Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.12.2015, 17:57   #51
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Boye ye çok kizgindim biraz kendini affettirdi
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.12.2015, 23:39   #52
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Görüyorum ki düşünceler paylaşılırken bile insanlar sinirlenebiliyor daha ötesi pc başında koltuğua çakılı kalabiliyor insan....Kaldıki buradaki (reel olmayan) lar dışında pozitif veya negatif yorum yapan herkesin Sivassporluluğundan zerre şüphem yoktur...Bir şeyin farkındamısınız dostlar ?..tartışamıyoruz...Halbuki hepimiz Sivassporumuz için buradayız..ama tartışamıyoruz..biri ak dediği zaman diğeri kara deyince vay efendim bir başlanıyor örnektir: senin Sivaslılığından şüphe ederim sen şusun busun diye uzayıp gidiyor...Ne gerek var bunlara...Şu unutulmamalıdır ki takım kötü olduğu vakit takım alehinde olumsuz yorum yapan kişi emin olun doğruyu söylüyordur...Ama biz ne yapıyoruz işi duygusallığa vurup sen benim Sivasım için nasıl böyle konuşursun diyoruz...Takım düşme potosında ne yapmalıyım peki kötü gidişi eleştirmeyip alkışlamalımıyım....Benim burda akıl verme gibi bir derdim yok zira bir şeyleri dile getirdiğimde bana ''üstten akıl verme'' gibi oldukça üzülerek okuduğum yorumlarla karşılaştım..Burada herkes Sivassporludur....Bağışlayınız beni ama bunun dışında burada olan kişi veya kişiler defolup gitsin..Bu yüzden hepimiz takımımızın iyiliği şampiyonluğu güzel günleri için burada birlikteysek birbirimizi üzmeden kırmadan konuşup tartışacağızki sorunun nerede olduğunu bulalım tesbit edelim...Zaten ist denen yerde oldukça düşmanımız var birde birbirimizemi düşman olacağız...Sivasspor markadır...Sivas insanı yiğittir...Ben buradaki hiç bir bireyin art niyetli olduğunu düşünmüyor polimik içerisindeki arkadaş kardeş veya abilerimin en kısa süre içerisinde kırmızı beyaz renklerin herhangi bir yerinde mutlaka birleşeceğini düşünüyorum ...

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil