Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret
Alt 20.08.2014, 08:57   #1
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret

Yeni sezon hazırlıklarını Ankara Kızıcahamam tesislerinde sürdüren Sivas Dört Eylül Belediyespor çalışmalarını sürdürüyor. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Kızılcahamam Tesislerinde kampa giren takımı ziyaret ederek moral verdi.

Sivas Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Sami Aydın temsilcimiz yeşil beyazlı ekibi Kızılcahamam tesislerinde ziyaret etti. Ziyarette Kulüp Başkanı Turhan Tunahan, Kulüp 2. Başkanı Muhammed Şeker, yönetim kurulu üyeleri Ali İzgi, Ünal Aydın, Adem Sarıçam da hazır bulundular. Başkan Aydın kampta, futbolcular ve teknik heyetle sohbet ederek, kampın başaralı olması dileğinde bulundu.

Aydın yaptığı açıklama; “Sivasspor bir marka olmuştur, inşallah Sivas Dört Eylül Belediyespor’da Sivasspor’dan sonra bir marka haline geleceğine inanıyorum. Yeni sezonda takımımızın hedefi 2. Ligdir. Biz sizlere ve teknik heyetimize güveniyoruz. İnşallah bu başarıyı elde edecek güçtesiniz” diye konuştu.

Başkan Aydın, “bugün kulüp başkanımız yönetim kurulu üyelerimizle birlikte istedik ki teknik heyetimiz ve sporcularla birlikte olalım. Biz belediye olarak sporun her dalında ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Futbol takımımıza 2014 -2015 futbol sezonunda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Aydın, sporculara da bir de müjde verdi. Sivas’a yapılacak yeni bir spor tesisiyle ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Aydın, “İnşallah önümüzdeki yıl bu kampımızı kendi tesislerimizde güzel donanımlı bir tesiste birlikte yapacağız,”dedi.

Başkan Sami Aydın Kulüp Başkanı Turhan Tuna han ve yönetim kurlu üyeleri daha sonra Dört Belediyespor’un antrenmanı izlediler.

Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ise yaptığı açıklamada, “bugün belediye başkanımız ve kulübümüzün onursal başkanı Sami Aydın ve yönetim kurulu üyelerimiz birlikte takımımızın Kızılcahamam’daki kampını ziyaret edip, teknik heyet ve sporcularımızla birlikte olalım istedik.

Çalışmalar güzel gidiyor. İlk iki kapımızı Sivas’ta kendi tesislerimizde yapmıştık. Şimdi ise 3. Etap son kampımız olan Kızılcahamam kapımız başladı.Takımda teknik heyet sporcular arasında güzel bir ortam var.
Bizim hedefimiz bu sezon 2. Lig. Biz bu hedefi koyduk ve inşallah sezon sonunda bu şampiyonluğu elde edeceğiz” dedi.

Dört Eylül Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş ise Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ve yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Tokuş yaptığı açıklama, Ankara’da üç etaptan oluşan kamp süresince, yeni sezonuna iyi hazırlandıklarını belirtti. Bu kamp sürecinde hazırlık maçları da yapacaklarını ifade eden Tokuş, oyuncuların performansını, takımın uyumunu ve eksiklikleri görme fırsatı bulacaklarını ifade etti.

23 Ağustos 2014’e kadar devam edecek üçüncü etap kampının ardından, oyunculara iki gün izin verileceğini hatırlatan Tokuş, “bu aranın ardından kendi tesislerimizde toplanacağız ve daha sonra sezon açılışımızı yapacağız. Lige hazır bir ekip olarak, Erzincan Refahiyespor maçıyla sezona başlayacağız” diye konuştu.

Dört Eylül Belediyespor Futbol A Takımı, 3. Etap Ankara Kızılcahamam kampı hazırlık maçları programı da belirlendi. Buna göre; 19 / 22 Ağustos 2014 tarihlerinde, 2. Lig Takımlarından; İnegölspor, Sarıyer takımları ile yapacak.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret
Alt 20.08.2014, 09:56   #2
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret

