Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR
Alt 15.03.2010, 21:20   #21
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BU OLAYIN TAKIMIN KÖTÜ GİTMESİYLE HİÇ BİR ALAKASI OLMADIĞININ ALTINI ÇIZARIM
SONUÇDA BEN KÖTÜ GÜNDE TERK EDENLERDEN DEĞİLİM
SADECE BENİM BU ARALAR GÜNLERİM ÇOK KÖTÜ
BU YOLDADA 1 LİRA VERCEK DURUMUM KALAMDIĞINDAN DOLAYI
VE ÖĞRENCİLERDEN PARA TOPLAMAKDAN DİLENCİLİK YAPMKATAN YORULDUĞUM İÇİN DİR
Abi Sana Helal Olsun !!! Parasi olupta burda gort gort atanlar utansin.
Alt 15.03.2010, 21:26   #22
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Recep bey öncelikle sivasspora bugüne kadar gerek istanbulda gerekse deplasmanlarda arkadaşlarla verdiğiniz destek için size teşekkür ederim aldığınız kararın takımla ve yorgunlukla ilgili olmadığına inanıyorum sivaslı geçinip hiç destek olmayanlara,kırgınsınız,saygı duyarım ,naçizhane sizinle ankaradan 2 kez birlikte döndük ,gs 2yıl önce şampiyon olduğu sene sincandan beni misafir olarak istanbula getirmiştiniz,geçen yılda hacettepe maçından birlikte döndük ankarada ve olimpiyatta selamlaşmıştık,umarım hatırladınız .üzüldüm buişe vaktim olmadığı için buyıl size eşlik edemedim,yinede kızgınlık halinde alınmış karar diyorum,sivaslılığı seçimde kullanıp destek olmayanlarıda kınıyorum,koskoca bir şehrin taraftartar derneği ,2milyon sivaslı var denilen şehirden 1otobüs kaldıramıyorsa,bu sizin değil ,birilerinin acziyetidir .aklında sivas ve sivasspor olmayan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum onlarında bende hakkı varsa bana haram olsun, BUNDAN SONRA YAŞAMINDA BAŞARILAR DİLERİM.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2010, 21:28   #23
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi en doğru kararı vermişsin inan hepimizi bıktırdılar
burda istanbul belediye maçı var elazığdan herkesin tanıdığı yener şahin var aradı telefonla abi bu maça bize destek ver diye kesin kez daha kılımı kıpırdatmayacağım diye kendi kendime söz verdiğim halde fatih ilter vede rıdvanın gayretlerine kayıtsız kalamadım 50 bilet söz verdim sivasda iş yapıyorum sivasın kalbur üstü esnaflarını teker teker dolaştım bana çıkartıp 10 tl veriyorlar almadım.
bu şahislar protokol trübününde attınmı mangalda kül bırakmayan iş adamlarımız
kayseriden sivasa pazarlamaya gelen pazarlamacı arkadaşlara söyledim hepsi çıkardı 50 tl verdi ben burdan onlara teker teker tşk ediyorum
biletten sonra yeniçeriden fatih abi kulupde 10 tane davul var dedi şunları bir alalım dedi tamam mehmet oflazı arayım dedim aradım murat mecnun başkanla görüşeyim sana döneyim dedi
10 dakka sonra aradı murat kulupde davul yokmuş dedi dedim abi oray biliyor faruk taşseten biliyor kulupde 10 tane davul var biz bunları keyfimize istemiyoruz 300 kişilik bir taraftar grubuyla kale arkasına girip destek vereceğiz dedim
tamam ben farukla konuşurum dedi maçtan birgün önce gidin alın dedi
maçtan birgün önce gittim faruk taşseteni gördüm dedim abi davul için geldik mehmet oflazında haberi var mecnun başkanında haberi var
önce bize siz kimsiniz neye geldiniz diye fırça çekmeye kalktı ters cevap alınca yumuşadı
sonra ben davulları babamın hayrına istemiyorum dedim benide trübündeki çocuklara benzetme ben esnafım veriyorsan ver vermiyorsan verme dedim
sonra bana ben mehmet oflazın mecnun otyakmazın lafıyla kimseye davul vermem dedi gidin bildiğiniz yere söyleyin dedi
bende kendi kendime kızdım yazıklar olsun dedim bir dahada tövledim
bu sene şirketim olarak 11 tane protokol kombinesi aldım toplam 6600 tl ödedim erdal sarılara aldığım formanın haddi hesabı yok mağazadakiler çok iyi biliyor
taraftar gruplarına yaptığım desteği hepsi biliyor ama hepsi boş imiş artık benim içinde bu sevda bitmiştir
herkes çevremdekiler çoğu kez bırak bu ayakları sana yakışmıyor dediği halde bir çocuk gibi sivasspor sevdamı yaşamaya çalıştım ama anladımki boş imiş
ne yönetimin umurunda, nede başkanın, nede futbolcuların biz boşuna bir yerlerimizi yırtıyoruz
bazı kişiler kötü günde terk ediyorsunuz diyebilir iyi gün dostu diyebilir
ben şunu söylüyorum bu sitedekilerin yarısı yazdıklarının yüzde onunu gerçekleştireydi biz sivasspor olarak bu durumlara düşmezdik
hepiniz kalın sağlıcakla

