Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
M.Başakşehir Kazanır. 92 25,41%
Sivasspor Kazanır. 204 56,35%
Berabere Sonuçlanır. 66 18,23%
Katılımcı sayısı: 362. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: M.Başakşehir - Sivasspor
Alt 22.04.2016, 13:00   #91
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: M.Başakşehir - Sivasspor

Kardeş takım bir şehir efsanesi.Bu işin mucidi Bursa-A.Gücü.Bursanın şampiyon olduğu sezon Ankarada kardeş takımına 5 tane atarken tribünde Ankaragüçlüler bu nasıl kardeşlik diye alabildiğine sırışlıyorlardı.Bu komplo tutmaz.Bursa normal şartlar altında Kayseriye yenilmez ama biz de normal şartlar altında istanbul belediyeden en az 3 yeriz.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2016, 14:19   #92
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 311 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cicinho ile yazdigim bölüm zaten ironi idi.
Bence önemli olan rakiplerin ne yaptigindan daha cok Bakkal amca ve dolayisi ile Sivasspor'un ne yapacagidir. Bakalim bu hafta yine cantadan bir tavsan cikartma cabasi olacak mi bizim "hocanin"
Kıymetli Yiğido,

Cicinho'nun durumuyla ilgili yorumunuzun İroni olduğu zaten yeterince açık. Ancak Kayserispor-Bursaspor maçının sonucuna ilişkin olarak keşke yanılsam. Keşke tersine durum olup aradaki fark yeniden 2 puana inse. Sivasspor dışında önüne gelene yenilen Galatasaray'ın son maçta Kayserispor'a da aynı iyiliği yapmayacağını kim iddia edebilir? Cenabı Allahtan hakkımızda hayırlısı. Bu haftaki maçlardan sonra tünelin ucundaki ışığın bizi nereye götüreceğini daha iyi öngörebiliriz sanırım.

Kuvvetli kanaatim şudur. Tanase, Texeira ve Etzaz 90 dakika oynatılırsa Medikol Başakşehir hayatında görmediği bir yenilgi alabilir. Ancak, M. Bakkal bu üçlüden daha önce çok önemli ölçüde esirgediği kadro dahiliyetini forumda Yenilere Tepki kılıfı ile örtmeye çalışıyor. Hiç kimse ben onları antremanda yeterli bulmadım mazaretini haklı görmez. Herkes gördüğüne inanır. Trabzonspor ve Konyaspor maçında muhteşem oynayan Texeira neden Bursaspor yada Gaziantepspor maçında da aynı oyunu sergilemesindi? Kıymetli yiğidolar C. Tanesenin videolarını zaten izlediniz. Lütfen birkez daha izleyiniz. Elimizde Romanya Milli Takımının orta sahasındaki en iyi alan savunmacılarından birisi var.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 14:44   #93
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Sivasspormysoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli Yiğido,

Cicinho'nun durumuyla ilgili yorumunuzun İroni olduğu zaten yeterince açık. Ancak Kayserispor-Bursaspor maçının sonucuna ilişkin olarak keşke yanılsam. Keşke tersine durum olup aradaki fark yeniden 2 puana inse. Sivasspor dışında önüne gelene yenilen Galatasaray'ın son maçta Kayserispor'a da aynı iyiliği yapmayacağını kim iddia edebilir?
Heyecanina ve yazim stiline bakacak olursam, genc bir kardesimizsin sanirim.
Bugün Kayserispor'un yenmesi senin komplo teorinin gercek oldugu anlamina gelmez. Futbol 3 sonuclu oyundur ve dolayisi ile her tahminin 1/3 tutma ihtimali vardir...