4 Eylül Belediyespor'a yeni sezonda başarılar diliyorum ve artık yeter bu sezon 2. Lig diyorum. Belediye Başkanımız Sami Bey'den ricam belediye olarak sade futbol değil, sporun tüm branşlarında faliyet göstermesi ve gençlerin spora teşvik edilmesi, buna göre tesislerin çoğaltılması, bilhassa Ata sporumuz güreşe gerekli ilgi ve alaka gösterilmesi.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.08.2014, 16:27   #3
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkanım oynatmadığınız futbolcuları gerek sivasspor gerek 4 eylül belediye sipor olarak zara belediyeye verin profesyonel liğlerde 3 takımımız olsun zaraspor şansızlığını kırsın artık
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.08.2014, 17:38   #4
cücü baba
Tecrübeli Yiğido

cücü baba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

253 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 cücü baba BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4 Eylül Belediyespor'a yeni sezonda başarılar diliyorum ve artık yeter bu sezon 2. Lig diyorum. Belediye Başkanımız Sami Bey'den ricam belediye olarak sade futbol değil, sporun tüm branşlarında faliyet göstermesi ve gençlerin spora teşvik edilmesi, buna göre tesislerin çoğaltılması, bilhassa Ata sporumuz güreşe gerekli ilgi ve alaka gösterilmesi.
Bu dileğinize katımamak mümkün değil ama maalesef yıllardır olduğu gibi bu andan sonrada pek bi şeylerin değişeceğini sanmıyorum, nedeni ise benim oğlum MİLLİ KARATECİ Gökhan FİLİZ, Pazar günü Erzurumda yapılan ULUSLAR ARASI 11. PALANDÖKEN KARATE Turnuvasında 25 Ülke, Yurt içinde 40 Kulüp toplam 3000 cıvarı Sporcunun katılım yaptığı bu dev Turnuvada Gökhan harika maçlar çıkararak FİNAL e kalmış Final müsabakasında ise Hakemlere boyun eğerek 2. olmuştur, yerel basına bakıyorum bi tane haber yok hatta ve hatta kulübü 4 Eylül Belediye sporun sitesine bile haber yapılmamış gerisine siz karar verin bu mantık değişirmi ?
Alt 20.08.2014, 17:56   #5
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cücü baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu dileğinize katımamak mümkün değil ama maalesef yıllardır olduğu gibi bu andan sonrada pek bi şeylerin değişeceğini sanmıyorum, nedeni ise benim oğlum MİLLİ KARATECİ Gökhan FİLİZ, Pazar günü Erzurumda yapılan ULUSLAR ARASI 11. PALANDÖKEN KARATE Turnuvasında 25 Ülke, Yurt içinde 40 Kulüp toplam 3000 cıvarı Sporcunun katılım yaptığı bu dev Turnuvada Gökhan harika maçlar çıkararak FİNAL e kalmış Final müsabakasında ise Hakemlere boyun eğerek 2. olmuştur, yerel basına bakıyorum bi tane haber yok hatta ve hatta kulübü 4 Eylül Belediye sporun sitesine bile haber yapılmamış gerisine siz karar verin bu mantık değişirmi ?
Cok yazik boyle medya'ya boyle belediye'ye. Belki'de gelecegin dunya karate sampiyonu Sivas'dan cikacak ama onem vermiyorlar
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.08.2014, 19:34   #6
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58 Amsterdam 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cok yazik boyle medya'ya boyle belediye'ye. Belki'de gelecegin dunya karate sampiyonu Sivas'dan cikacak ama onem vermiyorlar
Belediyemiz ve insanimiz bugune kadar kimin kiymetini bildi ki
Alt 20.08.2014, 22:41   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BU takım onca sıkıntıya ,baskıya,maddi imkansızlığa rağmen futbol takımını 3.lige çıkarttı,2.lig kovalatdı ,voleybol takımını 1.lige çıkarttı,diğer branşlarını bilmiyorum,eminim diğer branşlardada başarılar göstermiştir,öncelikle bu kulübün doğal başkanı belediye başkanıdır,ancak geçtiğimiz sezon düşen voleybol takımına tekrardan gelin 1 .ligde oynayın dediklerinde ,yönetim kabul etmemiş,palandöken belediye spor ,4 eylül yerine 1.lige geçiş yapmıştır,birileri bu takımın voleybol takımını küllerinden 1.lige çıkartıyor,birileride küme düşmüş takımı tekrar 1.lige kabul edenlere olumsuz yanıt veriyor,koskoca sivas belediyesi 2 trilyonu bulamıyormu ?bunun yorumunu sivasa gönül vermiş sporseverlere bırakıyorum, yine bu takımın maçlarını oynadığı rahmetli,, MUHSİN YAZICIOĞLU stadyumu kısa süre içerisinde bitirilmiştir,sami aydındanda böyle bir stadyumcuk yapmasını bekliyorum,yok uzaktı yok,vasıta yok bahanelerini ortadan kaldırmasını ,merkeze yakın biyerde stad yapmasını bekliyorum stadın adınıda ne koyarsa koysun artık ,4 eylül belediyespor takımına bu şehrin insanı ve protokolü gerekli desteği hiçbirzaman vermedi ,rakip takıma deplesman havasını yaşatamadık,bundan dolayıda hem rakipler daha cesur oynayıp puanlar kazandı ,hemde hakemler bu takımı yalnız görüp, yapmadığı şerefsizlikleri bırakmadı ,sayın sami aydından sadece kampı ziyaret etmesini değil ,4.eylül maçlarındada ,protokolü yanına alıp ,maçlardada boy göstermesini bekliyorum ,bunu sivasda il başkanlığı olan tüm siyasilerden bekliyorum,geçtiğimiz sezon bu takımı nedenini bilmediğim şekilde yalnız bırakan sivaslılarında artık bizahmet bu takıma sahip çıkmalarını bekliyorum,geçtiğimiz 5 yılda bu takım nasılki, sayın doğan ürgüpün malı değildi,şimdide sayın sami aydının malı değil ,belediyenin, dolayısıyla sivaslıların öz takımıdır ,bu bilinçle desteklerini esirgemeyip ,bu takımı hakettiği 2.lige çıkartmalarını canı yürekten istiyorum ,4 eylül takımına yeni sezonda başarılar diliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.08.2014, 23:27   #8
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu arada takımın rengi neden değişti. yeşil beyaz olmuş. sebep neydi. gerekçe ne ola. takımın rengini değişip yeni maliyet yükleyeceğinize voleybol takımını davet edildiği 1. lige çıkartsaydınız. ufuk bu mudur evet budur. küçülme kararı alan takım neden forma rengi değişip maliyet artırır acaba
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.08.2014, 08:59   #9
Kokomo
Usta Yiğido

