Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR
Alt 15.03.2010, 17:04   #11
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Keşke herkes bu kadar destek verse, keşke bu kadar fedakar olabilse. Yaptıkların için teşekkürler kardeşim.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.03.2010, 17:26   #12
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

COK DOGRUSUN HEMSERİM BİR BURSANIN YARISI OLAMIYORUZ
VEKİLLERİMİZ MAÇLARA BAŞKALARININ ÇAPUTU İLE GELİYORLAR
YALAMALILIKLARINDAN NERELİ OLDUGUNU SÖYLEYEMİYORLAR SİVAS GOL YEDİKÇE ALKIŞLIYORLAR GİTSİN LER BURSAYA ESKİSEHİRE TARAFTARLIK YÖNETİCİLİK GÖRSÜNLER
HANGİ MAÇTA HANGİ TARAFTAR GURUBUNA NE İYLİK YAPTILAR
SENİ TAKDİR EDİYOR
BUNDAN SONRADA MÜCADELENE KALDIĞIN YERDEN DEVAM EDİYORSUN
MEMLEKET SEVDASI ÖFKEYE GELMEZ
MEMLEKETİM SİVAS DİYORSAN ELİNDEN GELDİĞİ KADAR KOŞACAKSIN TARİH BİR GÜN NANKÖRLERİDE YAZACAK
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.03.2010, 18:20   #13
casus84
Usta Yiğido

