Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Önemli Kararlar Alındı
Alt 21.12.2014, 14:52   #21
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Önemli Kararlar Alındı

Alıntı:
Has Sivas`li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence transfer konusunda anlamadilar, ondan dolayi iki tarafta ayrilma karari almis olabilir.
kesinlikle sebep bu yani mesele yapılacak transferler..malesef devre arası transfer bugnkü istifadan sonra yine hayal kırıklığı olacak...
Alt 21.12.2014, 20:02   #22
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kesinlikle sebep bu yani mesele yapılacak transferler..malesef devre arası transfer bugnkü istifadan sonra yine hayal kırıklığı olacak...
Aynen katılıyorum. Hocanın gitmesine sevinenlere "PTT 1.LİG MÜJDE OLSUN".. Vizyonsuz hocalara ancak 2. kalite oyuncu gelir. Bu senenin sonunda da CİCİNHO, DA COSTA ve AATIF imza atmazlar. Ondan sonra da bakalım hangi isim yapmış yabancı oyuncular Sivas'a gelecek?

Bence yazık oldu Roberto Caros'a. Bakalım, bundan sonra ne olacak? Hayırlısı olur inşallah !...

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 20:55   #23
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Biz Sivaslilar kaybettiklerimizin degerini sonradan anlariz.Transferlerde bir Cicinho ve Da Costa degerindeki oyunculari Sivas´a getirmek cok zor artik.Hepside Carlos sayesinde gelmisti.

Futbolda futbolcularin gelmedigi dönemlere geri dönüyoruz.Hic birsey eskisi kadar olmiyacak.

Su anda büyük dalgalar arasinda bir gemi icerisindeyiz,bakalim bu büyük dalgalar bizi teslim almadan sezon sonunda limana yanasabilecekmiyiz,yoksa dalgalar bizi PTT liginemi sürükliyecek hepsini görecegiz...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 21:14   #24
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos'a gerçekten üzüldüm bana göre adam kendisini bilerek yönetime harcattı.Şundan dolayı üzüldüm bir kez bile yönetimin kendisine işine yarayacak bir transfer yapmamalarına rağmen başarısızlıklarda bunun arkasına bir kez bile sığınmadı, veya yönetime basında bu konuda bir eleştiri dahi yapmadı.Sivassporun şuanki durumundan kesinlikle yönetim suçludur.Tabikide önce başkan suçludur.Başkan dururken vay mecnun başkanımız hariç diğer yöneticilere laf sayanlarıda hiç bir zaman anlamıyorum neden başkana eleştiri yapamıyorlarda yardımcıları çok kolay eleştiriyorlar.Başkan isteseydi döküntüler ortada kalmışlar bedavalar yerine adam gibi iki topçu alırdı sivassporu bu hale düşürmezdi.Başkan alalım dedide yönetim karşımı çıktı.Yazık oldu Carlos'a tabi takım bu durumdayken ikinci yarı transferleri ve yeni hocanında işi çok zor.Eğer duygularla hareket ederek başkanlık yapılırsa böyle olur.Başkan zannettiki bu kadro takımı kümede tutar üç beş döküntü alaım vitrine boşa borçlanmayalım.Carlos ne yapsın kenarda oturupta takıma yara sağlayan bir futbolcu yok.Yoksa oda biliyor Kadirle -Utakayla bu işin olmadığını ama çaresiz kaldı...Taraftar olarak hatırlayalım 1.5 yıldır transfer sezonları açıldığında merakla alınmasını beklediğimiz ama hüsrana uğrayıp sırdan transferler yapıldığını.....Borçlu olupta battı batıyor dediğimiz takımların ve başkanlarının yaptığı transferlere bakalım....Carlos belki tecrübesiz ve hatalar yapıyordu takımın bu hale gelmesinde suçu var ama ne yazıkki en büyük suçlu bu takımı amatör takım duygusuyla idare eden yönetimdir.Tabiki eleştiri olunca hemen talibi olan varsa hemen bırakırız deniyor.Ne diyelim bu şehrin kaderi de sahipsizlik...O yüzden nasıl yönetirseniz yönetin istediğiniz gibi.Ama bu şehrin başka bir sosyal hayatı yok.İnsanlarımız hep hafta sonu sivassporun maç vaktini bekleyerek huzurlanıyorlar...
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda reform'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 21:46   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bazi oyuncular Carlos´un iyiligini kötüye kullandi ve adeta onun gitmesine canak tuttu.Yoksa bir futbolcu kale önünde topu kaleye atamaktan acizse zaten bize hic bir teknik direktör yardimci olamaz.