Ausrufezeichen Cevap: Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu arada takımın rengi neden değişti. yeşil beyaz olmuş. sebep neydi. gerekçe ne ola. takımın rengini değişip yeni maliyet yükleyeceğinize voleybol takımını davet edildiği 1. lige çıkartsaydınız. ufuk bu mudur evet budur. küçülme kararı alan takım neden forma rengi değişip maliyet artırır acaba
Mevcut renkler neden değişmiş, bilginiz var mı ?

Sıkıntı neydi acaba ?
Alt 27.08.2014, 08:34   #10
Kokomo
Usta Yiğido

Daumen hoch Cevap: Başkan'dan 4 Eylül'ü Ziyaret

HEDEF 2.LİG !

Sivas Dört Eylül Belediyespor, 2014 – 2015 futbol sezonu kapsamında planlanan üç etaplık kampı tamamladı. İlk iki kampı Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde gerçekleştiren Dört Eylül Belediyespor, 3. ve son etap kampı Ankara Kızılcahamam’da tamamladı. Dört Eylül Belediyespor, yaklaşık 45 günlük Sivas ve Ankara kampları süresince teknik ve taktiksel olarak çalıştı.

Dört Eylül Belediyespor teknik sorumlusu Yusuf Tokuş, üç etaptan oluşan Sivas ve Ankara kamplarının oldukça faydalı geçtiğini belirterek, oyuncular arasındaki uyumdan memnun olduğunu ifade etti.

Kamp süresince futbolcuların yeteneklerini yakından takip etme fırsatı bulduklarını belirten Tokuş, Dört Eylül Belediyespor kadrosunda bulunan her oyuncunun takıma katkı sağlayacak nitelikte olduğunu söyledi.

Diğer yandan Dört Eylül Belediyespor, Ankara Kızılcahamam kampında İskenderunspor, İnegöl, Sarıyer ve Zonguldak Kömürspor takımları ile hazırlık maçları yaptı. Hazırlık maçlarında takımın ortaya koyduğu futbol, teknik heyeti memnun ederken, bu maçlar vesilesiyle yeni sezon son provaları yapılmış oldu.
Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ise takımımız çok verimli 3 etap oluşan bir kamp dönemi geçirdiğini belirterek, teknik heyet ve futbolculara güvendiğini söyledi.

Tunahan, ”İnşallah hedeflediğimiz şampiyonluğa bu sezon ulaşacağımıza inanıyorum. Hedefimiz 2.lig. İlk maçımızı kendi evimizde oynamanın avantajını iyi kullanarak, Erzincan Refahiye maçını kazanarak sezona iyi başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sivas Dört Eylül Belediyespor’un 2014 - 2015 futbol sezonu Spor Toto 3. Lig 2. grubun ilk maçı 07 Eylül 2014 Pazar günü Muhsin Yazıcıoğlu Tesislerinde Saat :16:00’ da Erzincan Refahiyespor ile kendi sahasında karşılaşacak.

Etiketler
başkandan, eylÜlÜ, ziyaret

Seçenekler Arama
Stil