Ben STSL de her maca canli bakiyorum (istisnalar haric).
Kayserispor, Rize deplesmaninda daha iyi oynayan tarafti ama biraz sansiz olsalardi son dakika kaybedebilirlerdi. Eskisehir maclarinda daha iyi olan tarafti, Biseswar 5 metreden bos kaleye gol atamadi. Antalya maclarinda 2 toplari direkten döndü. Gecen hafta deplesmanda birazda sansla Kasimpasa'yi yendiler dolayisi ile eksik Bursa karsisinda kendi evlerinde puan(lar) alma ihtimalleri yüksek.

Sivasspor'a gelirsek.... Basaksehir, Sivasspor'a hep ters gelmistir. Sampiyonluk oynadigimiz sezonu hatirliyor musun? 1-2 lik mac.
Ya da Riza Calimbay döneminde ilk 30 dakikada 0-4'lük maci?
Buna benzer cok maclar oldu. Basaksehir'in hem ters takim olmasi, hem kendi evinde oynamasi, hemde Avrupa vizesi kovalamasi onlari bu mac icin favori gösteriyor ama futbolda her zaman favori takim kazanir diye bir kural yok !!

Galatasaray konusuna gelirsek, evet eger 34. hafta Gs in ligde hedefi olmazsa, 1 hafta sonra kupa maci oynayacaklari icin bu maca fazla asilmazlar.
AMA ayni sey Sivasspor- FB maci ici de gecerli. Eger 34. hafta FB nin sampiyonluk sansi olmazsa onlar da bu maca fazla asilmazlar..
Alt 22.04.2016, 16:13   #94
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim hücum hattındaki isimlerin maçın skorunu şekillendireceği bir maç olacak diye düşünüyorum...hasan kabze yine ilk 11 de başlarsa maça 1 0 yenik başlarız umarım öyle olmaz...ayrıca bu hafta en kritik hafta diye düşünüyorum kayseri ve es es in 3er puan alması kuvvetli ihtimal eğer öyle olursa bizde yenildiğimiz takdirde ipler kopar. hakkımızda hayırlısı olsun
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 16:40   #95
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 311 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Heyecanina ve yazim stiline bakacak olursam, genc bir kardesimizsin sanirim.
Bugün Kayserispor'un yenmesi senin komplo teorinin gercek oldugu anlamina gelmez. Futbol 3 sonuclu oyundur ve dolayisi ile her tahminin 1/3 tutma ihtimali vardir...

Ben STSL de her maca canli bakiyorum (istisnalar haric).
Kayserispor, Rize deplesmaninda daha iyi oynayan tarafti ama biraz sansiz olsalardi son dakika kaybedebilirlerdi. Eskisehir maclarinda daha iyi olan tarafti, Biseswar 5 metreden bos kaleye gol atamadi. Antalya maclarinda 2 toplari direkten döndü. Gecen hafta deplesmanda birazda sansla Kasimpasa'yi yendiler dolayisi ile eksik Bursa karsisinda kendi evlerinde puan(lar) alma ihtimalleri yüksek.

Sivasspor'a gelirsek.... Basaksehir, Sivasspor'a hep ters gelmistir. Sampiyonluk oynadigimiz sezonu hatirliyor musun? 1-2 lik mac.
Ya da Riza Calimbay döneminde ilk 30 dakikada 0-4'lük maci?
Buna benzer cok maclar oldu. Basaksehir'in hem ters takim olmasi, hem kendi evinde oynamasi, hemde Avrupa vizesi kovalamasi onlari bu mac icin favori gösteriyor ama futbolda her zaman favori takim kazanir diye bir kural yok !!

Galatasaray konusuna gelirsek, evet eger 34. hafta Gs in ligde hedefi olmazsa, 1 hafta sonra kupa maci oynayacaklari icin bu maca fazla asilmazlar.
AMA ayni sey Sivasspor- FB maci ici de gecerli. Eger 34. hafta FB nin sampiyonluk sansi olmazsa onlar da bu maca fazla asilmazlar..
Kıymetli Yiğido,
Daha önce yazdığım mesajlarımın içinden Kırmızı-Beyazlı kazakla (evde örülmüş satın alınma değil) Sivassporun maçlarına ailecek (anne baba dahil) gittiğimizi yazmıştım. Dolayısıyla şu kadar bir ip ucu vereyim. Ben Sivassporun antremanlarına düzenli olarak giderken Cicinho henüz doğmamıştı. Komplo teorilerini hiç sevmem. Sizin dedikleriniz Sivasspor-FB maçının sonucu konusunda elbette en az GS-Kayserispor maçı kadar haklısınız. Bütün olasılıklar mevcuttur.

