Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas spor yeni golcüsünü buldu
Alt 31.01.2016, 00:29   #11
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivas spor yeni golcüsünü buldu

Alıntı:
Sivasli010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sezon 20macta 12 gol atti. Fena degil, youtubeda baktim. Son vuruslari super ve cok guclu futbolcu bizim ligde basarili olur

Ozaman kadromuz bu olmali:

Setkus

Cicinho - boye - oumari - ziya

Kone- hussain

Texeira - tanase - aatif

Almeida

(Sonradan girenler: beykan, burhan , erkan kas
hasan kabze ,ibrahim akin ve yektayi unutmussun kardes okan hoca oldugu surece bu adamlar ilk 11 cikarlarsa bile sasirmam
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda avare'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2016, 00:35   #12
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ortada ne var onu bile bilmiyoruz;aynı geçen yıl Arjantinli Gaspar'ın hikayesine dönmez inşllah..Gasparla ilgili neler söylenmişti,neler..Sonuçta oyuncu İtalaya ya transfer oldu..Almedia genç bir oyuncu;o da her Brezilyalı oyuncu gibi Avrupa da oynamak istiyor..İlk tercihi tabi ki İtalya gibi büyük bir lig....Anlaşamazsa diğerlerine yönelecek...Eğer gerçekten Avrupa da oynamak istiyorsa bizi tercih edebilir..İnter le anlaşamadığı söyleniyor..İnter bugün Sampdoria dan Eder isimli şu anda ligde 12 gol atmış başka bir Brezilyalı golcü almış ..Almedia yı da belki o yüzden istemediler;istediği paraları vermemiş olabilirler...Bize gelir mi gelmez mi ben pek emin değilim;eğer söylendiği gibi Cicinho sayesinde gelirse hepimiz memnun oluruz...Ama bu konuda hiç ses çıkmıyor;belki de sivasspor başka biriyle anlaşmış da olabilir...Benim anlamadığım sivassporun uzun boylu bir forvetle anlaşacağı her tarafta söyleniyordu;bu oyuncu nereden çıktı..Bu oyuncu Okan hoca nın istediği uzun boylu pivot santrfor tipine hiç uymuyor..Bu oyuncu yeni transfer Teixeira stilinde bir golcü...Yalnız bu oyuncunun Kanatlarda da oynadığını biliyorum;çünkü ben bu oyuncuyu 2011 de U-20 Dünya Kupasında şampiyon olan Brezilya nın kadrosundan hatırlıyorum..Bu oyuncu da o turnuva da sivrilen isimlerdendi ve 4-5 tane de gol atmıştı..Süratli,çabuk bir santrafor olarak görmüştüm..Alınırsa kimse hayır demez..Ama Okan Hoca bu oyuncuyu mu gerçekten istiyor bilmiyorum..Sivasspor bu tür transferlerde ters köşe yapmayı seviyor..Bir de baktık hiç adı geçmeyen uzun boylu bir santarforla anlaşılmış..Bazı yerlerde başka bir sırp golcü olan Marko Markovski nin de adının geçtiğini okudum..Bu oyuncu 1.91 boyunda bir oyuncu..Oldukça da takım değiştirmiş...En son Yunanistan da oynadığını yazıyor Wikipedi...Keşke hem Almedia yı hem de Marko Markovski yi alabilsek..Çünkü ikisi birbirini tamamlıyor...Yarın ve pazartesi uzun bir gün olacak...Belki de başka mevkilere de transferler göreceğiz.....Keşke orta sahaya Kaysersporla anlşmaya gelip anlaşamayan Faslı Mukhtar ı da alabilsek..Tolunay Kafkas la kavgalı,gürültülü bir olay yaşamışlar..Bütün basın bundan bahsediyor..Oldukça iyi bir oyuncu;orta sahada Yekta dan daha fazla işimize yarayabilir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2016, 10:05   #13
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hasan kabze ,ibrahim akin ve yektayi unutmussun kardes okan hoca oldugu surece bu adamlar ilk 11 cikarlarsa bile sasirmam
Çok doğru bir tespit, aynen katılıyorum !
Belkide forvet almayıp bizi Kabze'ye mahkûm edecekler
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 21:13   #14
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Bizi tehlike çemberinden çıkarıp, yukarılara taşıyacak iyi bir oyuncu olsun da nereli olduğu ve adı hiç farketmez.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivasspor golcüsünü buldu
Alt 31.01.2016, 23:24   #15
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor golcüsünü buldu

Yav arkadaslar su siteye hergün göz atiyorum o yaramaz bu yaramaz pekiya yarayani nereden bulacagiz eger bu konuda cok bilincli biri varsa cikip yol göstersin buda yok öyleise bize ve size düsen biraz elestirlerin dojunu düsürmek hoca begenmiyoruz futbolcu begenmiyoruz ama laf salatasi öyle bolki ye ye bitmiyor lütfen biraz sabirli olalim kirip dökmeyelim
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
buldu, golcüsünü, sivas, sivasspor, spor, yeni

Seçenekler Arama
Stil