Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu
Alt 02.08.2015, 11:35   #1041
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 434 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

Teyfikyasir kardesim kusura bakma Ahmet sahbazin olacagi okadar superligde oynuyacak meziyeti yok cok agar uzun boyuna ragmen hava hakimiyeti cok iyi degil siradan bir futbolcu
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2015, 12:10   #1042
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

en son bu siteye 2013 yılında girmişim.O günden beri ilk defa yazıyorum.Ama aktif olarak facebooktan takip ediyorum.Belki beni face ten tanıyan vardır ismim Osman Bulut.Bu sene işimiz acayip zor.Yine transfer yok yine kümede kalma mücadelesi vereceğiz bu belli
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2015, 18:01   #1043
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bir takim kuracaksinki taraftar maci seyretmeye gelsin,bir takim kuracaksinki o sana galibiyetlerle para kazandirsin.Bunlari yapamazsan seni seyretmeyede gelmezler,kulüp olarak parada kazanamazsin ve en sonunda tarihin sayfalarina gömerler seni.Yok olur gidersin...

Iste önümüzde Sakarya,Kocaeli,Adana,Samsun,K arsiyaka ve Altay gercekleri var.Hepsi tarihin sayfasina gömüldüler.BUNLARIN COGU YÖNETIM BAZINDA HATALAR SONUCU KÜME DÜSTÜLER.Bir kismi ise takimdaki oyunculari satmaya doyamadilar,paranin hirsina kapildilar.Adeta paranin kurbani oldular...

Bu yazdiklarim hayatin gercek yüzü saka kaldirmayan yüzü.Biz bu ligde Diyarbakir´in ve Ankaraspor´un alt lige düsürülmesi ile bu ligde SANS ESERI kalmis bir takimiz.

Rakiplerimizin zayif olmasi bugüne kadar bizi bu ligde tuttu.Bu ligde düsmanimizin bol olmasi ve bizi bu ligde bir KASIK suda bogacak olmalarina aldiris etmeden transfer yapmak icin yapilan yerli transferlerimizle bu yil isimiz cok zor olacaga benziyor.

Sezonun ilk yari bitimine kadar transfer yapamayacak Mersin´den sonra bu ligin en zayif takimiyiz.Mersinde transfer yasagina ragmen Servet gibi bir oyuncuyuda kaybetmeleri Mersin´i bu yil bir alt lige gönderebilir.Bizimle Mersin arasinda bir fark yok,onlarin kadrolari dar,bizde ise yeterli oyuncu var ama alinanlarin takima yarar saglayamayacagi gercegini herkes görüyor.

Heracles ve Willem takimlarini bugün Almanya 2.liginden bir takim rahatlikla yenecek gücte.Oysa biz cok zorlandik ve bu 3 macdan tek galibiyet bile dahi alamadik.Iste bu bizim gelecege pozitif bakmamizi engelliyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2015, 18:44   #1044
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu hazırlık maçı değerlendirmelerini çıplak gözle seyretmeden kimse yapmamalıdır. Belki ho a organizasyon deniyor. Belki kurgu deniyor. Bizim takımının klasiği var ki. Oyunumuz oturmuş. Tabii sabırsizlanmayı anlıyorum. Ama sakin. Düşerek aklınız başınıza gelir diyenleri duyuyorum. Ama bizim dahlimiz ne kadar. Biz kızınca, hakaret edince, küsünce daha çok transfer yapılmayacağına göre, biz desteğimizi ve ümidimizi yitirmeyelim. Bu trafikte kurallara senin uymuş olan kazayı engellemeyecektir metaforuna gelir. Sakin arkadaşlar. Bizler dışarıdan biliyoruz yönetim içinde. Hiçbir yönetici küme düşüren olmak istemez.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı teknik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2015, 00:34   #1045
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence geçen sene sakatlığı nedeniyle son anda vazgeçtiğimiz PAPA ALIOUNE NDIAYE aradığımız tipte bir önlibero geçen sene yine başarılı sayılabilecek bir sezon geçirdi sakatlık yaşamasına rağmen.
Kendisi Osmanlıspor'a transfer olmuştur , aynı zamanda benim kişisel olarak Sivasspor'da görmek istediğim Gabriel Torje'yi de Udinesse takımından transfer etmiştir Osmanlıspor. Gecen sezon Kontaspor'da kiralık olarak forma giymişti Torje.

Morten58
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2015, 03:07   #1046
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Uzun zamandir yorum yapmaktan uzak durdum ama artik kafamda biriken düsüncelerimi yeri geldikce forumda paylasmaya gayret gösterecegim.