Sivasspor söz konusu olduğunda gerisi teferruattır. Ben Kayserispor yada Bursaspor açısından olayı yorumlamadım. M. Sivassporumuz kendisine Kayserisporun son üç dört maçtır sunduğu imkanı sağolsun Sayın Mesut Bakkal sayesinde yeterince değerlendiremedi. Kim derdi Kayserispor gidip Kasımpaşayı yenecek? Bütün beklentilerimizi boşa çıkardı Kasımpaşaspor.

Benim vurgulamak istediğim kısaca şudur:

Sivassporumuz şu yada bu nedenden dolayı M.Başakşehir maçının sonucunu hayati hale getirdi. M. Başakşehiri silip süpürmekten başka şansımız kalmadı. Ancak düne kadar büyük bir ümitsizliğin hakim sürdüğü Kayserispor camiası yeniden moral buldu. Ne yazık ki Bursaspor fazla direnmek istemeyecektir. Bu iş buraya kadar kalmamalıydı. Yani yiğidolar olarak bu hesapları yapmak zorunda olmasaydık keşke. Kader böyle imiş. Nasipte bu da varmış amenna.

Son bir iddia: Eğer Sivassporumuz yarın M.Başakşehire F.Terim stadında hayatında görmediği yenilgiyi tattırırsa bundan sonraki dört maçın dördünü de kesin kazanırız inşallah. Yani STSL yi 24+3x5= 39 puanla tamamlarız. Kayserisporun BJK ya ve Sivasspora kaybedeceğini varsayarsak (zatenM.Başakşehir maçı dışındaki Sivassporun son dört maçının içinde Kayserispor maçı da olduğuna göre bu sonuç kaçınılmazdır) Kayserisporun en fazla 29+3x3= 38 puanla STSL yi tamamlayacağını öngörebiliriz. Eskişehirspor ne yapar bilinmez ama biz bütün maçlarımızı kazanırsak zaten sonuçlar yeterince açıktır.

