Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 31.10.2011, 00:28   #21
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Pedriel Ne Ayakti Anlamadim Gitti ! Tamda Mac Dondu Diyecektim Egerki O Yuzde Yuzluk Golu Atsaydi !!
Ermanin Oyundan Cikmasi Biraz Tuhafima Gitti Bence Haketmedi Enazindan Mehmet Nas Cikmaliydi !!
Rasmussen Ve Cerny Neden Oyuna Sonradan Dahil Ediliyor Kalan Dakikalarda Ne Gibi Bir Varlik Gosterdiler ?
Hakeme Diyecek Birseyim Yok maci Resmen Bjk ye Hediye Etti !
Guzel Oynadik Ezilmedik Ezdirtmedik,Bu Fb Macinda Daha Net Gozukecek !
Alt 31.10.2011, 00:38   #22
trafocu
Acemi Yiğido

trafocu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 trafocu FAZLA SÖZE GEREK YOKtrafocu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hatırladıkca o Mahmut mu Mamut mu sinirlerim oynuyor.Kardeşim hanği durumda penaltı nasıl yapılır bilmen lazım.Ankara-İ.B.B maçında da görüldüğü gibi kesin gol durumunda gerekirse el ile müdahale edersin.Yapılan hareket Aptallığın danıskasıdır.
Saha içinde yapılan faul ve çalınan düdük sonrası hep gol geliyor.Faul yapmayın ey futbolcular.Hele bir de faul sonrası ellerini kaldırmazlar mı ben masumum diye.
trafocu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2011, 00:41   #23
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

--------------------------------------------------------------------------------

Sarı kartın var ve adamı yere serip penaltı yaptırıyor takımını 10 kişi bırakıyorsun.Bu profesyonelliğe sığmaz..Geçen haftaki rakip Mersin'di,inanılmaz pozisyonlar kaçırdık yine de 3 puanı aldık ama bu hafta aynı şey olmadı çünkü rakip belli.Ne olursa olsun maçın hakkı beraberlikti,emeklere yazık oldu.Bu takımda oynamaması gereken adamlar her hafta güle oynaya kadroya giriyor.Hocanın sabrına hayranım doğrusu.Penaltı yaptırma hastalığımıza son versek diyorum.Hocamız bi çözüm getirse iyi olur.Yoksa çok maç veririz.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KIZILCAN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2011, 00:57   #24
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

yav geçen sene biz hiç penaltı yaptırmazdık bu sne bu nerden çıktı bilmiyorum...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2011, 01:01   #25
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sapır sapır döküldük ve dökülürken de BJK ile adeta yarıştık
Alt 31.10.2011, 01:05   #26
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

erman ve grosckiyi çıkartann rıza hoca ,top ayağın değmeden faul yapıp mahmutu oyundn attırn kıvanç sivassporu katlettiniz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2011, 02:09   #27
sivaslı savaş
Yeni Yiğido

sivaslı savaş - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 sivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISI

benim lafım ne Sivasspor uma nede rıza hocaya lafım
1) ADİ,ADALETSİZ,YALAKA(daha sayılacak çok şey var ama) lig tv denilen o kuruluşun yöneticisi yorumcusu,spikeri yani alayına Allah hepinizin belasını versin. 2)her türlü kahpelin yapıldığı bir takımın düşürülmesi için elinden gelen herşeyi yapan ''********** tff ve onun sözde hakemim diye geçinen; emek,alınteri ve bir şehrin insanlarının hayallerinin hırsızı adileredir lafım.(yusuf namoğlu kendine dikkat et ecelin sizin gibi şeref yoksunlarının küçük gördüğü bir aslan SİVASLI olmasın... saygılarımla
sivaslı savaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2011, 08:47   #28
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

İnönüde Bjk'ya 3 - 1 mağlup olduğumuz maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : Hakemin adeletsizligi ve Pedriel'in Sakarlıgı

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler :Takim bekledigimden iyi oynadi ama kalitesiz forvet oyuncularinin yine cezasını cektik...

Maçın en iyisi kimdi :Bana gore Ziya hem hucumda hemde savunma elinden gelene yapti...

Maçın en kötüsü kimdi :Tartısmasiz Pedriel

Maçta göze çarpanlar :Murat ve Pedriel'in 1 metreden topu dısari atmasi

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Ben staddaydim peneltı pozisyonu goremedim yorum yapamicam..Ama bedavadan diyorlar :S

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :Pedriel'i bu kadar oyunda tutmak hataydı..Mehmet Nas erken cıkmaliydi..Erman durup orta saha 5lenmeli kontra beklenmeliydi...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2011, 09:23   #29
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bence maçı 3e bölmelıyiz ilk 30 dakika dedim tarihi fark yeriz 30dan sonra muhakkak yeneriz bjk sahasına çekildi top çeviremedi taki 78 e kadar verilen penaltı doğru eksik oynamamıza rağmen yine iyi top çevirdik fakat kontradan golü yedik eğer penaltı olmasa 3 puan bizimdi kısmet değilmiş aynı oyunu fener maçında oynarsak muhakkak galip geliriz bu şekilde mücadeleci bir takım kurduğu için rıza çalımbaya ne kadar teşekkür etsek azdır ayrıca maraton programında yapılan konuşmalar beni çok üzdü 44 yıllık bir şehri temsil eden kulüp hakkında ki konuşmalarına dikkat etmeyen fb bjk ve gs yakalası sansal büyüka ve mustafa denizli yi buradan kınıyorum
Alt 31.10.2011, 10:48   #30
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçın sadece özetlerini izleyebildim. Bu görüntüler ile burada yapılan yorumlar çelişiyor, şöyle ki :

Bu görüntülere göre BJK maçın tamamen hakimi. Maçın hakkı onların. Birçok gol kaçırmışlar. Bizim sadece 1-0 iken Mahmut ve Pedriel ile 2 pozisyonumuz var. Onun dışında normal pozisyonumuz bile yok ? Yanılıyorsam düzeltin.

Bununla beraber penaltı da çok ucuz verilmiş ! Yine büyük takım kollaması söz konusu ! Doğrudur penaltıdır ama bu penaltılar ne hikmetse sadece Anadolu takımlarına çalınıyor ?

Sonuç olarak normal bir skor. Fazla üzülmeyelim.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bjk, değerlendirelim, fanatik, fotoları, hakemin, maÇ, maçı, penalti, sasirma, serdar, sivasspor, takdiri, tatlı

Seçenekler Arama
Stil