casus84 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 casus84 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yukarıyıldızlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivas sevigig sivasspor sevgisi galibiyetlere yenilgilere endeksli olmamalıdır diye düşünüyorum kızıp duygusal davranıyor olabilirsiniz ama memelekt aşkı taşıyorsanız yüreğinizde bu karardan vazgeçeceğinizden eminim saygılarımla....
GARDAŞIM BUNUN YENİLGİ İLE NE ALAKASI VAR ONU ANLAMIYORUM....
RECEP ABİ MAÇTAN ÖNCE YOLDA ZATEN BUNU DİLE GETİRDİ....
PARASI OLUPTA BU TAKIMA DESTEK OLMAYANLAR VAR....
ANCAK RECEP ABİNİNDE BIÇAK KEMİĞİNE DAYANDI...
HER DEPLASMANDAN ZARARLI ÇIKIYOR....
NİYE HEP SİVAS HEP SİVASSPORLU İÇİN....
AMA KİMSE TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMAYINCA ZARARLI HEP RECEP ABİ GİBİLERE KALIYOR....
RECEP ABİNİN VERDİĞİ HER KARARDA ARKASINDAYIM...
EĞER DEVAM DERSEDE DEPLASMANLARA GİTMEYE DEVAM EDECEĞİZ...
ANCAK BİREYSEL DERSEDE ATLAR ARABAMIZA GİDERİZ...YADA TREN VS.VS.
casus84 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı casus84'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2010, 18:50   #14
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivas sevigig sivasspor sevgisi galibiyetlere yenilgilere endeksli olmamalıdır diye düşünüyorum kızıp duygusal davranıyor olabilirsiniz ama memelekt aşkı taşıyorsanız yüreğinizde bu karardan vazgeçeceğinizden eminim saygılarımla....
recep abinin sivas sevgisi memleket aşkı ortada zaten o bu kararı alırken antalya deplasmanına yeni çıktıgımızda bizlere söylemişti.bundaki en büyük etken külüpümüzün recep abiye sahip çıkmaması(kadıköydeki fb maçında hiç suçu yokken mahkemelik olması külübün ve diğer kurumların veya kişilerin sahip çıkmaması tertipledigi deplasman organizasyonlarda hiç bir çıkarı olmamasına rağmen otobüs parasının eksik kalan kısmını kendi cebinde ödeyen , sivas için otobüs kaldırmak için kapı kapı dolaşan ve çaldıgı kapılardan takım kötü ne gerek var siz delimisiniz gibi lafları işiten(istanbulun tek sivaslı belediyesi bunu söyleyen) ve daha saymakla bitmeyecek bir çok zorluklarla karşı karşıya kalan kişiyi ancak onu yakından iyi tanıyanlar daha iyi anlayabilirler. kaldıkı recep ağamız sivassporu tutmuyacam demiyor istanbuldaki maçlara gitmeyecem demiyor sadece deplasman organızasyonu yapmıyacam önderlik yapmayacam diyor.recep ağa seni anlıyoruz sıkıntıdan çıkmak için dertleş paylatıkca azalır misali bunları burda yazıyorumki herkez bilsin recep abinin neden bu kararı aldıgını belki biraz daha iyi anlamış oluruz.ama recep abi sen meraak etme sen ara verdiysen senin yetiştirdigin sivas aşkını aşıladığın birileri senin açtıgın yolda senin yanında olarak senin yükünü azaltarak tekrar yeni organızasyonlarda birlikte olacagız inşallah.
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda özgühertaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2010, 19:08   #15
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi en doğru kararı vermişsin inan hepimizi bıktırdılar
burda istanbul belediye maçı var elazığdan herkesin tanıdığı yener şahin var aradı telefonla abi bu maça bize destek ver diye kesin kez daha kılımı kıpırdatmayacağım diye kendi kendime söz verdiğim halde fatih ilter vede rıdvanın gayretlerine kayıtsız kalamadım 50 bilet söz verdim sivasda iş yapıyorum sivasın kalbur üstü esnaflarını teker teker dolaştım bana çıkartıp 10 tl veriyorlar almadım.
bu şahislar protokol trübününde attınmı mangalda kül bırakmayan iş adamlarımız
kayseriden sivasa pazarlamaya gelen pazarlamacı arkadaşlara söyledim hepsi çıkardı 50 tl verdi ben burdan onlara teker teker tşk ediyorum
biletten sonra yeniçeriden fatih abi kulupde 10 tane davul var dedi şunları bir alalım dedi tamam mehmet oflazı arayım dedim aradım murat mecnun başkanla görüşeyim sana döneyim dedi
10 dakka sonra aradı murat kulupde davul yokmuş dedi dedim abi oray biliyor faruk taşseten biliyor kulupde 10 tane davul var biz bunları keyfimize istemiyoruz 300 kişilik bir taraftar grubuyla kale arkasına girip destek vereceğiz dedim
tamam ben farukla konuşurum dedi maçtan birgün önce gidin alın dedi
maçtan birgün önce gittim faruk taşseteni gördüm dedim abi davul için geldik mehmet oflazında haberi var mecnun başkanında haberi var
önce bize siz kimsiniz neye geldiniz diye fırça çekmeye kalktı ters cevap alınca yumuşadı
sonra ben davulları babamın hayrına istemiyorum dedim benide trübündeki çocuklara benzetme ben esnafım veriyorsan ver vermiyorsan verme dedim
sonra bana ben mehmet oflazın mecnun otyakmazın lafıyla kimseye davul vermem dedi gidin bildiğiniz yere söyleyin dedi
bende kendi kendime kızdım yazıklar olsun dedim bir dahada tövledim
bu sene şirketim olarak 11 tane protokol kombinesi aldım toplam 6600 tl ödedim erdal sarılara aldığım formanın haddi hesabı yok mağazadakiler çok iyi biliyor
taraftar gruplarına yaptığım desteği hepsi biliyor ama hepsi boş imiş artık benim içinde bu sevda bitmiştir
herkes çevremdekiler çoğu kez bırak bu ayakları sana yakışmıyor dediği halde bir çocuk gibi sivasspor sevdamı yaşamaya çalıştım ama anladımki boş imiş
ne yönetimin umurunda, nede başkanın, nede futbolcuların biz boşuna bir yerlerimizi yırtıyoruz
bazı kişiler kötü günde terk ediyorsunuz diyebilir iyi gün dostu diyebilir
ben şunu söylüyorum bu sitedekilerin yarısı yazdıklarının yüzde onunu gerçekleştireydi biz sivasspor olarak bu durumlara düşmezdik
hepiniz kalın sağlıcakla
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2010, 19:42   #16
58zarali
Yiğido

58zarali - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58zarali ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
kendisinin de belirttiği gibi galibiyetle düşüşle alakası yok ki olsaydı zaten bu sene hiçbir maçına gitmezdik. bu sadece bireysel olarak alınmış karar.
58zarali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.03.2010, 19:48   #17
casus84
Usta Yiğido