Vay be koca koca kulüp yöneticileri on tane davulu mesele yapacak kadar ufaldılarsa artık burası da sözün bittiği dibin göründüğü yerdir! Yazık! Aralarındaki iletişim ve birbirlerine gösterdikleri saygıya da hayran kaldım doğrusu!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.03.2010, 21:58   #24
zaralı ulkucu
YASAKLI ÜYE

115 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zaralı ulkucu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAZI YAZMA SIRASI BANA GELDI ..

RECEP ABI SENI HERKEZ TANIYOR BU SEVDA YOLUNA BENI ALISTIRANDA SEN OLDU BENIM HANGI TAKIM ICIN HANGI MACLARA GITTIGIMI SEN BILIYORSUN AMA SENLE TANISDIKDAN SONRA ICINDE SIVAS SEVDASI VARDI BU SEVDA KARSILIKSIZ BIR ASKA DONUSDU BENIM SEN SIVAS TRIBUNLERINE ASIK ETTIN SENDEN ALLAH RAZI OLSUN HER DEPLASMANA EWDEN KACARAK GELIYORUM EWDE NE KADAR HUZURSUZ OLSAMDA SENINLE DEPLASMANDA O HUZURSUZLUK AKLIAM BILE GELMIYOR BIZDE ELIMIZDEN GELDIGI KADAR YARDIMCI OLDUK ABI YERI GELDI BI TABAK CORBAYLA DEPLASMANA GITTIK SENDEN ALLAH RAZI OLSUN. SİMDİ SOZUN GECEN SENE SAMPIYONLUGA OYNAYAN SEVDAMIN PESINDEN KOSAN YALAKALARA YONETIME AMA HANGI YONETIME OLDUGUNU BENI BILENLER BILIR O YONETIMKI ................

SEVDAMIZ ICIN HEP KARSILIKSIZ SEVDIK SIMDI RECEP ABI SORUN SANA BU TRIBUN SENSIZ NASIL OLACAK AMA SENIN YOLUNDA BIR TRIBUN ICIN ELIMDEN GELENI YAPACAGIMA NAMUSUM UZERINE SOZ VERIYORUM SENIN BIZE OGRETIKLERINI BENDE GENC ARK ELIMDEN GELDIGI KADAR YARDIMCI OLACAK SEVDAMIZ RANT ICIN REKLAM ICN DEGIL SEVDAMIZ MEMLEKET ICIN BIZ BU TAKIMI ISTANBULDAN KARSILIKSIZ SEVIYORUZ

AMA SENIN DEPLASMAN ICIN BIRAKDIGIN BAYRAK GENCLERIN ELINDE KIM NE DERSE DESIN BIZ SİVASLIYIZ SİVASPORLUYUZ

ISTANBULDAKI SIVASLI GENCLERE : MİLLETDE PARA ALTINDA ARABA .KARİYLA KİZLA GECE BARLARDA.BİZLER MACLARDA DEPLASMANKARDA ÖMÜR ÇÜRÜTTÜK SİVAS UGRUNA