Kıymetli Yiğido. Sürekli alıntı yapıp polemik benzeri etkileşimlere girmeyi hiç bir zaman yöntem olarak benimsemedim. O nedenle size de tüm yiğido camiasını saygılarımı ileterek bitiriyorum.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivasspormysoul'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2016, 20:33   #96
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Anadoluda bir söz vardır [elden gelen aş olmaz ,oda vaktinde bulunmaz] şuanda sivasspor denize batmış tutunacak dal arıyor,bursaspor normal şartlarda kayseriye yenilecek takım değildi,ancak kimsede kayseriyi yenemedi diye bursasporu suçlayamaz,herkes kendi ipini kendi çözecek,eğer sivasspor Bursaspor gibi kazzık bir takımı ,hocasının [hoca moca değil bildiğin hoca müsfettesi]saçma sapan oyuncu değişimi ,kaleci tercihi yüzünden kaybediyorsa ,kayseride kazanıyorsa ligde kalmayıda haketmiş demektir,şuan ve saat itibariyle sivasspor küme düş.. diyorum,olasılıkları söyledim ,eğer kayseri yenerde ,sivas yenilirse tüm hesap kitap defterini kapatırız dedim,küme düştük demiyorum,küme düş... [ dük ]ekini yarınki maç sonucuna göre ekleyeceğim,bu nedenle başakşehir maçı çok kritik,yarın ölüm kalım maçı,ligde kalma düşme maçına çıkacağız,şansımızı kendi elimizle azalttık,olurda başakşehiri yenersek ,şansımız 1 ihtimal devam edecek,yenilgi halinde sivasspor için busezon THE END olacak,şunu çok net söylüyorum,yarın sivasspor kazanırsa umut devam eder ,yenilgi halinde herşey biter, bize bu kabusu yaşattıran yönetici ve hoca müsfettelerine,müsait durumdaki arkadaşına pas vermeyip gereksiz puan kayıplarına neden olan futbolcu müsfettelerine taraftarlık hakkımı helal etmiyorum hepsinede lanet olsun
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2016, 21:06   #97
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgılı yıgıdolar kım bu sıvas sporu bu hale gelmesınde emegı gecmısle sımdı gıcına kına yaksın bu aksam gayserı 2 -1 bursayı yenmıs ıste hoca ve oyuncu farkı bızde kendı evımızde bursa ıle oynadık gayserıde oynadı bız kaybettık onlar kazandı kım ne demelı yonetım teknık heyet ve ruhsuz oyuncu grubu el ele verdıler bu takımı ptt lıgıne gonderdıler allah bunları bıldıgı gıbı yapsın vesselam basaksehırden fark yerler gıbı gelıyor takımda ruh yok takım oyunu yok ayrıca yonetım ıkıde bır dıyorduya borcumuzda yok paramızda dıyordu sımdı borcsuz ve parasız dogru ptt lıgıne gıdın bakalım bızde sıvas sporu trt den ızlerız ne yapalım herkese hayırlı geceler
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 21:10   #98
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Valla kimse kusura bakmasinda bu kritik son haftalarda bizim evimizde yenemedigimiz Bursayi Kayseri yeniyorsa kimin düsmeyi hakettigi apacik ortaya cikiyor
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 21:12   #99
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş takım bir şehir efsanesi.Bu işin mucidi Bursa-A.Gücü.Bursanın şampiyon olduğu sezon Ankarada kardeş takımına 5 tane atarken tribünde Ankaragüçlüler bu nasıl kardeşlik diye alabildiğine sırışlıyorlardı.Bu komplo tutmaz.Bursa normal şartlar altında Kayseriye yenilmez ama biz de normal şartlar altında istanbul belediyeden en az 3 yeriz.
Üstadım yorumunuzu analiz edememiş olabilirim beni bağışlayınız söylemek istediğim tek kelam ;
Bursa Ankaragücü arassındaki dostluğun müsabaka sonuçlarına hiç bir zaman etkisi olmamıştır..Bizim düştüğümüz veya düşebileceğimiz sezonların birinde Ankaragücü Bursaya maç vermemişti...Bu durum taraftarların umurunda bile değildir...Sanırım sizde bu olguyu teyit ediyorsunuz...Bursa normal şartlar altında Kayseriye elbette yenilmemesi lazım gelirdi ...Bende hep bunu söyledim Bursa yenilmez diye ama yenildi...Kaldıki bu yıl Bursaspor ve gs yi amatör ligden bir takım farklı yense hiç şaşırmam...Takım istikrarsız...Ama hala iddia ediyorum puan farkı 8 değil Sivasımız daha oynamadı ...Sivasspor yenilmediği galip geldiği müddetçe Kayserinin sadece 1 mağlubiyeti bize yetecektir...Çok zor olsada inanıyorum buna ...İnanmaktan başka aklım hiç bir şeye çalışmıyor...Olmalı olacak İnşallah...
Alt 22.04.2016, 21:13   #100
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasim sansimizda kaderimizde pek hos gitmiyor bugün kayseri bursaya karsi kazandi farki sekize cikardik bize en yakin olan caykurrize oda yedi puan var ama yinede ümidimizi yitirmedik oynarsan kazanacaksin hayallerimizi gercege dönüstüreceksin biz hep bu hayallerle yasiyoruz ve inaniyoruz sende inan ve basar bizi hüsrana gark etme emi
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
mbaşakşehir, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil