaya, yerlikayadan, Övgü

Seçenekler Arama
Stil