SSEVDAM TOPRAK YOLDA MAC YAPSA BIZ KALDIRIMDA DESTEKLERIZ

OLMASADA PARAMIZ OLSUN RECEP ABIMIZ

BU ARADA ANTALYA DEPLASMANINDA BIZE YARDIM EDEN ABILERMIZDEN ALLAH RAZI OLSUN ADLARI AKLIMIZDA NE KADAR ISIMLERINI KISATSANIZ BILE BU SEVDAMIZI KISALTAMAZSINIZ ......
zaralı ulkucu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı zaralı ulkucu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2010, 22:36   #25
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çoğu taraftarımızın bu kadar karamsar olmasına üzüldüm.Ben de Antalyaspor maçında tribündeydim,takımımız çok kötü oynadı,futbol adına ikinci yarının ilk15-20 dakikası dışında ortaya bir şey koyamadı.Ama takım kötü diye,başka bazı olumsuzluklar var diye Sivasspor sevgimizden vazgeçmememiz lazım.
Asıl önemli olan kötü günlerde destek olup,iyi günlere çıkabilmektir.Ben de özellikle Sivasta ikamet eden yöneticilerimizden daha aktif olmalarını istiyorum.Sivas küçük şehir,insanlara ulaşmak kolay.Yöneticilerimiz mesela Sivaslı çocukların başka takım tutmak yerine Sivasspor sevgisi ile büyümeleri,Sivasspor taraftarı olmaları için çaba harcamaları lazım.Küçük ve basit bir örnek,yöneticilerimiz kampanya yapsalar,okullar tatil olduğun da veliler çocuklarına karne hediyesi olarak sivasspor forması alsalar,yöneticilerimiz de çeşi,tli organizasyonlar,sponsorluklar yoluyla bu satılacak formaların fiyatını mümkün olduğunca düşük tutsalar.ben sivasa gittiğimde üzerinde fenerbahçe,galatasaray forması giyen sivaslı çocuklar gördüğümde üzülüyorum,yöneticilerimiz bundan rahatsız olmuyorlar mı acaba?
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mnt3'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.03.2010, 00:57   #26
58zarali
Yiğido

58zarali - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58zarali ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çoğu taraftarımızın bu kadar karamsar olmasına üzüldüm.Ben de Antalyaspor maçında tribündeydim,takımımız çok kötü oynadı,futbol adına ikinci yarının ilk15-20 dakikası dışında ortaya bir şey koyamadı.Ama takım kötü diye,başka bazı olumsuzluklar var diye Sivasspor sevgimizden vazgeçmememiz lazım.
Asıl önemli olan kötü günlerde destek olup,iyi günlere çıkabilmektir.Ben de özellikle Sivasta ikamet eden yöneticilerimizden daha aktif olmalarını istiyorum.Sivas küçük şehir,insanlara ulaşmak kolay.Yöneticilerimiz mesela Sivaslı çocukların başka takım tutmak yerine Sivasspor sevgisi ile büyümeleri,Sivasspor taraftarı olmaları için çaba harcamaları lazım.Küçük ve basit bir örnek,yöneticilerimiz kampanya yapsalar,okullar tatil olduğun da veliler çocuklarına karne hediyesi olarak sivasspor forması alsalar,yöneticilerimiz de çeşi,tli organizasyonlar,sponsorluklar yoluyla bu satılacak formaların fiyatını mümkün olduğunca düşük tutsalar.ben sivasa gittiğimde üzerinde fenerbahçe,galatasaray forması giyen sivaslı çocuklar gördüğümde üzülüyorum,yöneticilerimiz bundan rahatsız olmuyorlar mı acaba?
kulüp para diye yılanı kırkıyor ha kalmış forma dağıtaacak zaten bu yılan kırkanlık yüzünden sattık ya caaanım ffutbolcuları
58zarali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.03.2010, 02:43   #27
kartalyiğido
Acemi Yiğido

kartalyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 kartalyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Recep kardeşim, ne zaman müsaait olursan Sivas daki bir maçta, veya deplasmandaki bir maçta küçük oğlunla birlikde misafirim olun, selam ve saygılar..
kartalyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda kartalyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.03.2010, 08:45   #28
dejavu
Acemi Yiğido

dejavu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dejavu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

recep arkadaşimıza teşekkur ederiz eline ve gozlerine saglık
dejavu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.03.2010, 10:16   #29
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

sıkıntı skor değil okuduğumdan anladığım.
sıkıntı Tarftarın takımının yanında olmaması sahip çıkmaması..
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.03.2010, 12:36   #30
emreakbulut58
Yiğido

emreakbulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 191 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 emreakbulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazık günah yha takımı ne hale getirdiler geçne yılki kadro dağıldı tum ne uğraşlarla bursadan aldık 1 yıl oynadı sattık sanki paraya ihtiyacımız war balili hırslı adam takımı bu hale getirenler utansın

SİVAS ZARA KARACAHİSAR KÖYÜ

http://www.facebook.com/group.php?gid=101415580833
tüm sivasspor taraftarlarını bu gruba bkliyorum
emreakbulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
benden, buraya, istder, kadar, teŞekkÜrler

Seçenekler Arama
Stil