Carlos veda konusmasinda Adem Kocak´in kisiligini ve futbolunu övdü.Onu calistirdigim tüm takimlarda görmek isterim dedi.Sadece Adem´in adini andi.

Yönetim elinden bir yildizi kacirdi hemde öyle bir kacirdiki, yabanci futbolcularin Sivas´a gelmedigi dönemlere dönüs yaptik edeta.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 21:56   #26
58mesut
Yeni Yiğido

11 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 58mesut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yönetimden bir sayın yetkili akşam tesislerde futbolcular arasında geçtiği söylenen durumla ilgili bir açıklama lütfeder mi acaba?Carlos un gidişinin bununla alakası var mııııııııııııııı acaba?
58mesut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 22:11   #27
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

R.Carlos'un tv58 de veda konuşmasını ben de izledim..Transfer konusunda da açıklamalar yaptı..R.Carlos 3 tane kendi istediği oyuncuları yönetime ilettiğini söyledi...Bu oyuncuların nasıl bir oyuncu olduğunu,kalitesini,fiyatını biz bilmiyoruz;ama yönetim iyi biliyor olmalı ki bu oyuncuları almaktansa R.Carlos u göndermeyi tercih etti...Gerçi R.Carlos un geçen yıl aldırdığı Rengifo,Oldini ,Paoulinho gibi oyuncuların da nasıl kalitede olduğunu hep beraber gördük...Bu yıl R.Carlos un istediği oyuncular herhalde sivassporun bütçesinin üzerinde olmalı ki Yönetim kendi istediği oyuncuları almalı için bu yöntemi tercih etti..Görünen o ki yönetim sitede adı geçen oyuncuları almak istiyor;bunun içinde kendi istediği,alacağı oyuncuları kabul eden bir teknik direktörü tercih etti...Bunun sonuçlarını gelecekte göreceğiz;bakalım kim haklı çıkacak?
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 22:15   #28
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
R.Carlos'un tv58 de veda konuşmasını ben de izledim..Transfer konusunda da açıklamalar yaptı..R.Carlos 3 tane kendi istediği oyuncuları yönetime ilettiğini söyledi...Bu oyuncuların nasıl bir oyuncu olduğunu,kalitesini,fiyatını biz bilmiyoruz;ama yönetim iyi biliyor olmalı ki bu oyuncuları almaktansa R.Carlos u göndermeyi tercih etti...Gerçi R.Carlos un geçen yıl aldırdığı Rengifo,Oldini ,Paoulinho gibi oyuncuların da nasıl kalitede olduğunu hep beraber gördük...Bu yıl R.Carlos un istediği oyuncular herhalde sivassporun bütçesinin üzerinde olmalı ki Yönetim kendi istediği oyuncuları almalı için bu yöntemi tercih etti..Görünen o ki yönetim sitede adı geçen oyuncuları almak istiyor;bunun içinde kendi istediği,alacağı oyuncuları kabul eden bir teknik direktörü tercih etti...Bunun sonuçlarını gelecekte göreceğiz;bakalım kim haklı çıkacak?
Asil kilit bölümü kacirmisin bence.
Carlos isim vermedim, 3 bölgeye oyuncu istedim dedi.
Yönetim bana dedi ki: Bugün taraftarlar bizi protesto etti.

Ben bu sözlerden sunu anladim: Carlos'a nazikce istifa et denilmis. Transfer falan bence hikaye.

Etiketler
alınan, alındı, kararlar, toplantıda, önemli

Seçenekler Arama
Stil