Acikcasi diger takimlar güclenirken bizim neredeyse yerimizde saymamiz beni üzüp, düsündürüyor..
Sergen'in oyun anlayisina ve taktigine güvendigimdenmidir, Yönetimimizin hic bir sezonda, siralamamiz ne olursa olsun, kacip gitmeye yeltenmemesindenmidir (bir cok sefer küme düsme korkusu yasadigimizi hepimiz biliyoruz) bilmiyorum, yinede icimi rahatlatabiliyor olmam benim bu sezona büyük ümitlerle bakabilmemi sagliyor.

Uzun zamandir yorum yapmaktan uzak durdum ama artik kafamda biriken düsüncelerimi forumda aktif kalabilmek icin yeri geldikce forumda paylasmaya gayret gösterecegim.
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2015, 08:00   #1047
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

3. ligde olduğumuz günlerden bu yana gönlümde tek bir aşk var o da SİVASSPOR... gurbette olduğum için 2 yıldır ligtv den tek sivasspor peketi ile maçları kaçırmadan takip ediyorum. ama üzülerek söylemeliyim ki bu sezon üyeliğimi devam ettireceğim için neredeyse pişman olacağım. bu nasıl bir transfer sezonudur. bu kadar büyük hayal kırıklığı yaşayacağım aklıma gelmezdi. hatalar ders alındı denildi ama görülen o ki değişen hiçbir şey yok.
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda agumus_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.08.2015, 12:06   #1048
mehmet karakaya
Yeni Yiğido

9 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mehmet karakaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
agumus_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3. ligde olduğumuz günlerden bu yana gönlümde tek bir aşk var o da SİVASSPOR... gurbette olduğum için 2 yıldır ligtv den tek sivasspor peketi ile maçları kaçırmadan takip ediyorum. ama üzülerek söylemeliyim ki bu sezon üyeliğimi devam ettireceğim için neredeyse pişman olacağım. bu nasıl bir transfer sezonudur. bu kadar büyük hayal kırıklığı yaşayacağım aklıma gelmezdi. hatalar ders alındı denildi ama görülen o ki değişen hiçbir şey yok.
Sevgili yigidolar,kardeşler,arkadaşlar hepimizin transferle ilgili kaygısı var bunu biliyoruz,ama işin başındaki kişi yanı sergen hoca bu yıl bizim yılımız olacak açıklaması bıraz olsun yüreğime su serpti demeki takımdan memnun yoksa hiç bir hoca bu şekilde bir açıklama yapmaz tersine olumsuzluğu taraftara duyrmaya çalışır.Tabıkı eleştiri yapacağız ama ümıdımızi kaybetmeden takımımıza yönetime olan güveni sarsmadan.benim için hazırlık maçları ölçü değil.herkes bilir hiç bir hazırlık maçı kazanamadığımız sezon şampıyonlugu kaçırdık.Allah yardımcımız olur inşallah şansımızda yanımızda olursa güzel günler bizleri beklıyo.Allaha emanet....
mehmet karakaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2015, 13:04   #1049
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mehmet karakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili yigidolar,kardeşler,arkadaşlar hepimizin transferle ilgili kaygısı var bunu biliyoruz,ama işin başındaki kişi yanı sergen hoca bu yıl bizim yılımız olacak açıklaması bıraz olsun yüreğime su serpti demeki takımdan memnun yoksa hiç bir hoca bu şekilde bir açıklama yapmaz tersine olumsuzluğu taraftara duyrmaya çalışır.Tabıkı eleştiri yapacağız ama ümıdımızi kaybetmeden takımımıza yönetime olan güveni sarsmadan.benim için hazırlık maçları ölçü değil.herkes bilir hiç bir hazırlık maçı kazanamadığımız sezon şampıyonlugu kaçırdık.Allah yardımcımız olur inşallah şansımızda yanımızda olursa güzel günler bizleri beklıyo.Allaha emanet....
Takım yavaş yavaş istediğim halini alıyor demişti, bende bu açıklamadan sonra ümitlendim. Şu an ağır çalıştıkları için bu tarz sonuçlar normal. Takım genç, yetenekli ve aynı alt yapıdan oyuncularla doldu, daha önemlisi bu oyuncuların altyapı hocasıda sergen hocaydı. Bazılarının aksine hoca bu oyuncuların neler yapabileceğini biliyor.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2015, 14:14   #1050
harbiyiğido
Yiğido

harbiyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 450 harbiyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor, önlibero Papa Diop ve forvet Ceraglio ile anlaşmak üzere.

Kaynak Fanatik
harbiyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldım, doğruladı, dogru, iddiaları, listesi, lütfen, mısırlı, sezonu, sivasspor`dan, tarnsferler, teklif, transfer, yapın

Seçenekler Arama
Stil