casus84 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 casus84 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
burda istanbul belediye maçı var elazığdan herkesin tanıdığı yener şahin var aradı telefonla abi bu maça bize destek ver diye kesin kez daha kılımı kıpırdatmayacağım diye kendi kendime söz verdiğim halde fatih ilter vede rıdvanın gayretlerine kayıtsız kalamadım 50 bilet söz verdim sivasda iş yapıyorum sivasın kalbur üstü esnaflarını teker teker dolaştım bana çıkartıp 10 tl veriyorlar almadım.
kayseriden sivasa pazarlamaya gelen pazarlamacı arkadaşlara söyledim hepsi çıkardı 50 tl verdi ben burdan onlara teker teker tşk ediyorum
biletten sonra yeniçeriden fatih abi kulupde 10 tane davul var dedi şunları bir alalım dedi tamam mehmet oflazı arayım dedim aradım murat mecnun başkanla görüşeyim sana döneyim dedi
10 dakka sonra aradı murat kulupde davul yokmuş dedi dedim abi oray biliyor faruk taşseten biliyor kulupde 10 tane davul var biz bunları keyfimize istemiyoruz 300 kişilik bir taraftar grubuyla kale arkasına girip destek vereceğiz dedim
maçtan birgün önce gittim faruk taşseteni gördüm dedim abi davul için geldik mehmet oflazında haberi var mecnun başkanında haberi var
önce bize siz kimsiniz neye geldiniz diye fırça çekmeye kalktı ters cevap alınca yumuşadı
sonra ben davulları babamın hayrına istemiyorum dedim benide trübündeki çocuklara benzetme ben esnafım veriyorsan ver vermiyorsan verme dedim
sonra bana ben mehmet oflazın mecnun otyakmazın lafıyla kimseye davul vermem dedi gidin bildiğiniz yere söyleyin dedi
bu sene şirketim olarak 11 tane protokol kombinesi aldım toplam 6600 tl ödedim erdal sarılara aldığım formanın haddi hesabı yok mağazadakiler çok iyi biliyor
taraftar gruplarına yaptığım desteği hepsi biliyor ama hepsi boş imiş artık benim içinde bu sevda bitmiştir
herkes çevremdekiler çoğu kez bırak bu ayakları sana yakışmıyor dediği halde bir çocuk gibi sivasspor sevdamı yaşamaya çalıştım ama anladımki boş imiş
ne yönetimin umurunda, nede başkanın, nede futbolcuların biz boşuna bir yerlerimizi yırtıyoruz
ben şunu söylüyorum bu sitedekilerin yarısı yazdıklarının yüzde onunu gerçekleştireydi biz sivasspor olarak bu durumlara düşmezdik
hepiniz kalın sağlıcakla

VALLA MECNUN BAŞKAN VE YÖNETİMDEKİLER TAKIM OLARAK SİVASSPORU İYİ YÖNETTİLER ANCAK TARAFTAR VE SİVAS'I YÖNETMEDE ÇOK EKSİK KALDILAR.TABİİ BUNUN EN BÜYÜK ETKENİ TECRÜBESİZLİK MİDİR YOKSA YÖNETİM ZAFİYETİMİDİR BİLEMEM.TABİİ İSTANBULDAKİ VEYA SİVASTAKİ İŞ ADAMLARIDA SADECE PİYASA VE SOSYETE MERAKINDA OLUNCA SİVASSPORLUYA YARDIM EDECEK KİMSE KALMIYOR.
casus84 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda casus84'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2010, 20:52   #18
sofularlı34
Yiğido

sofularlı34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

54 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sofularlı34 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

.............................. .............................. ......YORUM YOK
Alt 15.03.2010, 20:58   #19
sofularlı34
Yiğido

sofularlı34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

54 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sofularlı34 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

HER MÜCADELE ZORDUR.ZORLUKLARLA MÜCADELE ETMEK DAHADA ZORDUR.BENCE OLUMSUZLUKLARA KARŞI MÜCADELE ETMELİYİZ.
BİRİLERİ BİR ŞEYLERİ YANLIŞ YAPIYORSA BUNLAR AÇIKLANMALIDIR.
Alt 15.03.2010, 21:14   #20
modernadim
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 modernadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hepiniz kalın sağlıcakla
olayın bu derece olması beni şaşırttı açıkçası. bunlar birer birer sivassporun ne durumda oldugunu acıklıyor aslında. üzülmekten başka birşey gelmiyor elimden. ama şu bi gerçekki biz bırakın şampiyonluklara oynayacak bi takımı süper lig takımı gibi bile yönetilemiyoruz ve desteklenmiyoruz..
modernadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
benden, buraya, istder, kadar, teŞekkÜrler

Seçenekler Arama
Stil